View Poll Results: Ko prolazi u polufinale?

Voters
42. You may not vote on this poll
  • Španija

    29 69.05%
  • Italija

    13 30.95%
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 137

Thread: 1/4 finala: Španija - Italija

  1. #51
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih da prejudiciram (jer sam pristrasan i los prognozer), ali mislim da ce veceras jednoj reprezentaciji trebati ginekolog umjesto fizioterapeuta...

    Ko je rekao SEX?

  2. #52
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Mad God, sto ce bit ako talijani, eventualno, daju gol iz igre? I ako recimo sredina talijana ,nekim cudom, prezivi tempo i presing spanije? dje ti je holandija koja je igrala "totalni" fudbal ili super extra mega giga portugal???

    pricate ka djeca od 15 godina-i to na svakom topiku ista prica. Pa sad od dosadne rusije sa "istocnjacim mentalitetom i sporom igrom" napraviste svjetsku velesilu sa hidinkom a od arshavina novog ronalda. brzo zaboravljate i u postovima vecine ljudi na forumu nema niceg osim navijacke pristrasnosti.

    Hari Krisna, koga nema bez njega se moze (pirlo) !!! Ja nesto ne vidim da ce bit bas oslabljeni bez njega jer je trio rome(perota-de rosi -akvilani) cijele sezone igrao bolje nego li pirlo i njegove kolege iz milana.ja to ne vidim kao veliki problem a mozda i bas akvilani sutem van "16" zavrsi posao
    Last edited by laciale; 22-06-08 at 17:34.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #53
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Posto ja non stop pogadjam sad rezultate juce sam pogodio Ruse kad mi mnogi nisu vjerovali.Veceras Spanija dobija

  4. #54
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Plejmejker, bravo ti ga. uzmi pare pa pravac u kladionicu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #55
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Cak 2 godine za redom uzimam pare u kladionicama za eurosong.Pogodio sam da ce Srbija pobijediti prosle i Rusija ove godine.

  6. #56
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Mad God, sto ce bit ako talijani, eventualno, daju gol iz igre? I ako recimo sredina talijana ,nekim cudom, prezivi tempo i presing spanije?
    Bice taman ono sto si rekao - cudo.

    Quote Originally Posted by laciale
    dje ti je holandija koja je igrala "totalni" fudbal ili super extra mega giga portugal???
    Holandija je ispala protiv tima koji je igrao agresivniji i brzi fudbal od njih. Holandija nije ispala od ekipe poput Italije, tako da ne vidim u cemu je poenta.

    Quote Originally Posted by laciale
    Pa sad od dosadne rusije sa "istocnjacim mentalitetom i sporom igrom" napraviste svjetsku velesilu sa hidinkom a od arshavina novog ronalda. brzo zaboravljate i u postovima vecine ljudi na forumu nema niceg osim navijacke pristrasnosti.
    Ne sjecam se da je iko pricao o Rusiji sa "istocnjackim mentalitetom i sporom igrom", cak ni nakon meca protiv Spanije. A ti me podsjeti ako si to vidio, meni je nesto promaklo. Sjecam se jedino da je to Sofro pominjao par puta, nadam se da se on ne racuna.

    Sto se navijacke pristrasnosti tice, ne znam samo sta da kazem povodom postova tipa "Italija ce sve proci i osvojiti turnir samo zato sto je to Italija i zato sto oni to tako rade", bez obzira na to sto im je ekipa nikakva, sto su dobili ocajnu Francusku iz penala i slobodnog udarca, sto ih je Bufon prakticno proveo dalje odbranivsi penal.

    Mislim, mozda i hoce proci i osvojiti sve, ne kazem da je nemoguce. Ali mi je malo cudno da ti komentarises "navijacku pristrasnost" uzdajuci se u Akvilanija i Perotu, a smeta ti kada ljudi tvrde da su kvaliteti Ville, Torresa i drugova (pa i Arshavina) neizmjerno veci. Sad ti vidji sto je objektivnije, a sto je navijacka pristrasnost.
    Last edited by MadGod; 22-06-08 at 18:11.

  7. #57
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala MadGod precera ga...ispade da Italijani nastupaju sa amaterima. Oni jesu bili losi u grupi, al'forma ide uzlaznom putanjom. Evo isto kao Rusija, debakl na startu, tvrda utakmica protiv cvrste Rumunije i zamalo pobjeda, i 3 boda protiv Francuza...

    A do sad smo vidjeli kako su prosle ekipe koje su osvojile nadmocno prvo mjesto u grupi, i koje su pauzirale u trecem kolu....

    Sad je presudan drugi momenat, i dobija onaj koji zeli vise pobjedu i koji ima mu*a. Spanci su uvijek pic*kice bili...:mrgreen:

    Ocekujem konacno vise jednu totalno otvorenu utakmicu i 2:2 na kraj. Ako nocas ne dodje nece nikad...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  8. #58
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Hmmm samo ne znam ko je od italijana koji ce nocas igrati spor i slab na sredini, prosvijetlite me...
    Pirlo ce nedostajati jer su on i toni u tandemu ubitachni i mozhe jednom loptom ili shutem iz slobodnog da rijeshi mech... Shpanija jedino u ovom trenutku ima bolje napadache, chetvorica na sredini protiv 5 italijana, od kojih ce 3 biti trkacha + ce se perota i casano vracati, teshko da ce se naigrati... Odbrana takodje nije nishta bolja... Tako da ne znam na chemu temeljite tu prednost shpanije...
    #fakenews

  9. #59
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Zaboga, nisu sastavljeni od amatera, ali igraju protiv kvalitetnije reprezentacije (i pojedinaco i po igri ekipe).

    Neko ko ocekuje da Spanija odigra bolje ne moze biti vise navijacki pristrastan od nekoga ko ocekuje da Italija odjednom pocne da leti terenom. Sto se toga tice, meni uopste nije ni stalo do Spanije, niti mislim da imaju vise od 50% sanse za prolazak, s obzirom na to kako Italijani umiju stici do pobjede.

    Debakl na startu, Bufon protiv Rumunije i na kraju igrac vise, penal i slobodni udarac protiv Francuza, uz Tonija koji promasuje koliko i Pavlicenko meni uopste ne djeluju kao neki veliki uspon, nego dobro.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE
    Hmmm samo ne znam ko je od italijana koji ce nocas igrati spor i slab na sredini, prosvijetlite me...
    Obrati paznju na momka sa brojem 13. Visok, plav, pali na guranje.
    Last edited by MadGod; 22-06-08 at 18:53.

  10. #60
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ajde bash da obratim pazhnju na njegovu igru... Ali on ne igra sam koliko se ja razumijem u fudbal, za zadatak koji on ima brzina nije prijeko potrebna, a snage i jachine ima vishe nego dovoljno...
    #fakenews

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najveci problem Spanaca na velikim turnirima su oni sami. Uvijek se zavrsava onim "Spanci igraju ka nikad, a ispadaju ka vazda " ali sad ce prekinuti dvije tradicije. Svoj maler i tradiciju da se zabari vazda provlace, a poslije se ne moze zivjeti od njihove price kakav im je fudbal .....

  12. #62
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet ista stvar, Italija kao druga ekipa iz grupe djeluje bolje od Spanije, prve ekipe iz grupe.

    Kao da se vidi da Spanci imaju strah od ispadanja... Moj utisak.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tesko se igra kad se Italijani brane i rezervnim igracima Statistika Italija 1 sut na gol Spanci 6 od cega 2 u okvir gola.
    Last edited by Hari Krisna; 22-06-08 at 21:21.

  14. #64
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je vec 40min...trt. Nista od ranog gola, nista od otvorene utakmice.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahahhaha cist faul sudija ne svira na ivici sesnesterca, a organizator to pokazuje i ponavlja i pokazuje na velikim ekranima na stadionu. Mozda misle da kralj nije vidio ali za to slijedi kazna UEFE

  16. #66
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chi non salta giallo rosoo ee, eee....
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #67
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Spancima fali malo jaci presing na sredini, ali mi ne izgleda da imaju snage za to. Ipak su za nijansu bolji bili, ali presporo je to.

  18. #68
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spanci oprezno igraju, zato su bekovi uzdrzani, mozda i previse pasivni. Strah me je od Ramosa, mnogo je prostora za Italijane na njegovoj strani. Losa komunikacija izmedju sredine i napadaca, ali, opet, Italijani imaju bedem od minimum 7 igraca u odbrani. Izbacio bih Inijestu, gurnuo Fabregasa, onda bi bekovi mogli vise da spartaju po bokovima, jer Sena i Fabregas mogu da zatvore rupe ukoliko se bek ne vrati.

    Italijani igraju svoju igru. Nadam se da im se nece isplatiti.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Spanci imali loptu 57% 10 suteva na gol 2 u okvir gola, Italija dva suta jedan u okvir gola. Spanci oce da igraju Italijani cekaju na penale, sudija ne svira evidentne faule za Spance, ali....

  20. #70
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ne znam, sad mi nekako vise mirise na prolaz Italije kad nije bilo ranog gola. Ukoliko ga Spanci ne daju do nekog 60og minuta, onda ce im tek biti jos teze.

    Italijanskogrcki fudbalski metod za sada funkcionise po planu. No dobro, slabim ekipama je sudjeno da igraju tako.

    Samo se nadam da je Fabregas raspolozen nocas.

  21. #71
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Akvilani pretrcao u prvo poluvrijeme 6.35km... ih a ha...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  22. #72
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se primijetiti koliko su fizicki neproporcionalni Spanci i Italijani. Inijesta, Cavi, Sena, Silva, Vilja... pored Grosa, Tonija ili Ambrozinija djeluju kao djeca.

    Drugo poluvrijeme - gazenje Cizme!

  23. #73
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Heh, Toni ima vise simulacija nego kontakata sa loptom.

  24. #74
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dupla izmjena..hm
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  25. #75
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh zamalo. Ajde dako pane neki gol vise..
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55003
    Last Post: Yesterday, 14:46
  2. Replies: 3
    Last Post: 23-06-08, 01:13
  3. 1/4 finala: Portugal - Njemacka
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 57
    Last Post: 20-06-08, 12:57
  4. Italija
    By Henry in forum Putovanja
    Replies: 37
    Last Post: 30-06-07, 01:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •