View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Turska

    10 23.26%
  • Njemačka

    33 76.74%
Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 128

Thread: Polufinale: Turska - Njemačka

  1. #101
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Nadigrani ide dalje. Mada stvarno bi se kosilo sa zdravim razumom da su četvrti put uzastopno učinili herojski podvig.

    Ali i ovako ostaju upamćeni. Kapa dolje Turci!

  2. #102
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako nekome moze bit drago sto su Turci ispali gledajuci samo ovu utakmicu nocas? I navijat za ove Njemce robote. :-x
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  3. #103
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Ma kakvi roboti, noćas su bili obični pojmaši. Nadam se da će ih drugi finalista raskantat.

  4. #104
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoguća igra Turske u prvom poluvremenu i opet zamalo povratak, "ostala sam samo zabezeknuta"...

    Ali naravno... Dojčland iba ales!

  5. #105
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ce njemacki mediji da pritisnu Lemana zbog gresaka...Ihhaa...Najeba je od Vilje

  6. #106
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    fortuna im se osvetila...

    svaka cast Turcima na svemu sto su pokazali. u svemu su bili bolji, osim, je li, u golovima...

    ali moram da pomenem da bih ja onome sudiji zabranio da vise ista sudi. kako je moguce da onakva dva prekrsaja ne svira, brate mili... oba su na ivici kaznenog bili, ali oba su ocigledna. onaj Turcin raspali onoga koljenom, zarotira ga je bio ka balerinu.... dok na drugoj strani onaj kolega mu zamalo ne ostade gologuz kako ga iscupase za dres.... :?

  7. #107
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam ali meni je slika bila zamrznuta bas kad su pali golovi drugi njemacki i [kazu gromovi udarali na svjcarsku ] i kad dobijem sliku vidim Semih se veseli a izgleda mi isto kad je dao gol nekom drugove, ono prst preko usta ...ja rekoh to oni reprizu od ranije malo pokazuju kad vristi komentator opet turska izjednacila u zdnjim minutima je li ovo moguce ahhhhh....mislio sam evo sanse mozda sad turska i nekako pobjedi...steta sto ona precka Kazima nije bila gol...ali ipak respekt za tursku, semifinale nije lose

  8. #108
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a dobro ispadoše ovi crnjaci više...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #109
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,987
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Je li cuo neko Sofra i: Vienna calling line?
    O qq :lolblue:

    Ispadose Turci, za koje nijesam navijao, a nijesma ni za Njemce pretjerano, jos samo da ih Shpanija oburda u finalu
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #110
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ispadose Turci, za koje nijesam navijao, a nijesma ni za Njemce pretjerano, jos samo da ih Shpanija oburda u finalu
    ne, ne... bice to Staljingradska bitka ipak...

  11. #111
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    ne, ne... bice to Staljingradska bitka ipak...
    xaxaxaxaxaxaxa e valjalo bi

    xaxaxa Staljingradska

  12. #112
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    602
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uvjek sam navijao za ekipe koje igraju `FUDBAL` .. trude se ... sto je i turska radila veceras .... a ne kao njemci .... 3 sanse 3 gola .... ciganija totalna .... ne bi me cudilo ni da osvoje sa onakvom igrom raspalom ....

  13. #113
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Moras da imas racun na bet-at home ili mogu i sad da ga otvorim. I kad izlazi novi ckm, jes da nije neka para ali eto da se zanimam dok uplatim nedje drugo
    otvorio sam a sam vidio vacher...mozhesh samo singl da igrash preko njega....e i da nemam vishe 5 e sad imam 19,uhvatih njemce x-1
    Slazem se.

  14. #114
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    a dobro ispadoše ovi crnjaci više...
    Crnjački je ovaj fudbal za koji ti navijaš.

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Rusija ove crnjake gazi u finale.

  16. #116
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    ^ ako njih Spanci ne zgaze.

    Uf kakvih ljudim ima idje, ko da Njemci nista ne valjaju pa na srecu dobili ili nesto... Odlicni su bili i imaju veliku sansu da osvoje Euro 2008.

  17. #117
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva nepravda!
    Turci su ih razbili.
    Da li je iko normalan mogao očekivati da će Njemci biti u inferiornom položaju.
    Turcima svaka čast.
    Njemačka N U L A!
    Libertas

  18. #118
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,356
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    njemacka zasluzeno. .. kamei, odlicno si to reko. turci su dali i vise no sto su mogli...

  19. #119
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,356
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Btw napokon neki sudija koji nije unistio tursku . . a sofranac hahahaha

  20. #120
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,390
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam sam ja da ce njemacka proc dalje , a za mi je i pomalo turke

    a sofrov glas bolesni , ahhahah manijak od informacija :mrgreen:

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E i meni je milo sto su Turci ispali. Svaka njima cast na borbenosti, ali davno su oni trebali da ispadnu, no ih je neki fanatizam nosio pa prodjose dovde. Njemci su imali i dobrih i losih utakmica, nocas su ih Turci UGAZILI (veci dio meca), ali kao i protiv Portugala Njemci su koristili svaku sansu i na kraju zasluzeno prosli...
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  22. #122
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaista ne mogu da vjerujem da neki ljudi i dalje osporavaju kvalitete ove turske ekipe. Kao prvo, sinoc je tehnika i te kako bila tu. Kazim je prestao da centrira i poceo raditi ono sto zna - da prodire i napada gol, onaj lijevi spoljni je tako igrao da je to nemoguce. Koliko su mu jadni njemci igrali oro na finte centarsuta... Altintopa znamo, a onaj Serioglu je ocitao lekciju nekoliko puta sinoc odlicnom Lahmu. Semih pokretljiv, ucestvovao u igri, i naravno dao gol iz ni malo lake situacije. Mogao bi pricati sad o gotovo svakom igracu turske sa sredine i napada i to bi bile samo rijeci hvale. Ali, individualni kvaliteti nijesu ovo sto me impresionira. Na iznenadjenje mnogih, nije to ni borbenost i fanatizam (jer, iskreno, ne smatram da turci pokazuju neku nevjerovatnu borbenost). Prije svega, kapa dolje za jedno konstantno odbijanje da se izgubi. Sad ce mnogi njihove preokrete pripisati sreci, ali i da bi covjek dobio na lutriji mora da uplati listic, a da bi se u fudbalu preokrenulo valjda mora da se pokusava. I u svim tim pohodima na rezultat izgledaju toliko sigurno u preokret, toliko odlucno... jednostavno, za njih nije gotovo dok nije gotovo. I kod 3:2 su imali odlicnu priliku. Druga stvar koja mi se svidjela kod njih je to sto imam utisak da igraju tacno onako kako su se dogovorili sa trenerom. Dogovor u svlacionici je uvjek recept za uspjeh, i sto vise jedna ekipa uspije da ga se drzi, to ce uspjeh biti veci. I na sve sam to nekako i ljubomoran. Pitam se da li ce nekad nasa reprezentacija moci da igra ovako, i pitam se prije svega u cemu je problem. Vrlo moguce da je trener... jer zaista je lako povjerovati u to da je Terim veliki motivator, a e tjerajte me sta bih na tu temu rekao o nasem Filetu. Kad ce nasi izaci na teren i umjesto promasenih penala i praznih golova pogoditi sve sanse koje dobiju? Kad ce nasi igrati ovako hrabro i odlucno na rezultat? Kad ce u nasoj reprezentaciji Altintopi, Nihati i ostale zvijezde raditi za kolektiv? Mozda je problem i u mentalitetu, jer kad se nosi turski dres i kad grmi himna, svi oni znaju da su manji od makovog zrna u odnosu na dres i grb, a mnogi od nasih se ponasaju kao da im je babo kupio repku. Eto, na kraju su Turci ispali blago nezasluzeno, ali je njihov krajnji uspjeh taman po mjeri. Drago mi je sto su nam priredili neke sjajne stvari, i nadam se da ce nasi, pred kvalifikacije koje slijede, nauciti po nesto....

  23. #123
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    slazem se sharpee1 u tvom postu...nadam se da nasa repka nesto nauci gledajuci tursku u ovom turniru jer se moglo dosta toga nauciti i svi da studiraju kasete njihovih utakmica i nekih drugih timova naravno...a definitivno menadzer mora da bude dobar u svemu da bi dogurao daleko, od taktike, znanja, motivator i sve drugo...Hiddink i Terim su naj menadzeri

    i nije sve sreca...pa nemoze se 4 utakmice imati sreca teke tako...mora se igrati dobar fudbal da bi bi srecan itd...znati sta radis ali ako jednu stvar zapamtim iz ovog prvenstva onda ce biti ove utakmice turske to je sigurno, a ne kako jedan komentator na usa kanalu kaze pa polufinalisti se odmah zaborave itd...bogami ja pamtim i dobre utakmice i timove koje sam uzivao da gledam....

    da imamo para da dovedemo kakog menadzera ili nadzemo boljeg ne znam...cudno da ja nikad nijesam cuo za filipovica, mozda sto sam van zemlje neko vrijeme ali ne izgleda bas kao neki znalac ali mozda grijesim

  24. #124
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Kako neki ljudi ne mogu da se pomire s tim da sve više reprezentacija zna da igra fudbal...
    Podsjećate me na likove kao što je onaj engleski novinar, koji je tražio da reprezentacije poput Engleske ne igraju kvalifikacije. Otvorite oči malo.

  25. #125
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Njemac moze loshe da odigra utakmicu i da prodje dalje ali mu se teshko moze desiti da odigra bolje i da izgubi utakmicu!!!Zrelost se stiche godinama
    Shto se tiche golova Njemachke ,prvi i poslednji,su bili chisti kao suza a golovi Turske ,heh, Almunia
    deuscroix

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bitka u Moraci juna 1877 godine
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 8
    Last Post: 13-09-09, 01:29
  2. 1/4 finala : Hrvatska - Turska
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 131
    Last Post: 21-06-08, 23:03
  3. CRNA GORA NOVIJEG VREMENA - MITAR BAKIC
    By gromada in forum Istorija
    Replies: 10
    Last Post: 13-03-05, 10:38
  4. Turska, Tunis ili Egipat
    By Chogo in forum Putovanja
    Replies: 37
    Last Post: 17-02-05, 21:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •