Page 396 of 627 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496 ... LastLast
Results 9,876 to 9,900 of 15658

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #9876
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    A sto je to vlast u Kotor losija no prosla, samo me zanima, mogao bi napisati koju rijec o tome..

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  2. #9877
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    kad se pogleda eto u h.novom nije dps na vlasti pa vidimo kako grad napreduje.......i u kotoru je vlast na drugima pa su realno mnogo gori nego nazalost oni prije.svakako nema srece ni sa kim od sadasnje politicke elite bilo da su ovi ili oni...
    Kotor je ispred CG kao grad 20 godina, sve osim toga je laz

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  3. #9878
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    reko si ti iz pg meni koji tu zivim.moram ti rec da si u velikoj zabludi prijatelju.tivat je ispred svih trenutno.

  4. #9879
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    A sto je to vlast u Kotor losija no prosla, samo me zanima, mogao bi napisati koju rijec o tome..

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    ovi sad su isti ko i oni prije.....a losiji samim tim sto su obecavali a nisu uradili a vec su se ugradili u dosta stvari...

  5. #9880
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Sve si mi reka.

    Nista, da vratimo onda ove stare pa da se puckamo malo po starom.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  6. #9881
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sve sam ti reka,ako si razumia...

  7. #9882
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Sjajan spot, da se najezis, u kakvoj ljepoti živimo. A onda odmah se sjetiš kako je ova bagra nemilosrdno lupeza decenijama, ali i joj i dalje ne mogu uzeti sve. Domovina a ne imovina !

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    this time next year...

  8. #9883
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    bogami su dosta uzeli,a uzece jos.....i ovi kao opozicija sve je to isto....

  9. #9884
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Ja cu da bacim malo "hejta" na spot. Prije neku godinu je bio daleko ljepsi spot, ako se sjecam isla je ista numera (obrada strane pjesme). Lijepi su kadrovi, ali nije poenta samo ubaciti kadar jedan za drugim.

    Da ne bude da palamudim, ovo je jedan od nagradjivanih spotova (nevezanih za turisticku organizaciju).
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #9885
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    bogami su dosta uzeli,a uzece jos.....i ovi kao opozicija sve je to isto....
    Isto je dok se sistem ne promjeni, a za to treba smjena vlasti

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    this time next year...

  11. #9886
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ja cu da bacim malo "hejta" na spot. Prije neku godinu je bio daleko ljepsi spot, ako se sjecam isla je ista numera (obrada strane pjesme). Lijepi su kadrovi, ali nije poenta samo ubaciti kadar jedan za drugim.

    Da ne bude da palamudim, ovo je jedan od nagradjivanih spotova (nevezanih za turisticku organizaciju).
    Ovaj je zanatski fantastičan, ali mogao bi se sličan snimiti za svaku zemlju. Međutim ovaj crnogorski je neponovljiv na bilo kom drugom mjestu, a kao da je sniman jednim dronom i sa 200 eura.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    this time next year...

  12. #9887
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Sto bi rekle neke kolege sa foruma- tvorevina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ono sto je stvarao zajednicki dps i kasnije boljeziveca koalicija to jeste tvorevina, od svega prikazanog na ovom spotu nista nijesu stvorili, a dosta su devastirali ili sto je jos gore nepovratno otudjili sumnjivim privatizacijama.

  13. #9888
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ja cu da bacim malo "hejta" na spot. Prije neku godinu je bio daleko ljepsi spot, ako se sjecam isla je ista numera (obrada strane pjesme). Lijepi su kadrovi, ali nije poenta samo ubaciti kadar jedan za drugim.

    Da ne bude da palamudim, ovo je jedan od nagradjivanih spotova (nevezanih za turisticku organizaciju).
    Ovaj novi spot CG je na ovaj i onaj nacin kostao gradjane u eurima toliko da (a mogao ga je odraditi svako sa pola mozga i dronom):

    Se 3 mjeseca zaredom moglo po 6 puta dnevno pustati na travel chanelu po 1min promo

    Se na berlinskom sajmu mogao uzeti stand od 350 kvadrata

    Se bilbordi CG oblijepe na 290 lokacija 4 mjeseca u 8 njemackih gradova


    Itd itd.

    Ovaj video je tacno vidio NIKO.

    Ali sta da se radi. Dobar video



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 09-03-19 at 17:43.
    One Ring to Rule them all...

  14. #9889
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovo kad se napravi za 3-4 godine bice premocan hotel... Glavni inzenjer i projektant je lik koji vodi izgradnju El Goune u Egiptu od 80ih...

    S obzirom da nismo uspjeli od Mamule da napravimo Alkatraz da nam donosi milione eura od ulaznica i tura, onda ga bolje i u hotel pretvoriti, nego da trune onako...

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Prije svega da ti kazem najblaze receno da je jako ruzno da uporedis Alkatraz sa Mamulom, jer su u Alkatrazu robijali najozlagaseniji robijasi, dok su na Mamuli bili logori rodoljuba ove zemlje - oni koji su se zrtvovali da bismo mi izmedju ostalog danas slobodno zivjeli.
    Niti je iko do sada pokusao da valorizuje Mamulu da bi se "zaradili milioni eura"(nije centa ulozeno ko zna otkad), ali ovo sto radi sada konkretno Orascom(zna se ko im je ovo omogucio - bez cijeg amina i provizije se ne moze) je najperfidnije nesto sto sam do sada vidio kod nas Boki. Posto je Boka krava muzara, ovo bukvalno predstavlja sve ono protiv cega setas u Pg i boris se na drugoj temi. Silom na sramotu, neko je oteo drzavnu zemlju, poklonio sto bi se reklo stranom investitoru i bez ikakvog pardona odlucio da prevrne zemlju, kosti i grobove nasih oceva,djedova i pradjedova, zalije betonom i napravi od toga hotel i kockarnicu!
    Naravno da se narod bunio, pisao peticije, ali jbg tal je tal, obraz je odavno jako debeo tako da nema veze.
    Sto se mene licno tice, a vjerujem i vecine Bokelja, moze projektant i inzenjer koji je projektovao egipatske piramide da ustane iz groba i vodi projekat i da napravi miks Kempinskog, Mandarin Orientala i Four seasonsa ako me razumijes, za mene ce ovo biti jedna velika sramota i olicenje sve bahatosti, bezobrazluka i elementarne nekulture i nepostovanja nasih predaka. Ne vidim neku razliku u paraleli kad bi recimo vama Cepurke zalili plocom i napravili poker aparate i vockice pa udri. Daj da se zaradi.
    Nije nama u Boki cudno da nam otmu nesto - na to smo naucili, ionako necemo moci za koju godinu da podjemo na plazu da se okupamo, ali ovo su stvarno mogli da preskoce.
    Da se razumijemo, nisam ni za ovo sto je do sada bilo - prepusteno samom sebi i zubu vremena. Ali moglo se neko pristojno rjesenje naci izmedju ovih ekstrema. Ne mora se bas svaki komad obale naplatit i destregat. U to ko ce da zaradjuje te milione koje pominjes i ko ce biti korisnici ovih usluga bolje i da ne ulazimo- svakako obican narod Boke, a i ostatka CG nece. Ako pricamo o nasem narodu to ce svakako biti dps jagnjece brigade.
    Al zaigrace mecka i ispred njihovih vrata!
    Last edited by karacha; 09-03-19 at 18:41.

  15. #9890
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    za Boku bi najbolje bilo da bude kao i prije van granica icijih i da bude nezavisna.
    https://www.google.com/url?sa=t&rct=...EvlG7Uw5kWmfCi
    Last edited by jokac; 09-03-19 at 19:16.

  16. #9891
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    A 80 posto onoga sta potencira spot nije organizovano. Splavarenje krece iz Bosne, a ovo ostalo rade privatnici koji deru strance.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kreće se iz Crne Gore, i Bosanci kreću sa naše strane (plaćaju taksu CG), jer sa njihove su probili put tek prije 2 godine koji nije prohodan sem ozbiljnim terencima... Baš ne znam odakle ti ta informacija, al te neko dobro slagao...

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Spot je odlican, ali ne objasnjava turistima da ce na splavarenje potrosit vise para no da su avionsku kartu platili iz Amerike.
    Na rafting (jer je splavarenje potpuno druga stvar), će potrošiti 40-45e (doručak, rafting, ručak), ako dođu u svojoj režiji... Agencije obično naplate još 20-35e po osobi, zavisno od udaljenosti, za prevoz i vodiča... Za te pare u zemljama iz kojih dolaze, jedva mogu platiti doručak i ručak...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  17. #9892
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karacha View Post
    Prije svega da ti kazem najblaze receno da je jako ruzno da uporedis Alkatraz sa Mamulom, jer su u Alkatrazu robijali najozlagaseniji robijasi, dok su na Mamuli bili logori rodoljuba ove zemlje - oni koji su se zrtvovali da bismo mi izmedju ostalog danas slobodno zivjeli.
    Niti je iko do sada pokusao da valorizuje Mamulu da bi se "zaradili milioni eura"(nije centa ulozeno ko zna otkad), ali ovo sto radi sada konkretno Orascom(zna se ko im je ovo omogucio - bez cijeg amina i provizije se ne moze) je najperfidnije nesto sto sam do sada vidio kod nas Boki. Posto je Boka krava muzara, ovo bukvalno predstavlja sve ono protiv cega setas u Pg i boris se na drugoj temi. Silom na sramotu, neko je oteo drzavnu zemlju, poklonio sto bi se reklo stranom investitoru i bez ikakvog pardona odlucio da prevrne zemlju, kosti i grobove nasih oceva,djedova i pradjedova, zalije betonom i napravi od toga hotel i kockarnicu!
    Naravno da se narod bunio, pisao peticije, ali jbg tal je tal, obraz je odavno jako debeo tako da nema veze.
    Sto se mene licno tice, a vjerujem i vecine Bokelja, moze projektant i inzenjer koji je projektovao egipatske piramide da ustane iz groba i vodi projekat i da napravi miks Kempinskog, Mandarin Orientala i Four seasonsa ako me razumijes, za mene ce ovo biti jedna velika sramota i olicenje sve bahatosti, bezobrazluka i elementarne nekulture i nepostovanja nasih predaka. Ne vidim neku razliku u paraleli kad bi recimo vama Cepurke zalili plocom i napravili poker aparate i vockice pa udri. Daj da se zaradi.
    Nije nama u Boki cudno da nam otmu nesto - na to smo naucili, ionako necemo moci za koju godinu da podjemo na plazu da se okupamo, ali ovo su stvarno mogli da preskoce.
    Da se razumijemo, nisam ni za ovo sto je do sada bilo - prepusteno samom sebi i zubu vremena. Ali moglo se neko pristojno rjesenje naci izmedju ovih ekstrema. Ne mora se bas svaki komad obale naplatit i destregat. U to ko ce da zaradjuje te milione koje pominjes i ko ce biti korisnici ovih usluga bolje i da ne ulazimo- svakako obican narod Boke, a i ostatka CG nece. Ako pricamo o nasem narodu to ce svakako biti dps jagnjece brigade.
    Al zaigrace mecka i ispred njihovih vrata!
    Mene zanima da vidim 100-200 ljudi da su zaposleni u respektabilnoj firmi, sa prosjecnom platom 700-1500e eura, i da sticu vjestine koje se ne mogu steci radom i Splendidu i slicnim banana hotelima.
    Onda ce se kreirati i dodatni poslovi u lancu nabavke i dodatnih usluga, stp donosi milione eura dodatnih prihoda...
    Znaci izmedju toga da nema posla za nikoga i da niko ne zaradi nista, i ovofa da je na stotine ljudo zaposleno, biram ovo drugo.
    Istorija neka ostane istorija, svima svaka cast, ali ja gledam naprijed, da napravimo nesto od ove nesrecne zemlje. Ako to znaci da ce zaboravljeni spomenik stradanja biti pretvoren u hotel... Neka bude tako. Ima ih na hiljade sirom svijeta sa istom sudbinom.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  18. #9893
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Znaci izmedju toga da nema posla za nikoga i da niko ne zaradi nista, i ovofa da je na stotine ljudo zaposleno, biram ovo drugo.
    To je to. Vrlo jednostavno ali tesko za objasnit nasim kontrasima sa foruma...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. #9894
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je samo sto je to uglavnom demagogija.
    Prvi izbori posle referrenduma su isli sa pricom 4 milijarde u Veliku plazu i 55,000 zaposlenih u Buljarici.
    18 milijardi investicija rekose Milo i Vujica
    Quote Originally Posted by acs View Post
    To je to. Vrlo jednostavno ali tesko za objasnit nasim kontrasima sa foruma...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #9895
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Mene zanima da vidim 100-200 ljudi da su zaposleni u respektabilnoj firmi, sa prosjecnom platom 700-1500e eura, i da sticu vjestine koje se ne mogu steci radom i Splendidu i slicnim banana hotelima.
    Onda ce se kreirati i dodatni poslovi u lancu nabavke i dodatnih usluga, stp donosi milione eura dodatnih prihoda...
    Znaci izmedju toga da nema posla za nikoga i da niko ne zaradi nista, i ovofa da je na stotine ljudo zaposleno, biram ovo drugo.
    Istorija neka ostane istorija, svima svaka cast, ali ja gledam naprijed, da napravimo nesto od ove nesrecne zemlje. Ako to znaci da ce zaboravljeni spomenik stradanja biti pretvoren u hotel... Neka bude tako. Ima ih na hiljade sirom svijeta sa istom sudbinom.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    Jako olako izgovaras i relativizujes stvari. Odakle tebi da je ovo zaboravljeni spomenik stradanja? Prva stvar to nije tek neki monumentalni spomenik, nego izmedju ostalog grobnica. Tu su bukvalno kosti i grobovi nasih predaka. I to nije nesto sto je bilo prije 1000 godina, nego u skorijoj istoriji. Znam ljude koji su se rodili u tom zatvoru, ciji su ocevi i djedovi tu stradali. To sto ih ima hiljade na svijetu sa istom sudbinom me zanima kolko izbori na Madagaskaru. Mene zanima ovo sto mi je pred kucom i o cemu se radi. Jesi ti zaboravio porodicnu svoju grobnicu? Sjetite li se kuci nekad svojih? Ako je odgovor Da, jednako se tako narod Boke sjeti svojih. Nazalost nemocan da ucini ista pred ovim najprljavijim kapitalizmom.

    Toliko su najahali na resurse kod nas i jos ce vise da se izivljavaju i pljackaju (nema se u BD dje vise), tako da tih 100 zaposlenih ljudi nece spasit crnogorsku privredu. Eno mogu ih zaposlit u Banji koju su prodali neki dan za 10 miliona eura(?!?) (200.000 kvadrata zemlje i 85.000 kvadrata stambenog prostora sa svom mehanizacijom na pjeni od mora).
    Ako vec ulazis u to ko ce da radi na visokoplateznim pozicijama(na mjestima koje nece dobiti stranci), u velikoj vecini slucajeva ce biti opet dps kadrovi.Ne znam kako je kod tebe u Lustica bay-u(da me ne razumijes pogresno - ne kazem za tebe nista jer te i ne poznajem, o tvom pisanju odje imam generalno pozitivno misljenje), ali znam kako je u Porto Novom, Porto MNE itd. Ako nemas ledja nekog veoma bitnog u centrali u PG, ne nadaj se previse. Ovo je iskustvo svih mojih drugova. A sto se tice ostalih poslova u lancu sto navodis zna se i te poslove ko ce da dobije. Obican narod niti ce imati priliku da radi tamo(u ogromnom procentu to je nazalost slucaj) niti ce imati priliku da ide tamo ako zele.

  21. #9896
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    To je to. Vrlo jednostavno ali tesko za objasnit nasim kontrasima sa foruma...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Lako li je trgovat tudjim sudbinama i izigravati strucnjaka sa strane.

  22. #9897
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Kreće se iz Crne Gore, i Bosanci kreću sa naše strane (plaćaju taksu CG), jer sa njihove su probili put tek prije 2 godine koji nije prohodan sem ozbiljnim terencima... Baš ne znam odakle ti ta informacija, al te neko dobro slagao...



    Na rafting (jer je splavarenje potpuno druga stvar), će potrošiti 40-45e (doručak, rafting, ručak), ako dođu u svojoj režiji... Agencije obično naplate još 20-35e po osobi, zavisno od udaljenosti, za prevoz i vodiča... Za te pare u zemljama iz kojih dolaze, jedva mogu platiti doručak i ručak...

    Sent from Tapatalk
    Rafting pardon* a nije ista cijena za nas i strance u to sam siguran
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  23. #9898
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    To je to. Vrlo jednostavno ali tesko za objasnit nasim kontrasima sa foruma...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jes jes ali ne mora se posao pravit na grobovima ako razumijes te kontrase sa foruma, ima hvala bogu toliko ostrva i plaza da se prave hoteli i kockarnice, mada ovima koji to dopustaju i podrzavaju ne bi smetalo ni rodjenoj majci grob da iskopaju i zaliju betonom zarad para.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #9899
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default

    Dok Crna Gora ubrzano devastira ostrvo Lastavica kako bi kulturno dobro pretvorila u novi opskurni Sv. Stefan, u neposrednoj blizini, Hrvatska radi na restauraciji tvrđave Prevlaka i pretvaranju iste u muzej austrugarske ratne mornarice.. Projekat se finansira iz EU fondova, a Dubrovnik i krajnji jug imaće novi kulturni sadržaj od velikog značaja. Naravno, radna mjesta se podrazumjevaju.

    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #9900
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Spot je lijep, ali nikako ne možemo ostaviti po strani politiku, bezumlje, plitkost, retrogradnost i oholost, između ostalog.
    Ne mozemo ostaviti po stranu činjenicu da pola od onih koji imaju srecu biti zaposleni prima ispod 350e.
    Ne možemo ostaviti po strani da je Sveti Stefan, više dame sumnjivog morala i njenog sugar daddy-ja, nego li onih iz druge rečenice.
    Niti da Kolašin 1450 nije mjesto dje isti mogu dovesti svoju djecu da uče skijati.
    Lijepa je Crna Gora, za 2% njenog življa.

Page 396 of 627 FirstFirst ... 296346386392393394395396397398399400406446496 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •