View Poll Results: Ko ce biti Evropski prvak

Voters
154. You may not vote on this poll
  • Ceska

    2 1.30%
  • Portugal

    16 10.39%
  • Svajcarska

    1 0.65%
  • Turska

    0 0%
  • Austrija

    1 0.65%
  • Hrvatska

    12 7.79%
  • Njemacka

    9 5.84%
  • Poljska

    0 0%
  • Francuska

    16 10.39%
  • Italija

    23 14.94%
  • Holandija

    24 15.58%
  • Rumunija

    4 2.60%
  • Grcka

    2 1.30%
  • Rusija

    7 4.55%
  • Spanija

    37 24.03%
  • Svedska

    0 0%
Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast
Results 201 to 225 of 256

Thread: Euro 2008 ko ce biti pobjednik

  1. #201
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka bude odje uopstena prica o euru 2008, a za timove imate grupe cim budu poznati prolaznici dalje otvorice se topici i sl
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #202
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Btw nisam nesto gledao ko se s kim (ne)moze sastat u 4finalu polufinalu itd ali po meni finale espana vs portugal. ili espana vs deutschland. Mark my words lol

  3. #203
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi holandjani će učinjet neko čudo...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #204
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ajmooooooooo Hrvatska

  5. #205
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo nas je al nas ima! ))) U boj, u boj za narod svoj! ) kako se to dobro culo! svaka cast komsijama, tako se igra za repku, ali sam siguran da oni mogu to jos bolje!

  6. #206
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast Hrvatima. Igrali su muski i odrzali cas fudbala Njemcima
    Io ci credo!

    Welcome



  7. #207
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja se ne mogu odluchit ali po meni za do sad prikazane partije
    Holandjani Portugalci i Shpanci su najblizhi.
    I italija ako prodje grupu to ce bit druga pricha,znamo svi kako znaju da igraju direktne duele za ispadanje
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  8. #208
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvatska do sada ubedljivo najbolja.
    Slijede Holandija, Portugalija i Španija!
    Holandija bi bila ispred Hrvatske da nije poslije 2-0 igrala potpuno pozadi.
    Ne smijemo zaboraviti da su Italijani imali nekoliko 100% šansi.

    Njemačka protiv Hrvatske nije stvorila ni jednu 100% šansu a nakon datog gola nije imali ni promil mogućnosti da izjednači!

    Ponavljam , ako nastave i u 1/4 finala da igraju kao protiv Njemačke( a ne vidim razlog da neće) najveći su i jedini favoriti za naslov prvaka.

    Prosto, niko nema toliko srca i želje da ,,pogine" za svoju reprezentaciju!!
    Libertas

  9. #209
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post

    Ponavljam , ako nastave i u 1/4 finala da igraju kao protiv Njemačke( a ne vidim razlog da neće) najveći su i jedini favoriti za naslov prvaka.

    Prosto, niko nema toliko srca i želje da ,,pogine" za svoju reprezentaciju!!
    Najveca sansa za Hrvatsku je da ne bude nikakav favorit, a kamoli jedini, sve svoje velike pobjede su Vatreni napravili upravo kad su bili u ulozi autsajdera..
    Za Biliceva mandata Hrvatska je ama bas sve utakmice (sluzbene) protiv jakih selekcija odigrala jako dobro, borbeno i odlucno - dva puta sa Englezima pobjeda, sa Njemcima pobjeda ... i sa Rusima koji ipak spadaju medju "jace" su odigrali dobro, nadigrali ih al nisu realizirali sanse...
    (A za vrijeme SFRJ se na prste moglo izbrojati koliko puta je ondasnja reprezentacija puta pobjedila velikane, ja pamtim samo pobjedu 1990 protiv Španije...)

    Bilicevi igraci mogu do finala, al mogu i ispast u 1/4 finalu, ako budu igrali sa Turcima dajem im vece sanse, ne mogu zamislit Tursku u polufinalu, po igri nikako, al sa Cesima su sanse pola pola

  10. #210
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Samo je jedno u mom životu vrijedno,
    Da pustim suzu s oka jer tebe volim ja,
    Život mi dala baš kao da je znala,
    Da nikad neće nestat sa mojih usana

    S ponosom narodu svom,
    Ljubi grb na dresu tom,
    Na Jadranu i Savi, na Dunavu i Dravi
    Nek se slavi cijeli dan i noć
    Mnogo dobro, svaka cast, pogotovo kad se uporedi sa idemo zapad, sjever i istok...:oops:


    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Hrvatska do sada ubedljivo najbolja.


    Ponavljam , ako nastave i u 1/4 finala da igraju kao protiv Njemačke( a ne vidim razlog da neće) najveći su i jedini favoriti za naslov prvaka.

    Prosto, niko nema toliko srca i želje da ,,pogine" za svoju reprezentaciju!!
    Po cemu? Zaboravljas utakmicu protiv Austrije? Odigrali su odlicnu utakmicu protiv Njemaca i sad su odjednom ubjedljivo najbolji, favoriti za osvajanje i to jedini.

  11. #211
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po meni nema dileme, Portugal osvaja. Stavih 100 eura, kvota pala na 5 u meridijan.

    Imaju sve, osim eto klasicnog napadaca ali u ovakvoj formaciji im i ne treba sa Ronaldom najboljim igracem danasnjice. Nisu bili jos spremni da osvoje proslo evropsko kuci, ali je dosao i momenat za njih...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  12. #212
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikako, Portugal po meni nema sanse da osvoji! Svakako su favortiti, ali mislim da je Holandija najbliza, ono je pravi fudbal, koji ocu da gledam, i da se ni na jedan trenutak ne odmaknem ot TV-a! To je fudbal, jes da i Portugal igra vrhunski, ali ne vidim ja tu neku car, sto znam! Poslije idu Spanci, ono je isto fantastika, pa nase Komsije! ) I zelim svu srecu Komsijama, i nadam se da ce osvojit, doslo je vrijeme za njih, zasluzili su oni momci, sto izlaze na teren kao na polje bitke!

  13. #213
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    za holandiju ce se definitivno znati koliki je favorit za osvajanje poslije vecerasnje utakmice...

    a da portugal ima makar jednog kvalitetnog napadaca ( a ne nuna gomesa koji umije da promasi nemoguce) bili bi favoriti #1, ovako sve je moguce...
    ...

  14. #214
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1 polufinale Portugal-Ceska
    2 polufinale Holandija-Italija
    Finale Portugal-Holandija
    nerealno al imam nekakvu intuiciju,vjerovatno se varam al eto :P

  15. #215
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spanija je favorit #1

    imaju:
    extra golman
    solidna odbrana
    jaka sredina
    extra napadachi
    /

  16. #216
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spanija - solidna odbrana kao sto si i sam rekao, i nestabilna bih ja dodao (a odbrana je najbitnija) + los trener. Otpadaju, koliko god imali dobar napad.

    Holandija - mlad i neiskusan trener, pa i mlad i nov tim, ne idu do kraja jer ocekujem da ne mogu igrat konstantno dobro.

    Portugal - odilican trener, odbrana najjaca moguca, sredina isto. Iskustvo imaju, i idu do kraja po meni.

    Francuzi i Italijani su isprdjeli svoje... Njemce smo vidjeli kako su mocni.


    Quote Originally Posted by umek View Post
    Nikako, Portugal po meni nema sanse da osvoji! ali ne vidim ja tu neku car, sto znam!
    Od kad je car bitan za osvajanje necega... Ali dosta sam namecao svoje misljenje, oddoh malo da odmaram glas...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #217
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Mnogo dobro, svaka cast, pogotovo kad se uporedi sa idemo zapad, sjever i istok...:oops:




    Po cemu? Zaboravljas utakmicu protiv Austrije? Odigrali su odlicnu utakmicu protiv Njemaca i sad su odjednom ubjedljivo najbolji, favoriti za osvajanje i to jedini.

    Nijesam govorio samo o vrhunskoj igri več o pristupu utakmici, načinu igranja nakon 2-0, stalnoj presiji od najmanje 3-4 igrača na polovini protivnika...
    Zadnjih 5 minuta(gledao sam ponovo snimak na RTS) držali su loptu u svojem posjedu i to pri rezultatu 2-1 kada bi sve ekipe na svijetu istu ,,ispucavale" i vraćale se u odbrambenu postavu!
    Holandija je npr: nakon 2-0 itekako patila , Italijani su diktirali tempo, imali 3 stopostotne šanse i morali su dati gol!
    Njemci nakon 2-1 , zadnjih nekoliko minuta kada je bilo za očekivati totalni pritisak , samo su bili nijemi posmatrači-bez ikakve varijante da ugroze hrvatski gol!
    E to sam htio da kažem!!!

    Hrvatska u 1/4 finala igra sa Turskom ili Češkom a u mogućem polufinalu ih čeka pobjednik susreta Portugalija-Njemačka.
    Moja prognoza Hrvatska-Portugalija i naravno Hrvati bez problema u finale jer Portugalci kada im se nametne igra ,,plaču" kao curice...
    Libertas

  18. #218
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Spanija/Holandija - Portugal


    Spanija - tradicionalno leprsava igra, nesigurna odbrana i prokletstvo velikih takmicenja. Cini mi se da ovog puta djeluju prilicno ozbiljno, mozda nedostaje cvrstina na sredini, pa mislim da je bolja opcija Fabregas umjesto Inijeste.

    Moj favorit, vazda bili.

    Holandija - Navijam za Spance, ali ne bih imao nista protiv da Holandija osvoji prvenstvo. Brza, tecna, precizna, jednostavna i efikasna igra. Tranzicija odbrana-napad-odbrana se odvija bez greske. Kompaktna ekipa u kojoj moze zablistati i prosjecan igrac poput Kujta ili Engelara. Ne svidja mi se sto ne postoji pravi plejmejker, ne volim postavku sa dva zadnja vezna, ali to, ipak, funkcionise. Odbrana je velika zagonetka, interesantno ce biti ako se sudare sa Spanijom. Ojer je prilicno spor i nespretan, a Matisen je fizicki slab, mada odlicno prati igru. S druge strane, V d Sar je vjerovatno najbolji golman na prvenstvu, a Bularuz brz i izuzetno inteligentan igrac, koji je dosad igrao bez greske.

    Holandjani su najozbiljnija ekipa.

    Portugal - hronican deficit spic igraca, sredina prilicno istrosena ( Deko bez kondicije u drugom poluvremenu, Petit star, Simao odavno procitan )... ALI, tu su iskustvo, cvrsta i organizovana odbrana, forma C. Ronalda, lucidnost Kvarezme ili Deka.

    Hrvatska - Ne vjerujem da mogu da naprave ozbiljan rezultat (finale ili titula), ali nacin na koji igraju... Uvijek su imali MUDA. Volio bih da i mi igramo onako hrabro i organizovano, jer smo tehnicki superiorniji u odnosu na Hrvatsku. Sto se tice utakmice sa Njemackom, ne bih rekao da su Hrvati odigrali narocito kvalitetno, vec su im Njemci dozvolili dovoljno prostora, bez presinga. Njemci su mi djelovali cudno, ali mi je milo sto su potopljeni, jer ne volim njihov stil igre. Inace, Hrvatska ima odlican zrijeb u 1/4, ali u polufinalu bi naisli na Portugal ili opet Njemacku. Mozda mogu da iznenade Portugal, ali tesko da ce pobijediti Njemce 2 x u tako kratkom vremenskom periodu.
    Last edited by Jal Cargo; 15-06-08 at 15:57.

  19. #219
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Europe
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijam za Njemachku,ali mislim da Italija osvaja...
    Don't fight a battle if you don't gain anything by winning

  20. #220
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Spanija/Holandija - Portugal
    Hrvatska - Ne vjerujem da mogu da naprave ozbiljan rezultat (finale ili titula), ali nacin na koji igraju... Uvijek su imali MUDA. Volio bih da i mi igramo onako hrabro i organizovano, jer smo tehnicki superiorniji u odnosu na Hrvatsku. Sto se tice utakmice sa Njemackom, ne bih rekao da su Hrvati odigrali narocito kvalitetno, vec su im Njemci dozvolili dovoljno prostora, bez presinga. Njemci su mi djelovali cudno, ali mi je milo sto su potopljeni, jer ne volim njihov stil igre. Inace, Hrvatska ima odlican zrijeb u 1/4, ali u polufinalu bi naisli na Portugal ili opet Njemacku. Mozda mogu da iznenade Portugal, ali tesko da ce pobijediti Njemce 2 x u tako kratkom vremenskom periodu.
    1. Tko je to tehnički superiorniji u odnosu na Hrvatsku?

    2. Hrvatska je prema svim svjetskim medijima odigrala extra kvalitetno. Jebga, ti si izgleda neki jak stručnjak pa nisi prepoznao kvalitetu.

    3. Onakva Hrvatska je u stanju pobijediti bilo koga bilo koliko puta.

    Amen!

  21. #221
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    1. Tko je to tehnički superiorniji u odnosu na Hrvatsku?
    Citava Holandija, dosta Spanije i jedan Arshavin.

    Ali bar imate otvoren put do finala ako stalozeno odigrate.

  22. #222
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    3. Onakva Hrvatska je u stanju pobijediti bilo koga bilo koliko puta.
    neka de, da te poslije ne podsjecamo na ovu izjaviu pa da se branis ono "los dan, vjetar duva, peh, sudija namigiva..." Igrali ste dobro u najlaksajoj grupi sto nikako ne umanjuje uspjeh.

  23. #223
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    glasah za Svabe. ne znam.... to je navijacki cisto.... mada bih vise volio Holandija da uzme, no eto. izrazeni su favoriti sad, pa mi malo trulo
    takodje mi ne bi smetalo Spanija da uzme. uvijek su dobar fudbal proizvodili, a nikad nista....

  24. #224
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    1. Tko je to tehnički superiorniji u odnosu na Hrvatsku?
    1. Crna Gora je tehnicki superiornija u odnosu na Hrvatsku (druga je stvar sto smo naivna ekipa, sto nam je tehnika/talenat, nazalost, jedini kvalitet, koji nije dovoljan za dobre rezultate). Sad ti je jasnije?

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    2. Hrvatska je prema svim svjetskim medijima odigrala extra kvalitetno. Jebga, ti si izgleda neki jak stručnjak pa nisi prepoznao kvalitetu.
    2. Hari Truman je bio prodavac second - hand odjece i niko ga nije pitao "Mikeli, imas li diplomu fizicara?" prije nego sto je srucio uranijum na Dzaponeze.

    Ne moram biti novinar ili trener, da bih mogao da donosim pravilne sudove o kvalitetima jedne ekipe. Evo, ti "strucnjaci", ti "svjetski mediji" su nafalili cvrstinu Rumunije i ismijali nemoc Italije. Dje je Rumunija, a dje su Italijani sad? Osim toga, ja nijesam rekao da Hrvati nemaju kvalitet, ne izmisljaj; cak sam ih svrstao u 4 favorita, sto se da primijetiti iz gornjeg posta, kao i poll-a. Pritom, navijam za Hrvate u 1/4.


    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    3. Onakva Hrvatska je u stanju pobijediti bilo koga bilo koliko puta.

    Amen!
    ...

    off
    Last edited by cookie; 19-06-08 at 07:17. Reason: bez politike odje!!!

  25. #225
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam neki osjećaj da Rusija osvaja,ali nisam siugran dal me taj osjećaj vara...

Page 9 of 11 FirstFirst ... 567891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ŽIVOT DUKLJANSKE KRALJEVINE
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 26-07-11, 11:42
  2. TITO i njegove zene...
    By Jim Morrison in forum Istorija
    Replies: 21
    Last Post: 04-05-10, 17:23
  3. Prorocanstva ...
    By OpUsTeNo in forum Religija i filozofija
    Replies: 23
    Last Post: 26-09-04, 19:47
  4. Malo 'nedavne' istorije!
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 13-04-04, 08:20
  5. malo noviteta
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 10
    Last Post: 04-03-04, 18:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •