Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 99

Thread: Jake fore sa faxa !

  1. #51
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post



    hahahahah genijalno



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #52
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    znam znam studirao sam tamo malo pa kad smo polagali latinski zajedno sa nekim djevojkama sa engleskog upoznah jednu bistricu koja mi se ucrtala pred oci dok sam citao ovaj tvoj post

  3. #53
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miljan_m View Post
    Ja samo znam da je Veljovic na ETFu rekao, Ucite, ucite i samo ucite, vidite kako meni nista nije bilo... Ko ga poznaje, razumijece poentu.
    hahaha stvarno nista mu ne fali....

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Meni je najjaca provala za Miroljuba Labusa dok je predavao na ekonomiji. Covjek je imao nevjerovatan smisao za humor. Nedje na ispitu on se ljuljao na stolici dok su 3 studenta ispred njega u prvom redu spremala koncept za odgovoranje. I u jednom trenutku se covjek prevrnuo sa stolice pozadi. Studenti naravno pocnu da se smiju, ali prilicno obazrivo i lagano, a ovih troje iz prvog reda ne mogahu da izdrze, pa odvale naglas da se smiju. I covjek ustaje, otresa sako i pantalone i govori: "Kako padosmo nas cetvoro danas!" Cijela ucionica je utihnula, muva se mogla cuti. Naravno, covjek se salio, nije ih oborio
    Quote Originally Posted by sparco View Post
    onda kulis kak je pitao za prosjecnu brzinu jekaulacije kod muskarca,
    cura odvali cifru a on kaze, pazite sa dkoleginice, spavate s momkom, on jekaulira i ubije covjeka u beogradu

    a onda jos jedna jaka, pita kulis koleginicu drugi naziv za muski polni organ na k, ova se stidi, muci, on kaze ajde ajde koleginice vi ste buduci doktor nema stida kod vas, i ona prevali kaze kura c, svi popadaju od smijeha , a kulis kaze , pobogu koleginice kopulatorni organ
    ove tri fore su mi najjace definitivno :lolblue:

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    kod mene je u srednjoj bilo kvalitetnih izvala.
    Jednom je moje odjeljenje kolektivno uteklo iz skole,cio dan.Sjutradan razredna poludjela.graje i mashe rukama,sve bi nas podavila,ali se nekako u onom bijesu najvise okomi na jednog Ljuba,(inace ladovina teska,kome pola uze i sire familije radi u vladu i na visokim pozicijama),pa mu grajuci iz mozga veli:

    razredna: 'oli da te izbace iz skole kukavce!?
    ljubo: molim ??
    razredna: oli papire jadan!?
    ljubo: oli TI papire,kraljice?
    Last edited by DJuzla; 26-11-10 at 03:01.

  6. #56
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Moram vam ispricat moje iskustvo.
    Rano ujutru predavanje iz istorije prava.Profesorica gusla, ubija...Ispred mene sjede dva momka od kojih je jedan invalid i nema ruku, a ovaj drugi normalan (ne fali mu nista), i vidi se da se ne znaju, ne progocaraju rijec medjusobno .
    Profesorica prica o tome kako su u Mesopotamiji izvrsavane krivicne sankcije, i ide od blazih oblika ka tezim,
    zene za nevjerstvo bacane u rijeku pa ako isplivaju dokazivale su svoju nevinost... I sad ne znam da li se radi o sankciji za ubistvo ili za kradju nisam siguran, kazna je oTkidanje ruku
    od jednom okrece se ovaj normalni ovome bez ruke, "Koga si to pokusa da ubijes" ? Okrecu se pedesetoro i kad vidjese ovoga bez ruke nasta haos, posle mi bi zao momka, ali q... treba se suzdrzat u trenutku.
    Pinch harmonics

  7. #57
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miljan_m View Post
    Ja samo znam da je Veljovic na ETFu rekao, Ucite, ucite i samo ucite, vidite kako meni nista nije bilo... Ko ga poznaje, razumijece poentu.
    xaxaxaxaxaxaxaxa zaplakah od smijeha, xaxaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #58
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ko se sve Veljovicu sprda i smije..
    "Čistim ođe, nema tu gospode."

  9. #59
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije 6 godina na Ekon faxu
    Ko je imao priliku da udje u anfiteatar, zna koliko je prof katedra podignuta od poda (nekih metar i kusur ))) ...
    Vujica je drzao predavanje i pokusao je nesto da nam objasni tj u pitanju je bila visina neceg....
    a naravno kako je on "visok" i kako se malo zanio... dok je bio za katedrom kaze:
    "Zamislite da sam ja ovoliko visok" kako je to izgovorio, cijela sala je pocela da se smije.... covjek se zacrvenio i to od nervoze i posle par minuta je morao da bude totalni tajac, jer se naljutio DDD

  10. #60
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Predavanja u cuvenoj 106-tici, Operativni sistemi na SPR, Uskokovic drzi predavanje, i posto se covjeku muka okrecati da pokazuje na proektoru, lik uzima laser i pokazuje sa njim po displeju laptopa, i pita nas vidi li se laser na proektru iza.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,702
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    inace,sad se sjetih,ovo mi je drug pricao,tvrdi da se stvarno dogodilo na med. fakultetu u bg.studenti su imali lab vjezbu,valjda gledali svoju pljuvacku pod mikroskopom.jednoj studentkintkinji nije bilo jasno sto joj malo sitno 'igra' u pljuvacki pod mikroskopom,zvala je profesora,koji joj je samo rekao 'koleginice,to sto igra su spermatozoidi,mogli se barem da operete zube od sinoc'

  12. #62
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Živa istina
    Prijemni na Elektrofakultetu
    momak duva i dere rukavom po papiru iz svega mozga.Dolazi Puzo do njega i pita šta je problem kolega.
    Evo ova dlaka nikako da se odlijepi
    KOLEGA TO JE OZNAKA ZA INTEGRAL!!!!!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #63
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    937
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by JovanK View Post
    Predavanja u cuvenoj 106-tici, Operativni sistemi na SPR, Uskokovic drzi predavanje, i posto se covjeku muka okrecati da pokazuje na proektoru, lik uzima laser i pokazuje sa njim po displeju laptopa, i pita nas vidi li se laser na proektru iza.
    Ova je mnogo jaka...xa,xa,xa...

    Evo malo da odem dalje, ova nije sa faxa. Kod mog mladjeg brata u razredu, cas geografije, izvodi nastavnik djaka, i pita ga da nabroji vrste klima na nasim prostorima. A on ce: Lg, Panasonic, Vivax, Midea, Samsung... Svaku mu je nabrojao, nijednu nije preskocio...

  14. #64
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Ne mogu se sjetit, ali ko je studirao na ETF-u ili SPR-u zna kakve je odvale imao profesor kojeg ja jako cijenim, a to je tzv. Veri.. kakav gospodin od covjeka, niko ga nije mogao zajebat, a tako te znao prosut, da ne znas sto te snaslo..
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  15. #65
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Evo sjetih se jos jedne, legendarne.
    Tekst procesori, predavanja, iako sam ih polozio u predroku dosao na predavanja, tacnije na besplatni super brzi wlan, ali nebitno.
    Profa przi predavanja, mlati neku pricu, i poce pricu kako su se nekada koristile diskete a sada postoje fles memorije, revolucionarne, male, i ide recenica "to nesto malo stane u dzep, a ima kapacitet od nevjerovatnih 128MB, meni donijela cerka iz francuske".
    A vec uveliko fleske od 512 se koriste, pa cak i od 1GB.

    A ima i jedna sa predavanja iz AutoCad-a. Otvorio profa AutoCad gdje prakticno pokazuje i word gdje su mu predavanja, pa se zbunio, otvorio novi word dokument da pokaze kako se crtaju dva kruga ciji su centri spojeni liniom, pa trazi opciju DRAW CIRCLE po wordu. Sou je nastao, i sto je najgore trajao je nekih dobrih 5 minuta, dok ovaj nije skontao sta radi.

  16. #66
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JovanK View Post
    128MB, meni donijela cerka iz francuske".
    A vec uveliko fleske od 512 se koriste, pa cak i od 1GB.
    Mislim da ovo nije nikakva fora, no coek rekao eto cisto poredjenja radi kako jedna disketa ima kapacitet oko oko 3.5mb, a tako mal fleska 128mb.. mozda coek i star (a je star, to je mato lakovic 100% :mrgreen ko da on prati trendove i kolike fleske postoje..
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  17. #67
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JovanK View Post
    Predavanja u cuvenoj 106-tici, Operativni sistemi na SPR, Uskokovic drzi predavanje, i posto se covjeku muka okrecati da pokazuje na proektoru, lik uzima laser i pokazuje sa njim po displeju laptopa, i pita nas vidi li se laser na proektru iza.
    xaxaxaxa ovo je prejako :yipiiii:

  18. #68
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Mislim da ovo nije nikakva fora, no coek rekao eto cisto poredjenja radi kako jedna disketa ima kapacitet oko oko 3.5mb, a tako mal fleska 128mb.. mozda coek i star (a je star, to je mato lakovic 100% :mrgreen ko da on prati trendove i kolike fleske postoje..
    To da neprati trendove je tacno, prije 2 godine je rekao da je CorelDraw veoma zahtjevan program, da trazi racunare sa cijelih 256MB rama.

  19. #69
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,904
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    sjetih se sad Zorana Mijanovica, predavase identifikacione sisteme i jos ponesto.. Radi nesto na komp, i ona podloga za misa ga o jadu zabavi.. zapinje onaj mis, nece strelica da ide.. pa krene, pa zapne.. ma znate vec.. kad on: "A sto je ova podloga losa, moracu da improvizujem nesto" - ladno vadi jednu zelenu (100€) iz novcanika. "E kako po ovome fino ide" (smijeh u sali totalni). On: "Mala je nesto ova podloga, kratka sta je ovo?" Vadi jos jednu od 100e postavlja pored ove... Mi umiremo.. I jos jednu od 100e izvadi coek (kakav gospodin, volim ga!) "Eeee sad vec bolje idee"

    I tako je radio, dok nije doslo vrijeme za pauzu i rece: "Ja cu ponijet sa sobom ovu podlogu za misa, jer je bas bas dobra" :mrgreen:
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  20. #70
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    >>>>>068 033045
    Posts
    3,305
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    joj sjetih se uskokovica i njegove recenice
    "pa kako ne razumijete, pa jel ja pricam engleski maj frends"

  21. #71
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Talking

    zavrsni na FTH u kotoru iz geografije..
    sala puna, muk, muva se ne cuje.. tek poslije nekih 10ak min ispita neki student progovori: ''kad je popravni''?! i prodje jedno 2,3 sec prof ne odgovara a jedan student dobaci: ''u oktobruuu, bice u novembruuuu''
    cijela sala u plac..
    __________________________________________
    a i kad je cuveni profesor antovic objasnavao nesto iz medjukulturnog menadzmenta i kako je htio da sto bolje priblizi realnost danasnjice i kako se omladina previse dala porocima on sagnu glavu na onu katedru i poce da smrka..
    ''evo, oni ovo rade'' i poce da vuce!
    e to su lomovi kroz salu bili..

  22. #72
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U moje doba,(srednja skola),imali smo jednog lika Jova,vjecito je kasnio u skolu i na prvom casu se nikad nije pojavljivao...sjecam se drugi chas smo imali kod razredne i ona ga pita zast nije dosao na prvi chas.
    "Profesorice,necete mi vjerovati,idem ja jutros u skolu kad nesto puca iza mene,ja se okrenem,lijevo-desno,nema nista,i tako ja nastavim dalje,dodjem do pekare kad opet nesto iza mene puca,ja se opet okrenem,ono vec me strah,pogledam,kad opet nema nista,nastavim ja malo dalje,kad ono opet nesto puca...
    Prekinu ga profesorica:
    "iiiii,dobro Jovo,i sta to puca?"
    "Ma puca meni k.... za prvi chas".

    Ziva istina jer sam prisustvovala tom chasu

  23. #73
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    387
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prosle godine na predavanju, jedna profesorica se toliko naljutila sto se konstantno cuo zamor i niko nije slusao sta predaje, da je krenula prema vratima, kao da zove dekana da dodje, pri cemu mu je pogresno izgovorila prezime (inace je iz srbije zena) i mi se ucutasmo taman kad je do vrata dosla, kad jedan kolega govori "profesorice, profesoricee, samo da vam kazem" i ona se sva ljuta okrece "sta je?!", a on ce "ne preziva se on tako, nego.." hahahahhh, izasla je istog trenutka..

  24. #74
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    U moje doba,(srednja skola),imali smo jednog lika Jova,vjecito je kasnio u skolu i na prvom casu se nikad nije pojavljivao...sjecam se drugi chas smo imali kod razredne i ona ga pita zast nije dosao na prvi chas.
    "Profesorice,necete mi vjerovati,idem ja jutros u skolu kad nesto puca iza mene,ja se okrenem,lijevo-desno,nema nista,i tako ja nastavim dalje,dodjem do pekare kad opet nesto iza mene puca,ja se opet okrenem,ono vec me strah,pogledam,kad opet nema nista,nastavim ja malo dalje,kad ono opet nesto puca...
    Prekinu ga profesorica:
    "iiiii,dobro Jovo,i sta to puca?"
    "Ma puca meni k.... za prvi chas".

    Ziva istina jer sam prisustvovala tom chasu
    Sjajan vic inace.
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  25. #75
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ovo je nama pričao Dejo, profesor matematike u kotorskoj gimnaziji

    Došao njemu učenik četvrte godine u junu na polaganje (da odgovara za dvojku) i on mu napiše integral od X na kvadrat na papiru i kaže: ''Evo, riješi mi ovo.''
    A ovaj uzeo da rukom da briše po papiru i viče:''Kakva je ovo dlaka ođe?!''
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ko voli jake nacine treninga
    By sparco in forum Ostali sportovi
    Replies: 9
    Last Post: 26-07-08, 08:56
  2. primanje na glupe fore
    By TiJaNaaaA in forum Ženski kutak
    Replies: 10
    Last Post: 25-09-06, 07:47
  3. 'Fore' o muzicarima. . .
    By [alien_with_N_attitude] in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 14-10-04, 18:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •