Results 1 to 7 of 7

Thread: Gluposti u filmovima

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gluposti u filmovima

    E film je najcesce zasnovan na: 1) pravljenju neke gluposti i 2) ispravljanju te iste gluposti. Evo slusajte primjer, pa cete da vidite sta me nervira kod takvih filmova. Glavni junak lijepo kaze glavnoj junakinji da ostane tu gdje je dok on sredi lose momke. Sta mislite da ce glavna junakinja uraditi?! Hahaha a naravno da ga nece poslusati, jer bez njenog glupog postupka ne bi bilo ni zapleta. Ona ce dakle pozuriti da spasi svog glavnog junaka (u kojeg je nerijetko zaljubljena, i s kojim ce se vrlo vjerovatno spetljati bar jednom u toku filma) i to na svoj nacin koji je, kao sto ce se u nastavku utvrditi, vrlo glup jer ce glavni junak morati da odustane od svog genijalnog plana i morati da se prilagoi njenom glupom kako bi pod 1) sredio lose momke i 2)spasio glupu glavnu junakinju i ako je moguce sebe (sto najcesce nije moguce, te pametni i hrabri junak gine taman sto uspije da odradi 1) i 2).

    Eto takve fimove najcesce gledamo i zato ne volim gledati 90% americkih akcionih filmova
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Location
    Herceg-Novi-Ivanchic ghetto-
    Posts
    93
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledao sam troju..
    likovi se biju .. machevi ovo ono..
    pored njih sjenka aviona..

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HN-Clan-RooYs
    Gledao sam troju..
    likovi se biju .. machevi ovo ono..
    pored njih sjenka aviona..
    Xaxaxa...A ne no spejs $atl.. .

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najgluplje što je meni, ali je to u svaki film sa ljubavnicima... Kad god muškarac prvi put poljubi neku drugu đevojku, odma se tu stvori njegova žena :evil:
    WU TANG Nigga thats for something...

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Location
    C E N T A R
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najace mi je bilo u Hrabro Srce liku nike patike kad sam vidio
    Za vecnu slavu za pobedu samo za nasu Zvezdu Crvenu !!!

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha kakve fore. Dobro ovo za sjenku aviona to se vrlo cesto desava - zbog snimanja iz vazduha. Ali ovo za patike stvearno je prejako

    A jednom-doduse u bioskopu, gledala sam "Chicago", ladno u vrhu platna vidis onaj ogromni mikrofon koji se koristi na snimanju. Posle su mi objasnili da je film prilagodjen americkim bioskopima jer valjda u njima ima neki dio sto pokriva taj vrh platna pa se namjerno ostavljaju 'siroke' slike... Reko "aj da povjerujem".

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    hahahaha kakve fore. Dobro ovo za sjenku aviona to se vrlo cesto desava - zbog snimanja iz vazduha. Ali ovo za patike stvearno je prejako

    A jednom-doduse u bioskopu, gledala sam "Chicago", ladno u vrhu platna vidis onaj ogromni mikrofon koji se koristi na snimanju. Posle su mi objasnili da je film prilagodjen americkim bioskopima jer valjda u njima ima neki dio sto pokriva taj vrh platna pa se namjerno ostavljaju 'siroke' slike... Reko "aj da povjerujem".
    Xaxa... Prejako....Ali, kad se snima film, valjda se snima za sve ekrane, i ne samo za americko trzi$te...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •