Results 1 to 15 of 15

Thread: Banovanje Skripti

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Banovanje Skripti

    Primijetio sam da se uveliko banuju skripte na nasem serveru. Veoma dugo posjecujem ovaj server i autor sam Tropical Paradise Skripte koja je vise od godinu dana u upotrebi na svim serverima kao i na ovom do prije nekoliko dana kada je odjednom na ovom serveru banovana. Skripta ne sadrzi nista sto bi naudilo serveru ili chatu. Htio bih samo ako moze neko da mi kaze razlog banovanja skripte posto drugacije ne mogu dobiti nikakvo objasnjenje. Da li je razlog skripta koja irc-opovima nije po ukusu ili postoje neki drugi razlozi? Hvala unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mali Texas
    Posts
    825
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ta skripta morala je biti banovana na prigovor usera i maltretiranja pomenutih i raznih kodova koje imaju u njoj, jer po prigovoru nijesu mogli izaci iz jednom kanala, chini mi se da se radi o kanalu #mtv. Eto toliko...
    Last edited by Nyquist; 17-04-08 at 00:56.
    GOD IS GREAT!

  3. #3
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci useri su se zalili vama kako ne mogu da izadju sa tog jednog kanala i vi ste banovali skriptu? To je bilo rjesenje? Zasto se niko nije meni pozalio i nasli bismo za to rjesenje? Najlakse je banovati (zabraniti skriptu) ali je glupo da zbog pojedinaca niko ne moze da je koristi, pa i oni koji su je podesili kako valja i pogasili te gluposti koje "maltretiraju" ali ne znam koga. Sve opcije skripte mogu da se upale odnosno ugase tako da nije mogla nikoga da uznemirava i maltretira. Stvarno mi nista nije jasno.

    Pripremam vec dugo novu verziju ove skripte jer je dosta bila popularna a sad cu morati sve to da prekinem jer je ovdje ozloglasena i nece je niko ni koristiti...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mali Texas
    Posts
    825
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nama je bitno da nashi useri mogu mirno da chatuju bez ikakvog cimanja i maltrtiranja, tako ako budesh pravio novu verziju skripte nemoj ubacivati nishta shtetno od kodova jer onda samo ti gubish. A ova verzija skripte ostaje banovana i to je to.
    GOD IS GREAT!

  5. #5
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Skripta nema nista stetno. To imaju one koje su dozvoljene ali nema veze. Auto join na #mtv se gasi jednostavno komandom /remote off ako ne znate pitajte, potoji i drugi nacin ali sad nije ni bitno. Ko ne zeli da je koristi neka uzme neku drugu skriptu i rijesen je tih teskih muka na kanalu #mtv. Glupo mi je da se banuje. Mada dzabe ja pricam - vlast je vlast. Isto tako bih volio da vidim te stetne kodove

    P.S. Bolje bi bilo da se pozabavite skriptama koje imaju skriveni backdoor pun virusa koji steti i serveru i userima a posebno da kontrolise usere, nego ovom koja je evo godinu dana aktivna (gdje ste bili svo to vrijeme) i niko se nije zalio osim sada scuba, cisto da nesto kaze Mogao sam i ja da stavim taj backdoor ali nisam jer sam dugo na ovom serveru i nisam htio nista stetno da uradim. Poslije napsterove, ovo je bila prva popularna nasa (crnogorska) skripta sa preko 1000 downloada, poslije nisam ni brojao i sad je banovana... Ok hvala vam i izvinite na smetnji.

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    White Field
    Posts
    426
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Quote Originally Posted by SCUBA View Post
    Svaka chast onome ko je banovao tu skriptu, vise su se bili popeli na glavu sa onim #mtv
    Svaka chast na tome... Najgore je u toj scripti onaj jbni Notice... Banovo bih svakoh ko ga koristi vishe od 2 puta dnevno....

  7. #7
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ShizofreniA View Post
    Svaka chast na tome... Najgore je u toj scripti onaj jbni Notice... Banovo bih svakoh ko ga koristi vishe od 2 puta dnevno....
    Vama sve nesto smeta Svaka skripta ima taj notice... Ne mogu da vjerujem da notice moze da bude nocna mora To se sve moze ugasiti ili zabraniti join notice... Posto ste tako osjetljivi, zasto ne naznacite negdje da je obavezan chat preko jave ili mobilnog telefona ili obicnog-primitivnog mIRC-a jer ovo ostalo taaako uznemirava "pojedine" chatere da ne mogu nocima da spavaju od toga i to bas sada poslije toliko vremena kada vam nije smetalo.

    Skripta je svejedno stara, radjena je u to vrijeme kada su te notice poruke bile popularne. Svejedno danas je malo ko koristi ali jedini problem je u tome sto pripremam novu verziju, ozbiljniju i ko ce sad da je koristi kada ste banovali ovu sto je svejedno na zalasku popularnosti. Hvala bogu ima servera koliko hoces ali eto ... ovo je nas server i sve sam to htio da uradim za nas server ali mi vi to ne date. Mozda je ipak za nas server najbolji java chat i da se ja ne mucim dzabe jer nemam nista od toga...

  8. #8
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by SCUBA View Post
    Tu skriptu nikad nisam koristio ali mi smeta sto mi stalno iskace poziv usera koji koriste tu skriptu da udjem na #mtv.
    Nema to moja skripta, to ti je neko slao auto msg da dodjes na kanal #mtv

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da se malo umijesam

    ispravite me ako grijesim

    liku je banovana skripta jer se nije moglo izaci sa kanala #mtv!?

    sto je sa skriptom napster koju sam imala priliku da probam i kod koje se nije moglo izaci sa kanala #durmitor???? grijesim li????


  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rupa
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :-D
    pa jeebote cera li ko ljude da koriste tu skriptu.. ?
    eto i ja se umjeshah al malo je bzvz to banovanje ;-)
    o.O

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li ko zakljuchat ovo?
    Io ci credo!

    Welcome



  12. #12
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    1,657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Oce li ko zakljuchat ovo?
    samo razmatramo situaciju, cemu lock


  13. #13
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa da, ko hoce da koristi bilo koju skriptu neka je koristi. Niko nikoga ne tjera da dodje ni na koji kanal... U pravu je Girl_from_Tomici za Napsterovu skriptu, ona ima isto autojoin na #durmitor i znam da je jedna verzija (mislim najnovija) banovana: valjda zbog virusa ili backdoora ali vidim da se i dalje koriste starije verzije ove skripte koje i dalje imaju autojoin na #durmitor i iste te notice poruke kao kod moje skripte. Ne znam zasto te diskriminacije. Cak su i sve skripte sa #mtv kanala banovane. Ne znam zasto...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rupa
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle View Post
    Oce li ko zakljuchat ovo?
    a shtipa li te toliko za ochi ?
    o.O

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pumphonic_82 View Post
    Pa da, ko hoce da koristi bilo koju skriptu neka je koristi. Niko nikoga ne tjera da dodje ni na koji kanal... U pravu je Girl_from_Tomici za Napsterovu skriptu, ona ima isto autojoin na #durmitor i znam da je jedna verzija (mislim najnovija) banovana: valjda zbog virusa ili backdoora ali vidim da se i dalje koriste starije verzije ove skripte koje i dalje imaju autojoin na #durmitor i iste te notice poruke kao kod moje skripte. Ne znam zasto te diskriminacije. Cak su i sve skripte sa #mtv kanala banovane. Ne znam zasto...
    moze nam se, jel sad lakse?

    dok god se chateri budu zalili bice banovane, tako vam je kako je
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •