View Poll Results: Ko prolazi u 1/2 finala

Voters
72. You may not vote on this poll
  • Hrvatska

    50 69.44%
  • Turska

    22 30.56%
Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 26 to 50 of 132

Thread: 1/4 finala : Hrvatska - Turska

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i ja mislim da hrvati idu dalje,turci nemaju pola ekipe a i shtoperi koji budu igrali bice roviti !
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  2. #27
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

  3. #28
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sigurna sam da ce biti zanimljiva utakmica...Svejedno mi je ko ce pobijediti,samo da bude neizvjesno do kraja.
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by B-A-N-E View Post
    i ja mislim da hrvati idu dalje,turci nemaju pola ekipe a i shtoperi koji budu igrali bice roviti !
    ne mogu da nadjem sad, je li Servet [onaj bedem od igraca] povrijedjen ili kartoni..povrijedjeni imaju do petka da se oporave...ako Servet ne bude igrao bice tesko turskoj odbrani jer se od njega odbijaju napadaci kao mecka je upm...a citao sam da mu je nik na turskom "Onaj koji moze udaviti mecku" hehe....ma ionako ce bti tesko igrati protiv Hrvatske ali mislim isto da timovi izgleda ne prave taktiku kako da zaustave hrvatsku nego samo kako da pobjede hrvatsku zato i imaju problema sa hrvatskom...hrvatska je kao portugalija ako ih pustis da igraju svoj ritam pregazice te...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E vala komšije hvala na podršci

  6. #31
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolji su Hrvati, Turcni jedva udjose u 1/4.
    No nikad se ne znam, fudbal je to.

  7. #32
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    569
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Tipujem na Hrvate, malo su bolji chini mi se. Komshije u polufinale!
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  8. #33
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Darijo Srna o mecu sa Turskom

    Točno prije mjesec dana u Donecku smo razgovarali s Darijem Srnom. Slavio je dvostruku krunu sa Šahtarom, bila je to luda noć. A kada smo mu spomenuli Euro, Srna je rekao da je uvjeren da Hrvatska može daleko dogurati.

    - Najvažnije je da vjerujemo u sebe. Nemamo alibi i ne tražimo ga, zato moramo proći skupinu, a nakon toga ćemo lako - rekao nam je prije mjesec dana.
    Opet smo sjeli jedan nasuprot drugoga. U mjesec dana svijet je okrenut naopačke. Hrvatska je prošla skupinu, alibi joj ne treba. Sad je na redu Turska, četvrtzavršnica, onaj dio koji je Srna nazvao "lako ćemo".

    - Za sada sam sve dobro predvidio. Napravili smo nešto očekivano, ali istodobno i povijesno. Nije to neočekivano, devet bodova je uspjeh, ali bi bio neuspjeh da nismo prošli skupinu. Utakmica protiv Turske bit će sve samo ne "lako ćemo". Imaju Turci kvalitetnu momčad, prošli su skupinu u posljednji tren, imali su sreću, ali sreća prati hrabre.

    Nama sreća, osim možda u prvoj utakmici, nije bila potrebna. Turska je organizirana, kvalitetna, karakterna, opasna..., ali je Hrvatska bolja. Budemo li igrali kao u susretu s Njemačkom, ući ćemo u polufinale - rekao je Srna, koji smatra da vatrenima najveća opasnost prijeti od Nihata.

    Na pragu ste velikog uspjeha.
    - Nismo još ni svjesni što smo napravili. Igramo za polufinale, a godinama smo odlazili kućama pognutih glava, na televiziji gledali završnicu velikih natjecanja - rekao je Srna.
    Kod kuće je euforija, kako to momčad doživljava? U petak će u Beču biti oko 200 tisuća Hrvata, nitko ne radi, priča se samo o nogometu... Zaustavio me dok sam govorio i podignuo ruku.

    - Vidite kako sam se naježio - rekao je suznih očiju i nakon kratke stanke nastavio.
    - Javljaju mi da je u Hrvatskoj ludilo. Ovdje smo izolirani, ne možemo to osjetiti. Ali, o tomu stalno razgovaramo, o toj povijesnoj šansi. Istodobno, svjesni smo da smo dobri, dat ćemo od sebe milijun posto. Osvjetlali smo obraz male, ali ponosne Hrvatske. I sretan sam što sam dio toga - kazao je Srna.

    Nacija s posebnom pozornošću prati što se događa s njegovom ozljedom. Jučer ujutro je u Bad Tatzmannsdorfu trenirao sam.

    - Boli me mišić, cijeli je plav. Po cijeli dan sam na terapijama, nakon utakmice s Njemačkom imao sam i temperaturu, žlijezde su mi iskočile. Ali, igrat ću i s jednom nogom, ne može me ništa zaustaviti. Nema šanse da ne igram, primit ću injekcija koliko treba. Ma, zapalio bih sam sebe da s klupe moram gledati tu utakmicu. Igram najveću utakmicu u povijesti, ubio bih se da je moram propustiti - poručio je Srna.

    sportal.hr
    Last edited by Vukasin Micunovic; 19-06-08 at 14:12.

  9. #34
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Turski mediji potrdili da onaj heroj od Serveta Cetina nece igrat sjutra. Mrka kapa za Turke onda...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  10. #35
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Definitivno prolazi Hrvatska. Turska nema neku ekipu, i ovo 1/4-finale im je ihaaaa... Hrvati mogu i do finala uz malo srece.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #36
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    'rvati....

  12. #37
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U boj, u boj za narod svoj! ) ajmo Hrvatska, i 200 "tisuca" Hrvata u Becu! )

  13. #38
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvatska je veliki favorit narocito sad sto servet nece igrati [sem ako nije patka taktika] jer sad ce hrv igraci jos laske ulaziti u 16m...ali ipak dajremTrskoj neku sansu ako izadju sa nekom taktikom koja ce isprekidati Hrv lopte/napade i ritam onda ce biti svasta..

    sta ako se opet Njem i Hrv sastanu...ovog puta ce biti malo drugacije...ah volim dobre neizvjesne utakmice...

  14. #39
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osjetiće Turci nedostatak Serveta u odbrani, malo manje neigranje Fabija Aurelija, ali im je veliki hendikep što će da brani Rustu, koji ni u Bešiktašu nije prvi golman...

    Je li se oporavio Emre, čini mi se da nije igrao posljednju utakmicu?

  15. #40
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino sto ih moze sprijeciti od prolaska (hrvate) je njihov(nas) mentalitet

  16. #41
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @kinetic

    Ne pratim sajtove koji se bave prvenstvom, ali procitah danas u novinama da je "njegov nastup neizvjestan". Koliko su novine pouzdane...

    @Podgoricanin

    Ne mijesaj nas i njihov mentalitet. Da imaju nas mentalitet, ispali bi vec u grupi.

  17. #42
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekad su često gubili, ili bar neriješeno igrali važne utakmice nakon prednosti u prvom poluvremenu, bješe skoro članak o tome na index.hr, ali mislim da su prerasli taj sindrom...

  18. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rustu jos brani? On moze biti nenormalno dobar [sad ne znam jeli sta dobar u zadnje vrijeme jer ga nijesam gledao] ali i moze kiksati...pa zar nemaju kojeg mladjeg golmaan..pa mozda kad je do golmana i ne treba biti bas brz nego lukaviji: dobra postav, sigurnost, kidanje uglova na pravi nacin itd...to je mozda vaznije

  19. #44
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Osjetiće Turci nedostatak Serveta u odbrani, malo manje neigranje Fabija Aurelija, ali im je veliki hendikep što će da brani Rustu, koji ni u Bešiktašu nije prvi golman...

    Je li se oporavio Emre, čini mi se da nije igrao posljednju utakmicu?
    hahaaha,a vidji mu avatar ...ma turci bre,veci su fanatici
    btw.rustu?on bijase u barsu davno nedje 'eli???
    1993-2020

  20. #45
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vikipedija kaže da je odigrao četiri utakmice za Barselonu

    Nije toliko star kakvih ima na prvenstvu, 35 godina, ali nije u nekoj formi, jer pročitah da ni u Bešiktašu nije prvi golman...

  21. #46
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    jedino sto ih moze sprijeciti od prolaska (hrvate) je njihov(nas) mentalitet
    Mentalitet je i najveca prednost ove Hrvatske reprezentacije, otkako je Bilic selektor, svaki vazniji mec su dobili (hajd dobro, sa Rusima su dvaput remizirali, uz dobru igru) i u svakom su prikazali odlicnu igru, cak i onda kad su mnogi mislili da ce igrati "preko neke stvari" kad im rezultat nije bio bitan, igrali su za prestiz i na pobjedu (na Vembliju i sad protiv Poljske)

  22. #47
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istina je da je Bilic jedan nadasve poseban covjek. Eh da je nama takav, u makar 4-5 sportova

  23. #48
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    pg
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Duel dvije po kvalitetu izjednacene ekipe,mada s obzirom da Turcima nece igrat par vaznijih igraca realno su ovdje Hrvati u prednosti,ali kako uvijek postoji ono ali koje srecu kvari,Hrvati ipak imaju istoriju gubljenja kljucnih utakmica tj utakmica dje se igra na noz biti ili ne biti utakmice koje razdvajaju velike od malih ekipa,sve je to u redu dobit Enzgleze i Njemce gdje nisu bili favoriti u opustenoj atmosferi jer te utakmice za Hrvate nisu bile kljucne vidjecemo kako ce to izgledat danas kad su oni u ulozi favorita.Turci su sa druge strane totalno razlicit tip ludaka,oni kad udju u ovakvu vrstu euforije tesko ih je iz nje izbacit,nevjerovatan fanatizam i zelja za pobjedom koji prevazilazi sve granice normalnosti,nesto slicno sto su imali na SP 2002,tako da je moje neko misljenje da ce oni u polufinale.Mada naravno ne bi bilo nikakvo iznenadjenje ni prolaz Hrvata cak naprotiv.

  24. #49
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post

    @Podgoricanin

    Ne mijesaj nas i njihov mentalitet. Da imaju nas mentalitet, ispali bi vec u grupi.


    Kakav pogodak
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  25. #50
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post

    @Podgoricanin

    Ne mijesaj nas i njihov mentalitet. Da imaju nas mentalitet, ispali bi vec u grupi.

    Kakav pogodak

    P.S. prolaze Hrvati , imam dojavu
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Page 2 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bitka u Moraci juna 1877 godine
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 8
    Last Post: 13-09-09, 02:29
  2. Ratni dnevnik Vermahta
    By ihtus777 in forum Istorija
    Replies: 112
    Last Post: 16-09-07, 21:19
  3. Grupa F
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 103
    Last Post: 23-06-06, 23:41
  4. CG u EU kad i Hrvatska
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 07:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •