Results 1 to 9 of 9

Thread: Gradski abrovi

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Unhappy Gradski abrovi

    U malenoj Crnoj Gori svi znaju sve o svakome...Nerijetko su to potpuno neosnovane price i "legende" koje se prenose od usta do usta, kao da se igramo gluvih telefona, pa na kraju od muve ispadne magarac...ali isto tako zna carsija da isprica i manje nego sto sleduje.
    Mogu li "gradski abrovi" uticati na vas ljubavni zivot?
    Da li ste dovoljno samosvjesni, zreli, jaki da precujete glasine i sami donesete procjenu o onome sa kim biste zapoceli ili ste vec u ljubavnoj vezi?
    Da li su ljubav, povjerenje i ono sto vi znate o njemu/njoj sasvim dovoljni da vas ne dotakne nijedna glasina o vasem partneru, pa ma koliko ruzna bila?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ko ce jos i na to obracat paznju Svakakvi abrovi se pronose i za one koji nisu u vezi, pa ako coeka ti ne doticu ne bi trebalo ni oni "vezni"

  3. #3
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    U malenoj Crnoj Gori svi znaju sve o svakome...Nerijetko su to potpuno neosnovane price i "legende" koje se prenose od usta do usta, kao da se igramo gluvih telefona, pa na kraju od muve ispadne magarac...ali isto tako zna carsija da isprica i manje nego sto sleduje.
    Mogu li "gradski abrovi" uticati na vas ljubavni zivot?
    Da li ste dovoljno samosvjesni, zreli, jaki da precujete glasine i sami donesete procjenu o onome sa kim biste zapoceli ili ste vec u ljubavnoj vezi?
    Da li su ljubav, povjerenje i ono sto vi znate o njemu/njoj sasvim dovoljni da vas ne dotakne nijedna glasina o vasem partneru, pa ma koliko ruzna bila?
    To su gluposti...predrasude i sl. Ne da je nerijetko, no je prechesto, skoro pa uvjek za nekoga mozhesh chuti ama bash sve, od porodichnog stabla, neke boleshtine, a tek lajarije isl. da ne pominjem...A inache je nepisano pravilo da cesh rijetko chut shta lijepo za nekoga, jer se "za dobrim konjem prashina dizhe"...

    Swe u swemu...mene to ne zanima...KAO saslusham,ne kazhem da mi izlapi jer u startu ipak u danashnje vrijeme svemu treba sa rezervom prilazit...koju cesh postepeno, po upoznavanju, spoznaji nekih stvari , smanjivati... MAda, tu se postavlja pitanja onda koliko dobro mozhesh nekoga upoznati, jer smo swi swjedoci sluchaja da onaj ko ti se chini vishe poznat nego ti samnom sebi...ne bude takav...Eto...shemice dilemice...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    U malenoj Crnoj Gori svi znaju sve o svakome...Nerijetko su to potpuno neosnovane price i "legende" koje se prenose od usta do usta, kao da se igramo gluvih telefona, pa na kraju od muve ispadne magarac...ali isto tako zna carsija da isprica i manje nego sto sleduje.
    Mogu li "gradski abrovi" uticati na vas ljubavni zivot?
    Da li ste dovoljno samosvjesni, zreli, jaki da precujete glasine i sami donesete procjenu o onome sa kim biste zapoceli ili ste vec u ljubavnoj vezi?
    Da li su ljubav, povjerenje i ono sto vi znate o njemu/njoj sasvim dovoljni da vas ne dotakne nijedna glasina o vasem partneru, pa ma koliko ruzna bila?
    Naravno da NE, i posebno NE ove nase podgoricke lajavice, sto muske sto zenske. A inace se trudim da prekinem svaki kontakt sa nekim cim prvi put pocne da me opterecuje sa carsijskim pricama. Nemam vremena stvarno da se patim ko s kim, dje, sto...
    Never Complain, Never Explain

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ihh... price i pricice...
    kad sam zapocela vezu sa momkom, nisam se nicemu posebno nadala, zapravo nisam nista ocekivala od tog vidjanja sem da mi bude fino dok traje, a kad mi dosadi-da smo zdrao.
    Tako je bilo i s njegove strane i oboje smo to znali, taman smo se nasli. I od samog pocetka poceli su meni kojekakvi ljudi da sole pamet, pricaju ovo i ono, ali ja se nisam mnogo obazirala upravo jer nisam vezu shvatala ozbiljno.
    Par puta su me malo pokolebale price, ali sam iskulirala, a osim toga pocelo mi je bit extra pa bi bila greota da mi to neko bzv pokvari sad naravno znam da su to bile samo pricice, i eo me godinu ipo vec sa tim momkom, kuc-kuc-kuc u drvo super nam je
    Getting lost never felt so good

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zvonci da mi te ko nije ispriga a ??? Hehheheheheheh no vele ljudji u svaku laz ima malacko istine A ? ! ? !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Zvonci da mi te ko nije ispriga a ??? Hehheheheheheh no vele ljudji u svaku laz ima malacko istine A ? ! ? !
    :lolblue::lolblue::lolblue:NE fali Zvek toga, ova nasa carsija je dusu dala za to, ali mene priganje mnogo ne $ekira, u suprotnom bih bila pokojna
    Ne slusam, ne cujem i ne zanima me...uglavnom se oslanjam na sopstveni sud kad procjenjujem nekoga, a varijanta ko je s kim, zasto i kako, me stvarno nikako ne interesuju.
    Uostalom, cvrsto vjerujem da, s obzirom na razlike u ljudskim karakterima, ne mora ono sto je drugome lose i neshvatljivo obavezno biti i kod mene jednako vrednovano...i obrnuto, naravno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tacno tako Zvonci, svako zivi kako mu pase i kako umije ,sto je za jednoga nenormalno za drugoga je normalno ,sto je nedje dozvoljeno nedje nije itd itd i sad ko je mjerodavan tj ko je ta bistrina koja ce da donosi odluke sto ko kako i dje ? M`sim najlakse je rec boli me qrats ali ipak nije sve tako jednostavno ,elde sto zbog famelje (sire i bliznje) sto zbog samoga sebe ! Nemora se gledat na sve na bilo koju susu i marusu sto lanu ali malacko se celjade zamisli jerbo ka te reko u svaku laz ima malacko istine !
    ps. Cuveni JA
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Da li su ljubav, povjerenje i ono sto vi znate o njemu/njoj sasvim dovoljni da vas ne dotakne nijedna glasina o vasem partneru, pa ma koliko ruzna bila?
    za mene nisu.... sta cu kad sam osjetljiv na te stvari. ne volim kad se prica svasta. za mene me boli uvo, ali ako za nju kruze svakakve price, uf... ne mogu ja da se borim sa tim. moze ona bit idealna, ali ako ja cujem neku groznu pricu o necemu sto je ona radila nedje prije, pa to jos cujem od jos nekog, pa od jos nekog.... mislim da bih nervno popustio.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bozo i Doktor - gradski pacovi!
    By Sick-Boy in forum Sve i svašta
    Replies: 59
    Last Post: 26-06-06, 19:05
  2. mali gradski trkac - fiesta ST
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 36
    Last Post: 11-03-04, 22:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •