Page 585 of 627 FirstFirst ... 85485535575581582583584585586587588589595 ... LastLast
Results 14,601 to 14,625 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #14601
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Igalo, mobilijar 30€. Sezona vrh ko se to žali?

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Jel' uopste znas o kojem se hotelu radi?

    ---
    Mobilijar je naravno free za goste hotela.

  2. #14602
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    4,231
    Thanks Thanks Received 
    4,547
    Thanked in
    2,204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Jel' uopste znas o kojem se hotelu radi?

    ---
    Mobilijar je naravno free za goste hotela.
    Palm On Bay? Na nekadasnjem RVI-u?
    Nijesam ulazio u hotel. Vjerujem i izgledao mi ok.

    Ali intimno znam Igalo i tu lokaciju. No samo velim ako se tu placa 30e dnevno onda su 100e na Svetom Stefanu bagatele.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  3. #14603
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Jeste, nekadasnji RVI. Cijena je bila 30€ za dvije osobe, barem tako bjese prije ~2 sedmice, moguce da su digli cijenu i ako jesu apsolutno ih podrzavam. To je jedini nacin da eliminises goste koje ne zelis na plazi/bazenu hotela.

    Sta bi rekao o cijeni ulaza na plazu ravnoj ~150€ ili o ribljoj chorbi od 25€? Nije bas tako ni daleko od Igala. :P

  4. #14604
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,431
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Tivatski aerodrom bilježi loše rezultate

    Ova vazdušna luka u junu je imala samo 84.018 putnika. Aktuelna situacija djeluje još katastrofalnije kada se ima u vidu podatak da je u junu rekordne 2019. Aerodrom Tivat imao promet od čak 215.119 putnika, što znači da u istom mjesecu ove godine ta vazdušna luka imala 2,5 puta lošiji učinak

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...lose-rezultate


    Макар гас не увозимо од русије, али и без тога осјетисмо последице катастрофе у украјини.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  5. #14605
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Tako nam i treba. Umjesto po slovo Z na majicu …


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  6. #14606
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Juče u 20h

    Pa tada se tek krece izlazit..kad zadje sunce malo..sat kasnije slikaj,bice malo drugacija slika

    Послато са SM-A325F помоћу Тапатока

  7. #14607
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default Turizam - što se to dešava!?

    Sat kasnije mjesta nema u taj dio, Korkovado-Astoria-Mozart.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #14608
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default


    Svaka čast osoblju u Verigama.
    Zabrkali su mi kafu i toplu čokoladu u 00:45.

  9. The Following User Says Thank You to holiday For This Useful Post:

    Dzi

  10. #14609
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    U https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...da-je-proljece
    Brutalnost sezone se nastavlja u avgustu.
    Last edited by holiday; 17-07-22 at 16:16.

  11. #14610
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Došli mi prijatelji i pošli na Ploče, uzeli ležaljke, kćerka pošla na časove ronjenja, dok je ona roni ostali u restoran gore da jedu, a kćerka će im se pridružiti poslije časa.
    Naručili jelo, djeca igraju karte (Uno) dok čekaju (bolje to nego na telefone), pojeli, naručili piće, djeca igraju i dalje karte dok čekaju sestru... tada su izbačeni iz restorana ,,jer nije dozvoljeno igrati karte u restoranu''... Ljepota od usluge.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  13. #14611
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    žabljak fuliran,sve francuzi.

  14. #14612
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Došli mi prijatelji i pošli na Ploče, uzeli ležaljke, kćerka pošla na časove ronjenja, dok je ona roni ostali u restoran gore da jedu, a kćerka će im se pridružiti poslije časa.
    Naručili jelo, djeca igraju karte (Uno) dok čekaju (bolje to nego na telefone), pojeli, naručili piće, djeca igraju i dalje karte dok čekaju sestru... tada su izbačeni iz restorana ,,jer nije dozvoljeno igrati karte u restoranu''... Ljepota od usluge.
    Svakog ko se usudi da ne traži wifi šifru u prvih pet minuta kad uđe u lokal treba izbačiti.Ne no će gazda da plaća internet a gosti da pričaju ili,zamisli,đeca da odigraju uno.Pa zaboga,pored online holdem pokera đeca se zatupljuju kartonskim kartama.U slučaju da neko na plaži,ležaljkama izvadi tablu i figure za šah odmah pokrenuti proceduru kao da je prijavljena bomba i isprazniti plažu dok specijalci ne uklone šah.Za igrače domina bih dozvolio da se mogu upucati na licu mjesta ka srndaći,mada srndaće možeš oladit samo nedeljom,evo... ne znam

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 17-07-22 at 23:12.

  15. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  16. #14613
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,499
    Thanks Thanks Given 
    1,641
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Drugim riječima su ih ispratili,da bi oslobodili sto. Uzas,fuj. Jer su popili,pojeli,nema sta da igraju karte kada zavrsili,samo zauzimaju mjesto. Nase ugostit.se sve kako sve vise para da zarade,a ne kako gosta da zadovolje da on dodje opet.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  17. #14614
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Došli mi prijatelji i pošli na Ploče, uzeli ležaljke, kćerka pošla na časove ronjenja, dok je ona roni ostali u restoran gore da jedu, a kćerka će im se pridružiti poslije časa.
    Naručili jelo, djeca igraju karte (Uno) dok čekaju (bolje to nego na telefone), pojeli, naručili piće, djeca igraju i dalje karte dok čekaju sestru... tada su izbačeni iz restorana ,,jer nije dozvoljeno igrati karte u restoranu''... Ljepota od usluge.
    Ne znam koliko si upucen u zakon,ali je kartanje zabranjeno osim u objektima koji su namjenji za to(kazino i slicno).Ja prvi bi bukvalno izbacio svu djecu napolje kad ih vidim s' kartama.Dodju kod nas u lokal,naruce jednu stvar i bodu po 2 sata.Koristi nemas,jos pocnu da se deru i druge musterije nemaju mira od istih.A njima banja,lade se fino pod klimu
    Last edited by Randy Orton; 18-07-22 at 07:04.

  18. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  19. #14615
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Drugim riječima su ih ispratili,da bi oslobodili sto. Uzas,fuj. Jer su popili,pojeli,nema sta da igraju karte kada zavrsili,samo zauzimaju mjesto. Nase ugostit.se sve kako sve vise para da zarade,a ne kako gosta da zadovolje da on dodje opet.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Nisi u pravu,radim kao ugostiteljski radnik i znam o cemu pricam
    Iste te musterije udju i ne znaju da kazu ni dobar dan.
    O ovima sto koriste usluge toaleta za dzabe necu ni da pricam
    Prva pitanje je koja vam je sifra od interneta
    Onda ide klasicno izmisljanje,meni kao da ne postoji
    Pa onda kad ce moja porudzbina,narucio sam prije 15 minuta,a njje nego prije 5.Onda isti botovi kojima uvijek nesto ne valja a dolaze non stop.
    Pa ti dodju sa 100 eura da plate racun od par eura(doso da ih usitni)
    Sto bi reko bivsi kolega,je*** ti poso dje se moras naguzit da bi prodo nesto
    Koleginice su dozivljavale da ih redovno vrijedjaju,i cute jer musterija je uvijek u pravu?
    Last edited by Randy Orton; 18-07-22 at 07:14.

  20. #14616
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,642
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    840
    Thanked in
    499 Posts

    Default

    kaži đe radiš da ne idemo tamo

  21. #14617
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Drugim riječima su ih ispratili,da bi oslobodili sto. Uzas,fuj. Jer su popili,pojeli,nema sta da igraju karte kada zavrsili,samo zauzimaju mjesto. Nase ugostit.se sve kako sve vise para da zarade,a ne kako gosta da zadovolje da on dodje opet.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ne znam koliko si upucen u zakon,ali je kartanje zabranjeno osim u objektima koji su namjenji za to(kazino i slicno).Ja prvi bi bukvalno izbacio svu djecu napolje kad ih vidim s' kartama.Dodju kod nas u lokal,naruce jednu stvar i bodu po 2 sata.Koristi nemas,jos pocnu da se deru i druge musterije nemaju mira od istih.A njima banja,lade se fino pod klimu
    Moja supruga nije ni popila pivo (točeno) do kraja kada je došla konobarica i izbacila ih iz lokala. Tu na plaži taj dan su ostavili oko 200 € (ležaljke, čas ronjenja, hrana i piće), od kada su seli u restoran dok nisu izbačeni prošlo je 40 min. (uračunato i vrijeme čekanja hrane kada su klinci igrali karte bez ikakvih problema). Očigledno nije smetalo kartanje dok se čekala hrana, a kada su mislili da neće niko više naručiti hranu (a trebalo je još troje ljudi da dođe i ruča) usprotivili su se. E, to je problem. Kockanje je zabranjeno, a karte (ne igra se u novac) su kao i svaka druga društvena igra. No, dobro, ti poznanici su tek došli (ostaju 15 dana) i znaju gdje više neće na plažu.

    Edit: da su čitavo vrijeme klinci ,,drndali'' telefone niko ih ne bi dirao, znam.
    Last edited by wulfy; 18-07-22 at 07:20.

  22. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  23. #14618
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Moja supruga nije ni popila pivo (točeno) do kraja kada je došla konobarica i izbacila ih iz lokala. Tu na plaži taj dan su ostavili oko 200 € (ležaljke, čas ronjenja, hrana i piće), od kada su seli u restoran dok nisu izbačeni prošlo je 40 min. (uračunato i vrijeme čekanja hrane kada su klinci igrali karte bez ikakvih problema). Očigledno nije smetalo kartanje dok se čekala hrana, a kada su mislili da neće niko više naručiti hranu (a trebalo je još troje ljudi da dođe i ruča) usprotivili su se. E, to je problem. Kockanje je zabranjeno, a karte (ne igra se u novac) su kao i svaka druga društvena igra. No, dobro, ti poznanici su tek došli (ostaju 15 dana) i znaju gdje više neće na plažu.

    Edit: da su čitavo vrijeme klinci ,,drndali'' telefone niko ih ne bi dira, znam.
    Pa sto im ne odgovori?
    Ja ti kazem kakve situacije imamo mi kod nas,dodju s' kartama i 2 sata bodu(zauzmu dupli sto u sred sezone)potrose 2-3e
    A tek sto ih svaki dan opominjem da ne mogu mokri da sjede.I sto ti 90% njih kaze da nije mokro a sliva se voda niz njih
    Uvedu pse,ni ne pitaju mogu li.Malu djecu puste da rovare kroz lokal bez imalo pardona.Jer musterija je uvijek u pravu
    Last edited by Randy Orton; 18-07-22 at 07:27.

  24. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  25. #14619
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Pa sto im ne odgovori?
    Ja ti kazem kakve situacije imamo mi kod nas,dodju s' kartama i 2 sata bodu(zauzmu dupli sto u sred sezone)potrose 2-3e
    A tek sto ih svaki dan opominjem da ne mogu mokri da sjede.I sto ti 90% njih kaze da nije mokro a sliva se voda niz njih
    Uvedu pse,ni ne pitaju mogu li.Malu djecu puste da rovare kroz lokal bez imalo pardona.Jer musterija je uvijek u pravu
    rečeno, ali onda ide fraza tipa ,,nemojte se ljutiti na mene, nisam ja kriva, gazda zahtjeva'' u nekoliko varijanti. plaćeno karticom, i mislim, prvi put da nije ostavljen bakšiš. Nema veze, ima i drugih mjesta...

  26. #14620
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,094
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Trebo si trazit gazdu i jos im sve i svasta napisat u knjigu prigovora

  27. #14621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Svakog ko se usudi da ne traži wifi šifru u prvih pet minuta kad uđe u lokal treba izbačiti.Ne no će gazda da plaća internet a gosti da pričaju ili,zamisli,đeca da odigraju uno.Pa zaboga,pored online holdem pokera đeca se zatupljuju kartonskim kartama.U slučaju da neko na plaži,ležaljkama izvadi tablu i figure za šah odmah pokrenuti proceduru kao da je prijavljena bomba i isprazniti plažu dok specijalci ne uklone šah.Za igrače domina bih dozvolio da se mogu upucati na licu mjesta ka srndaći,mada srndaće možeš oladit samo nedeljom,evo... ne znam

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    DA se nadovezem, ove sto citaju knjige (pu pu pu, daleko bilo) odmah objestiti pored plave zastavice. Ako plaza nije nosilac plave zastavice, onda na obliznjem stablu ili banderi...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  28. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  29. #14622
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Postoji legenda ko je preživio bazen na Ploče, preventivno se vakcinisa za cio život protiv svih pošasti. Šalu na stranu, prije 10-15 godina je ono mjesto služilo za neiživljenu mlađariju (uključujući i mene tada) za dnevne žurke u bazenu. E nema toga majčinog sina koji se nije popiša pjan u onaj bazen, a bogomi se ne bi smio zaklet da nisam vidio i još po nešto u onome ćumezu da pluta. Uglavnom, pođoše drugovi prije mjesec dana na pivo tamo da iskuliraju, korona bješe osam eura, točeno nešto slično čini mi se da rekoše...

    Pokupiše se odmah, nisu znali da je to sad ustvari Ibiza...
    Last edited by BiTrAtE; 18-07-22 at 08:13.
    War. War never changes.

  30. The Following 3 Users Say Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  31. #14623
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Postoji legenda ko je preživio bazen na Ploče, preventivno se vakcinisa za cio život protiv svih pošasti. Šalu na stranu, prije 10-15 godina je ono mjesto služilo za neiživljenu mlađariju (uključujući i mene tada) za dnevne žurke u bazenu. E nema toga majčinog sina koji se nije popiša pjan u onaj bazen, a bogomi se ne bi smio zaklet da nisam vidio i još po nešto u onome ćumezu da pluta. Uglavnom, pođoše drugovi prije mjesec dana na pivo tamo da iskuliraju, korona bješe osam eura, točeno nešto slično čini mi se da rekoše...

    Pokupiše se odmah, nisu znali da je to sad ustvari Ibiza...
    Ma, nije problem u nekim slučajevima i platiti, ali želim uslugu (koju nije dobijena). Moj sin, konkretno, je naručio hamburger, lepinja, meso, neki pokušaj pomfrita i salata je 9,00 €, uz to je uzeo sok od jabuke i vodu (flaširana jer tamo nema vodovoda), pitaću suprugu, ona je uzela točeno, ne sjećam se koliko je piće... a partiju Una nije smio završti Ovaj čas ronjenja (sat vremena) je 50 €. Kada je ona pošla na čas ronjenja ovi su pošli u restoran, još nije ni završila sa tim časom, a ostatak je već bio van restotrana
    Nema tu ugostiteljstva.

  32. The Following 6 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  33. #14624
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    Naravno, no je moja paralela bila u smislu da se tu (barem prije, bog zna kakva usluga nije ni očekivala), to je bilo klasično run & gun mjesto.
    Znam da ima izdvojen dio baš "na ploče" koji je zamišljen drugačije ali odmori ti pored 200 tinejdžera u bazenu i onog treša od muzike.

    Ako se već ide kod Bata Carevića i očekuje ful ugođaj onda na Krimovicu, barem ja sam bio skroz zadovoljan svim.
    War. War never changes.

  34. #14625
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,170
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ja sam bio lud za pločama kao klinac, plus bilo sve pojeftino. Sad me više i ne privlači to mjesto a i cijene su digli. Bio sam prošle godine sa rodbinom, baš mi je usluga u onom restoranu ostala u lošem sjećanju.

    Mada su cijene podivljale svuda. Na plave horizonte parking, ležaljke i kafa ka da su Maldivi a ne ona žuta glibava voda u plićaku od kilometar.

Page 585 of 627 FirstFirst ... 85485535575581582583584585586587588589595 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •