Page 467 of 627 FirstFirst ... 367417457463464465466467468469470471477517567 ... LastLast
Results 11,651 to 11,675 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #11651
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sve što nije osnovna životna potreba - hrana, odjeća, krov nad glavom itd je luksuz i bez toga se može
    tako je, cak i bez interneta...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #11652
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    tako je, cak i bez interneta...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Tehnički tako je..

    U vremenu kada ti na finansijskom planu loše ide, prvo se naravno odričeš izlazaka, putovanja, kupovine skupe odjeće, kupovine novih stvari za kuću, pa polako ako je baš frka isključiš i kablovsku i internet...

    Ali treba napraviti razliku između onoga bez čega se može i bez čega se ne može.

    Mislim ponižavajuće je većinu populacije reći da je turizam potreba. To je kao da ja kažem da je meni potreba da vozim Lend kruzera... e jbga pa mi ne može biti.
    Zamisli tipa sa 300 eur plate da izgovori da je turizam potreba... A nije druže, potreba mu je da nahrani familiju, da ih obuče.
    Last edited by Gandalf_White; 18-05-20 at 19:45.
    One Ring to Rule them all...

  3. #11653
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    daj gando. jesmo li na to spali. dobro je, nismo gladni.
    iako te cijenim i podrzavam za milion stvari, ovdje se ni ja necu sloziti. putovanja odavno nisu problem ni za finansijski losije stanovnistvo.
    pa mi bekpekera imamo milion. cak sam stava da je svaki francuz koji posjeti CG budget traveler. svaki 4ti turista je sa rancem na ledjima. pa mislim da sam prosle godine na relaciji CT-Ivanova Korita/Njegusi/Mauzolej(ili nazad) prevezao bar jedno 120 ljudi. bas nemam problema da pokupim stopere, ali pricati o CG kao o luksuznoj destinaciji je prica za nas. gosti nam najbolje govore o luksuzu.
    spustih se za vikend u BD, sve podgoricani i niksicani.... cijene kao da je sezona vec pocela

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  4. #11654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    daj gando. jesmo li na to spali. dobro je, nismo gladni.
    iako te cijenim i podrzavam za milion stvari, ovdje se ni ja necu sloziti. putovanja odavno nisu problem ni za finansijski losije stanovnistvo.
    pa mi bekpekera imamo milion. cak sam stava da je svaki francuz koji posjeti CG budget traveler. svaki 4ti turista je sa rancem na ledjima. pa mislim da sam prosle godine na relaciji CT-Ivanova Korita/Njegusi/Mauzolej(ili nazad) prevezao bar jedno 120 ljudi. bas nemam problema da pokupim stopere, ali pricati o CG kao o luksuznoj destinaciji je prica za nas. gosti nam najbolje govore o luksuzu.
    spustih se za vikend u BD, sve podgoricani i niksicani.... cijene kao da je sezona vec pocela

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Brkate pojmove i ti i starwalker.


    Nijesam rekao da je CG luksuzna destinacija nego sam rekao da je TURIZAM kao grana luksuz.

    Misleći pri tom da turizam nije za svakoga, nije namijenjen svima i svakako nije potreba kao što je starwalker naveo. A kad nije potreba onda je luksuz u nedostatku bolje riječi u našem jeziku da objasnim .

    P.S.

    Zajebao bi se na te bekpekere, dobar dio ima daily budžet od preko 100 eur
    P.P.S

    Što se tiče kao CG i luskuzne destinacije - za iste pare dobijaš 2 puta više i u Albaniji i Bosni i u Srbiji...
    U Grčkoj, Turskoj Tunisu itd itd ..
    Pa bih ja prije keš potrošio nedje sa strane nego odje ...
    Ču cg i luksuz


    Skoro ni jedna zemlja svijeta ( a mogu reći slobodno ni jedna) ne bazira cijene u turizmu na osnovu potrošačke moći većine lokalnog stanovništva.
    Čak i mjesta namijenjena lokalnom stanovništvu ako pogledate cijene, ne može se reći da su affordable. Pricam vam iz iskustva, bio sam po Africi i po istočnoj Evropi i spavao sam u budget accommodation jer ja ne umijem drugačije.
    Čak i taj budžet je vazda bio skuplji nego išta što većina lokalnog stanovništvo može da priušti.

    Turizam je rezervisan za srednju klasu i više...
    Kako smo mi u CG uništili srednju klasu, možemo reći da je odlazak sa familijom na more - luksuz.
    Ja ne znam puno ljudi koji to mogu da priušte a da se ne odreknu nečeg drugog
    Last edited by Gandalf_White; 18-05-20 at 19:57.
    One Ring to Rule them all...

  5. #11655
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    shvatam ja tebe. kad imas platu 400eur na nase cijene sve je luksuz, pa cak i to gorivo kako nas predjednik "saldo je nula" nauci.
    ali opet mi zvuci tuzno da student iz francuske moze sebi da priusti nesto sto CG zaposleni ne moze.
    za 100eur se sloziti bas necu. vjerovatno ih ima, samo ih ja ne srecem bas toliko. cesce su ovi do 50 eur dnevno. placen smjestaj i trgovina u voli ili lokalnu prodavnicu. platice ulazak nedje i autobus dje mogu.
    pa nama je prosjek 3 nocenja ili manje. to samo govori da ih je vecina mozda cak samo dan i po u cg.
    i opet je tuzno pricati da je nama 30eur dnevno ne luksuz vec mogucnost putovanja, nepremostiva prepreka.
    tuzno je to...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #11656
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Poenta je da kada si nesiguran u prihode i posao, u to da li ćeš moći da prehraniš porodicu ili platiš rate kredita/kiriju (ovo prvo je češće kod nas, a ovo drugo na zapadu), najlakše ti se odreći puta na more.

    Pitao bih vas da nemamo obalu koji procenat Crnogoraca bi solio dupe svake godine. Ne vjerujem da bi bili preko trećine. Ovako to malo goriva, spakuju se sendviči i ajde na obdan do Čanja i slično. Što mislite koliko porodica godinama nije unajmilo smještaj, nego samo na dan idu dolje da se brčnu? Na to sve samo dodajte ovu krizu, pa će vam bit jasno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  8. #11657
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    shvatam ja tebe. kad imas platu 400eur na nase cijene sve je luksuz, pa cak i to gorivo kako nas predjednik "saldo je nula" nauci.
    ali opet mi zvuci tuzno da student iz francuske moze sebi da priusti nesto sto CG zaposleni ne moze.
    za 100eur se sloziti bas necu. vjerovatno ih ima, samo ih ja ne srecem bas toliko. cesce su ovi do 50 eur dnevno. placen smjestaj i trgovina u voli ili lokalnu prodavnicu. platice ulazak nedje i autobus dje mogu.
    pa nama je prosjek 3 nocenja ili manje. to samo govori da ih je vecina mozda cak samo dan i po u cg.
    i opet je tuzno pricati da je nama 30eur dnevno ne luksuz vec mogucnost putovanja, nepremostiva prepreka.
    tuzno je to...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    A ja znam druze da je tužno. Sam pričam o tome godinama majka mu stara.

    Ali ako smo u takvom stanju - treba stvari zvati svojim imenom.

    Recimo kad izadjes u restoran, obrati pažnju, skoro uvijek su to ili mladi parovi ili grupa prijatelja odje je luksuz da porodica izadje na večeru u restoran a ne da ode nedje na 4-5 dana na more.


    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Poenta je da kada si nesiguran u prihode i posao, u to da li ćeš moći da prehraniš porodicu ili platiš rate kredita/kiriju (ovo prvo je češće kod nas, a ovo drugo na zapadu), najlakše ti se odreći puta na more.

    Pitao bih vas da nemamo obalu koji procenat Crnogoraca bi solio dupe svake godine. Ne vjerujem da bi bili preko trećine. Ovako to malo goriva, spakuju se sendviči i ajde na obdan do Čanja i slično. Što mislite koliko porodica godinama nije unajmilo smještaj, nego samo na dan idu dolje da se brčnu? Na to sve samo dodajte ovu krizu, pa će vam bit jasno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    To je to o čemu ja pričam.

    Na zapadu je isto tako samo što je manje izraženo jer je bolji standard.

    Ako ne živiš pored okeana/mora/planine sansa da ćeš vidjeti okean/more/planine a rodio si se u nekoj familiji sa nižim prihodima je vrlo mala.
    Last edited by Gandalf_White; 18-05-20 at 20:05.
    One Ring to Rule them all...

  9. #11658
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default Turizam - što se to dešava!?

    ja mislim da imamo priliku (ili smo imali?) da postanemo vrlo luksuzna turistička destinacija. ono što je istina svakako jeste da dobaaar dio naroda u CG jednostavno ne može sebi da priušti ljetovanje/zimovanje jer jedva sastavljaju kraj sa krajem a kamoli da razmišljaju da odu na more ili planinu. onda dolazi naša potreba za dizanjem cijena u nebo pa tako esspreso ljeti u Budvu bude triput veći u prosjeku od normalne cijene, da ne pominjem sad koliko su turisti plaćali taksi po primoriju pa to izlazilo po novinama itd

    pročitah ovaj članak vezan za Hrvatsku

    https://m.24sata.hr/news/na-hvaru-je...enje-18-692767

    ovaj dio mi je zanimljiv:

    Stan k'o iz časopisa, u strogom centru Dubrovnika, unutar zidina, iznajmljuje se za samo 20 eura po noćenju. U Opatiji se čitave vile s bazenom daju za svega četrdesetak eura. Samo za vas. U gradu Hvaru našli smo apartman za 18 eura i sjetili se da smo prošle godine ondje snimali cjenik restorana na kojem je pisalo da su dva jaja na oko 180 kuna. A to su 24 eura. Dakle omlet je lani bio skuplji nego jedno noćenje sada.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #11659
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja mislim da imamo priliku (ili smo imali?) da postanemo vrlo luksuzna turistička destinacija. ono što je istina svakako jeste da dobaaar dio naroda u CG jednostavno ne može sebi da priušti ljetovanje/zimovanje jer jedva sastavljaju kraj sa krajem a kamoli da razmišljaju da odu na more ili planinu. onda dolazi naša potreba za dizanjem cijena u nebo pa tako esspreso ljeti u Budvu bude triput veći u prosjeku od normalne cijene, da ne pominjem sad koliko su turisti plaćali taksi po primoriju pa to izlazilo po novinama itd

    pročitah ovaj članak vezan za Hrvatsku

    https://m.24sata.hr/news/na-hvaru-je...enje-18-692767

    ovaj dio mi je zanimljiv:

    Stan k'o iz časopisa, u strogom centru Dubrovnika, unutar zidina, iznajmljuje se za samo 20 eura po noćenju. U Opatiji se čitave vile s bazenom daju za svega četrdesetak eura. Samo za vas. U gradu Hvaru našli smo apartman za 18 eura i sjetili se da smo prošle godine ondje snimali cjenik restorana na kojem je pisalo da su dva jaja na oko 180 kuna. A to su 24 eura. Dakle omlet je lani bio skuplji nego jedno noćenje sada.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To hoću ja da kažem ali se ne razumijemo evo očigledno.
    80% ako ne i više građana CG zbog niskog standarda ne može da pomisli da ode na more 3-4 dana i zato sam i reagovao. Krivo mi je zbog tih ljudi jer su nas doveli do toga, da 80% Crnogorske djece ne može da pođe na more sa porodicom, većina ni na obdan. Jer jbga treba ti 20eur goriva, treba ti za sladolede 5-6 eur, krofnice ili hamburgere 5-10 opet te dan ispadne 30-50eur, a za to može da se jede par dana ili su to nove patike
    One Ring to Rule them all...

  11. #11660
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Po telefonima koji se nose ne bi se reklo da je kriza..

  12. #11661
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,609
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    za telefon se vazda mora imat’ to je statusni simbol. sad što ih mnogima kupuju roditelji na rate to je druga priča


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #11662
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Neka im plate i ljetovanje na rate

  14. #11663
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,190
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,306
    Thanked in
    2,010 Posts

    Default

    @gandalf white

    Stvar percepcije. Postoje egzistencijalne i neegzistencijalne potrebe čovjeka. Turizam kao pojava jest potreba (kulturna, zdravstvena, vjerska...). To što se Crna Gora pretvorila u jedan izopačeni oblik postojanja, ne poništava srž definicije turizma koja se ogleda u dostupnosti ponude rangirane prema klasi i platežnoj moći. Potreba je potreba, bila ona ispunjena ili neispunjena.

    Kad se već pozivamo na socio-ekonomske aspekte i udaramo na emocije zašto onda ne reći da je sve luksuz... i taj kotlet i te najke i taj popravak zuba.. Kako se usuđuje taj paklenik sa 300 eura da ima bilo kakve potrebe. Ej, bre kakvo bahaćenje pored pristojnog jelovnika by Monstat. I još je naumio da prvi put u životu posjeti Crno jezero kad skupi lovu, zamisli.

    Na zapadu isto pokušaj da kažeš nekome ko plaća hipoteku i 2 lizinga i ima 2 djece a ne rade i on i žena kako je turizam potreba a ne luksuz.
    Prdi mi se od ovoga kad se pravimo Englezi
    Poznajem takve (doduše nisu nezaposleni), neće otplatiti dok su živi, ali za putovanje se vazda ima




    The more things change, the more they stay the same.

  15. #11664
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...upi-za-radnike

    POSLOVNA LOGIKA

    Hoteli većinom skupi za radnike

    Sindikalni fondovi za odmor pokušavaju da se dogovore o slanju što više radnika u domaće hotele, ali mnogi hotelijeri nijesu spremni da smanje cijene iako je kriza

  16. #11665
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    https://www.dulist.hr/prvi-donosimo-...00-kuna/655823
    Dubrovčani ulaz na zidine oborili sa 26 eur na 6 eur
    Vožnju brodom sa 26 eur na 13 eur
    One Ring to Rule them all...

  17. #11666
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Vidim da su neki hoteli (Budva) najavili djelimično (ne puni kapacitet i ne zovu svo osoblje) otvaranje za 20 jun. Očigledno ima neka informacija u vezi putovanja, no ja je nisam uspio pronaći.

    Sent from my Motorola 8400

  18. #11667
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,284
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,606
    Thanked in
    2,430 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Vidim da su neki hoteli (Budva) najavili djelimično (ne puni kapacitet i ne zovu svo osoblje) otvaranje za 20 jun. Očigledno ima neka informacija u vezi putovanja, no ja je nisam uspio pronaći.

    Sent from my Motorola 8400
    Ja zvanicno nisam vidio nista ali posto imam osobu koja treba da napusti CG cim je to moguce... primjetio sam da ako trazis letove iz CG (a i za CG), naci ces informaciju da od 1. juna krecu letovi.. Makar "Turikish", za sad.

    Ovo uzeti sa rezervom jer sam primjetio to igrom slucaja, nemam nikakvih "pouzdanih informacija" niti ista slicno.

    Btw. Hotel "Princess" u Baru radi, bazen napunjen jos prije neki dan, gosti se suncaju i piju koketele oko njega
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #11668
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Btw. Hotel "Princess" u Baru radi, bazen napunjen jos prije neki dan, gosti se suncaju i piju koketele oko njega
    idemo na bazen 😃
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #11669
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Neđe vidjeh i da je Princess spustio cijene fino, no samo da ne bude da ovo spuštanje važi samo za maj jer se nisu fino organizovali još...

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  21. #11670
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja zvanicno nisam vidio nista ali posto imam osobu koja treba da napusti CG cim je to moguce... primjetio sam da ako trazis letove iz CG (a i za CG), naci ces informaciju da od 1. juna krecu letovi.. Makar "Turikish", za sad.

    Ovo uzeti sa rezervom jer sam primjetio to igrom slucaja, nemam nikakvih "pouzdanih informacija" niti ista slicno.

    Btw. Hotel "Princess" u Baru radi, bazen napunjen jos prije neki dan, gosti se suncaju i piju koketele oko njega
    Ljudi iz mog okruženja, a koji rade u hotelima (recepcija, domaćinstvo, održavanje,...) mi kažu da su dobili pozive da se pojedini hoteli spreme za 20 jun. Dakle, ništa zvanično.

    Sent from my Motorola 8400

  22. #11671
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,179
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    I ja koliko čuh, Turkish će imati 4 leta dnevno od 1og juna.
    Od nekih zaposlenih u Splendidu nezvanično tek 15ti jul (baš muka), a kazino (mada je to Merit grupa odvojeno od Splendida) startuju danas valjda. Manji hoteli počeli pripreme sa pola kapaciteta, plaže se polako pripremaju, ježim se od bagera po plaži.
    Čuh i za neke hotele da će ove godine da preorjentišu način objedovanja (dostava po sobama) kako bi se izbjegle sale okupljanja i gužve...
    Muka baš, biće ludo
    "I shut my mouth and hold the light"

  23. #11672
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Od 15. Juna se ocekuje otvaranje granica shengena, i nas da ukljuce... Kako ce i oce li bit potrebe za testovima vidjecemo. Ili na svoju odgovornost svako ide, sto mi je vjerovatnije.

    Srbija od petka najavljuje za strance ulazak.bez testova i karantina... Interesantan potez...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #11673
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

  25. #11674
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,204
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,179
    Thanked in
    575 Posts

    Default

    A i naši će onako kako umiju - kud svi, tu i mali mujo...
    "I shut my mouth and hold the light"

  26. #11675
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    U planu "Obnova turizma", koji je predstavio grčki ministar turizma Hari Teoharis ističe se da će od 15. juna Grčka dozvoliti ulazak turistima u početku iz zemalja izabranih na osnovu "epidemioloških kriterijuma".

    Štaviše, grčki ministar turizma je rekao da turisti koji dolaze u Grčku neće morati da se testiraju na koronavirus prije putovanja, niti će biti u karantinu po dolasku, prenio je Grik siti tajms.

    Prve zemlje čijim turistima će Grčka dozvoliti da dođu, a koje imaju dobre epidemiološke kriterijume su Srbija, Kipar, Izrael, Kina, Japan, Australija, Norveška, Danska, Austrija, Bugarska, Rumunija, Albanija, Severna Makedonija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Poljska, Mađarska, Slovačka i Češka, prenosi RTS.

    JOŠ DVOJE PREMINULIH

    U Grčkoj su u protekla 24 časa od kovida-19 preminule dvije osobe, dok su se tri zarazile, saopštio je portparol grčkog Ministarstva zdravlja Sotiris Ciodras, čime je ukupan broj preminulih porastao na 168, a zaraženih na 2.853.

    Na respiratorima se nalazi 21 pacijenata, njihov prosjek godina je 72 i osam od njih su žene. Većina njih, 95,2 odsto ima druga oboljenja i stari su preko 70 godina.

    Sa odjeljenja intezivne njege pušteno je kući 98 pacijenata, a ukupan broj testiranih osoba u Grčkoj je 144.078.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my Motorola 8400

Page 467 of 627 FirstFirst ... 367417457463464465466467468469470471477517567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •