Page 4 of 627 FirstFirst 123456781454104504 ... LastLast
Results 76 to 100 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    hari poslusaj malo sto pricamo, svi kukaju (makar u budvu) kako im je sezona propala, kako nece kad je u lokalu u starom gradu 5 kafa, 5 kiselih i 3 kolaca 48e, na jaz u restoran pljeskvica 7.5e, pa doce im neko, samo neka su zdravo pa ce bit posle da im je kriv svako osim sami sebi sa dizanjem cijena u nebesa, a i naroda nema nesto precerano, vidjecemo oce li se sto popravit posle 15, al mrka kapa a i milo mi je
    Didi neka kukuju i poavetali od kuknjave kad su pohlepni, a problem je da ce bas takvi najvise pricati kako je sve zivo lose samo oni fini i trudili se.
    Prije 3-4 godine je u Dubrovniku bilo slicno i mislili da svi moraju tamo nocivati, dolaziti pa se brzo opametili.
    Super sto je manje gostiju taman neka inspikcije pohvataju one koji rade na divlje i namire budzet. Nas poznanik za prodati stan u Budvi kupio dva na Floridi i ti se cudis sto poavetali sa cijenama misle sve mogu.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bojim se da necemo vidjet na kraju godine ce nam servirat neku cifru,koja ce biti 5-10% veca od proslogodisnje i to nam je to kako su dosli do nje, koji su gradovi najvise prihodovali, koji su nam gosti bili najbrojniji i slicne "gluposti" nam naravno ne trebaju,pa ih nisu ni racunali..
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  3. #78
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Isla sam na more i vec (prije guzve) obavila ljetovanje...dosla sam doma 23. juna...istina da nije bilo mnogo naroda u Kumboru...ono sto zelim da kazem je da moja sestra ima 8 apartmana na samoj obali i da je prosle godine tek od 1.jula imala izdate apartmane, a ove godine su joj svi popunjeni od 20. juna pa sve do 20 septembra.
    Ona kaze da joj se nikad nijesu ovoliko interesovali i da je imala jos dvadeset da bi ih ladno izdala...njoj je ova sezona bolja nego prosla.
    Bila sam na dan u Canju, da obidjem rodbinu koja tamo ljetuje i ne bih se slozila da nema nikoga...Uvece sam se jedva mimoisla sa narodom na Sutomorskoj rivi (a to ne volim, zato idem do 20 juna i posle 20 avgusta na more)...prije 6 dana bila u Petrovcu...takodje je plaza bila puna (istina, ne KRCATA da se ne moze proci, ali po mom ukusu i to je bila guzva) tako da do kraja avgusta tamo vise necu odit...inace parking smo malo sjutra mogli nac idje blize!
    S obzirom da sam dan prije odlaska u Petrovac cula komentare komsija da je Petrovac prazan (zato sam i posla tamo), koji, uzgred, nije isao u Petrovac ni nigdje na mora ove godine ali ima informacije iz prve ruke, imam potrebu da kazem da to nije istina, ili su nasa vidjenja praznoga i punoga malo razlicita.
    Nije mi zelja da vas koji tvrdite da je sezona propala demantujem, valjda vi znate da li imate posla ili ne ove godine, samo saopstavam moje vidjenje...sto se mene tice i ovo je prevelika guzva i jedva podnosljivo!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #79
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Jos uvijek ih ima previse.

  5. #80
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    pa mozda preko vikenda kad se pola PG i NK itd. kao lavina svali od ulcinja do budve. tad jeste guzva. --- btw zvoncice. ima apartmane bas u kumboru?

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Trebali apartmani meni dragim prijateljima i pocheo zvat' okolo... Da skratim prichu - Kotor je ovog ljeta potpuno bukiran, teshko apartman mozete nac'!
    OK, druga bi pricha bila da imamo vishe hotela i da su oni sada prazni, ali nije bash tako loshe...
    Nakon 2 ljeta napokon ovo provodim doma i iznenadjen sam smanjenjem broja shit kafica sa folk muzikom.
    Ide sve nekako naprijed.
    Sa cijenama su precerali.
    P r i m o r a c

  7. #82
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekome iz vlasti je u interesu da se turisti poceraju tj. dio turista, a kome i zasto nije moje da mislim o tome

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Nekome iz vlasti je u interesu da se turisti poceraju tj. dio turista, a kome i zasto nije moje da mislim o tome


    LOL a mislim stvarno...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  9. #84
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cattaro View Post
    Trebali apartmani meni dragim prijateljima i pocheo zvat' okolo... Da skratim prichu - Kotor je ovog ljeta potpuno bukiran, teshko apartman mozete nac'!
    OK, druga bi pricha bila da imamo vishe hotela i da su oni sada prazni, ali nije bash tako loshe...
    Nakon 2 ljeta napokon ovo provodim doma i iznenadjen sam smanjenjem broja shit kafica sa folk muzikom.
    Ide sve nekako naprijed.
    Sa cijenama su precerali.

    Da sve je puno,ali je problem sto su cijene apartmana tolike da ljudi nemaju para za ostalo , tipa izleti izlasci i sl...

    Cattaro koliko je sad pivo u Kotoru? inace ga svake godine podignu 20-30 centi (govorim o nik gold) prvo je bilo 1,30, pa 1,50, pa prosle godine 1,80 , a ove godine?
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  10. #85
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se cini da cemo se pozeljeti i paradajz turista ako ovako nastavimo. A gospoda zadrigli ministri i njihovi poltroni bi trebalo da ljetuju malo pored betonskih mijesalica pa da onda komentarisu turisticki razvoj na dnevniku.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  11. #86
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael View Post
    U Tivtu ima 2280 prijavljenih turista..podatak je od prije dva dana sto znaci da je prije vikenda kada obicno dolaze turisti..neka je jos 1000 ne prijavljenih, a njih je obicno isto koliko i prijavljenih,dolazimo do preko 3000 turista pocetkom jula..to je oko 25% stanovnistva tivta..malo li je? za tivat ne i na nivou je prosle, rekordne, godine..
    s obzirom da mi majka radi u trgovinu, imam informaciju da se gazdi dnevni pazar ucetvorostrucio u odnosu na prije 10 dana..a ne radi se o maloj prodavnicici...znaci da turista ima i da nema govora o propaloj sezoni u tivtu..a ne treba zaboraviti ni cinjenicu da tivat vise nije grad gdje sirotinja ljetuje jer su apartmani od 40 do 60e dnevno..ima i jeftinijih, ima i skupljih..ali to je prosjek..
    40-60e za apartman dnevno? samo smestaj? pa izvinite vi niste normalni sa tim cenama.

    u grckoj imas apartmane za 20-30E u sred sezone a vi hocete za jedan tivat 40-60E? Ok nije problem mozete traziti i 100E al nemojte posle da se cudite zasto nemate turiste. Pa drugi jednostavno nude bolju i kvalitetniju uslugu za mnogo manje novca.

    Ja inace ove godine letujem u egiptu u sharm el sheiku u hotelu sa 5 zvezdica i ceo aranzman kosta all inslusive sa smestajem, hranom i prevozom 700E .

    Sustinu jedne turisticke ponude sto se mene tice ne cine zgrade vec je cini priroda. A prirodne lepote drugih drzava turistickih konkurenata crne gore kao sto su recimo hrvatska, grcka, egipat, turska su da se ne lazemo puno lepse.

    Stoga je jedini izlaz Crne Gore po meni - niza cena . Ali vi ste toliko enormno digli cene da to nije normalno, jos ste uveli one neke ekoloske takse , zabranili turistima da unose namirnice tako da ste za sve sto vam se desava sami krivi.

  12. #87
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Prošlog ljeta sam sa suprugom i djecom desetak dana proveo u veoma lijepom hotelu u Boki plaćajući apartman (sa doručkom i ručkom) 150€ dnevno. Svjestan sam bio da cijena mora biti veća ove godine, ali ostao sam bez teksta kad su mi sredinom aprila (već tada sam pokušao rezervisati smještaj) saopštili da je cijena za ovu godinu 170€ dnevno (uračunat samo doručak), ali ne po apartmanu, već po osobi!
    Doduše, kao starim gostima ponudili su nam popust od 10%.
    Dakle, računica bi otprilike bila ovakva. Apartman bi nas koštao oko 600€ dnevno jer bi za mladje dijete (8 godina) plaćali 50% cijene. Poslije popusta od 10% prenoćište i doručak (mislim da je uračunata i boravišna taksa i korišćenje mobilijara na plaži) bi nas dnevno koštali oko 540€.
    Ručak, večera i druge siitnice bi dnevno morale odnijeti još oko 150€.
    Sve u svemu oko 7000€ za desetak dana odmora.
    Naravno, postoje i drugi hoteli i manje halapljivi vlasnici, ali ovo je primjer kako naši hotelijeri "dešifruju" elitni turizam.
    hahahaha . ja na sve ovo mogu da se nassmejem.

    pa za 7000E mozes letovati na sejselima, tahitiju, maldivima, baliju, kubi u najjacim svetskim turistickim centrima. stvarno niste normalni sa cenama pa ja ne pomisljam da dodjem vise u crnu goru ako su cene zaista takve...

  13. #88
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekate ljudi ovako na glas, eo vec izgubismo sopocance!

  14. #89
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    pa cijene u cg su malo vise ili jednake onim u srbij itd. . ali odje se sve naplacuje. . . . jer, naravno, treba napunit kasu poltronasima :-) koji nemaju pojma o turizmu. samo ih, kao nesto, snimaju po sajmovima itd. zasto bi prosjecan eur tourist izabrao cg a ne hrv, grc, tur? . da, paradajz turisti hahaha

  15. #90
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Nekate ljudi ovako na glas, eo vec izgubismo sopocance!
    ja sam prosle godine letovao u becicima, od ove godine barem u narednih 10tak nemam nameru jednostavno preterali ste sa cenama....

  16. #91
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    hahaha samo da ne izgubimo Pirocance!!

  17. #92
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Crnogorsko primorje, najljepse na svijetu.

    Nema problema za CrnuGoru, turizna ce uvijek biti i plaze se pune, nema boljeg Mora i prirode na svijetu, samo ljubomorni kukaju na nasu \c.goru eto im Turska i Grcka imace bolji provod ????
    Docice maca na vratanca.Haaaaaaaa.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

  18. #93
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    40-60e za apartman dnevno? samo smestaj? pa izvinite vi niste normalni sa tim cenama.

    u grckoj imas apartmane za 20-30E u sred sezone a vi hocete za jedan tivat 40-60E? Ok nije problem mozete traziti i 100E al nemojte posle da se cudite zasto nemate turiste. Pa drugi jednostavno nude bolju i kvalitetniju uslugu za mnogo manje novca.

    Ja inace ove godine letujem u egiptu u sharm el sheiku u hotelu sa 5 zvezdica i ceo aranzman kosta all inslusive sa smestajem, hranom i prevozom 700E .

    Sustinu jedne turisticke ponude sto se mene tice ne cine zgrade vec je cini priroda. A prirodne lepote drugih drzava turistickih konkurenata crne gore kao sto su recimo hrvatska, grcka, egipat, turska su da se ne lazemo puno lepse.

    Stoga je jedini izlaz Crne Gore po meni - niza cena . Ali vi ste toliko enormno digli cene da to nije normalno, jos ste uveli one neke ekoloske takse , zabranili turistima da unose namirnice tako da ste za sve sto vam se desava sami krivi.

    Ovo što sam boldovao je potpuno netačno.
    Upravo Crna Gora ima prelijepo more, fantastične plaže, prekrasna jezera, nevjerovatne kanjone, prozirne rijeke...
    Boka Kotorska je najjužniji fjord u Evropi i zovu je ,,nevjesta Jadrana"
    Sve ove države koje si nabrojao su destine i stotine puta veće od Crne Gore i imaju divne građevine, spomenike kulture...
    Ali koliko sam te shvatio ti si govorio o čistim prirodnim ljepotama...
    Kakve su to hrvatske plaže-betonjarke i kameni
    Kakve su to planine po Egiptu
    Kakve su to čiste rijeke poput Tare i blistavih kanjona u Turskoj i Grčkoj...
    Naravno sve ove zemlje posjeduju ljepote ali na jednom mjestu u prečniku od 200 km ne da nemaju ono što ima Crna Gora nego zaostaju...
    Nađi mi teritoriju na svijetu veličine Crne Gore gdje za 30-60 minuta možeš sa plaže biti na veličanstvenim planinama!
    Bio sam na Krfu, Turskoj...
    Svugdje je usluga mnogo bolja, ima mnogo više spektakularnijih građevina ali BOGOM DANE LJEPOTE KOJE IMA CRNA GORA ,nema!


    Potenciram na ono što je priroda dala a ne na ono što je stvorio čovjek!
    Uzmi u obzir veličinu i prirodne ljepote i ako si objektivan nećeš imati nikakvih dilema!!!
    Libertas

  19. #94
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih tamo dje nema turista
    Kako Vaša bolest ?

  20. #95
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Ovo što sam boldovao je potpuno netačno.
    Upravo Crna Gora ima prelijepo more, fantastične plaže, prekrasna jezera, nevjerovatne kanjone, prozirne rijeke...
    Boka Kotorska je najjužniji fjord u Evropi i zovu je ,,nevjesta Jadrana"
    Sve ove države koje si nabrojao su destine i stotine puta veće od Crne Gore i imaju divne građevine, spomenike kulture...
    Ali koliko sam te shvatio ti si govorio o čistim prirodnim ljepotama...
    Kakve su to hrvatske plaže-betonjarke i kameni
    Kakve su to planine po Egiptu
    Kakve su to čiste rijeke poput Tare i blistavih kanjona u Turskoj i Grčkoj...
    Naravno sve ove zemlje posjeduju ljepote ali na jednom mjestu u prečniku od 200 km ne da nemaju ono što ima Crna Gora nego zaostaju...
    Nađi mi teritoriju na svijetu veličine Crne Gore gdje za 30-60 minuta možeš sa plaže biti na veličanstvenim planinama!
    Bio sam na Krfu, Turskoj...
    Svugdje je usluga mnogo bolja, ima mnogo više spektakularnijih građevina ali BOGOM DANE LJEPOTE KOJE IMA CRNA GORA ,nema!


    Potenciram na ono što je priroda dala a ne na ono što je stvorio čovjek!
    Uzmi u obzir veličinu i prirodne ljepote i ako si objektivan nećeš imati nikakvih dilema!!!

    crna gora ima losu i kamenitu obalu i broj peskovitih i sljunkovitih se moze izbrojati na prste. mene kod turizma pre svega privlaci priroda i jednostavno turisticka ponuda crne gore se ne moze meriti sa njoj konkurentnim ponudama hrvatske, grcke, turske i egipta - ni po cemu.

    vas problem najveci jeste sto niste realni i sto precenjujete sami sebe zato vam i propadaju turisticke sezone.

    inace kao i uvek samo trziste govori ko je u pravu. da si ti u pravu sad bi vam svi kapaciteti bili puni do vrha a gosti iz srbije bi isli samo kod vas a ne na druge destinacije.

  21. #96
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    crna gora ima losu i kamenitu obalu i broj peskovitih i sljunkovitih se moze izbrojati na prste. mene kod turizma pre svega privlaci priroda i jednostavno turisticka ponuda crne gore se ne moze meriti sa njoj konkurentnim ponudama hrvatske, grcke, turske i egipta - ni po cemu.

    vas problem najveci jeste sto niste realni i sto precenjujete sami sebe zato vam i propadaju turisticke sezone.
    Ne ispushtaj gasove.
    "Propala" je ova sezona - 1 (jedna) i to ako pod propadanjem podrazumijevash to shto nema 5 ljudi po metru kvadratnom plaze.
    Ali uspjeshnost sezone se ne mjeri krdima glibavih turista, no eurima.
    I na posljetku, ova sezona ne propada zato shto precjenjujemo ono shto nam je Bogom dano (a prije ce bit da sopocanci kao ti to potcjenjuju), nego zato shto je Crna Gora u sred sezone i dalje jedno veliko gradilishte...

    Ja zadnjih nekoliko godina nisam ljetovao u CG, ali cu ponovo pochet, sve su prilike, upravo zato shto ce bit manje sopocanca i slichnih, koji mjere uspjeshnost sezone kilima sira koji se unesu u drzavu.

    Jatnopri.

  22. #97
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ne ispushtaj gasove.
    "Propala" je ova sezona - 1 (jedna) i to ako pod propadanjem podrazumijevash to shto nema 5 ljudi po metru kvadratnom plaze.
    Ali uspjeshnost sezone se ne mjeri krdima glibavih turista, no eurima.
    I na posljetku, ova sezona ne propada zato shto precjenjujemo ono shto nam je Bogom dano (a prije ce bit da sopocanci kao ti to potcjenjuju), nego zato shto je Crna Gora u sred sezone i dalje jedno veliko gradilishte...

    Ja zadnjih nekoliko godina nisam ljetovao u CG, ali cu ponovo pochet, sve su prilike, upravo zato shto ce bit manje sopocanca i slichnih, koji mjere uspjeshnost sezone kilima sira koji se unesu u drzavu.

    Jatnopri.
    vidim grcima, bugarima, turcima, egipcanima ti "glibavci" ne smetaju

    ja sam letovao i u grckoj , i u turskoj i u crnoj gori, mnogo puta a ove godine cu prvi put i u egiptu. u crnu goru da dolazim sa ovakvim cenama mi zaista vise ne pada na pamet.

    a evo sta kaze statistika:

    Srbija - Vaš izbor za sledeće leto - 2009. godine
    Grčka 34%
    Turska 34%
    Egipat 9%
    Crna Gora 5%
    Srbija 4%
    Tunis 4%
    Bugarska 4%
    Druge destinacije 7%
    Izvor: JUTA

    a ti se zapitaj zasto je to tako...

    vasa jedina dosadasnja prednost u odnosu na turisticke ponude drugih zemalja je bila cena i to sto su mogli kod vas letovati gradjani sa najnizim primanjima. a od ove godine jer ste digli cene smestaja enormno i uveli nekakve zabrane i takse vise ni te prednosti nemate. uostalom ova anketa turisticke organizacije JUTA sve govori...
    Last edited by Sopocanac; 06-07-08 at 13:30.

  23. #98
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno si u pravu! Crna Gora i jes bilo odmaraliste za radnicku klasu bivse Jugoslavije, zbog toga je taj trend i nastavljen po raspadu iste, ali nece da moze vise.

    Crna Gora je i suvishe mala da bi mogla sebi da dozvoli da bude turistichka destinacija za srpsku i ostalu sirotinju. Velika (geografski) Grchka i Turska, sebi mogu da dozvole luksuze sirotinjskog i elitnog turizma u isto vrijeme, ali mi ako mislimo da nam to bude glavna privredna grana, ne mozemo. Sto nikako ne znaci da su neke cijene koje se mogu vidjet danas u CG realne, ali sigurno nemamo ambiciju da nastavimo da budemo destinacija za radnichku klasu Srbije i Bugarske, izvini. Ne zamjeras?

    I shto se te ankete tiche, stvarno nisam studirao turizam, niti mi je to profesija u bilo kom smislu, ali sam prilichno siguran da opredjeljenje srpskog zivlja nije faktor koji odredjuje uspjeshnost neke turistichke destinacije.

    Jatnopri.

  24. #99
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Alo pa ne treba da se brinemo sto nece mnogo srba dolazit,ionako je dolazila uglavnom samo sirotinja njihova...kako su ih zvali,paradajz turisti...

  25. #100
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadic View Post
    pa mozda preko vikenda kad se pola PG i NK itd. kao lavina svali od ulcinja do budve. tad jeste guzva. --- btw zvoncice. ima apartmane bas u kumboru?
    ja ti lijepo rekoh da ne volim guzvu...ne mislis valjda da mi ikad padne na'm da vikendom idem na more???
    Samo radnim danima, dadic, i plaze su bile popunjene poprilicno.
    Da, bas u Kumboru

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Nekate ljudi ovako na glas, eo vec izgubismo sopocance!


    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    ja sam prosle godine letovao u becicima, od ove godine barem u narednih 10tak nemam nameru jednostavno preterali ste sa cenama....
    Sopocanac, kako bi bilo da odes da lEtujes malo na Zlatibor...cisto da uporedis cEne...da vidis sta je prEtErivanje?
    Ali to je u Srbiji pa valjda nije pretjerano, ali kad je more i to jos crnogorsko?! E, to je onda previse, stvarno!

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    crna gora ima losu i kamenitu obalu i broj peskovitih i sljunkovitih se moze izbrojati na prste. mene kod turizma pre svega privlaci priroda i jednostavno turisticka ponuda crne gore se ne moze meriti sa njoj konkurentnim ponudama hrvatske, grcke, turske i egipta - ni po cemu.

    vas problem najveci jeste sto niste realni i sto precenjujete sami sebe zato vam i propadaju turisticke sezone.

    inace kao i uvek samo trziste govori ko je u pravu. da si ti u pravu sad bi vam svi kapaciteti bili puni do vrha a gosti iz srbije bi isli samo kod vas a ne na druge destinacije.
    Bogomi ti ja ne vjerujem da si djavo popio maka iz Sopocana!
    Nego vidji, ako ti se ova nerazudjena i krsevita obala ne svidja, idi malo do Hrvatske, oni bas imaju prelijepe pjescane plaze...e pa cuda!

    Inace, tvoja informacija da propada turisticka sezona nije vjerodostojna, malo prerano je izaci sa takvim informacijama, tek je pocelo ljeto...znam da ti nije milo...a pitacu te kako cu se moc probit od PG ka moru od 15. jula do kraja avgusta...i ovo sad mi je pretjerano, a ti idi tamo dje ti je ljepse, sto je i normalno...ja nikad ne bih posla na ljetovanje u Srbiju, a ti vala nemoj u CG...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 4 of 627 FirstFirst 123456781454104504 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •