View Poll Results: Ko ide u finale?

Voters
43. You may not vote on this poll
  • Turska

    10 23.26%
  • Njemačka

    33 76.74%
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 128

Thread: Polufinale: Turska - Njemačka

  1. #51
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadic View Post
    Pa funky. Koliko je turska dobila penala u posljednih nekoliko god? jedan ili nijedan! A koliko crvenih? Vise nego italija i njemacka i france zajedno! svako prvenstvo sudije daju crvene turskoj. . i engleskoj naravno. lol . sjecas se brazil - turska koreajapan 2002? to su cinjenice a ne 'nepravda'. . . . btw njemci igraju jedan te isti fudbal 100 godina. . i ona izreka garyja linekera 1996 da je fudbal igra u kojoj se sastaju 2 ekipe, a u koju uvjek dobiju njemci. . . bah! turska prolazi samo i samo ako lol bude branio rustu a ne volkan! i naravno ako semih senturk zabije gol. lol
    što ti je čovječe, što je svima
    ubiješ igrača čekićem ispred šesnaesterca, jer je u kontri i dobiješ crveni ali spasio si gol. računica je jasna, a sve ima svoju cijenu. sasvim normalno da ne igraš sledeću utakmicu. preglupo mi je o tome i da pričam.

    a to jesu li neki kartoni zasluženi ili nisu, to je vazda bilo mlaćenje prazne slame i tu ništa nećemo promijenit. ali pravila su jasna, to što njima sad fali igrača to je njihov problem i potpuno podržavam da se ne može sda popunjavat ekipa zato što oni rokaju crvene.
    što, treba afirmisat i podržat grubu igru?

  2. #52
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma fali ne fali igraca [da su neka druga zapadna drzava bi im izasli u sustret itd ali bice sad sladjije ako pobjede] turci idu dalje ako Altintop bude igaro dobro kao proslu tekmu cijeli terem je pretrcao sto puta, i ako Rustu bude vruc opet, ne mog njemci protiv ovoga fanatizma

  3. #53
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    ok funky. thats ftball ali koliko je puta gennaro gattuso aka tasmanijski djavo lol startovao kao divljak? i nikad crveni karton. zao mi je turaka. lol od svih sudija jedino onaj slovak m. lubos sudi normalno. . . collina je bio najbolji. . .

  4. #54
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    yup alex. rustu je najbitniji. . ako prodju turci, farbam kosu u crveno fuksia lol

  5. #55
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadic View Post
    ok funky. thats ftball ali koliko je puta gennaro gattuso aka tasmanijski djavo lol startovao kao divljak? i nikad crveni karton. zao mi je turaka. lol od svih sudija jedino onaj slovak m. lubos sudi normalno. . . collina je bio najbolji. . .
    Daj nadji te startove, gatuzu bi po fizichkom izgledu rekao da je koljach ali ne pravi neshto pregrube startove, i kad neshto skrivi uvijek dobije zhuti... Za koje su to startove turci dobili direktan crveni karton... Nemoj da prichash napamet...
    #fakenews

  6. #56
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,978
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Raymond View Post
    ma fali ne fali igraca [da su neka druga zapadna drzava bi im izasli u sustret itd ali bice sad sladjije ako pobjede]
    e ne mlarti da te zamolim....PRAVILA...a PRAVILA kazhu da se ne mozhe naknadno pozvati igrach u turskom sluchaju ne igrach,nego tim...
    Slazem se.

  7. #57
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Jesam li ja jedini sto ne vidi neki pretjerani fantaziam kod Turaka? Malo se pretjeruje sa tom pricom. Dobro, okrenuli su protiv Ceske - to je jedan jedini mec koji su dobili zahvaljujuci "fanatizmu" i malo vise zahvaljujuci nesrecnom Cehu.

    Sa Svajcarskom je citav mec bio tu nedje, nije bio nista spektakularno - Svajcarci bez najboljeg pojedinca, Turci fizicki spremniji. Protiv Hrvatske su vec bili nikakvi, i o nacinu na koji su prosli je suvisno govoriti.

  8. #58
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Medo_Je, za mene je gattuso bio i ostao mrzan igrac. ac milanska skola lol. . . turska i england najvise stradaju od sudija. . italia i sl ni slucajno. osim onog meca italia - korea. . ali dobro. CMON TURKIYE! lol

  9. #59
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Koliko god mi mrzan bio (mislim na Gatuza ), Medo je u pravu - on zna kako da startuje da izbjegne kartone. To jest, znao je prije nego sto je izlapio zadnjih godinu-dvije pa vise ne moze ni stic nikoga.

    A Turska je mogla i gore proc sto se toga tice.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    haha MadDog. ma gattuso je od 2006 penzioner. lol . .

  11. #61
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    MadDog posto si skeptik lol u vezi turske da se kladimo da ce turkiye proc? lol . ako ti dobijes, poslacu ti 500eur preko Iranske Banke :-))

  12. #62
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Dobro lol vazi lol ja cu i dalje biti skeptik u vezi lol Turske lol a ti mi lol slobodno posalji tih 500 eura lol kad Njemacka prodje, ja se buniti necu lol sigurno.

    PS. lol

  13. #63
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    hahaha maddog.

  14. #64
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Jesam li ja jedini sto ne vidi neki pretjerani fantaziam kod Turaka? Malo se pretjeruje sa tom pricom.
    ja bih prije rekao da se pretjeruje sa omalovazavanjem Italije nakon ispadanja. cus, ne zavisi od njihove igre kakav ce biti ishod meca nas i njih... kako mozes to da kazes, jadan? znas li ti koliko je na papiru Spanija kvalitetniji tim od njih? koliko su tehnicki superiorniji? i opet na 100 crnih jada ih nekako na penale izbacise. srecom te im Kamoranezi ne presudi onomad...
    to je reprezentacija koja ce uvijek biti neugodna, pa i da im pola tima fali, jer su takticki superiorni i uvijek znaju kako u kriznim mecevima da se postave i da pristupe odredjenom protivniku. da suvi kvalitet igraca odlucuje, Spanija bi ih rasturila, ali u fudbalu jos gomila drugih faktora odlucuje, a za koje su Italijani experti da preko njih zagorcaju zivot protivniku...

  15. #65
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ce Turska dalje...Vidjecemo...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  16. #66
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Arrow

    Go Germany!



    ...home.:mrgreen:

  17. #67
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njemacka 2:0 Turska ce tec utakmica do 90 min,a onda turci dobijaju...

  18. #68
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    p.s.kupite ckm koshta 2.5 e a unutra imate vaucher od 5 e za kladjenje na bet-at-hom....odigrah shvabe iz x-1 sa 5 e 19 dobitak,ako to ubodem brzo ce morat da gase sajt...sportski pozdrav ;D

    Moras da imas racun na bet-at home ili mogu i sad da ga otvorim. I kad izlazi novi ckm, jes da nije neka para ali eto da se zanimam dok uplatim nedje drugo

  19. #69
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Njemacka 2:0 Turska ce tec utakmica do 90 min,a onda turci dobijaju...
    kad bi se jos to desilo, ja bih ukinuo finale za ovo prvenstvo i odma im pehar urucio. ko ebe Ruse i Spance, ovi su zaebali Merlina....

  20. #70
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    kad bi se jos to desilo, ja bih ukinuo finale za ovo prvenstvo i odma im pehar urucio. ko ebe Ruse i Spance, ovi su zaebali Merlina....
    ne samo to nego pobjede sa jos dva igraca manje koji budu iskljuceni pri kraju utakmice haha moraju turci da pucaju iz koje god prilike dodju jer onaj lehman ima nesigurne ruke narocito lopta iz daljine mijenja pravac dosta...tu ja vidim sansu turske to jest ako budu imali snage protiv njemackih robota

  21. #71
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ne, bice 2:2 do samog kraja a onda lehman pada u komu, podolski prelom noge, ballack nista ne moze sam. . i njemacka u 93.. daje autogol. i turci ponovo u opsadu beca :-) nadamo se, podgorichaninu

  22. #72
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    btw neke ekipe tj. rumunija, grcka, ceska i poljska su ispale vec u 1 kolu a bile su prve u svojim grupama tj. kroz kvalifikacije . . ko se sve ne kvalifikuje

  23. #73
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dadic View Post
    btw neke ekipe tj. rumunija, grcka, ceska i poljska su ispale vec u 1 kolu a bile su prve u svojim grupama tj. kroz kvalifikacije . . ko se sve ne kvalifikuje
    pa jest, od ovih jedino me rumunija razocarala jer su igrali dobro u kvalif a grcka je srecom prva bila tj turska je igrala oko 5 utakmica bez publike izvan turkse zbog one utakmice protiv svicarske kad se pobise u hodniku stadiona a bosna je imala najaci tim sto su imali ali igraci bojkotirali repku zbog saveza koji krade i sta ja znam,,znaci propade im dobra sansa...a ceska i poljska su bile so,...ali ipak turnir je nesto drugacije od kvalifikacija naprimjer italija je tim koji zna da ide daleko na turnirima jer zna sta treba da radi iako lijepo ne zigleda itd..

    jos pola sata i utakmica pocinje...

  24. #74
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I za vecerasnji mec sam puno razmisljao,ne znam sta da prognoziram.......Imajuci u vidu da Turci nemaju pola ekipe a Njemci se uzdizu iz meca u mec


    ipak prognoziram ili 2-0 ili 3-0 ili 3-1 za Njemce

  25. #75
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,354
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    tako je, alex. cekaj zar je ta tuca u hodniku bila tokom Prije kvalifikacija? kako vrijeme leti. . i ja sam ocekivao nesto od rumunije. ali i od francuske. italijani su jedva zavrsili kvalf ali u pravu si, znaju da je prvenstvo druga prica. procitao sam da se vraca m. lippi? . bosnu nesto i nisam pratio al mi je poznat taj bojkot.

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bitka u Moraci juna 1877 godine
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 8
    Last Post: 13-09-09, 02:29
  2. 1/4 finala : Hrvatska - Turska
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 131
    Last Post: 22-06-08, 00:03
  3. CRNA GORA NOVIJEG VREMENA - MITAR BAKIC
    By gromada in forum Istorija
    Replies: 10
    Last Post: 13-03-05, 11:38
  4. Turska, Tunis ili Egipat
    By Chogo in forum Putovanja
    Replies: 37
    Last Post: 17-02-05, 22:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •