View Poll Results: Ko ce biti pobjednik grupe C

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Holandija

    33 80.49%
  • Italija

    3 7.32%
  • Rumunija

    2 4.88%
  • Francuska

    3 7.32%
Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 174

Thread: Grupa C

  1. #26
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene je milije od para sto sizgubise vazda su se provlacili jos mi je u glavu ono finale svjetskog sa francuzima!!!uhhh..

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Moze li se neko sjetiti kad su Italijani zadnji put primili 3 gola (ako su ih primali) na velikim takmicenjima!?
    To ne znam ali enciklopedija kaze da je najvisi poraz Italija dozivjela 1924 od Madjara 7:1

  3. #28
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ne da mi je milo, no mi je banja.

    Oni ako u Podgoricu dodju sa ovom mocnom i kreativnom sredinom Ambrozini - Gatuzo - Pirlo, samo neka su zdravo. Cus Ambrozini... naucni fenomen je kako takav igrac igra prvoligaski fudbal bilo dje, a ne u reprezentaciju.

  4. #29
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Arrow

    Padoshe Italijani, ima boga
    I am the one who locks.

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Sjajni Holanđani, ubjedljivo su najviše pokazali dosad... Ako ovako nastave mogu i do trona.


    Dan po meraku, kiks Francuza i bruka žabara.

  6. #31
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    569
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Francuzi standardno lose pocinju prvenstvo, vidjecemo ih protiv talijana, kojima sad treba pobjeda
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  7. #32
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo poluvrijeme Holandija je odigrala odlično.
    Ofanzivno, snažno, presing...
    Italija kao i obično povučena ali ovaj put bez šanse iz kontre...
    Drugi dio Holandija igra , po meni, bez potrebe povučenije i omogućava Italiji nekoliko izglednih prilika.
    Imali su i sreće da su nakon velikih šansi Italijana uzvratili kontrom.
    Mislim da bi bilo super da naši fudbaleri posmatraju prvi dio utakmice i Holanđane.
    To je fudbal budućnosti.
    Bilo bi super da gost naše reprezentacije budu upravo Holanđani , da naša ekipa sazri kroz te mečeve jer pozitivan rezultat iz takvih prijateljskih mečeva bio bi inicijalna igla za susret sa Italijanima.
    Naša odbrana bi iz duela sa njihovim napadačima očvrsnula i igrala bi snažnije.
    Moramo da uigramo zadnju liniju a to je najbolje uraditi sa brzim protivničkim igračima.
    A što se tiče prognoze za ovu grupu-sve je otvoreno!
    Libertas

  8. #33
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da se bas italijani vazda provuku i nije istina,na prosli Euro su ispali u grupu

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ne da mi je milo, no mi je banja.

    Oni ako u Podgoricu dodju sa ovom mocnom i kreativnom sredinom Ambrozini - Gatuzo - Pirlo, samo neka su zdravo. Cus Ambrozini... naucni fenomen je kako takav igrac igra prvoligaski fudbal bilo dje, a ne u reprezentaciju.


    e sad da je donadoni slucajno izabrao njih trojicu i nije, to su 3 zadnja vezna milana, koji odlicno sunkcionisu zajedno, a i ambrosini je bio najbolji igrac milana ove sezone, tako da poziv za reprezentaciju i to sto je u prvom timu nije nikakvo iznenadjenje...
    ...

  10. #35
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako god, De Rosi je morao da igra, kao i Kjelini, umjesto Materacija ili Barzaljija, koji je čak i bio dobar kasnije... Groso obavezan na lijevom beku...

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [kinetic] View Post
    Kako god, De Rosi je morao da igra, kao i Kjelini, umjesto Materacija ili Barzaljija, koji je čak i bio dobar kasnije... Groso obavezan na lijevom beku...

    cim sam vidio materacija u prvom timu znao sam da to nece izaci na dobro...
    ...

  12. #37
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    e sad da je donadoni slucajno izabrao njih trojicu i nije, to su 3 zadnja vezna milana, koji odlicno sunkcionisu zajedno, a i ambrosini je bio najbolji igrac milana ove sezone, tako da poziv za reprezentaciju i to sto je u prvom timu nije nikakvo iznenadjenje...
    Nije mi jasno ovo... narocito mi nije jasan onaj dio o "odlicnom funkcionisanju".

    Jesu li oni najbolji igraci nedje ili ne, ja ne znam, samo znam da su medju najgorim igracima sredine terena na EP, i jedini kvalitet koji medju tom trojicom postoji je Pirlovo izvodjenje slobodnih udaraca... ponekad.

    Serie A nisam pratio iz kola u kolo jer bi mi to bio neopisiv gubitak vremena, tako da mi se taj Ambrosini mozda provukao ispod radara, ali sasvim sam siguran da Milan malo vise zavisi od Kake i Sidorfa no od ovih drvosjeca.

  13. #38
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    2-0! Najgora odbrana u istoriji Italijanskog fudbala!
    ne znam jeli najgora ali znam da je Holandija igrala takav stil da je bilo za onesvijestiti...jooj...kakvi pasovi u guzvi, na daljinu, u trku sta god hoces, brzina nevjerovatna nikad ne staju pa to je fudbal upm to se nikad nece igrati ni u CG, ni u Cro, ni u BiH, nidje na balkanu...samo dizu loptu kad stvarno se nesto od te lopte uraditi u vazduhu ili kao iznenadjenje...ihhh ako Holandzani nastave da igraju ovako onda stvarno ne znam ko ih moze pobjediti. Nekoliko prvotimaca im ne igra i nista ne mare jer mogu jos dva tima da sastave...joooj lijepi fudbal, vrlo lijepi i sto je jos ljepse napadaju non-stop i kad vode 3:0 do zadnje sekunde.

    Jedna od najboljih tekmi sto sam gledao u zadnji nekoliko godina.

    PS. Juce prijateljska u NYC USA nadigrala Argentinu sa brzinom i pozrstovanscu. Iznenadili me koliko su se poboljsali. Jednu 70-80K navijaca.

  14. #39
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedan u nizu pametnih poteza Donadonija,vazno je da je pustio svoje miljenike iz milana,Gattuso-Ambrosini-Pirlo...

    Sad ce price kako su oni ovo,oni ono,kako disu kao jedan,e ocigledno su imali disajnih problema ove sezone...

    Ako u sledecoj utakmici ne pusti Chiellinija na mjestu Materazzija ili Barzaglija,napravice od Mutu-a najboljeg strijelca sampionata....

    Mislim da je Del Piero pokazao da zasluzuje mjesto u prvih 11...

    Buffon odlicno branio,a opet primio 3 gola... sto dosta govori o odbrani... :/
    Alessandro Del Piero imperatore bianconero

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    žabarija je odvratna repka... bar meni...

    sve je pošlo u pm kad se oni vode kao prvaci svijeta pored brazila i argentine...

    kakve su ono splačine od igrača.matrix,ambrosini,prilo,groso...

    inače ne podnosim njihovu ligu niti njihovu filozofiju fudbalsku, iako cijenim što su uradili do sada a kakvi su ustvari bogalji od igrača. zapravo,mrzim ih od 1982-e kada su izbacili fenomenalne brazilce krljanjem đentilea i drugova i naklonošću jebbene božice sreće i od tada navijam uvijek protiv njih.šminkeri i krljači...piii

    bravo holandezi...
    Brooclyn Forever !

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post

    Serie A nisam pratio iz kola u kolo jer bi mi to bio neopisiv gubitak vremena, tako da mi se taj Ambrosini mozda provukao ispod radara, ali sasvim sam siguran da Milan malo vise zavisi od Kake i Sidorfa no od ovih drvosjeca.
    pa ako nijesi pratio onda ne znas, kaka je bio neprepoznatiljiv ove sezone, igrao je dobro na trenutke, dok je ambrosini igrao cijele sezone na viskom nivou...

    ja njih ne branim, sinoc je italija kompletno odigrala katastrofalno, no polako sa kritikama, ne pricajte neke stvari napamet
    ...

  17. #42
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozda i nije tako na pamet. predina pirlo - ambro - gattuso je nekima mozda sjajna, ali po meni oni su okosnica tima koji je zavrsio peti u sampionatu...

  18. #43
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Del Piero pokazao Donadoniju da zasluzuje mjesto u prvih 11
    Alessandro Del Piero imperatore bianconero

  19. #44
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Donadoniju je dokazano da nema veze sa trenerskim poslom.

    Stavlja Ambrozinija, drzi na klupu De Rosija. Panuci koji je prije 2 godine zaboravio sto je sprint mu igra cio mech. Perotta na klupu... Kad se gubi 2:0 izvede se odbrambeni a uvede napadac, a ovaj neku svoju viziju.
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

  20. #45
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljaka View Post
    Portugal i holandija su za sad ostavile najbolji utisak. Vjerova bi u Shpance da im je drugi trener a ovako prosto ne mogu. Vidio sam u najavi meca da je Fabergas na klupi. A chojek je trenutno jedan od najboljih veznih igracha na svijet. Ali ima li ko informaciju kako je uefa prokomentarisala prvi gol holandije. Regularno ili ne
    Regularan gol!
    Sudija nije dao znak da se ukaže pomoć Italijanu koji je bio van vertikalne crte, odnosno iza gol linije, pa je po pravilniku UEFE igrač i dalje učesnik u igri...
    Uvjek postoji mogućnost da pri opasnom napadu koji ,,miriše" na gol odbrambeni igrač u trenutku ubacivanja lopte od strane napadača ka svojem saigraču izađe iz okvira terena i time namjesti ofsajd-naravno ako je napadač koji prima loptu bio ispred nje!
    Ovako ako sudija ne prekine igru ,igrač van terena UTIČE NA AKCIJU kao da je u terenu i gol je regularan!
    Libertas

  21. #46
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    pa ako nijesi pratio onda ne znas, kaka je bio neprepoznatiljiv ove sezone, igrao je dobro na trenutke, dok je ambrosini igrao cijele sezone na viskom nivou...
    To sto nisam pratio svako kolo, ne znaci da Ambrozinija gledam prvi put u zivotu. A pratio sam dovoljno da znam da ni ove sezone nije bio neki hit Serie A.

    Mozda je on odigrao dobro po sopstvenim standardima i bolje od onoga sto se ocekuje od igraca tako skromnih sposobnosti u petoplasiranoj ekipi sampionata, sto je u odnosu na EP i reprezentaciju potpuno beznacajno.

    Da se razumijemo, ja uopste ne ulazim u to da li su Italijani mogli zvati boljeg igraca od njega ili ne. Nimalo me ne bi zacudilo da boljih igraca na sredini terena od Ambrozinija i njegova dva druga nemaju. A koliki je njihov objektivni kvalitet vidjecemo na jos 2 utakmice sto im preostaju na EP. Ako budu mogli da drze loptu protiv Rumuna, svaka im cast.

  22. #47
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ambroziniji je bio medju boljima, ako koga treba pljuvat to je Gatuzo, katastrofa je bio, Snider i V.D. vart su ga obrcali kao malo dijete, u defanzivi je bio los, ja ne vidjeh da je ijednu loptu osvojio. Ambrozini treba da igra u prve 11, ali i De Rosi, a gatuzo neka se malo navikne na klupicu, posto ce je pored Flaminija grijati i u Milanu sledece sezone!

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja mislim da De Rossi treba da igra u prvih 11. Veliki hendikep kod Italijana je neigranje Kanavara. Odma se osjetilo njegovo odsustvo sa terena. Barzagli i Buffon ne mogu sami da nose odbranu. Treba pomoc i sredine terena, najvise Gattusa koji je razocarao svojom igrom. Sad Italija treba da dobije i Francuze i Rumune. Bice tesko mnogo ali se ipak nadam da cu vidjet Italiju i Holandiju kao ekipe koje prolaze grupu.
    Io ci credo!

    Welcome



  24. #49
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    I ja mislim da De Rossi treba da igra u prvih 11. Veliki hendikep kod Italijana je neigranje Kanavara. Odma se osjetilo njegovo odsustvo sa terena. Barzagli i Buffon ne mogu sami da nose odbranu. Treba pomoc i sredine terena, najvise Gattusa koji je razocarao svojom igrom. Sad Italija treba da dobije i Francuze i Rumune. Bice tesko mnogo ali se ipak nadam da cu vidjet Italiju i Holandiju kao ekipe koje prolaze grupu.
    I ja bih volio, ali ce se Benzema posr... na Materazija i Barzagljia! Italija je uvjek imala najjace defanzivce, ali sad posle Neste i Kanavara, nazire se kriza, koja ce potrajati dugo!!!

  25. #50
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba vidjet jos ovoga Benzemu... Sta su se svi uvatili za njega ! Dobro se pokazao u Francusku ligu ali to nista ne znaci. I odmah prvi spic a Henry na klupu, a Trezegeut nije ni pozvan...
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grupa Laibach
    By natrix in forum Muzika
    Replies: 19
    Last Post: 14-01-07, 03:34
  2. Krvna grupa i hrana!
    By Antares in forum Gastronomija
    Replies: 24
    Last Post: 23-09-05, 15:43
  3. Ideologija - folklor: 1:2 (tip 2)
    By Aelita in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 30-04-04, 17:23
  4. „POBJEDA” SAZNAJE: SNP I GRUPA ZA PROMJENE NA ISTOM ZADATKU
    By Guzlar in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 03-04-04, 01:32
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 17:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •