View Poll Results: Ko ce biti pobjednik grupe C

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Holandija

    33 80.49%
  • Italija

    3 7.32%
  • Rumunija

    2 4.88%
  • Francuska

    3 7.32%
Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 101 to 125 of 174

Thread: Grupa C

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Rumun Radoi u sudaru sa Ratem prosao kao u ratu. Polomljen nos, povrijedjeno oko... mora na operaciji nosa i nece igrati sljedeci mec sa Holandijom

  2. #102
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    bio je ofsajd, na HRT su radili graficki prikaz akcije, i pokazalo se da je bio ofsajd od 0,23 m, sto je veoma tesko primjetiti uostalom, zasluzili su ga


    ispade na kraju da su italijani cak i dobro prosli protiv holandjana...


    svi mecevi treceg kola se igraju u isto vrijeme, tako da ce italija i francuska morati da idu na pobjedu,i da se nadaju da rumuni kiksaju protiv holandije!


    1. Holandija 7:1 6
    2. Rumunija 1:1 2
    3. Francuska 1:4 1
    4. Italija 1:4 1

    Hvala na potvrdi moje informacije!
    Meni nije bila potrebna grafika već moje oko sokolovo da utvrdim da je Anri bio u ofsajdu pri postitanju gola.
    Ponavljam svako može bez problema zamrznuti sliku u trenutku upućivanja lopte prema Anriju i vidjeti da je malo ali dovoljno Francuz bio ispred svih sem golmana!
    Pomenuo sam gol Tonija protiv Rumunije kao regularan iako se ne može ni osporiti odluka sudije da ga poništi!
    Zašto?
    U trenutku ubacivanja lopte, Toni nije bio u ofsajdu ali lopta je upućena u pravcu gdje je osim njega bilo još nekoliko igrača koji su bili u ofsajdu.
    Pomoćnom sudiji je bilo veoma teško da procjeni ko će doći do lopte jer je bila gužva te i nije mogao pratiti kretanje Tonija i ostalih igrača Italije koji su bili na gomili!
    Kada se lopta ubaci na drugu stranu ili kada su jasno vidljivi fudbaleri onda sudija u principu ne svira ofsajd , ovako u pitanju je klasična sudijska procjena!
    Libertas

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Procitaj ti ipak malo pravila pa ce ti biti jasnije da se ne racuna pozicija pri postizanju gola, da nema nikakve veze sudijska procjena vec jedino svirani ili ne svirani ofsajd, sta se desava kad fudbaler koji je bio u pasivnom ofsajdu dobije loptu kasnije....

  4. #104
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Procitaj ti ipak malo pravila pa ce ti biti jasnije da se ne racuna pozicija pri postizanju gola, da nema nikakve veze sudijska procjena vec jedino svirani ili ne svirani ofsajd, sta se desava kad fudbaler koji je bio u pasivnom ofsajdu dobije loptu kasnije....
    NPR: Dva igrača idu prema golu. Jedan je na lijevoj strani i ,,drži" ga odbrambeni igrač a drugi je na desnoj strani i nalazi se u pasivnom ofsajdu.
    Lopta se upućuje ovom na lijevoj strani.On hita prema golu i dobacuje loptu igraču sa desne strane koji je sada iza lopte i postiže gol!
    To je regularan gol!
    Sve je vidljivo i jasno.
    Druga je stvar kada se upućuje lopta prema jednoj strani na kojoj je više igrača od kojih su neki u ofsajdu a neku ne.Teško da sudija može pratiti sve igrače koji žele da dođu do lopte.
    Namjera napadača je da neko iz te gužve da gol, nije vidljiva jasna namjera da baš određeni igrač dođe do lopte(kao NPR-Toni), drugi igrači koji su u ofsajdu itekako utiču na dešavanja ispred gola jer i oni pokušavaju doći do nje.
    Samim tim za njih se ,,vežu" i odbrambeni igrači, golman mora sve da prati...
    Klasična sudijska procjena.
    Kada je u pitanju jasna namjera i očita situacija da lopta isključivo ide prema određenom igraču- onda je sve čisto.
    1.Čisto je- kada se lopta ubacuje na drugu stranu, te igrači sa suprotne mogu biti u ofsajdu
    2.Čisto je- Kada se ubacuje na istu stranu ali kada postoji jasna slika, kome je ta lopta upućena
    Libertas

  5. #105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ljudi... Shto wam ja zla ocu... Singlajte X poluwrijeme na Holandija Rumunija... I rumunija kraj... Njih ce holandjani namjerno pustiti... Rumuni ubijaju swaka im chast i weliko poshtowanje za igru...
    Italijani zasluzhno kuci... prwi put da se one wezare ne prowuku na prevaru i krtolu... francuzi no comment
    One Ring to Rule them all...

  6. #106
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Italijani zasluzhno kuci... prwi put da se one wezare ne prowuku na prevaru i krtolu...
    Nije jos receno da se nece provuc na prevaru i krtolu.

    No im je bolje da ispanu u grupi nego da ih Spanci ukopaju.

  7. #107
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo je čudno da se priča nakon ovakvih nepravdi na račun Italije da igraju na prevaru... doduše, nisu sudije još toliko očigledne u namjerama da Italija ispadne kao na SP 2002, ali ne potcjenjujmo ih, imaju još jednu utakmicu fore...
    Italija je velikim dijelom i igrama zasluženo tu gdje je, i nema baš puno gorih ekipa na prvenstvu...

    Holanđani puštaju Rumune, ako imaju grama mozga...

  8. #108
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Nisam mislio na sudijsku prevaru, nego na "fudbalsku" prevaru u italijanskom stilu. No dobro, dovoljno sam hejta prosuo po njima, ostatak ce oni zavrsiti/potvrditi sami.

  9. #109
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Provjereno, još jednom .
    Anrijev gol postignut iz ofsajda.Možete sami zamrznuti sliku pri ubacivanju lopte prema Anriju i sve će vam biti jasno.
    Koristite www.golovi.net!
    Interesantno je da niko nije prokomentarisao ovaj značajan detalj, čak ni komentator RTS-a koji uvjek temeljito prati svaku akciju!
    Naravno Gol Tonija je regularan i penal za Francusku čist kao suza!
    majstore;;;gledao sam nekoliko puta a mislim da je taj gol regularan jer ipak je Anrii trcao iza odbramneog igraca i tek onda ga presao...imalo je puno drugih golova koji su puno kontroverzniji ali ipak Holandija ih je rasturila..

  10. #110
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ljudi... Shto wam ja zla ocu... Singlajte X poluwrijeme na Holandija Rumunija... I rumunija kraj... Njih ce holandjani namjerno pustiti... Rumuni ubijaju swaka im chast i weliko poshtowanje za igru...
    Volio bih da ROM dogura sto dalje, igraju odlicno, nije mala stvar sa Italijanima i Francuzima igart nerjeseno, al ne vjerujem da ce im Holandija pustit, mislim da ce Holandske rezerve dati sve od sebe da pobjede i tako sebi obezbjede mjesto u prvoj momcadi...

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U kvalifikacijama su bili u istoj grupi i Rumunija je jednu utakmicu dobila i jednu nerijeseno igrala tako da je to pustanje uslovno. Naravno da je i motivacija rijesiti se Francuza i Italijana za buduce susrete nije mali motiv. Na kraju kad su Rumuni nas pobijedili mogu i Holandjane

  12. #112
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Mi smo tu sa Holandjanima,mozhda nam je malo jachi kontra-napad :mrgreen:

    Neka Hari chasti ti

    U svakom sluchaju se uzdam u prolaz RUmuna,pa da mozhemo da prichamo kako smo izgubili od 1/4filanista
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kakav 1/4 Finale tu ce Rumuni da oderu Spaniju i mirno cekaju za finale sa Rusima a onda je muka za koga da mi navijamo
    Last edited by Hari Krisna; 15-06-08 at 09:01.

  14. #114
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    kakav 1/4 Finale tu ce Rumuni da oderu Spaniju i mirno cekaju za finale sa Rusima a onda je muka za koga da mi navijamo
    Ne mogu u finalu sa Rusijom, no u polufinalu, u finalu ce igrati sa Hrvatskom

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Napisano je za finale, a Cesi će odrati Hrvate i Milan Baros konacno dati dva gola i ja dobiti veliku opkladu

  16. #116
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    otpisaste svi vi talijane vec.ja mislim da holandija sa tzv drugim timom (gdje ce igrati bouma, bulahruz, vanpersi, huntelar, roben...) je jaca od rumunije bar za 40% i mislim da nikakvog pustanja nece biti. Tako da po mom misljenju italija, mora normalno da dobije francusku, ako ovo prodje ide u finale.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #117
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A mislite da ce se Francuzi lagano dat Italijanima?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  18. #118
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ako prodju Italijani daleko ce dogurat
    Ako prodju Francuzi daleko ce dogurat
    Jedino logicno i korisno (ali isto tako i nesojsko) rjesenje je da prodju Rumuni.

    Da li su Holandezi nesoji?

    Bumo videli.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #119
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ako prodju grupi, Italijani ili Francuzi bi nasili na Spaniju a nakon toga Holandiju - tako da je velika sansa da Holandiju i onako nece gledati ponovo. Znam da se obije reprezentacije umiju provlaciti tamo dje niko drugi ne moze, ali da se provuku pored Spanaca i Holandjana sa onakvim sastavima i igrom... to bi bio veci podvig nego pobjeda Grcke na proslom Euru.

    Sem toga, Holandjani su sa dvije uzastopne pobjede na onakav nacin potvrdili da ti rezultati nisu posljedica slucajnosti, srece ili neke trenutne inspiracije, vec da se radi o masini za masovno unistavanje.

  20. #120
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    U kvalifikacijama su bili u istoj grupi i Rumunija je jednu utakmicu dobila i jednu nerijeseno igrala tako da je to pustanje uslovno. Naravno da je i motivacija rijesiti se Francuza i Italijana za buduce susrete nije mali motiv. Na kraju kad su Rumuni nas pobijedili mogu i Holandjane
    jes ali kvalifikacije i prvenstvo su kao jabuka i banana...holandija moze da digne nivo igre kad zatreba za 30-50% a Romunija daje sve od sebe i mislim da im jedino moze pomoci ako se Holandjani opuste jer im ne treba pobjeda. Romuni nijesu bas ono sto sam mislio da jesu..Mutu nista kao drogiran pravi se neki superstar a nista od njega, drugi romuni nista specijalno dobri na lopti ali i prljavi sa latkovima i guranjem itd ali 4-finale bi bio vrh za njih ja mislim...mogu grijesiti

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako ce sad francuski i italijanski novinari da se raspisuju o fer pleju, postenju, viteskoj igri hahhahaha
    Sva ona funjarska provlacenja, sudijske sitne naklonosti.... bilo bi super da Rumuni nadoknade.

  22. #122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Donadoni telefonira Van Bastenu

    Koliko košta Holandija? Selektor Italije Roberto Donadoni nije uspio da pobijedi u prva dva kola, sada mu ostaje da se uzda u poštenje i snagu selekcije koja je najviše impresionirala na Evropskom prvenstvu.
    - Ne znam šta će Holanđani uraditi protiv Rumunije, ali znam da će im poštenje biti na prvom mjestu - kazao je Donadoni.
    U Italiji se nakon remija u urnebesnom meču protiv Rumunije svi bave kombinacijama, kalkulacijama i spekulacijama. Pobjeda protiv Franuske u trećem kolu neće značiti ništa ako Holandija ne bude motivisana da makar remizira sa Rumunima.
    Niko, doduše, i ne sumnja da će “lale” odigrati pošteno. Pitanje je samo da li će Van Basten odmarati trojicu, ili - devetoricu fudbalera. I ono mnogo brine Italijane. Toliko da je morala da se oglasi i Uefa...
    - Kada pogledate način na koji je Holandija pobijedila nas i Francuze, dolazite do zaključka da bi njihov meč sa Rumunijom trebalo da se završi na sličan način. Ako ne bude tako, dobro ćemo pogledati snimak sa tog meča - unaprijed je prvi čovjek Fudbalske federacije Italije Đankarlo Abete osudio Holanđane, potpuno zanemarivši podatak da je liga u njegovoj zemlji posljednjih sezona bila najproblematičnija što se tiče zakulisnih radnji.
    Van Basten je, s druge strane, dobio odriješene ruke da radi šta hoće sa sastavom u posljednjem meču.
    - Svaki tim se prije početka turnira nada da će mu treća utakmica u grupi biti bez rezultatskog značaja. Uostalom, u timovima ima po 23 igrača i to je idealan trenutak da odmorite najbolje i pružite priliku ostalima da se dokažu. Ne postoji pravilo koje to osporava - rekao je portparol Uefe Vilijam Galjard.
    Holandski selektor moraće, međutim, da se suoči sa telefonskim pozivom Roberta Donadonija, starog druga iz Milana.
    - Već sam ga zvao - kazao je Donadoni. - Uradio sam to nakon njihove utakmice sa Francuskom. Van Basten je iskrena i kompletna osoba, poznajem ga bolje nego svi ostali i znam da mogu da mu vjerujem.
    Francuzi su, zanimljivo, juče bili mnogo manje glasni nego Italijani, iako se pred posljednje kolo nalaze u istoj koži. Oglasio se, zapravo, selektor Rejmon Domenek i to nevjerovatnim komentarom.
    - Francuska protiv Italije u finalu? Bila bi to prava dosada. Srećom što do nje ne može doći. Ne bih ni gledao tu utakmicu.


    ___________________________


    vec je poceo medijski pritisak na holandjane, a to niko ne radi bolje nego italijani... mislim da holandija i sa drugim timom moze do pobjede, igrace rezervisti koji ce isto htjeti pobjedu... e sad sta moze italija protiv francuske (ili obrnuto) moze se samo nagadjati, jer obje reprezentacije nijesu pokazale skoro nista...
    ...

  23. #123
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alex Raymond View Post
    Romuni nijesu bas ono sto sam mislio da jesu..Mutu nista kao drogiran pravi se neki superstar a nista od njega, drugi romuni nista specijalno dobri na lopti ali i prljavi sa latkovima i guranjem itd ali 4-finale bi bio vrh za njih ja mislim...mogu grijesiti


    Rumuni? U pravu si, Alex. Ko predje centar, umrla mu majka... Igraju kukavicki. Igraju koliko im protivnik dozvoli. Ideje, organizacija igre na sredini terena? Napad, gol? Vezni igraci su prezauzeti zeljom da postave bedem ispred zadnje linije i sacuvaju gol, pa su napadaci uglavnom izolovani, bez pomoci sredine. Bekovi/spoljni igraci ne postoje, jer im je kretanje dozvoljeno do sredine terena. Odbrana panicna cim je lopta vise od 2 m u vazduhu.

    Metod je - cilj opravdava sredstvo, ajde da prodjemo grupu, cetvrtfinale je uspjeh. Pa sta? Ionako ce taj "uspjeh" biti zaboravljen posle prvenstva, nastavice da tavore na margini. Hrvati su to ukapirali, stisli su muda, pa sta bude - za sad im ide prilicno glatko .

    Bice zanimljivo kako ce Rumuni postaviti igru protiv Holandije, jer se mora napasti, ipak je rijec o prvenstvu u fudbalu, a ne badmintonu. Iako su kalkulacije uvijek moguce, ne vjerujem da ce ih Holandjani pustiti. Realno, onako fuserska igra, u najboljem maniru katanaca, ne zasluzuje da bude nagradjena cetvrtfinalem.

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Italijanski fudbal je postenje prije svega pa moraju o tome pricati. Imaju moralnu utjehu da je sudija priznao gresku kad nije priznao gol

  25. #125
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post

    vec je poceo medijski pritisak na holandjane, a to niko ne radi bolje nego italijani... mislim da holandija i sa drugim timom moze do pobjede, igrace rezervisti koji ce isto htjeti pobjedu... e sad sta moze italija protiv francuske (ili obrnuto) moze se samo nagadjati, jer obje reprezentacije nijesu pokazale skoro nista...
    Francuska - Italija; prvi djeluju zrelije, ozbiljnije. Bez obzira na ponizenje od Holandjana, uocavaju se nekakvi obrisi organizovane igre i solidne fizicke pripremljenosti. Francuzima nedostaje plejmejker koji bi davao lopte Maludi ili Anriju, stvarao prostor za Riberija, omogucavao bekovima lakse ubacivanje po stranama, a mislim da je Tulalan visak kojim se pokusava kompenzovati Tiramova i Galasova starost. Na sredini statira, u odbrani je solidan, ali umjesto njega, treba rizikovati sa Nasrijem/Benzemom.

    Sto se tice Italijana, malo je vjerovatno da spori Del Pjero i smotani Toni, bezidejni Pirlo, umorni Groso i uglavnom beskorisni Perota, uz odbranu u kojoj furi ka na Cemovsko polje, mogu za dva - tri dana da dozive renesansu i pocnu da igraju kao 2006. Mada, to su Italijani...

Page 5 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa Laibach
    By natrix in forum Muzika
    Replies: 19
    Last Post: 14-01-07, 02:34
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 14:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 16:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 00:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •