View Poll Results: Vas izbor u prvom krugu predsjednickih izbora je:

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Filip Vujanovic

    38 27.54%
  • Andrija Mandic

    10 7.25%
  • Nebojsa Medojevic

    70 50.72%
  • Srdjan Milic

    8 5.80%
  • Dragan Hajdukovic

    12 8.70%
Page 1 of 68 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1690

Thread: Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Predsjednicki izbori 2008 - prvi krug

    E ovako - polazeci od cinjenice da su na prvoj anketi bili neki kandidati koji su u medjuvremenu odustali od kampanje; kao i od toga da na forumu imamo kao ucesnika u raspravi jednog predsjednickog kandidata, profesora Dragana Hajdukovica, shto je znacajno doprinijelo konstruktivnoj i interesantnoj raspravi na forumu - odlucili smo da otvorimo novi poll, sa kandidatima koji su trenutno ostali "u igri" za prvi krug izbora. Stara tema ce se zakljucati, kako ne bi doslo do rasplinjavanja rasprave na 2 topica - dakle kompletna rasprava o izborima za predsjednika Crne Gore ce ici na ovoj temi. Nadam se kao u velikoj mjeri i do sada - konstruktivno, i argumentovano, bez vrijedjanja, spamovanja i navijackih povika i parola za jednog ili drugog kandidata - na kraju krajeva, svoje davanje podrske nekom od kandidata najbolje cemo izraziti ucescem u anketi, koja je kao i prethodna javna. Kandidati u anketi su poredjani azbucnim redom njihovih prezimena.
    Just to slip the skin...

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jedna servisna informacija: zasto se Blagota Mitric povukao iz predsjednicke trke?
    I am the one who locks.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zbog nedovoljnog broja potpisa za kandidaturu, razocarenja u odredjeni broj ljudi koji ga nije podrzao, i povratka Djukanovica na mjesto premijera, "chime su se mnoge stvari vratile na prave tokove u CG", kako je rekao u saopstenju prije neki dan
    Just to slip the skin...

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nista, s obzirom na to da se moj favorit prijevremeno povukao iz trke, moj glas je sada na prodaju to the highest bidder
    Last edited by Interpol; 09-03-08 at 15:06.
    I am the one who locks.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li g.Hajdukovic pokupio potpise, da ne propadnu pojedini glasovi ko sto bi sa Bacom na prethodni topik ?

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Je li g.Hajdukovic pokupio potpise, da ne propadnu pojedini glasovi ko sto bi sa Bacom na prethodni topik ?
    Ako konacan spisak kandidata ne bude ovakav, par dana pred izbore cemo otvoriti jos jedan poll - a i zbog onih koji se premisljaju u poslednjem trenutku, i to ce biti nesto kao "potonja rijec foruma po ovom pitanju"
    Just to slip the skin...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Valjda 14. marta je rok za prijavu kandidature, tako da ste mogli jos malo da se zezate na onaj topik ,pa onda otvorit novi...Narod ce se umorit od glasanja

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja sam glasao za Medojevica,
    jer iza i uz svoje rame ima uigrani TIM, koji moze ako se potrude, da OZBILJNO UGROZI FILIPA VUJANOVICA, chije zasluge za SUDJENE NOVINARU MIHAILU RADOICHICU I MOMCIMA SA CETINJA KAD JE MOMIR POKAZAO SREDNJI PRST su OGROMNE, VRHUNSKI ADVOKAT ZA VERBALNI DELIKT,
    I ZABRANA POMINJANJA KONJA I MAGARACA I DAMJANOVOG ZELENKA.

    Za gospodina HAJDUKOVICA,
    sa tolikim ZNJANJEM bez partije i uigranog tima,
    treba PODICI INSTITUT NA CETINJE I OBEZBIJEDIT KAPITAL,
    DA BEZ EKONOMSKIH PROBLEMA SUVERENO VLADA TOM INSTITUCIJOM,
    KOJA BI ISTOVREMENO; DRZALA PREDAVANJE I VUKLA ZA UVA ZAKONODAVNU; SUDSKU I IZVRSHNU VLAST,
    NEKA VRSTA SAVJESTI CRNE GORE.

    OMBUSMAN ZA CIPANCIJELU CRNU GORU,
    KOJI DIJELI "FRNJOKE" I VUCHE ZA UVA ; NESTASHNE I NEPOSLUSHNE; VASPITACH,
    ne pita OLI REN????,
    nego im nabije faffaronku u jucnachko DUPE, da NESHTO RADE, da ne PLANDUJU I PODKRADAJU GRADJANE.
    Last edited by milovan; 08-03-08 at 21:52.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    FILIPA VUJANOVICA, chije zasluge za SUDJENE NOVINARU MIHAILU RADOICHICU I MOMCIMA SA CETINJA KAD JE MOMIR POKAZAO SREDNJI PRST su OGROMNE, VRHUNSKI ADVOKAT ZA VERBALNI DELIKT,
    I ZABRANA POMINJANJA KONJA I MAGARACA I DAMJANOVOG ZELENKA.
    Tužilac Radoiciću je bio Vlado Vuković, a Filip je Momira branio na sudjenju po tuzbi Danila Burzana. Tada je Filip bio najobicniji advokatcic, a tvoj Medo strucnjak u Vladinoj Agenciji pa ti vidi
    PS.
    Kad već pomenu to sudjenje Radoicic je poslije presude napisao vrhunsku stvar za Monitor: " Pod snagom države potpuno sam promijenio mišljenje. Smislio sam mu najbolju pohvalu koju nikada nikome nijesam posvetio. On je nabolji državnik koga smo ikada imali. Nikad ovom zemljom nije bolji čepao. On je prvi počepao. Dobar je kao iko naš, ili kao niđe niko koga smo imali. Dobar je kao Amfilohije. Kao Srpska pravoslavna crkva. Kao sam gospod(in) Slobodan Milošević, a možda je i gori Slobo od njega. Dobar je kao lebac - kad ga nema. Kao oduzeta imovina. Dobar mu je osmijeh, kad je nama teško. Sve mu je dobro. Poljubiću ga u usta, kad se sretnemo na aerodromu. Toliko je dobar"
    Last edited by Hari Krisna; 08-03-08 at 22:03.

  10. #10
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Tužilac Radoiciću je bio Vlado Vuković, a Filip je Momira branio na sudjenju po tuzbi Danila Burzana. Tada je Filip bio najobicniji advokatcic, a tvoj Medo strucnjak u Vladinoj Agenciji pa ti vidi
    Evo da se IZVINIM, ako nijesam u PRAVU,
    ali koliko ja ZNAM, FILIP se DOKAZAO kao ADVOKAT u "SJANIM ODBRANAMA" SARADNIKA SLOBODANA MILOSHEVICA,
    i ZBOG MINULOG RADA,
    ZASIO U FOTELJU.

    Poshto si ti HARI,
    ziva ENCIKLOPEDIJA, povlachim svoje tvrdnje,
    dakleM, nije bio ADVOKAT protiv "SHOKA",
    nego protiv Danila Burzuna, koji je tada isto bio NOVINAR,
    sjajna KARIJERA , ADVOKATA ZA VERBALNI DELIKT,
    takvi nas VODE U SVIJETLU BUDUCNOST IZ SVIJETLE PROSHLOSTI.

    VOZI MISHKO,
    E SE SPRCASMO NIZ KOTORSKE STRANE,
    KRINKAJ MILJETA; SILJE TI NEBESKE.

    Radojičić: Nijesam ja rekao predsjedniku da je kljuse, već to kaže ovaj čovjek koji ga brani

    DAMJANOV ZELENKO, KONJ ILI KLJUSE?

    Samo što se završila ta farsa od suđenja, evo novog medijskog spektakla. Mihailo Radojičić, zvani Šok, satiričar i tadašnji kolumnista "Monitora", onakav kakvog ga je Bog dao, iz broja u broj poče da se isprdava sa predsjednikom države. No, energični Momir odluči da stvar uzme u svoje ruke: državni tužilac presavi tabak i izvede Mihaila Radojičića pred sud. A sud, kao sud, opet pošteno presudi: dobi Radojičić pet mjeseci zatvora, uslovno na dvije godine. Kako je "nesumnjivo dokazano da je okrivljeni autor tekstova u ‘Monitoru’ izložio poruzi predsjednika Republike", sud je u ime naroda, presudio: KRIV JE, zbog toga što je:
    1.U crnogorskom nezavisnom nedjeljniku "Monitor" br. 97 od 28. 08. 1992. godine, izložio poruzi predsjednika Crne Gore Momira Bulatovića, tako što je u tekstu, pod naslovom "Damjanov zelenko" napisao:"A Bulatović će žedan preko Lamanša u oba pravca, a možda će ga u povratku neđe napojiti Milošević, pošto ga je već nasamario svojom nacionalističkom ideologijom. Od kada ga jaše mora da je dobro ožednio.’Il’ je gladan’ šenice bjelice, il’ je žedan vode sa Zvečana, jer je njega gazda naučio, do ponoći sitnu zob zobiti, od ponoći na drum putovati. Sada Damjanovom zelenku preostaje, jedino, da vrišti što je prejašan i pre... za svaki dogovor i pregovor" - čime je izvršio krivično djelo povreda ugleda republike i autonomne pokrajine iz člana 89. KZ RCG, pa mu za ovo krivično djelo utvrđuje kaznu zatvora u trajanju od tri mjeseca.
    2.U crnogorskom nezavisnom nedjeljniku "Monitor" br. 107 od 6. novembra 1992. godine izložio je poruzi predsjednika RCG Momira Bulatovića, tako što je u tekstu, pod naslovom ‘češi se narode’ napisao: "A kakva mu je fotografija isturena u ‘Monitoru’ u posljednja dva broja, možda će i lično da se omajči (misli se na fotografije udebljanog Momira sa plaže, gdje mu je poveći stomak u prvom planu, p. a.). Ginekolozi, koji se razumiju u spoljnu gravidnost, tvrde da je u šestom mjesecu. Zanio je u Hagu. I nema šansi za abortus, do izbora. Prekoračio je. Ako bude muško, kumovaće mu, dobrovoljno liberali, a nasljedniku će nađenuti ime Libero! Ne po Liberalnom savezu, nego po ocu. Slobo se na talijanskom veli Libero", čime je izvršio krivično djelo povreda ugleda republike i autonomne pokrajine iz člana 89. KZ RCG, pa mu za ovo krivično djelo utvrđuje kaznu zatvora u trajanju od tri mjeseca. Sudiji nije bilo lako. U punoj sudnici Osnovnog suda u Podgorici odvijala se dramatična borba između tužioca i odbrane, a sve se vrtjelo oko konja, odnosno kljuseta, što je publiku posebno zabavljalo. Mihailo Radojičić i njegov advokat Petar Kankaraš insistirali su na umjetničkoj ekspertizi inkriminisanih tekstova, a tužilac Vlado Vuković na njihovom bukvalnom značenju.
    "Ja nijesam rekao predsjedniku da je kljuse - to mu je rekao ovaj čovjek koji ga ovdje brani", šeretski je uzvraćao Radojičić. I sudija Ljubiša Novaković malo popusti: popularnom "Šoku" izreče jedinstvenu kaznu od pet mjeseci zatvora, uslovno na dvije godine. "Mene su sudili u ime države, a u stvari je država njih osudila -da mene tuže i sude. Teško onom koga glasni ne pominju, jer samo se za dobrim konjem diže prašina", prokomentarisa je Šok presudu.
    Miodrag Perović, utemeljivač i glavni urednik "Monitora", nije dobio priliku da na suđenju kaže svoje mišljenje. U "Monitoru", on revoltirano piše: "Činjenica da je pred sudom doveden umjetnik da odgovara za svoje proživljavanje stvarnosti, ne govori o umjetniku i njegovom djelu, već o karakteru režima. Satira i humor u demokratskim zemljama doprinose političkoj, moralnoj i intelektualnoj katarzi društva. Kod nas, predsjednik Bulatović ima pravo da crnogorske mladiće pošalje da ratuju na tuđoj teritoriji i mnoge majke zavije u vječnu crninu, a režim osporava pravo umjetniku da napiše nekoliko zajedljivih rečenica o tome".
    Oštro reaguje i kolumnista "Monitora", Željko Ivanović: "U Orvelovoj ‘1984’ za pisanje dnevnika dobijala se smrtna kazna ili 25 godina prisilnog rada u logorima. Treba li Radojičić (i svi mi) da bude sretan što je prošao sa ‘samo’ pet mjeseci zatvora!? Veliki brat očito živi među nama i traži primjerno ponašanje u skladu sa svojim motom: RAT JE MIR - SLOBODA JE ROPSTVO - NEZNANJE JE MOĆ!"
    Izrečena vaspitna mjera uticala je na Radojičića. Već u narednom broju “Monitora" on za Bulatovića "pokajnički" piše: "Pod snagom države potpuno sam promijenio mišljenje. Smislio sam mu najbolju pohvalu koju nikada nikome nijesam posvetio. On je nabolji državnik koga smo ikada imali. Nikad ovom zemljom nije bolji čepao. On je prvi počepao. Dobar je kao iko naš, ili kao niđe niko koga smo imali. Dobar je kao Amfilohije. Kao Srpska pravoslavna crkva. Kao sam gospod(in) Slobodan Milošević, a možda je i gori Slobo od njega. Dobar je kao lebac - kad ga nema. Kao oduzeta imovina. Dobar mu je osmijeh, kad je nama teško. Sve mu je dobro. Poljubiću ga u usta, kad se sretnemo na aerodromu. Toliko je dobar".
    Last edited by milovan; 08-03-08 at 22:07.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nijesam djao maka nikakva enciklopedija nego se sjećam kako se tada sprdali da je Filip sjedio na optuzenicku klupu i branio Momira koji sjedio u fotelju sudije. Svako malo, malo odlagali sudjenja dok Danila ne isceraju s posla, a evo i u ovom tekstu pominju ko je bio tuzilac i insistira na kljusetu.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nijesam djao maka nikakva enciklopedija nego se sjećam kako se tada sprdali da je Filip sjedio na optuzenicku klupu i branio Momira koji sjedio u fotelju sudije. Svako malo, malo odlagali sudjenja dok Danila ne isceraju s posla, a evo i u ovom tekstu pominju ko je bio tuzilac i insistira na kljusetu.
    Ja sam OMATUFIO,
    slabo me sluzi PAMCENJE, pa sam zahvalan na ispravke,
    jer poluistine i lazi,
    totalno obismisle DISKUSIJU,
    uglavnom sam uvijek spreman, da priznam greshku i da se IZVINIM.

    Tebe zavidim na INFORMACIJAMA koje prilazesh,
    kako o Danskoj , tako i o bliskoj i daljoj proshlosti CGe.

    Samo prave i istinite informacije, donose boljitak svima nama,
    da ne ponavljamo iste greshke po deseti put.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    a tvoj Medo strucnjak u Vladinoj Agenciji pa ti vidi
    PS.
    Cekaj pa sto s tim?! Po njegovim rijecima on je taj posao profesionalno obavljao inace bi mu milion zamjerki nasli i strpali ga u Spuz ne brini se za to. Da nije to malo profesionalaca u/pri vladi koji vuku 90% lezilebovica i klasicnih uvlakaca zaisto bi na jade bili.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa nista s tim. ali bio je strucnjak u vladi koja je, po njegovim rijecima, radila lose privatizacije.
    Liberty and justice

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    u DPS-u su sve profesionlci do profesionalaca, a nećes nikoga naći da kaze za sebe da je nesto lose obavlja pa nije ni Medo lud. Ja sam samo naveo cinjenicu, a ti izvuci zakljucak. Tih godina kad su gruvali topovi po Dubruvniku u Vladu su primali samo profesionalce i anti ratne aktiviste to bar svak zna.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ko je potpisa UGOVOR sa JUGOPETROLOM,
    ko je bio PREDSJEDNIK AGENCIJE ZA PRIHVATIZACIJU ??????
    To je JEDNA OD NAJVECIH PLJACHKI U CRNOJ GORI,
    poslije devizne shtednje, fondova PIO i STANDBENOG, Dafine i Gazde Jezde i vaucherske PRIHVATIZACIJE i NARAVNO DZEJ KAP i EPCG sa uvozom od 100 miliona godishnje, od kumova i SAVJETNIKA FICOVOGA za ELEKTRICHNU ENERGIJU, T-coma sa 50 miliona PROFITA GODISHNJEG, PRODAJEMO SAMO MONOPOLE I 700 hiljada POTROSHACHA, DA NAS STRIZU KAO OVCE.

    A sjeca li se IKO, koliko smo DOBILI NOVCA za te MONOPOLSKE FIRME,
    i dhje ojdoshe NASHE PARE ????

    Da nije MEDO, sve to REALIZOVA ??????
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Tih godina kad su gruvali topovi po Dubruvniku u Vladu su primali samo profesionalce i anti ratne aktiviste to bar svak zna.

    Koliko je ima Medo godina kad su gruvali topovi po DU?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Koliko je ima Medo godina kad su gruvali topovi po DU?
    Imao je 25 godina.


    Inače, bezveze je što je ova anketa javna.

  19. #19
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Po mom misljenju mislim da ce Filip pobijediti. Steta sto nema vise crnogorskih stranaka... no sve srpske... nije ni cudo sto stalno pobjedjuju (PZP isto nije prava crnogorska stranka, nigdje im nisam ni zastavu vidjeo, a kamoli da su bar jedan put odbranili taj narod).

  20. #20
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa e zastava je kriterijum :roll:

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Nije samo zastava....

    Anyway, nazalost znam Medojevica (necu ulaziti u to kako) i nebih glasao za njega sad da je jedini crnogorski kandidat.

    Vujanovic moze nesto ucinjet + nije pokvaren kao veliki dio DPSa.


    Quote Originally Posted by MonterO View Post
    Imao je 25 godina.


    Inače, bezveze je što je ova anketa javna.
    Imas nesto da krijes?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ko je potpisa UGOVOR sa JUGOPETROLOM,
    ko je bio PREDSJEDNIK AGENCIJE ZA PRIHVATIZACIJU ??????
    To je JEDNA OD NAJVECIH PLJACHKI U CRNOJ GORI,
    poslije devizne shtednje, fondova PIO i STANDBENOG, Dafine i Gazde Jezde i vaucherske PRIHVATIZACIJE i NARAVNO DZEJ KAP i EPCG sa uvozom od 100 miliona godishnje, od kumova i SAVJETNIKA FICOVOGA za ELEKTRICHNU ENERGIJU, T-coma sa 50 miliona PROFITA GODISHNJEG, PRODAJEMO SAMO MONOPOLE I 700 hiljada POTROSHACHA, DA NAS STRIZU KAO OVCE.

    A sjeca li se IKO, koliko smo DOBILI NOVCA za te MONOPOLSKE FIRME,
    i dhje ojdoshe NASHE PARE ????

    Da nije MEDO, sve to REALIZOVA ??????
    tako....je.....
    Brooclyn Forever !

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Da nije MEDO, sve to REALIZOVA ??????
    Nije, samo sto kao strucnjak tamo nije popravio te privatizacije? Toliko godina radio dje se muvalo, a on strucnjak i nista?
    Eno se na primjer hvali kako je po Srbiji privatizovao pa nabraja i one sećerane sto su prodate za par ćesa sećera. Naravno da ja ne sumnjam da se neko malo bolje osladio, ali kad se pogleda onaj spisak deset najgorih privatizacija Srbije trebao bi Medo revidirati spisak ili racuna da to i onako niko ne cita.

  24. #24
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Pa e zastava je kriterijum :roll:
    Nije kriterijum, samo pokazuje da se ne ponosi Crnom Gorom, bar ne politicki jer da bi imao i glasove Srba.

  25. #25
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nije, samo sto kao strucnjak tamo nije popravio te privatizacije? Toliko godina radio dje se muvalo, a on strucnjak i nista?
    Tad nije ima uigrani tim, a sad mu je Banja Radulovic desna ruka
    - Ladan ko taština duša -

Page 1 of 68 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prvi put...
    By Cozmicbaby in forum Sex i erotika
    Replies: 67
    Last Post: 29-12-14, 21:17
  2. Naš prvi kralj!
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 36
    Last Post: 27-09-10, 17:13
  3. Replies: 47
    Last Post: 29-03-08, 23:24
  4. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 08:28
  5. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 11:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •