Results 1 to 4 of 4

Thread: Provale

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Provale

    Evo jedne provale iz ekonomske škole, što mi je drug ispriča. On je maturant i na kraj godine morali su da kupuju karte za matursko. I sad iz njihovog odelenja skoro niko nije platio i pita ih profesorica:
    - Jeste li vi normalni, kad ćete kupit karte?! Ne možete bez njih ući!!!
    a dolazi joj jedan maturant:
    * PROFESORICE, NEMAJTE FRKE, JA ĆU UĆ' SA VARVARIMA!!!!

    HAHAHAHAHAHAHA
    WU TANG Nigga thats for something...

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dobra fora!!!

    a na ovaj događaj sam se presmija':
    A ima jedan lik što predaje istoriju u medicinsku,Đuro!I sad na čas(koji je imalo odjeljenje moga brata) svi ono polako pričaju i Đuru to počelo da smeta i on:Alo,ne pričajte,smirite se malo!(a on je upisiva nešto u dnevnik).I svi ućutaše na minut i ponovo nasta priča.I đuro ponovo:tiše pričajte!smetate!I ništa svi nastaviše svoju priču,niko ga ne posluša!I on ponovo-ko progovori,ima da odgovara!I svi ućutaše pet minuta,ponovo nasta žagor.Đuru dojadi,onako zapjenio i prodra se:Ćutite majku vi *****!nemoj sve da vas pokoljem!
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    4' 33''

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by audio_slave_fcf
    dobra fora!!!

    a na ovaj događaj sam se presmija':
    A ima jedan lik što predaje istoriju u medicinsku,Đuro!I sad na čas(koji je imalo odjeljenje moga brata) svi ono polako pričaju i Đuru to počelo da smeta i on:Alo,ne pričajte,smirite se malo!(a on je upisiva nešto u dnevnik).I svi ućutaše na minut i ponovo nasta priča.I đuro ponovo:tiše pričajte!smetate!I ništa svi nastaviše svoju priču,niko ga ne posluša!I on ponovo-ko progovori,ima da odgovara!I svi ućutaše pet minuta,ponovo nasta žagor.Đuru dojadi,onako zapjenio i prodra se:Ćutite majku vi *****!nemoj sve da vas pokoljem!
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    A znam Djura boxera, meni je predava jos dok sam u osnovnu ucio istoriju.Lik nas je gadjao stolicama, a na kontrolni iz istorije, posto nas nikako nije mogao usmeno ispitat, mi svi izbacimo knjige na sto i prepisujemo, a on ide sve od klupe do klupe i uzima knjige, a mi ga onda jedan po jedan zovemo da nam kao nesto objasni, i samo vidis kako knjige nestaju sa katedre, mi opet prepisujemo
    Još jedna pobeda i titula...

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo još jedne provale iz eko.:

    U ekonomsku su jednu profesoricu stalno čim je vide vukli za rukave: A profesorice dođite ovamo... I to svaki dan... I ona došla i dovela kod direktora jednog momka glavnog za ta djela (inače isti onaj iz provale sa Varvarima) i kaže direktoru:
    * On me stalno, a i ostali, čupaju za rukave, nedaju mi mira...
    A on joj dolazi:
    * Profesorice, kupite majcu bez rukava!!!


    WU TANG Nigga thats for something...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •