Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Posudjeni stari novi topich 3some:)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Posudjeni stari novi topich 3some:)

    evo nasa braca hrvati vele:

    "Ima mnogo razloga koje sad ne bi isla podrobno pojasnjavati, ali iz nekih drugih vremena kad nisam bila sa sadasnjim dečkom su mi ostala u sijecanju neka losa iskustva u vezi sexa u troje za koje nisam spremna, koja su me ostala muciti sve do danas.

    Sad kad decko pocinje povremeno to spominjati tokom razgovora osjetim se nekako lose, nedovoljno dobro, ne uspijevam si pomoci. Vrate mi se ta losa iskustva o kojima on zna da sam ih imala, a dugo vremena je trebalo dok sam mu pojasnila da tad nisam imala osobu do koje mi je zaista stalo i koja mi je bila dovoljna.

    Uglavnom s vremena na vrijeme se to ciklicki ponavlja, ta njegova pitanja, a istovremeno se poceo baviti jednom vrstom provokativne zenske fotografije, koja nije nuzno gola, ali ima erotskih elemenata.

    Zbog prirode njegovih hobija i zanimacija izbijegavam doci ponovo do ove teme o sexu u troje jer osjecam da nisam spremna. Ne mislim da sam sebicna, kako je on nekad znao tvrditi, niti da ga manje volim zato sto mu ne zelim priustiti takvo iskustvo.

    Ne znam kako mu to pojasniti da shvati da jos nije vrijeme a da mozda i nece biti ukoliko mi odnos s njime bude skroz dovoljan i ugodan?

    Sto vi mislite o ovome?"


    drugovi i drugarice crnogorci i ostali spijuni vase misljenje je?
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  2. #2
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    relacija Pg-primorje
    Posts
    317
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko voli, nek' izvoli. Ja licno nikada.
    Getting lost never felt so good

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zavisi u kojoj "formaciji"
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Zavisi u kojoj "formaciji"
    a u kojoj bi to ti formaciji
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  5. #5
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako zelis orgije podjes kao gospodin u javnu kucu i fino iskesiras koliko treba, dragoj objasnis da si gledao fudbal s prijateljima.

    Ona tebi kaze da je u medjuvremenu bila kod komsinice, u stvari bila je kod komsije ali eto ti mislis da si zaeba nju i obrnuto, sve 5.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ajd sad malo ozbiljno,

    po meni ovo sto se curi desava je cista glupost, taj je momak ne voli kao prvo, a kao drugo da sam na njeno mjesto raskinuli bi odmah, jer to kako oni sad imaju odnos, ne vodi nicemu dobrome, oboje su retardi jer ne umiju porazgovarat o tome, o najopipljivijem dijelu odnosa izmedju dvoje ljudi u vezi , pfff
    za 3some jesam, i imao sam ih nema price, bez da lazem i izijem gono , i ako bog da imao bi i sa voljenom osobom , al samo uz dogovor i ako je to u cilju obostranog uzivanja i zelje, drugcije mi ne bi padalo ni da pomenem to , a kamoli sto drugo, il da prevarim nekog zarad 3ce dvije osobe , mimo voljene,

    eh da i moze covjek biti u ljubavi i ako ima kraj sebe divno bice koje ponekad podijeli sa nekim nekom, sve je stvar dogovora i kraj, ovo moram da kazem jer ce bit pametnjakovica koji nikad nista probali nisu, a odma ce da kazu da tu nema ljubavi i bla bla bla bla , njih brisite odma, eto neka sam se razpametovao, na najnezbiljnijem dijelu foruma, al mogu i ja nekad , ako sam vec mogao odje i rec kolki mi je k ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ka i vazda, najneozbiljniji topici na cijelom forumu dje nikad(osim kad prozbori Cozmic) ne procitah ista korisno :rolam ocima:
    3some - totalno raspolozen! sad ce vam smijesno bit, ali odradih 4some ali 3some nikad! non stop trazim kandidatkinje ali u nasoj sredini je to malko tesko nac. ali uporan sam!
    sparco, nisam previse razmisljao o tome da ubacim i voljenu osobu u tu kombinaciju... mozda bih to uradio ali opet da je u pitanju 3ca zenska osoba, ali muska... hm hm, tesko.
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e ice budi uporan sigurno ce ti se isplatiti vjeruj mi
    a i bolje ce ti bit da ne uradis sa dragom i jos nekom curom, jer nema sanse da te nece nekad pitat zasto joj nisi malo vise tada posvetio paznje nego toj nekoj drugoj i sl druga pitanja fino 2 drugarice nadjes koje su bliske, koje mastaju o tome a ti im dodjes kao dobra vila da im ispunis
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  9. #9
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    boze kakva filozofija, sa zenskom da , drugu ne dam, bas si stipsa ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    boze kakva filozofija, sa zenskom da , drugu ne dam, bas si stipsa ;p
    citaj pazljivije postove, pa ce ti se kazti ne dam moju dragu nikome ni drugoj zeni a ne drugu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovo je bilo iceu, pogledaj njegov posto ;p heheheheheheh ja sam samo zaboravio da stavim @ice na pocetku, sorry na malom misunderstudu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za 3-some, jedino u kombinaciji sa "nekim" mushkarcem, poshto jedva namirujem ovo i doma shto imam, stisle me godine, kukavche crni... a ne no najboje sad josh Z 2 zene, da me uzjashu da ne znam okle mi puca i da me izcijede da na noge ne mogu stojat'... Ovako brate, vrt' tamo, vrt' ovamo, odradim te 5-6 minuta shto je do mene, pa se iZkradem lagano i pushtim njih drvoje neka se "heklaju" do mile volje... ojdo' ja na tushiranje, jadan...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ice, posto brate moj niko na forumu sex nista ne pises, a ti si ovako jako redovan odje i obozavas da iscitavas postove a uz to si mnogo pametan i pun iskustva, od cozmika si masu naucio, svikao vjestine pisanja, pa kad vec sve to znas i uocavas lati se pisanja, opisi ,nauci nas ukazi nam na greske i ozivi ovaj nesretni forum,ajde pcelice


    sparco nisi smesan a ni koristan drzi se mono sexa taj ti ocito najbolje ide sam sebi je covjek najbolji prijatelj
    :mrgreen:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  14. #14
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    a u kojoj bi to ti formaciji
    Pa shto znam ... ti , josh neka moderatorka i ja ... pa mijenjamo forumashke funkcije . Postajem zli moderator , a vi senior memberi pa onda ja vas bannanujem ... shalim se ...
    Osjecam se da me ima dovoljno bar za 2 zene , pa bi u skladu sa tim organizovao i formaciju . Ali sam zato previshe sebichan da bih dijelio zenu sa josh nekim mushkarcem u istom momentu , pa je moja mashta o 3some formaciji prilichno ogranichena
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jel' mogu da ja pitam samo jedno pitanje... Da ne idemo ovoliko daleko kao shto je pitanje na topiku... Vidim a i znam, da ce se na ova i ovakva pitanja uglavnom javljati, pisati i prichati, mushki dio populacije, i UGLAVNOM, kada se pricha o ovoj temi, mashta muzijaka UGLAVNOM ide ka tome da legne sa 2 zene (malobrojni su oni koji razmishljaju drugachije, a i "slabo imaju petlje" da to priznaju)... Interesuje me sledece... DAKLE(M), vasha djevojka u nekom opushtenom, (moze) "naduvanom", neobavezonom, razgovoru vam kaze da MASHTA ili ima INTERESOVANJA da legne sa 2 mushkarca, aliiii vas voli i straeashno je ljubomorna pa vi ne dolazite u aea "kombinaciju"... i viiii tuuuu... (sad ovdje ide onaj dio kad vi pishete shta, kako i g-de)...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    @ice, posto brate moj niko na forumu sex nista ne pises, a ti si ovako jako redovan odje i obozavas da iscitavas postove a uz to si mnogo pametan i pun iskustva, od cozmika si masu naucio, svikao vjestine pisanja, pa kad vec sve to znas i uocavas lati se pisanja, opisi ,nauci nas ukazi nam na greske i ozivi ovaj nesretni forum,ajde pcelice


    sparco nisi smesan a ni koristan drzi se mono sexa taj ti ocito najbolje ide sam sebi je covjek najbolji prijatelj
    :mrgreen:
    vidji, mos se ljutit koliko oces ali je ovaj forum sprdacina totalna. pogledaj malo druge forume kako se pise i koliko ima off-topicarenja. kad se malo sredi sve to mozda se i ubacim malo vis eu pisaniju. velim da Cosmic od svih zna najbolje napisat nesto sto je i interesantno i korisno za razliku od svih ostalih.
    nisam svijet izmislio niti znam sve o sexu, ali ako se potegne tema onda bi red bio i da se prati i o tome diskutuje, a ne okolo naokolo i sve na sprdnju zavrsi
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Ako zelis orgije podjes kao gospodin u javnu kucu i fino iskesiras koliko treba, dragoj objasnis da si gledao fudbal s prijateljima.

    Ona tebi kaze da je u medjuvremenu bila kod komsinice, u stvari bila je kod komsije ali eto ti mislis da si zaeba nju i obrnuto, sve 5.
    Ma sta kod komsinice i komsije, ona je bila na gangbang partiju sa nekoliko komsija! :P

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    vidji, mos se ljutit koliko oces ali je ovaj forum sprdacina totalna. pogledaj malo druge forume kako se pise i koliko ima off-topicarenja. kad se malo sredi sve to mozda se i ubacim malo vis eu pisaniju. velim da Cosmic od svih zna najbolje napisat nesto sto je i interesantno i korisno za razliku od svih ostalih.
    nisam svijet izmislio niti znam sve o sexu, ali ako se potegne tema onda bi red bio i da se prati i o tome diskutuje, a ne okolo naokolo i sve na sprdnju zavrsi
    ne ljutim se ja uopste nego ti samo kazem kad ti to toliko smeta ili nemoj dolazit ili pocni pisat na forum to je sva filozofija... cinjenica je to sto kazes i potpuna je suvisna tvoja konstatacija.. nego ili pisi ili ne gundjaj:twist:

    spaco sta bzvze pises kad znas da sve sto zines biva obrisano, nemoj se bez potrebe zamarat i trosit kozu na prstima
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da VI OBJESNIM jednu stvar... SUJETA... to je JEDAN OD glavnih "zasera" u sexu, ljubavi i zivotu uopshte... Alo, ZAJEBITE je, ugrizite se za usnu i predjite preko nje... iZtrenirajte SEBE da to i tako chesto radite, bicete mnogo sretniji, mnogo opushteniji, mnogo "lakshe cete da dishete" a i TADA cete da vidite i U-vidite s kim STE DOLAZILI U SITUACIJU RASPRAVE, s kim se "poklapate", s kim ste "na istoj tajasnoj duzini" a sa kim nikad necete biti i na KRAJU chiji ce vam stavovi biti i "smijeshni"... NE KAZEM DA IDETE PROTIV SEBE I SVOJIH STAVOVA... A NAROCHITO ODMAH, onako "iz rukava", "explicitno"... STAVOVI se mijenjaju "mechenjem"... vremenom, kada dozivljavate "pad za padom", "poraz za porazom" tih i takvih svojih stavova... Danas SUJETE, uglavnom je duboko ukorijenjena i vlada shirokim narodnim masama, a kao rezultat toga jeste NERAZUMIJEVANJE medju ljudima... ako se tome doda, da su na ovim prostorima godinama i godinama SLUSHALI SAMO GUSLE, koje proizvode 4-5 tonova, otuda i chinjenica da ovaj narod ima SLUHA SAMO DA SLUSHA SEBE... ili u krajnjoj liniji 5-6 tonova koje su NJEMU bliski... Rijetko ko chita izmedju redova, rijetko ko se trudi da shvati ili da prozme u tudje misli... Ono shto je NERAZUMLJIVO za mene i moj um, to se odmah odbacuje kao neka poshast... ako se tome toj "nerazumljivosti" doda pricha "o meni" koja mi se ni najmanje ne svidja... tu je muka... Tada RAZGOVOR ustupa mjesto POLEMICI...
    Kada je rijech o sexu... RAZGOVORA a bogami i POLEMIKE ima vrlo malo... ljudi POLEMISHU na ovom forumu o svemu samo ne o sexu... Jer na kraju krajeva, shta ima TU DA SE POLEMISHE... I u pravu ste tu... Nema nishta, ali ono sa chime treba ovaj forum da obiluje je MASHTA... to je glavna "snaga", glavna "ideja vodilja", glavna "slast" ovoga "prostora"... I sada se vracem na pochetak... MASHTA je odavno ustupila mjesto SUJETI... zato se ne chudite ZASHTO se ovaj forum "sex" lagano gasi... Gasi se jer su se "umovi" sa foruma "politike", "buducnosti CG', "religije", pocheli SELITI OVDJE... i to od danskija dana... REZULTAT toga i takvog "rezonovanja" se najbolje vidi na ovim i ovakvim stvarima, kao shto je ovaj forum, ali GLOBALNO, te i takve stavri vam chine zivot, i daleko od toga da ga "zasladjuju", nego ga "ZASERAVAJU" brate da je sve ovo pochelo da dolazi do "nosa"... Da bi se POKRENULO, MORATE POCI OD SEBE... Pusti budalu, nego napishi ako imash potrebu, shta, kako i gdje...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad, poshto je Tijana moderatorka, postavia je ovaj topik i teshko da ce napisati ishta po pitanju istoga, mogu li ja u njuno ime da vam opishem kako ona zamishlja 3-somovanje... Znam je breeee kako dishe... A i da ne bude samoi NJEN REZON, nego "mashtanje" svih zena koje vole aeaea "sex" vishe nogoli 'leba jes'... i naravski, ako mi ona daje "amin"...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Samo da VI OBJESNIM jednu stvar... SUJETA... to je JEDAN OD glavnih "zasera" u sexu, ljubavi i zivotu uopshte... Alo, ZAJEBITE je, ugrizite se za usnu i predjite preko nje... iZtrenirajte SEBE da to i tako chesto radite, bicete mnogo sretniji, mnogo opushteniji, mnogo "lakshe cete da dishete" a i TADA cete da vidite i U-vidite s kim STE DOLAZILI U SITUACIJU RASPRAVE, s kim se "poklapate", s kim ste "na istoj tajasnoj duzini" a sa kim nikad necete biti i na KRAJU chiji ce vam stavovi biti i "smijeshni"... NE KAZEM DA IDETE PROTIV SEBE I SVOJIH STAVOVA... A NAROCHITO ODMAH, onako "iz rukava", "explicitno"... STAVOVI se mijenjaju "mechenjem"... vremenom, kada dozivljavate "pad za padom", "poraz za porazom" tih i takvih svojih stavova... Danas SUJETE, uglavnom je duboko ukorijenjena i vlada shirokim narodnim masama, a kao rezultat toga jeste NERAZUMIJEVANJE medju ljudima... ako se tome doda, da su na ovim prostorima godinama i godinama SLUSHALI SAMO GUSLE, koje proizvode 4-5 tonova, otuda i chinjenica da ovaj narod ima SLUHA SAMO DA SLUSHA SEBE... ili u krajnjoj liniji 5-6 tonova koje su NJEMU bliski... Rijetko ko chita izmedju redova, rijetko ko se trudi da shvati ili da prozme u tudje misli... Ono shto je NERAZUMLJIVO za mene i moj um, to se odmah odbacuje kao neka poshast... ako se tome toj "nerazumljivosti" doda pricha "o meni" koja mi se ni najmanje ne svidja... tu je muka... Tada RAZGOVOR ustupa mjesto POLEMICI...
    Kada je rijech o sexu... RAZGOVORA a bogami i POLEMIKE ima vrlo malo... ljudi POLEMISHU na ovom forumu o svemu samo ne o sexu... Jer na kraju krajeva, shta ima TU DA SE POLEMISHE... I u pravu ste tu... Nema nishta, ali ono sa chime treba ovaj forum da obiluje je MASHTA... to je glavna "snaga", glavna "ideja vodilja", glavna "slast" ovoga "prostora"... I sada se vracem na pochetak... MASHTA je odavno ustupila mjesto SUJETI... zato se ne chudite ZASHTO se ovaj forum "sex" lagano gasi... Gasi se jer su se "umovi" sa foruma "politike", "buducnosti CG', "religije", pocheli SELITI OVDJE... i to od danskija dana... REZULTAT toga i takvog "rezonovanja" se najbolje vidi na ovim i ovakvim stvarima, kao shto je ovaj forum, ali GLOBALNO, te i takve stavri vam chine zivot, i daleko od toga da ga "zasladjuju", nego ga "ZASERAVAJU" brate da je sve ovo pochelo da dolazi do "nosa"... Da bi se POKRENULO, MORATE POCI OD SEBE... Pusti budalu, nego napishi ako imash potrebu, shta, kako i gdje...
    prvo da kazemd a potpisujem ovaj post i svaki znak u njemu
    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    E sad, poshto je Tijana moderatorka, postavia je ovaj topik i teshko da ce napisati ishta po pitanju istoga, mogu li ja u njuno ime da vam opishem kako ona zamishlja 3-somovanje... Znam je breeee kako dishe... A i da ne bude samoi NJEN REZON, nego "mashtanje" svih zena koje vole aeaea "sex" vishe nogoli 'leba jes'... i naravski, ako mi ona daje "amin"...
    a drugo, eo da ispisem i sto ja mislim o svemu ovome... u principu sam za sex 1na1.. u 3-4-5 i ostalo orgijanje mi nije nesto fora bas..
    sad razmisljam 2 zene i muskarac. ne bi mogla da podnesem kad bi neko od njih a ne ja bio konstantno u centru pozornosti.. 2 muskarca i ja.. opet nije mi ni to to.. prosto volim kad smo lijepo ravnopravni i kad se zna ko je gazda.. malo je vremena da bi se strasti i zelje rasplinile na vise clavova od onog sto je potrebno.. svakako je zanimljiva pojava 3some... elem al ne znam bas koliko bi se ugodno osjecala.. vjerovatno bi u pocetku bilo zategnuto..kasnije bi i izaslo na dobro..ali hvala neka hvala..
    e sad kad bi meni decko to predlozio mozda bi i pomislila a sta nisam ti ja dovoljna? al to se odnosi samo na decka sa kojim sam i emotivno "uvaljena".. elem a kad bi ja to predlozila bilo bi da se zabavljamo.. ali opet postoji tu strah sta ako se u onom trecem prepozna ONO sto ce unistiti SVE ONO OD prije..
    to vam je isto kao sto se izbjegava novi durexov asortiman, jer vele kad zena jednom proba nece vise bez toga..;-)
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam kad da chitam sve, a ni da se detaljno raspishem na temu,
    sam' mi bi interesting,
    i kratko--
    --3some? o, da!!!
    u kojoj god varijanti :wink:
    al da se to dvoje malo vishe trude oko mene,
    nego ja oko njih :wink:
    a, jbg!
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    nemam kad da chitam sve, a ni da se detaljno raspishem na temu,
    sam' mi bi interesting,
    i kratko--
    --3some? o, da!!!
    u kojoj god varijanti :wink:
    al da se to dvoje malo vishe trude oko mene,
    nego ja oko njih :wink:
    a, jbg!
    hahaha dobro je sto ne cita ..jer bi dala odgovor bravo cirko hvala takodje
    voljela bi da vidim 3ku ti i dvije zene.. aj se snimi pa mi posalji kako te raskubaju tigrice moja mmmmmmmmmmmmmmmmmmmrrrrrrrrrrrnjaU...
    ne zelite da znate sta mi se trenutno moda po glavi
    :bad:tijana:bad:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    KoordinatniSystemKonfuzije
    Posts
    982
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heheheheheee...
    blesavi stvore!

    mada, doooobro...
    svashta bi se moglo desit

    al znash shto je problem,
    kad bi to snimali,
    morala bih da pazim na frizuru, oh fck...

    actually, samo to posljednje--oh, fck!!! :devil:


    a shta ti se mota po glavi, do tell, please!?
    Sway Me, Take Me
    Thrill Me, Hold Me
    Bend Me, Ease Me
    You Have A Way With Me

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dr_ica View Post
    heheheheheee...
    blesavi stvore!

    mada, doooobro...
    svashta bi se moglo desit

    al znash shto je problem,
    kad bi to snimali,
    morala bih da pazim na frizuru, oh fck...

    actually, samo to posljednje--oh, fck!!! :devil:


    a shta ti se mota po glavi, do tell, please!?
    predacu ti scenario u pisanoj i vezanoj formi hahahaha ako treba i uloge cu podijelit al jedno se mora znat ja drzim kameru
    ne zelim da propustim niti1 detalj
    me stari voja
    elem eno ti dio odgovora na prstice.. mada sad kad pomislim na direktora mogao bi biti to dobar 4tverac :lolblue:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Za Nikolaidisa Herceg Novi grad ludaka i ubica
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 93
    Last Post: 11-12-05, 11:04
  2. Replies: 135
    Last Post: 30-04-05, 19:13
  3. Novi zakon o drzavljanstvu?
    By Elizabeta in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 34
    Last Post: 06-09-04, 21:21
  4. NOVI SRPSKI TENAK
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 10
    Last Post: 11-07-04, 17:35
  5. Novi forum, stari topic
    By zitiste in forum Sex i erotika
    Replies: 73
    Last Post: 29-06-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •