Page 101 of 627 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 15656

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #2501
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ali zivot tamo, uh, cinilo mi se kao da sam dosla u neki film Zivka Nikolica. Kuce i zgrade se raspadaju, treba vidjeti lokalnu kafan, ja to ne umijem ni rijecima opisati. Onda me nakon svega oga uvatila neka tuga, dje i kako ljudi zive. Zgrada prizemno totalno polomljena, unutra shut, prasina smece, a na sprat neko zivi.
    Mozda vi sve ovo znate ali mene je sokiralo.
    A sto bi talijani i Spanci napravili od ovoga? ne zelim ni da mislim.
    Bilo je jedno desetak francuskih dzipova, tu su se ulogorili sa svom svojom opremom, poslo su bili na voznju brodicem inace bi rado popricala sa njima o utiscima.
    Ti znas da je Emir Kusturica trazio od mjestana da napravi neku svoju bajku od te varosi, ali su ga ladno poslali u 3 lijepe, haha.. Mene zabolje da li je on, kako neki kazu, Turčin ili Srbenda, ali kad vidim sta je napravio na onoj Mokroj Gori (Drvengrad), mislim da su ga Riječani ispusili malo tu..


  2. #2502
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A sto bi talijani i Spanci napravili od ovoga? ne zelim ni da mislim.
    Bilo je jedno desetak francuskih dzipova, tu su se ulogorili sa svom svojom opremom, poslo su bili na voznju brodicem inace bi rado popricala sa njima o utiscima.
    Nedajboze da dodje neki Spanac ili Talijan da tamo nesto izgradi onda bi mi digli dreku kako je to vrijedno meleone i da je on to dobio dzabe, a sto mi sami bas nista ne radimo to "nikome nista". Ja sam ljetos tamo sreo neke strane studente koji organizovali nekakve, valjda, izvidjacke akcije "kako prezivjeti po crnogorskim planinama" i utisci su im bili od odusevljenja do sazaljenja kako mi ne znamo sta imamo i da to malo uredimo, ali....

  3. #2503
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto smo drugima ljepši nego sebi?
    Jelena Pavićević
    PR menadžerica Montenegro Stars Hotel Group

  4. #2504
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Tome Kusturici treba dekretom zabranit ulazak u CG.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  5. #2505
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nedajboze da dodje neki Spanac ili Talijan da tamo nesto izgradi onda bi mi digli dreku kako je to vrijedno meleone i da je on to dobio dzabe, a sto mi sami bas nista ne radimo to "nikome nista". Ja sam ljetos tamo sreo neke strane studente koji organizovali nekakve, valjda, izvidjacke akcije "kako prezivjeti po crnogorskim planinama" i utisci su im bili od odusevljenja do sazaljenja kako mi ne znamo sta imamo i da to malo uredimo, ali....
    Pod hitno bi trazili REGRES ,TOPLI OBROK I DA UPLATE DVA-IPO
    MILIONA U STANDBENI FOND I BLOKIRALI TUNEL SOZINU,
    UZ ZAHTJEV DA VRATE GUZINU,
    NA CHELO SINDIKATA,
    I DUPLA PLATA.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #2506
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    Zašto smo drugima ljepši nego sebi?
    Jelena Pavićević
    PR menadžerica Montenegro Stars Hotel Group

    Odlican tekst.
    Ja nikad nisam naisao na negativan tekst o Crnoj Gori sto se tice turisticke ponuda(barem ovo sto je dostupnom preko interneta),a nije da nisam trazio.Strancima se uglavnom svidja u CG.Na primjer,prosle godine kad su Irci odje gostovali,nasao sam neke njihove forume i pitao ih kakav im je bio boravak odje.Ni manje ni vise nego odusevljenje-kazu jedno od najboljih gostovanja ikad i da ce sigurno doc ponovo.Sad kako je Ircu ovo sto se kod nas nudi dobro,a nama ne valja,zaista ne znam.
    Ne znam,mislim da sve nase novine preceruju .Uzmes Vijesti,Monitor(Dan da ne pominjem)-crno,mrak,propast.Uzmes Pobjedu,susta suprotnost-sve sjajno,bajno.Nemamo mi profesionalnih novina,sve su to glasila raznih politickih grupa.

  7. #2507
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    nakon kratkog boravka u Pg evo me opet na more i samo bih da kažem: Užasno me nervira opva gužva dje god mrdneš!! Jedva čekam septembar, plaža prazna, ujutro u 8 knjiga u ruke i kupanac. Sad bukvalno nemam dje peškir staviti nego se okupam i doma, sreća da mi je plaža pod nos.

  8. #2508
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,445
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    632 Posts

    Default

    Evo sad slušam na TV-u dolazi nam Ronaldinjo da odmara tri dana na Svetom Stefanu

  9. #2509
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,348
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    2,185
    Thanked in
    1,655 Posts

    Default

    cula sam i ja tu predivnu vijest...

  10. #2510
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Daleko bilo od toga da se sprdam jer poslije Velenja Tivat je bio najrazvijenija opstina SFRJ. Naravno da je perspektiva ne samo Tivat vec i Risan koji jos nije postao moderan i unakazen.
    risan je unakazen vec ima 3 godine,sa novogradnjom i rusima.pare vrte dje burgija nece.
    a kanalizacija od tih novih skalamerija je vec postala problem,pa su braca rusi poceli i u more usred dana da je ispustaju,a kotorski urbanizam im dao upotrebnu dozvolu,za pare naravno!!! sad su im dali da rade veliku septicku,dovoljno duboku da zemlja upija fekalije,a dje ce fekalije nego u more,kad je septicka na 20m od mora,umjesto biopreciscivac.
    grade se zgrade dje stignu na 2m od puta nicu zgrade koje nemaju veze sa mediteranskim stilom,kao ruska atomska sklonista,zaklanjaju kamene kuce stare po 400godina,potkopavaju medje,temelje,uzimaju za advokata premijerovu sestru,komunalna reaguje,jedan poziv i komunalna se povlaci,urbanizam preko noci daje dozvole,kopaju zgrade u brdo,sijeku put pa ga zakrpe,pa prva kisa unisti magistralu...
    dokle viseeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ali show tek pocinje:mad:

    a sto se tice turista ,ima ih,ali nije sve tako bijelo!
    manje se trosi po kaficima ,restoranima,prodavnicama...
    znate koliko crnoj gori znaci sto ima toliko rusa,kad ih gledam svaki dan,kako na plazu nece da plate lezaljku,ni da sjednu na sank i popiju pice,a pare od stanova koje izdaju idu u rusiju,jer se radi na crno naravno
    Last edited by cartuning kotor; 14-08-10 at 19:06.

  11. #2511
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ako tuzima daju opstinu onda moraju i risnu koji je to i bio, pa ce pare u njihovu opstinu a ovako slepo crevo gde je bog rekao zbogom
    smile if you fucked today

  12. #2512
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    dokle viseeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ali show tek pocinje:mad:
    Naravno da su rusi krivi za bukvalno sve sto se desava.
    Naravno da su samo rusi izdaju na crno a domaci, srbi i bosanci uvijek na bijelo.
    Naravno da su samo ruske septicke cure a mjestanske zatvoreni namrtvo, ni jedan kap van, jel?
    Samo meni objasnite sto ja gledam, kad domaci nocas uzmu crevo i pumpu i pustaju nesto sto ozbiljno smrdi na prazni plac komsiji. Ili se prikljuce u potocic koji ide direkto u more. Ili probijaju dno da zemlja pije tu vlagu i nikad ne ciste svoju jamu. To je sve vjerovatno izuzetak?

  13. #2513
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se ocekivalo ova sezona nimalo losa nije bila

  14. #2514
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jaroslav View Post
    Naravno da su rusi krivi za bukvalno sve sto se desava.
    Naravno da su samo rusi izdaju na crno a domaci, srbi i bosanci uvijek na bijelo.
    Naravno da su samo ruske septicke cure a mjestanske zatvoreni namrtvo, ni jedan kap van, jel?
    Samo meni objasnite sto ja gledam, kad domaci nocas uzmu crevo i pumpu i pustaju nesto sto ozbiljno smrdi na prazni plac komsiji. Ili se prikljuce u potocic koji ide direkto u more. Ili probijaju dno da zemlja pije tu vlagu i nikad ne ciste svoju jamu. To je sve vjerovatno izuzetak?
    Nama su za sve nevolje DRUGI KRIVI,
    tako su Njemci kad nijesmo nishta imali, odnijeli SVE.

    Samo da ko ne pozove LOKALNE I DRZAVNE MOCNIKE,
    shto ne dignu lijenu guzicu i pochnu da rade svoj posao za koji su debelo placeni i preplaceni, jer nishta pod Bogom zivijem ne rade.

    Zato mi proizvodimo dezurne KRIVCE,
    Mupavci, Skakavci, Balije, Ustashe, Chetnici, Rusi, Kusi i Repati,
    svi su oni krivi,
    za nash nerad i javashluk i za VASOVU VODU U BERANE,
    ko drugi nego Rusi,
    samo su ovi iz DPSDPa SVETE KRAVE, ZAKONOM ZASHTICENE I OSLOBODJENE OD ODGOVORNOSTI, TO IM GARANTUJE I SUDSTVO I TUZILASHTVO A ZAKONODAVNA VLAST SVIMA OBEZBIJEDI AMNESTIJU I AMNEZIJU.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #2515
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    risan je unakazen vec ima 3 godine,sa novogradnjom i rusima.pare vrte dje burgija nece.
    a kanalizacija od tih novih skalamerija je vec postala problem,pa su braca rusi poceli i u more usred dana da je ispustaju,a kotorski urbanizam im dao upotrebnu dozvolu,za pare naravno!!! sad su im dali da rade veliku septicku,dovoljno duboku da zemlja upija fekalije,a dje ce fekalije nego u more,kad je septicka na 20m od mora,umjesto biopreciscivac.
    grade se zgrade dje stignu na 2m od puta nicu zgrade koje nemaju veze sa mediteranskim stilom,kao ruska atomska sklonista,zaklanjaju kamene kuce stare po 400godina,potkopavaju medje,temelje,uzimaju za advokata premijerovu sestru,komunalna reaguje,jedan poziv i komunalna se povlaci,urbanizam preko noci daje dozvole,kopaju zgrade u brdo,sijeku put pa ga zakrpe,pa prva kisa unisti magistralu...
    dokle viseeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ali show tek pocinje:mad:

    a sto se tice turista ,ima ih,ali nije sve tako bijelo!
    manje se trosi po kaficima ,restoranima,prodavnicama...
    znate koliko crnoj gori znaci sto ima toliko rusa,kad ih gledam svaki dan,kako na plazu nece da plate lezaljku,ni da sjednu na sank i popiju pice,a pare od stanova koje izdaju idu u rusiju,jer se radi na crno naravno
    Sticjem okolnosti putovao sam avionom sa ruskim turistima i nijesu bas odavali utisak sirotinje koja ide na more da se malo isprzi na suncu
    i nista ne potrosi, ali vjerovatno ima i takvih. Vise iz navike nego iz potrebe svake godine par dana provedem u Risnu i jednostavno tu mi je najljepse jer nikad nema pretjerane guzve i uvijek je najmanje onih koji zele biti vidjeni. Neplanska gradnja je boljka cijele drzave i nijesu tu krivi ni Rusi ni Kinezi vec nasi koji su tako "planski" izdavali dozvole, a sto se tice lezaljki i suncubrona to je poseban fenomen.
    Ne znam kako se biraju ti zakupci, ali sve dok to ne bude kao najmanji dio turisticke usluge biće lose. Kad je zakupac nei biznismen iz kontinetalnog
    dijela drzava nije bas mnogo zainteresovan za bilo sta osim sopstvene zarade i nije ga bas briga sto je cijena lezaljke i suncubrona skoro
    kao i iznajmljivanje sobe jer on oce da zaradi a za sve ostalo ga "bas briga." Kad se opstina śeti pa raspise tender za te zakupce i odredi maksimalnu cijenu koja ce se moci naplatiti mozda ce biti drugacije, ali i to zahtijeva neki planski odnos prema turizmu, a sa planovima smo kao i obicno jako slabi.
    Kad se neko sam uputi kod nas na more malo sta ce imati da vidi i uglavnom se sve svede da vide Kotor, Cetinje i Sveti Stefan, sto je vidio u nekim prospektima, a ostalo niti ko nudi niti se bas posebno brine. Da ne pricamo da je muka ziva kupiti razglednice ili suvenire koji nijesu iz bratske
    drzave Kineza. Nijesu nam zato krivi Rusi djao maka nego nasa dobro poznata nezainteresovanost i logika "lako ćemo".

  16. #2516
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sticjem okolnosti putovao sam avionom sa ruskim turistima i nijesu bas odavali utisak sirotinje koja ide na more da se malo isprzi na suncu
    i nista ne potrosi, ali vjerovatno ima i takvih. Vise iz navike nego iz potrebe svake godine par dana provedem u Risnu i jednostavno tu mi je najljepse jer nikad nema pretjerane guzve i uvijek je najmanje onih koji zele biti vidjeni. Neplanska gradnja je boljka cijele drzave i nijesu tu krivi ni Rusi ni Kinezi vec nasi koji su tako "planski" izdavali dozvole, a sto se tice lezaljki i suncubrona to je poseban fenomen.
    Ne znam kako se biraju ti zakupci, ali sve dok to ne bude kao najmanji dio turisticke usluge biće lose. Kad je zakupac nei biznismen iz kontinetalnog
    dijela drzava nije bas mnogo zainteresovan za bilo sta osim sopstvene zarade i nije ga bas briga sto je cijena lezaljke i suncubrona skoro
    kao i iznajmljivanje sobe jer on oce da zaradi a za sve ostalo ga "bas briga." Kad se opstina śeti pa raspise tender za te zakupce i odredi maksimalnu cijenu koja ce se moci naplatiti mozda ce biti drugacije, ali i to zahtijeva neki planski odnos prema turizmu, a sa planovima smo kao i obicno jako slabi.
    Kad se neko sam uputi kod nas na more malo sta ce imati da vidi i uglavnom se sve svede da vide Kotor, Cetinje i Sveti Stefan, sto je vidio u nekim prospektima, a ostalo niti ko nudi niti se bas posebno brine. Da ne pricamo da je muka ziva kupiti razglednice ili suvenire koji nijesu iz bratske
    drzave Kineza. Nijesu nam zato krivi Rusi djao maka nego nasa dobro poznata nezainteresovanost i logika "lako ćemo".
    e pa ako budes opet u risan,imas dolje broj u potpisu,javi se da pijemo pice.
    sto se tice kanalizacije,neko pomenu,upravu si,nasi ljudi se kaznjavaju,a rusima opstina gleda kroz prste,dozvoljavaju im radove u sred sezone,ispustaju na kubike fekalija svakog dana...
    sto se tice lezaljki i suncobrana,mislim da nije mnogo 1.5e za lezaljku i 1e za suncobran cijeli dan...
    a sto se tice rusa,nisam rekao da su svi sirotinja,niti dolazi ovamo sirotinja,nego njihovo ponasanje bahato,kao da mogu svakog kupit parama(vjerovatno i mogu dosta).
    evo negdje prije 2 mjeseca bas u risnu,rus koji ima kucu tu,zvao na pice komsiju mjestanina,rus bio pijan i covjeka (koji ne bi mrava zgazio),udari flasom vina po glavi,obali ga na pod i nagazi mu ruku i polomi prste.
    i privela ga policija i isto vece pustila,sve dok se nije digla frka pa porodica digla tuzbu,inace nikom nista.
    ali sami smo mi crnogorci krivi za to stanje,a ne rusi.
    pitao bi ih da se tako ponasaju u zapadne zemlje ili u komsiluk u hrvatsku,koliko bi ostali...

    ne zelim damislite da sam neki rusofob,cak sta vise veliki rusofil bio dok ih lagano od 2004 nisam poceo upoznavat,kad jos pomena nije bilo o kupovanjem nekretnina,ali sve sto sam ih vise upoznavao,sve su mi se manje svidjali.
    mada sam misljenja i dalje da velika vecina sto dolazi ovamo su sljam(cast izuzecima,ima ih),a i dalje vjerujem da u rusiji velika vecina je puka razlika od ovih nasih turbo rusa,prava ruska slovenska dusa

  17. #2517
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jaroslav View Post
    Naravno da su rusi krivi za bukvalno sve sto se desava.
    Naravno da su samo rusi izdaju na crno a domaci, srbi i bosanci uvijek na bijelo.
    Naravno da su samo ruske septicke cure a mjestanske zatvoreni namrtvo, ni jedan kap van, jel?
    Samo meni objasnite sto ja gledam, kad domaci nocas uzmu crevo i pumpu i pustaju nesto sto ozbiljno smrdi na prazni plac komsiji. Ili se prikljuce u potocic koji ide direkto u more. Ili probijaju dno da zemlja pije tu vlagu i nikad ne ciste svoju jamu. To je sve vjerovatno izuzetak?
    ne,nije izuzetak,ali objasni ovo.
    opstina daje rusima u sred avgusta da izvode radove na 20m od plaze,da kopaju septicku dovoljno duboku,da dodju ispod gline,do zemlje koja je porozna da bi upijala te fekalije,umjesto da im nalozi da kao sto stoji u projektu da se osposobi biopreciscivac i sa cijevi da se odvodi preciscena voda 200m u more???
    da nepricam vise,mislice neko da politicarim,a cilj mi je samo da se izjadam o mukama mog mjesta,koje tek pocinju

  18. #2518
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GreatMontenegro View Post
    Odlican tekst.
    Ja nikad nisam naisao na negativan tekst o Crnoj Gori sto se tice turisticke ponuda(barem ovo sto je dostupnom preko interneta),a nije da nisam trazio.Strancima se uglavnom svidja u CG.Na primjer,prosle godine kad su Irci odje gostovali,nasao sam neke njihove forume i pitao ih kakav im je bio boravak odje.Ni manje ni vise nego odusevljenje-kazu jedno od najboljih gostovanja ikad i da ce sigurno doc ponovo.Sad kako je Ircu ovo sto se kod nas nudi dobro,a nama ne valja,zaista ne znam.
    Ne znam,mislim da sve nase novine preceruju .Uzmes Vijesti,Monitor(Dan da ne pominjem)-crno,mrak,propast.Uzmes Pobjedu,susta suprotnost-sve sjajno,bajno.Nemamo mi profesionalnih novina,sve su to glasila raznih politickih grupa.
    Pa zato što oni ne mogu osjetiti naše cijene, jer imaju ogromne plate. Tamo su im te plate *****, jer su im i cijene visoke, ali on sa platom od 800 eura ovdje može uživati, jer ovdje su i plate i cijene male, a euro je i tamo i ovamo. Ne dolaze toliko što im je lijepo, koliko dolaze što im je jeftino za njihov standard. Ja ove naše plaže namirisat' ne mogu, em su neuredne, em ne volim taj prizor đe se na jednom relativno malom prostoru izležava 10 hiljada ljudi kao svinje u žitu. Volim imati privatnost i u ljetovanju, što mi naše plaže ne mogu obezbijediti. Kad ljetujem, ne volim da mi u krugu od 500 metara ima bilo koga na vidiku.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  19. #2519
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post

    manje se trosi po kaficima ,restoranima,prodavnicama...
    znate koliko crnoj gori znaci sto ima toliko rusa,kad ih gledam svaki dan,kako na plazu nece da plate lezaljku,ni da sjednu na sank i popiju pice,a pare od stanova koje izdaju idu u rusiju,jer se radi na crno naravno
    Tocno tako, uzasni su ljudi ovi Rusi - me trose nisto po kaficima ,restoranima,prodavnicama ... ne piju pice na sanku. Nitko ne zna sto jedu, sto piju. Mozda uvoze kruh i votku iz Rusije?

  20. #2520
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Tocno tako, uzasni su ljudi ovi Rusi - me trose nisto po kaficima ,restoranima,prodavnicama ... ne piju pice na sanku. Nitko ne zna sto jedu, sto piju. Mozda uvoze kruh i votku iz Rusije?
    necu da komentarisem vise,ljudi koji zive na primorje znaju o cemu pricam...
    evo upravo sad komunalni inspektor dosao i kompleksu zgrada zaustavio vodu dok nerijese problem sa kanalizacijom.
    ekoloski incident....
    plaza prazna,nidje nikoga.
    jel bjese 3 rim i dolina bogova,A+A????

  21. #2521
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Besmrtni monah View Post
    Kad ljetujem, ne volim da mi u krugu od 500 metara ima bilo koga na vidiku.
    Ajde nauci i nas koje to svjetske destinacije nude plaze na kojima ima 1 covjek na 785 hiljada kvadratnih metara?

  22. #2522
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Venezuela
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Ajde nauci i nas koje to svjetske destinacije nude plaze na kojima ima 1 covjek na 785 hiljada kvadratnih metara?
    Ima u Meksiku koliko hoćeš. Dobro, prećerah malo sa cifrom, ali ne volim da mi na metar-dva od mene krešte balavčad, a izležavaju se salave babe od 100 kila.
    "ˇDejémonos de andar de cumbre en cumbre y vayamos directo a combatir el alfabetismo, carajo!"

  23. #2523
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,252
    Thanks Thanks Given 
    2,756
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Tocno tako, uzasni su ljudi ovi Rusi - me trose nisto po kaficima ,restoranima,prodavnicama ... ne piju pice na sanku. Nitko ne zna sto jedu, sto piju. Mozda uvoze kruh i votku iz Rusije?
    Opušteno, znate dobro da ne mislimo svi tako
    She is only here to annoy herself!

  24. #2524
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,279
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Opušteno, znate dobro da ne mislimo svi tako
    Naravno da znamo I volimo i postujemo Crnu Goru, ali je stav nekih pojedinaca vrlo patetican.

    Quote Originally Posted by cartuning kotor View Post
    jel bjese 3 rim i dolina bogova,A+A????
    Crna je Gora tvoja domovina, i ako mislis da su upravo Rusi korijen zla i svih problema u njoj ... pa ti si punopravni drzavljanin i mozes slobodno koristiti svoje biracko pravo
    PS Dolina je Bogova potpuno u redu jer nikad nije gledala u tudji dzep cak i onima koji su podrijetlom iz Treceg Rima
    Last edited by A+A; 15-08-10 at 19:34.

  25. #2525
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A+A View Post
    Naravno da znamo I volimo i postujemo Crnu Goru, ali je stav nekih pojedinaca vrlo patetican.


    Crna je Gora tvoja domovina, i ako mislis da su upravo Rusi korijen zla i svih problema u njoj ... pa ti si punopravni drzavljanin i mozes slobodno koristiti svoje biracko pravo
    PS Dolina je Bogova potpuno u redu jer nikad nije gledala u tudji dzep cak i onima koji su podrijetlom iz Treceg Rima
    crna gora je moja drzava i moja domovina,opet kazem,, nemam nista protiv rusa,eno mi doma i trenerka rusija,sa grbom,ali kazem kad bi se ja ponasao u rusiji kao neki rusi ovdje,davno bi bio protjeran ili svirao klavir...
    imam dosta razloga o tome da pricam vjeruj mi...
    a ovo treci rim,dolina bogova,Ivan Grozny.....
    sluzba je sluzba...

Page 101 of 627 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •