Results 1 to 16 of 16

Thread: delegacije i proslave

  1. #1
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default delegacije i proslave

    preksinoc se nije moglo proci pored vladinog doma, sinoc se nije moglo proci pored vladinog doma i na poligon, takodje se nije moglo ni na trg (radi maturanata, sto je ok)! na semafore kod vile nije se poglo proci ni po deset minuta, mogla ti je dusa ispadati, proci nijesi moga. nocas se ne moze proci od vile do opstine. mislim da se preceruje, ako je praznik neka je ali grad mora funkcionisati. ako im je vec svecana sjednica u zetski dom mogli su na trg napraviti parking i ispred zetskog postaviti policiju da regulise saobracaj (da nema zaustavljanja i parkiranja na sred ulice, ka obicno)!!!!

    i mimo praznika kad je kakva delegacija na cetinje i kad ficko dolazi mora se sve zaustaviti, sto nema smisla nema!!!!!!!


  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    preksinoc se nije moglo proci pored vladinog doma, sinoc se nije moglo proci pored vladinog doma i na poligon, takodje se nije moglo ni na trg (radi maturanata, sto je ok)! na semafore kod vile nije se poglo proci ni po deset minuta, mogla ti je dusa ispadati, proci nijesi moga. nocas se ne moze proci od vile do opstine. mislim da se preceruje, ako je praznik neka je ali grad mora funkcionisati. ako im je vec svecana sjednica u zetski dom mogli su na trg napraviti parking i ispred zetskog postaviti policiju da regulise saobracaj (da nema zaustavljanja i parkiranja na sred ulice, ka obicno)!!!!

    i mimo praznika kad je kakva delegacija na cetinje i kad ficko dolazi mora se sve zaustaviti, sto nema smisla nema!!!!!!!
    mogu ti reci da se meni svidja ovo zatvaranje Bajove, nikad ljepse nijesam setao...

    Stvarno je ovo sramota sto si navela, nego ajde kod nas sve nesto mimo ostalih, cus zatvaraju ulice zbog presednika i i zbog ambasadora, stvarno svasta
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sram da vas BIDNE ,ja sam se rodio i podiga u ("kukavicije gnijezdo") tj preko puta ovije debila tj stare upravne zgrade oboda ,a zmurku sam naucio "centralnu" i "vlasku c" (no vi momcici neznate sto je to ) to je francusko poslanstvo i vlaska crkva ,no aj sad , i kako vi mislite da mi se o$ecamo sad(anako) kad sljegnemo dolje u nasu kucu i nas dom ,a sreteme izbjeglica sa koSova i kaze stoceS ti momak odje(NAKO) HA ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????

    NJEGOSEVA 102 / 3 CETINJE
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Sram da vas BIDNE ,ja sam se rodio i podiga u ("kukavicije gnijezdo") tj preko puta ovije debila tj stare upravne zgrade oboda ,a zmurku sam naucio "centralnu" i "vlasku c" (no vi momcici neznate sto je to ) to je francusko poslanstvo i vlaska crkva ,no aj sad , i kako vi mislite da mi se o$ecamo sad(anako) kad sljegnemo dolje u nasu kucu i nas dom ,a sreteme izbjeglica sa koSova i kaze stoceS ti momak odje(NAKO) HA ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????

    NJEGOSEVA 102 / 3 CETINJE

    :blah: lol centralna nije francusko nego italijansko poslanstvo, ovi momcici izgleda bolje znaju no ti :-) hehe

  5. #5
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sholohov View Post
    :blah: lol centralna nije francusko nego italijansko poslanstvo, ovi momcici izgleda bolje znaju no ti :-) hehe
    sad je centralna i u francusko dobro veli Zvek


  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    sad je centralna i u francusko dobro veli Zvek
    e to je vec druga stvar ))))

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    mogu ti reci da se meni svidja ovo zatvaranje Bajove, nikad ljepse nijesam setao...

    Stvarno je ovo sramota sto si navela, nego ajde kod nas sve nesto mimo ostalih, cus zatvaraju ulice zbog presednika i i zbog ambasadora, stvarno svasta
    pa definitivno toga nema nidje bez kod nas jer smo mi zemlja cuda i cudesa

    dan nezavisnosti je jednom u godinu i tada ako zatvore ulicu i blokiraju saobracaj i nije neki problem, ali svaki put kad dolazi ficko da se moraju blokirati semafori ... to je sramota

    sinoc su trebali obezbijediti parking na trg i ispred zetskog postaviti patrole da regulisu saobracaj, da ne bude parkiranja, ali gospodi je tesko prosetati ... oni su rodjeni u kola, ocigledno .... emotivna veza ....:ass::ass::ass::burp::burp::burp:


  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Bijah i ja srijedu veče i juče gore. U grad, što kaže ova mala iz Tomića se nije moglo od čika policajaca. Jedva me puštiše od autobuske da predjem one semafore kod Vile. Što je ova muka
    Poslije malo u grad, milo mi je što je došao ovaj Jet Set na taj prijem, no mi je još milije što su se ove dame fino obukle u suknjice otvorenih ledđa pa im bijaše zima. Neka su se pomele milo mi je
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sholohov View Post
    :blah: lol centralna nije francusko nego italijansko poslanstvo, ovi momcici izgleda bolje znaju no ti :-) hehe
    Neaveta Centralnu smo zvali mi i ona je FRANCUSKO poslanstvo pa poslije fakultet pa sad nemam pojma ! Ako neces da mi objasnjavas dje provedo mladost E QQ mene s tobom hahahahhahahahaha !


    ps. ono da je srece trebali bi zabranit kola totalno kroz Cetinje ,e bogomi ka da smo Cikago pa ni je daleko do pljace !
    Last edited by Zvek_Zivi; 23-05-08 at 10:58.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  10. #10
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Neaveta Centralnu smo zvali mi i ona je FRANCUSKO poslanstvo pa poslije fakultet pa sad nemam pojma ! Ako neces da mi objasnjavas dje provedo mladost E QQ mene s tobom hahahahhahahahaha !


    ps. ono da je srece trebali bi zabranit kola totalno kroz Cetinje ,e bogomi ka da smo Cikago pa ni je daleko do pljace !
    Ako si mislio na "CentralnU" (Centralnu Narodnu biblioteku Djuradj Crnojevic), ona se nalazi tu odma' u mom komsiluku u Talijanskoj legaciji

  11. #11
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    Ako si mislio na "CentralnU" (Centralnu Narodnu biblioteku Djuradj Crnojevic), ona se nalazi tu odma' u mom komsiluku u Talijanskoj legaciji
    ono jeste centralna, ali je i francusko centralna malo slikovitije da ti recem, centralna zauzima dva poslanstva

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Neaveta Centralnu smo zvali mi i ona je FRANCUSKO poslanstvo pa poslije fakultet pa sad nemam pojma ! Ako neces da mi objasnjavas dje provedo mladost E QQ mene s tobom hahahahhahahahaha !


    ps. ono da je srece trebali bi zabranit kola totalno kroz Cetinje ,e bogomi ka da smo Cikago pa ni je daleko do pljace !
    sto se tice voznje kroz grad, cetinjani malo preceruju, ja ista zivim u bogdanov kraj i sidjem do pjace kolima -- invalid ali kad vec kad tim ulicama cirkulise saobracaj sramota je blokirati ulice radi te 'gospode'! jesu li oni vec gospoda od nas???

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Bijah i ja srijedu veče i juče gore. U grad, što kaže ova mala iz Tomića se nije moglo od čika policajaca. Jedva me puštiše od autobuske da predjem one semafore kod Vile. Što je ova muka
    Poslije malo u grad, milo mi je što je došao ovaj Jet Set na taj prijem, no mi je još milije što su se ove dame fino obukle u suknjice otvorenih ledđa pa im bijaše zima. Neka su se pomele milo mi je
    e neka su se smrzle, milo mi je :hardrock:

    p.s. kad vec pominjemo centralnu, je li naziv 'duradj crnojevic' ili 'djurdje crnojevic'??? ja od kad znam za sebe znam za 'djuradj' ali cesto cujem na radio CT i TV naziv 'djurdje'??????


  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja sam mislio da je u Francusko neki muzej ili Likovna akademija

  13. #13
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudji procitaste li vi ono Njegoseva 102/3 e to je nekat bila Centralna ( biblioteka) a sad je gore u vr CT centralna granici se sa gimnaziom LPO
    A o ovoj kuci ja zborim OK FRANCUSKI KONZULAT/AMBASADA


    paralelno sa kucom dje je CIRO TOP zivio (mozda jos zivi) i ovom


    Iza Francuske/Centralne (po naskome) je "poprecna ulica (tako smo je mi zvali) ,a sa lijeve bande je bio salon namjestaja i prije samoposluga sad je knjizara do nje je ona raspala kuca te je spomenik iz WWII i onda najprva banka Crnogorska


    Inace kvart se zva "Kukavicije Gnijezdo " !
    ps. nadam se da ste ofirali (vise) inace cu vi mape crtat
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #14
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Ljudji procitaste li vi ono Njegoseva 102/3 e to je nekat bila Centralna ( biblioteka) a sad je gore u vr CT centralna granici se sa gimnaziom LPO
    A o ovoj kuci ja zborim OK FRANCUSKI KONZULAT/AMBASADA


    paralelno sa kucom dje je CIRO TOP zivio (mozda jos zivi) i ovom


    Iza Francuske/Centralne (po naskome) je "poprecna ulica (tako smo je mi zvali) ,a sa lijeve bande je bio salon namjestaja i prije samoposluga sad je knjizara do nje je ona raspala kuca te je spomenik iz WWII i onda najprva banka Crnogorska


    Inace kvart se zva "Kukavicije Gnijezdo " !
    ps. nadam se da ste ofirali (vise) inace cu vi mape crtat

    sa lpo se vise ne moze graniciti jer je sad LPO u moj komsiluk. sad jeste centralna gore na bulevar (IT poslanstvo), ali zauzimaju jos uvijek i prostorije FR poslanstva, kako ja znam!!!!


  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Girl_from_Tomici View Post
    p.s. kad vec pominjemo centralnu, je li naziv 'duradj crnojevic' ili 'djurdje crnojevic'??? ja od kad znam za sebe znam za 'djuradj' ali cesto cujem na radio CT i TV naziv 'djurdje'??????

    zna li ko sto o ovome???? ja kolko znam je djuradj, ali u sve medije koriste djurdje


  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Djuradj Stankovic no od veljeserblja nesmiju lanut krsteno nista ! Sava Pera Veka su Savo Pero Veko ,zamislite Sava Kovacevica sa imenom Sava a ne Savo Kovacevic hahahahahhahahahah jedno velje PLJUC PLJUC
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •