Page 3 of 66 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1644

Thread: Lost

  1. #51
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Aooo, što se učinje u 5-tu epizodu
    meni nesto nije prezanimljiva sem ako se na kraju ne izvuku

    a ovo o putovanju kroz vrijeme je bilo predvidljivo prilicno, jos od prvog puta kad se Desmondu desilo ono kad je poceo da predvidja buducnost
    Last edited by VaNzEmAlJkA; 29-02-08 at 10:57.
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  2. #52
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.timelooptheory.com/index.htm

    evo i jedna od teorija nekih Amerikanaca bas vezano za ovo putovanje kroz vrijeme:

    The key is to getting off of the island is everyone's connections, or constants. This is why Charlie comes back to Hurley and tells him "They need you! You know they need you!" and why Jack yells out "We have to go back!" to Kate. They have to back becasue the people who are still stuck on the island need to use them as constants. You can see how everyone is connected in the past. It's even on the main ABC Page Lost:Connections. This could be the reason why they held polar bears on the island. To test the constant theory. This is why Charlotte finds the Polar bear in the flashback and it has a Dharma collar. The polar bear was stuck without a constant. This could also be why there are such visions of Jack's father, Kate's black horse, or the cow. The constant is why Ben wants to know everything about the survivor's past. He wants to know if there are any past connections so that he can get off the island. He is stuck because he has no constant. The Constant theory could be the reason why in the Season 3 Finale the person who's funeral Jack goes to is dead. He or she had no constant and the death eventually caught up to them, such as Desmond's would have. The only reason that Desmond's reaction is faster is because of the radiation exposure that he endured from the blast in the hatch.
    Another big event that happened tonight was the auction by Mr. Widmore, Penny's father. He bought the diary (which was written by a lost ship captain) in 1996. The boat that this diary belonged to was seen in Season 1 where the survivors find the crashed boat in the middle of the island with the explosives (also where Sawyer killed Locke's father.). Mr. Widmore used the information from the diary to find out the coordinates of the island. This means that the boat that Sayid and Desmond are now on is actually owned and operated by Mr. Widmore. This is why Penny cannot communicate with the boat. They are under strict orders, from Mr. Widmore, to not let her find out that Desmond is still alive.
    All Mr. Widmore wants to do is get on the island. Because he has the diary, he knows more than anyone about the island. He just can't reach the island because he doesn't have a constant, but because he knows so much, he can somehow make contact with the island. Therefore, he isn't just Mr. Widmore....he is actually...Jacob Widmore. He can't come all the way through the connection, but sometime's his voice and visions appear.
    Last edited by Interpol; 29-02-08 at 12:02.
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  3. #53
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa dobro, imamo putovanje kroz vrijeme, moglo se i ocekivati nesto tako... Sad zavrsih 4u, hmm opet mogu reci da nije losha, barem sto se onog tjeskobnog osjecaja tiche, a download 5e sa iptorrents ide dosta sporo. Par "aktuelnih" pitanja, striktno vezano za 4u epizodu:

    Prvo, Jack na sudjenju kaze da ih je samo 8oro prezivjelo pad, od toga dvoje umrlo kasnije kako shvatih - dakle, za onih 6 koje se vratilo se vjeruje da su jedini prezivjeli -> oni koji su ostali, su zeljeli da se nikad ne sazna da su ostali zivi, ili je to bio uslov da ostanu na Kosovu. Vratili su se - Kate, Hugo, Jack, mali Aaron (chija je mama Claire probably kasnije poginula na Kosovu... Zasto Jack ne zeli da vidi Aarona? Desmond je rekao Charliju da je vidio Claire i Aarona kako zajedno napustaju helikopterom Kosovo u jednoj od vizija), Sayid (za koga opet ne znamo da li se vratio anonimno, ili...) i Ben, koji najvjerovatnije jeste napustio Kosovo anonimno.
    E da, knjiga koju Locke daje Benu... VALIS od Philipa K. Dicka, fenomenalna ideja autora serije da to ubace... Kate znaci definitivno po nagodbi odlucuje da ostane u Kaliforniji, malo je chudno to s obzirom da tamo ona nikad nije zivjela ali dobro... Barem joj je blize Jack
    Dakle, komotno mogu reci da je posle 4e epizode hype na nikad vecem nivou do sada Ocekujemo vishe Juliet, vishe Desmonda (je li on dao Claire onu Chalijevu listu uopste?)... Vjerovatno da se znacajnije upetlja Charles Widmore, hmm... Daniel Faradey je jaako interesantan.
    Last edited by getaway blues; 29-02-08 at 12:38.
    Just to slip the skin...

  4. #54
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    http://www.timelooptheory.com/index.htm

    evo i jedna od teorija nekih Amerikanaca bas vezano za ovo putovanje kroz vrijeme:

    The key is to getting off of the island is everyone's connections, or constants. This is why Charlie comes back to Hurley and tells him "They need you! You know they need you!" and why Jack yells out "We have to go back!" to Kate. They have to back becasue the people who are still stuck on the island need to use them as constants. You can see how everyone is connected in the past. It's even on the main ABC Page Lost:Connections. This could be the reason why they held polar bears on the island. To test the constant theory. This is why Charlotte finds the Polar bear in the flashback and it has a Dharma collar. The polar bear was stuck without a constant. This could also be why there are such visions of Jack's father, Kate's black horse, or the cow. The constant is why Ben wants to know everything about the survivor's past. He wants to know if there are any past connections so that he can get off the island. He is stuck because he has no constant. The Constant theory could be the reason why in the Season 3 Finale the person who's funeral Jack goes to is dead. He or she had no constant and the death eventually caught up to them, such as Desmond's would have. The only reason that Desmond's reaction is faster is because of the radiation exposure that he endured from the blast in the hatch.
    Another big event that happened tonight was the auction by Mr. Widmore, Penny's father. He bought the diary (which was written by a lost ship captain) in 1996. The boat that this diary belonged to was seen in Season 1 where the survivors find the crashed boat in the middle of the island with the explosives (also where Sawyer killed Locke's father.). Mr. Widmore used the information from the diary to find out the coordinates of the island. This means that the boat that Sayid and Desmond are now on is actually owned and operated by Mr. Widmore. This is why Penny cannot communicate with the boat. They are under strict orders, from Mr. Widmore, to not let her find out that Desmond is still alive.
    All Mr. Widmore wants to do is get on the island. Because he has the diary, he knows more than anyone about the island. He just can't reach the island because he doesn't have a constant, but because he knows so much, he can somehow make contact with the island. Therefore, he isn't just Mr. Widmore....he is actually...Jacob Widmore. He can't come all the way through the connection, but sometime's his voice and visions appear
    .
    Hajde "pozhuti" ovo, bukvalno spolier^2 za 5u epizodu, zeznuh se sto procitah:mrgreen:
    E da, oko spoilera - posto manje-vise svi pratimo ovo redovno, hajde makar da barem prvih nedjelju dana od epizode do epizode svu pisaniju vezanu za tu zadnju epizodu racunamo kao spoilere - a sve ostalo da racunamo kao "opste poznate stvari"
    Last edited by getaway blues; 29-02-08 at 12:07.
    Just to slip the skin...

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    topla podrska za ovaj predlog! Eto ne mora nedelju dana, ali aman, suzdrzite se makar prvi dan od spoilera
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #56
    big giant head Guest

    Default

    slazem se. s obzirom da petkom izlaze epizode, mogli bi makar da ponedeljka da zazhucujemo spojlere.

    inace, peta epizoda je FENOMENALNA!!!

  7. #57
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e izvinite ljudi zaista, obrisite post ako hocete, nisam imala pojma da treba ovo zutim slovima da stavim
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  8. #58
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ne zezaj, ovo je bas sve jako interesantno, posebno ovo sa Jacobom na kraju A tacno sam znao da ce ovog starog Widmora na neki nachin zestoko uvesti u pricu... No, jos 10% downloada, i da se gleda 5a epizoda - sve mi se cini da ce mi na kraju nje bit krivo sto su previse stvari odjednom otkrili:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    jutros sam pogledao 4-tu epizodu, koja nije nimalo losa, po vasim utiscima sam ocekivao neko sran*e, fin obrt na kraju sa djetetom...


    cekam da izadje prevod za petu, pa i nju da odgledam
    ...

  10. #60
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo vam ga prevod za 5-tu epizodu, ako je ko josh nije odgledao

    P.S. aco_coa se izgledao oladio od Kosova u medjuvremenu

  11. #61
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo izmijenite obični tekstualni fajl.

    Nego, ako je neko dokon, mogao bi prevest bar jednu epizodu na Crnogorski

  12. #62
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    sve ove stvari o cemu vi pricate ovdje cine seriju interesantnijom za gledanje...ja inace nisam tolko zagrijan za sve te sitnice u Lost-u,nego gledam ovako cisto vrijeme da izgubim
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  13. #63
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja cu se potrudit da tokom vikenda na Zabljaku odradim jedan titl za 5u epizodu u fazonu "Kosovo - Secret of time travelling"
    Just to slip the skin...

  14. #64
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crnogorski prevod u attachmentu

  15. #65
    big giant head Guest

    Default

    dakle, spreman sam da izjavim da je ovo najbolja epizoda do sada, u cijeloj seriji. generalno, dezmondove epizode su odlicne.

    dakle, saznali smo da se radi o nekoj vrsti putovanja kroz vrijeme, samo sto ne putuje tijelo, vec samo um (jel tako?). to sve kao posledica dolaska/odlaska sa ostrva. e sad, ono sto sam primjetio sinoc, pregledavajuci na brzinu prethodne epizode iz ove sezone je: kada su se, u prvoj epizodi ove sezone, djelili na jackove i lockove - u jednom trenutku je poceo pljusak. locke je veoma obratio paznju na taj detalj, izgledalo je kao da misli da je nemoguce da pocne kisa-bio je vrlo iznenadjen, mozda cak i uplasen. then it hit me: kada je naomi dolazila bilo je nevrijeme. u ovoj epizodi lapides, sayid i desmond helikopterom ulete u oluju. dakle, izgleda kao da ostrvo tako reaguje na ulazak u njegovu atmosferu (uslovno receno). locke vjerovatno to nekako zna - zato je i reagovao tako kada je kisa pocela, bio je svjestan da to znaci da neko dolazi.
    da, jedino kad se 815 rusio na ostrvo nije bilo nevremena, bio je fin, suncan dan. ali, pretpostavljam da je to zato sto desmond u tom trenutku nije pritisnuo ono dugme koje je pritiskao u hatchu.
    znam da je malo nategnuto, i nisam siguran da sam ovo najbolje objasnio, ali radim na tome

  16. #66
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    stvarno odlicna ova 5-ta epizoda,konacno je objasnjeno wtfisgoin'on. xD :mrgreen:
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    U KyRAC ljudi, kakva epizoda!!!

  18. #68
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Just spare me the suspence...

    Plashite me ljudi! Ne znam sto cu da radim ako konacno dobijem dio odgovora koje zeljno iscekujem dugo dugo vremena!!!
    I am the one who locks.

  19. #69
    big giant head Guest

    Default

    bajdvej, jel se nekome cini da je scena kad hugu pricha sa charlijem u bolnici (prva epizoda) - mali omaz fight club-u? charlie nikad nije bio onako obucen, nikad nije bio onoliko cool, a u toj sceni bash podsjeca na tylera durdena - pokretima, mimikom...
    + naravno, ni charlie ni tyler ekshli ne postoje

    nije to previse bitno za seriju, samo je simpaticno

  20. #70
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    bajdvej, jel se nekome cini da je scena kad hugu pricha sa charlijem u bolnici (prva epizoda) - mali omaz fight club-u? charlie nikad nije bio onako obucen, nikad nije bio onoliko cool, a u toj sceni bash podsjeca na tylera durdena - pokretima, mimikom...

    nije to previse bitno za seriju, samo je simpaticno
    Skroz!

    Primijetio sam jedan FightClubovski momenant i u Dexter-a u drugu sezonu, kad Dex (Narator) odlazi na grupnu terapiju dje upoznaje dark lady Lajlu (Marla Singer) - ocigledan omaz, i po meni vrlo na mjestu: oba zenska lika su vrlo jaka i dominantna, i totalni anarhisti, za razliku od "urednih" muzjaka ("I'm a very neat monster" - Dexter)
    Last edited by Interpol; 29-02-08 at 18:29.
    I am the one who locks.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    big...ako se sjecash da je u jednom dijelu-hatcha bilo neko magnetno polje....sjecash se ogrlice koja je "lebdjela" ... ja ipak mislim da je upravo magnetno polje "privuklo" ili bar odlomilo avion na 2 dijela i prouzrokovalo pad...naravno zato shto desmond nije pritisnuo dugme na vrijeme....sad shto se nevremena tiche to vec ne znam....ono shto meni nije jasno oko cijele teorije je....zashto ih je samo 42-3oje prezivjelo a ne i ostali...zashto su samo bash oni imali konstante a ne i drugi...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  22. #72
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    dakle, spreman sam da izjavim da je ovo najbolja epizoda do sada, u cijeloj seriji. generalno, dezmondove epizode su odlicne.

    dakle, saznali smo da se radi o nekoj vrsti putovanja kroz vrijeme, samo sto ne putuje tijelo, vec samo um (jel tako?). to sve kao posledica dolaska/odlaska sa ostrva. e sad, ono sto sam primjetio sinoc, pregledavajuci na brzinu prethodne epizode iz ove sezone je: kada su se, u prvoj epizodi ove sezone, djelili na jackove i lockove - u jednom trenutku je poceo pljusak. locke je veoma obratio paznju na taj detalj, izgledalo je kao da misli da je nemoguce da pocne kisa-bio je vrlo iznenadjen, mozda cak i uplasen. then it hit me: kada je naomi dolazila bilo je nevrijeme. u ovoj epizodi lapides, sayid i desmond helikopterom ulete u oluju. dakle, izgleda kao da ostrvo tako reaguje na ulazak u njegovu atmosferu (uslovno receno). locke vjerovatno to nekako zna - zato je i reagovao tako kada je kisa pocela, bio je svjestan da to znaci da neko dolazi.
    da, jedino kad se 815 rusio na ostrvo nije bilo nevremena, bio je fin, suncan dan. ali, pretpostavljam da je to zato sto desmond u tom trenutku nije pritisnuo ono dugme koje je pritiskao u hatchu.
    znam da je malo nategnuto, i nisam siguran da sam ovo najbolje objasnio, ali radim na tome
    E ovako, sad izgurah 5u epizodu... UH

    Sad bi bilo jako interesantno vratiti se na onu epizodu kad Desmond prezivljava imploziju i pricha sa onom bakicom Hawking... Vjerovatno krije dosta linkova, a dosta toga se pozaboravljalo. U ovoj je epizodi starac Focho Widmore kupio dnevnik sa onog broda, jako bitno prethodni vlasnik neko iz Hanso klana (Alvar Hanso blablabla... Upoznat si sa svim tim sigurno) Bakica je bas interesantna sad - prvo rekla mu je tad da "najbitnije sto ce ikad raditi u zivotu je to sto ce pritiskati dugme", pa je onda krenula na neke reference ala Donnie Darko, no to je manje bitno Pa jos doda "ako to ne uradis, svi cemo pomrijeti". Dje je sad u svoj toj prichi Yemi, povezan na neki nacin valjda sa bakicom? Komplikovano.
    Ali, Desmond - prvi njegov flashback ide u 97u, i tada mu Widmore kaze - nemoj slucajno da zoves Penny ili da je trazis, blablabla... Znaci, definitivno je stari vise upucen u sva desavanja nego 96e, kad mu je dao njenu adresu posle one aukcije. Mozda je htio da Dezmond na taj nachin defintivno izgubi svoj kontakt, a mozda je zelio samo da ga preventivno udalji od nje definitivno na 8 godina do ovog poziva... Ko zna. Ono pismo, koje je nasao u knjizi Dickensa koja je trebala da bude zadnje sto ce procitati u zivotu, u trenutku kada Locke udara u ono okno na vrhu stanice... Penny je napisala "All we really need to survive is one person who truly loves us. And you have her. I will wait for you. Always." E, to je manje-vise itekako povezano sa ovom epizodom E da, kada je Des sreo Charlija koji svira Wanderwall u Manchesteru (ili Londonu?) ispred one zgrade 96e isto je odjednom poceo pljusak... E da, ona knjiga VALIS, Dickova... Glavni lik dobija podatke o dogadjajima iz buducnosti

    I josh - vrijeme na ostrvu znachi definitivno sporije teche nego vani, tj. vishe vremena prodje na ostrvu nego na brodu. Ali ipak - kada Juliette vidi svoju sestru kako se igra sa bebom na onom ekranu - chini nam se da je ipak "vremenski poklopljeno"... Ma, pojma nemam Kako je podmornica uspijevala da "razbije" tu vremensku barijeru? Ona je pratila koordinatu 325, a ovaj helikopter 305... Natpis na Ekovom shtapu "Lift up your eyes and look north - John 3:05".

    Benov shpijun na brodu... Definitivno Michael, ubijedjen sam u to. Ali bitnije... Nachin na koji razradjuju ono "fate vs free choise", ostati ili otici, odnos Kate, Sawyera i Johna sa jedne a Desa i Penny sa druge strane u sklopu te priche... Da ne pominjem sve reference iz kulture, istorije, knjizevnosti i filozofije...Genijalno, to je ono sto chini ovu seriju najboljom ikad, ma postmoderna^2, imam osjecaj da bi David Lynch da je radio samostalno Twin Peaks i nastavio sa snimanjem - stigao do nekakvih ovakvih zakljucaka

    Eto, sta od mene ucinje 5a epizoda - kilometarski post:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  23. #73
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    big...ako se sjecash da je u jednom dijelu-hatcha bilo neko magnetno polje....sjecash se ogrlice koja je "lebdjela" ... ja ipak mislim da je upravo magnetno polje "privuklo" ili bar odlomilo avion na 2 dijela i prouzrokovalo pad...naravno zato shto desmond nije pritisnuo dugme na vrijeme....sad shto se nevremena tiche to vec ne znam....ono shto meni nije jasno oko cijele teorije je....zashto ih je samo 42-3oje prezivjelo a ne i ostali...zashto su samo bash oni imali konstante a ne i drugi...
    Sta kaze Faradey - "kada putujes kroz vrijeme, moras da imas Costant, inace se sve raspade." E sad, ne vjerujem da su oni izginuli zatosto nijesu imali Costant, jer bi po pravilu trebali da umru od mozdanog udara kao Minkowski, lik koji je bio sa njim na brodu i... Elosie, mish
    Ma, saznacemo nedje 2009e mozda i o tome detaljnije, kao i to zasto je npr Ben dobio rak a ostali svi bili zdravi, pa o trudnicama i bebama... Uh!
    Just to slip the skin...

  24. #74
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    big...ako se sjecash da je u jednom dijelu-hatcha bilo neko magnetno polje....sjecash se ogrlice koja je "lebdjela" ... ja ipak mislim da je upravo magnetno polje "privuklo" ili bar odlomilo avion na 2 dijela i prouzrokovalo pad...naravno zato shto desmond nije pritisnuo dugme na vrijeme....sad shto se nevremena tiche to vec ne znam....ono shto meni nije jasno oko cijele teorije je....zashto ih je samo 42-3oje prezivjelo a ne i ostali...zashto su samo bash oni imali konstante a ne i drugi...
    da, to magnetno polje je poremetilo avion, ali opet, mozda je s druge strane poremetilo to neko zastitno polje (vrlo uslovno receno) - moguce da zbog toga oni nisu dozivjeli iste nuspojave (ili efekte sa strane, kako je aco_coa preveo ) kao minkowski i desmond.
    opet, takve nuspojave bi trebalo da pogadjaju samo one koji su bili izlozeni radijaciji ili jakom elektromagnetizmu, sto niko od losties nije, osim desmonda. to bi sve znacilo da, osim desmonda i mozda faradaya, nikom drugom nisu potrebne(jos uvijek?) constants, jer nisu josh iskusili ovo sto je dez u danasnjoj epizodi

    edit: typo
    Last edited by big giant head; 29-02-08 at 22:02.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    da vi pravo kazem, ja sam se smorio na pola prvog serijala...
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

Page 3 of 66 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TeXtovi Pjesama
    By Insane in forum Muzika
    Replies: 136
    Last Post: 02-10-12, 14:44
  2. James Cameron tvrdi da su otkriveni Isusovi posmrtni ostaci
    By Ćipur in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 05-06-10, 14:13
  3. Lost
    By Undead in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 26-01-07, 11:24
  4. Lost In Translation
    By cvrchak in forum Film
    Replies: 33
    Last Post: 01-06-05, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •