Page 2 of 66 FirstFirst 1234561252 ... LastLast
Results 26 to 50 of 1644

Thread: Lost

  1. #26
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default


  2. #27
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    http://www.thedailytopten.com/2008/0...unhealthy.html

    Mogli su i bolje da stave, da su se malo manje sprdali, ali ja jesam opsjednuta zaista :mrgreen:

    opsjednuta, a? :twist: Imam ti nekih dokumentaraca, DVD extras materijala, skica, clanaka iz novina, ma cega sve ne! Mogu to sve po Kefalu poslat
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #28
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    big giant head, o kojoj slici je rijec na zidu Aaronove sobe, nisam uopste obratila paznju ?!

    http://i25.photobucket.com/albums/c7...ap-7334222.png
    nije ona kljucna za otkrivanje tajni ostrva, ali da je zanimljiva, i pomalo spooky - jeste. obratiti paznju na kartu (koja se doduse ne vidi bash najbolje - ima na netu i kvalitetnijih screenshotova) - na njoj pise broj 7, a ima 6 znakova. zatim, kolibe u gornjem dijelu (ne mora da znaci, ali je immediate reference djejkobova koliba ).
    pa i bicikl, u jednom od dharma orientation videoa se na sekund-dva pojavljuje neko ko vozi bicikl (ben?)... kakve to veze ima sve-ko zna. vjerovatno nikakve, ali svejedno, zanimljivo je. makar meni. i josh nekim debilima zaludjenim serijom


    edit: ne vidjeh da je oliver_queen vec postavio linak za sliku.... izvinjajem se
    Last edited by big giant head; 27-02-08 at 10:32.

  4. #29
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    na koji kanal moze da se prati ? i ako ima na vise recite mi gdje je epizoda najbliza pocetku ?

  5. #30
    big giant head Guest

    Default

    mislim da trenutno ne ide ni na jednom od nama bliskih kanala.
    najbolje je da nabavis to na dvdovima, ionako, kao sto vec neko rece, manje-vishe je svi imaju

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ima 3 sezone, pocinje cetvrta, do sad 4 epizode od cetvrte emitovane. Serija pocela 2004-e, ako se dobro sjecam. A na forumu dosta ljudi ima ovu seriju, neko ce ti vjerovatno narezati za dz, mislim da je ima i kod ovih po ulici sto prodaju, a kod mene moze razmjena (za to na PM).
    a sto da ti dam za razmjenu nemam ni za burek ima li ko da mi nareze to dacu mu DVD (i to imam jedne od 8.5 GB )
    f6

  7. #32
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozivam sve da dijele sve što imaju od materijala vezano za izgubljene.

    Evo za početak mapa ostrva sa nekim detaljima i "vremenskom" linijom:

    http://www.sendspace.com/file/4dvzbt

  8. #33
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja nemam sta specijalno da dijelim, sto nije vec na netu. Ukucajte na isohunt "lost", i onaj najveci torrent, e to imam i ja, 10000 dodataka&bonus materijala, pobrisanih scena itd, cak sad vjerovatno ima i novih stvari za s4...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  9. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Mene je samo jedan dio razocarao u Lostu - Zadnja epizoda 3. sezone - kada Harli u stilu Brus Vilisa ulijece kombijem i spasava svoje prijatelje... No dobro, sam kraj je fenomenalan

    Najbolja epizoda (IMHO) je epizoda 7 iz druge seozne -> http://www.imdb.com/title/tt0636299/

    I naravno, Dezmondove price...

    Zivjeli, morao sam, jace je od mene
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #35
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ko ima facebook od vas, postoji aplikacija "You're a fan of...", mozete postati fanovi osoba, serija svacega. Ja naravno LOST-a :mrgreen: Uglavnom, to je nesto tipa foruma, postoji skoro 100 tema vezanih za razne stvari o seriji, ima dosta website-ova, sumnjive vjerodostojnosti doduse, mnogo teorija od ljudi sirom svijeta koji tu pisu... Evo linka, za ove koji imaju facebook kao sto rekoh ---------> http://www.facebook.com/pages/LOST/6438262830
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  11. #36
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Titilovi, za zadnje 2 epizode, anyone? Uopste, da se ne bi lomili svaki put oko linkova za titlove i epizode - najbolje na ovom topicu a ne na topic o razmjeni kao do sada... Tokom noci cemo vjerovatno imati link za 5u epizodu
    Just to slip the skin...

  12. #37
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Last edited by ^^0LIvEr_QuEeN^^; 21-10-09 at 02:01.

  13. #38
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Talking

    Ja ne znam koje titlove vi koristite, ali meni je na 4. epizodu odma poslije shpice autor (inace solidnog) prevoda aca_coa ubacio VELIKIM SLOVIMA:

    K O S O V O J E S R C E S R B I J E

    :lolblue::lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:

    Stvarno su Srbi jedan veliki narod...
    I am the one who locks.

  14. #39
    big giant head Guest

    Default

    i ja sam gledao sa tim prevodom

    OSTRVO JE SRCE SRBIJE!!!

  15. #40
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Uopste, da se ne bi lomili svaki put oko linkova za titlove i epizode - najbolje na ovom topicu a ne na topic o razmjeni kao do sada...
    Neka bude tako!

    Ako nije tesko pisat, volio bih da mi neko malo poblize objasni motivacije Johna Locka. Lijen sam, pa se ne mogu prisjecat sad u kom momentu tacno je coek poludio definitivno, i sto je to sto ga cera na onako zlocesta djela? Znam da ocajnicki zeli da ostane na Ostrvo jer, pretpostavljam, samo tu ima sposobnost hoda, ali mora da ima jos nesto sto mi promice, a sto motovise ovog lika...

    E, da, pitanje je upuceno big giant head-u, kao vrsnom poznavaocu ostrvskih misterija
    I am the one who locks.

  16. #41
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u sledecem ce toliko daleko da ide da ce svudje dje se pominje ostrvo da ubaci Kosovo!

    "Kate, moramo da se vratimo na Kosovo"
    ....
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  17. #42
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Neka bude tako!

    Ako nije tesko pisat, volio bih da mi neko malo poblize objasni motivacije Johna Locka. Lijen sam, pa se ne mogu prisjecat sad u kom momentu tacno je coek poludio definitivno, i sto je to sto ga cera na onako zlocesta djela? Znam da ocajnicki zeli da ostane na Ostrvo jer, pretpostavljam, samo tu ima sposobnost hoda, ali mora da ima jos nesto sto mi promice, a sto motovise ovog lika...

    E, da, pitanje je upuceno big giant head-u, kao vrsnom poznavaocu ostrvskih misterija
    jeste da je njemu upuceno, ali eto da se ubacim if I may, mislim da je to od momenta kad ulazi u kolibu i srijece Jacoba (valjda), mada i prije toga kad sumanuto trazi odgovore vezane za ostrvo od Bena

    edit: mislim da shvata da je ostrvo carobno jer je prohodao
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  18. #43
    big giant head Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Neka bude tako!

    Ako nije tesko pisat, volio bih da mi neko malo poblize objasni motivacije Johna Locka. Lijen sam, pa se ne mogu prisjecat sad u kom momentu tacno je coek poludio definitivno, i sto je to sto ga cera na onako zlocesta djela? Znam da ocajnicki zeli da ostane na Ostrvo jer, pretpostavljam, samo tu ima sposobnost hoda, ali mora da ima jos nesto sto mi promice, a sto motovise ovog lika...

    E, da, pitanje je upuceno big giant head-u, kao vrsnom poznavaocu ostrvskih misterija
    hmmm... ne bih se slozio nikako da on cini neka zlocesta djela. naprotiv. pravio je neke gluposti, ali mislim da nema zle namjere.
    dakle, ne mislim da je poludio. on ne zeli da se vrati u real world zato sto tamo nema nista za njega - sto nije samo sa njim sluchaj (vidjeti sawyera u zadnjoj epizodi) i zato sto je prohodao na ostrvu, sto znaci da je svjestan da je ostrvo posebno. takodje je svjestan da postoji neko ko zeli da dodje na ostrvo i kome nije bash previshe bitno da li ce trenutni stanovnici ostrva biti zivi ili ne.
    mislim i da jednim djelom ne zna zasto radi to sto radi (npr, zasto treba da unisti podmornicu), ali zna da je to ono sto treba da radi.

    uh, nadam se da nisam josh vise zakomplikovao. pitaj opet ako treba sto razjasniti. s tim sto ovo nisu razjasnjenja, nego moje pretpostavke, nista ja ne znam, samo teoretishem

  19. #44
    Join Date
    May 2006
    Posts
    787
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka epizoda sa sobom nosi neku novu misteriju, a odgovora nidje, ili ako i ima na kasicicu ih dobijamo Samo da producenti na kraju ne zaborave odgovore na brojna pitanja koju su pokrenuta tokom serije. Sjecate se onog para sto ih zive sahranise. Jeziva scena, ali jos uvijek mi nije jasna povezanost sa ostatkom serije.
    I Ona zadjna scena sa Kejt, sto bi ono trebalo da znaci ? Nesto mi je cijelo vrijeme govorilo da dijete nije ni Dzekovo ni Sojerovo, na trenutak sam pomislio da nije Benovo ? Kad vidjeh mali plavusan i jos kad rece Aron ...

    U svakom slucaju necu se previse zamarat raznim teorijama o seriji. Pusticu jednostavno radnju da ide svojim tokom, i nadam se da cu pozivjeti dovoljno dugo da vidim kraj serije .


  20. #45
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dakle... u daljem tekstu, ostrvo = Kosovo, pade mi na pamet da sa tim probam nedje pri kraju posta:mrgreen:

    Hmm... Lock chudan, jer nekako od polovine treceg serijala pa sve do sad on sebi ne postavlja mnoga pitanja, nego mnogo toga radi intuitivno; pocev od podmornice, pa do eliminisanja oca (znao je da to ne moze da uradi, ali isto tako je znao da to tako mora, da ne pominjem svu pricu koju je ponavljao u vise navrata "Kosovo trazi ovo, Kosovo trazi ono, Kosovu je trebala zrtva, blablabla"). Sigurno mu mnogo toga nije jasno, al opet... Osjeca snagu Kosovaa kao niko, i ne zeli da bude narushena na bilo koji nachin. Opet, sto je koknuo Naomi (sto sam mu grdno zamjerio, pa oba lika iz Manchestera koknuta u istoj epizodi, stvarno strasno), sto svo vrijeme bjezi od mogucnosti da bilo ko napusti Kosovo? Dijelom ima neku teoriju da im ovi sto su dosli zaista ne zele dobro; djelom se boji da ce magija Kosova proci onog trenutka kad svijet sazna za njega... A sad, koliba, Dzejkob, sta mu je receno i sta zna, a sta ne zna... Vidjecemo.

    Evo me sad na pola 3e epizode... Rece li Sayid, "I'm the one of Oceanic 6?" prije ubista onog Talijana? Znaci, 6oro ih se vratilo, Kate, John, Sayid, Hugo, lik u kovcegu vjerovatno i... onaj koji je sa Kate, vjerovatno je i to receno u 4oj epizodi sa Kate, to cu saznat za 2 sata:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  21. #46
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maveric View Post
    Sjecate se onog para sto ih zive sahranise.
    auu jes,ja skoro pa potpuno zaboravio na njih...ali odlicna scena u svakom slucaju! xD
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #47
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    auu jes,ja skoro pa potpuno zaboravio na njih...ali odlicna scena u svakom slucaju! xD
    kako mi prica o njima nikako nije jasna... ubaceni element...

    p.s.

    za koji minut cu moci da gledam The Constant
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  23. #48
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    kako mi prica o njima nikako nije jasna... ubaceni element...

    p.s.

    za koji minut cu moci da gledam The Constant
    A dobro, to je bilo malo u fazonu "Nije sve bas tako bajkovito za prezivjele i nakrcano dramskim obrtima kao sto se cini, e vidite ipak ej njih bilo 40 i kusur sto pretekoshe iz aviona a eto npr. Paolo i Nikki mjesec dana su bili na plazi i nista nijesu radili i samo su se zamajavali oko neke gluposti - i na kraju zhivi zakopani, ne pretjerano interesantni, manje-vise nebitni - eto kako Ostrvo zna da bide surovo, blablabla..."
    Just to slip the skin...

  24. #49
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aooo, što se učinje u 5-tu epizodu

  25. #50
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ostrvo? Mislis Kosovo!

    PS Ja cu sacekat 1. mart i novih 10GB ADSL-a, presaugovah se ovaj mjesec
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 2 of 66 FirstFirst 1234561252 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TeXtovi Pjesama
    By Insane in forum Muzika
    Replies: 136
    Last Post: 02-10-12, 14:44
  2. James Cameron tvrdi da su otkriveni Isusovi posmrtni ostaci
    By Ćipur in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 05-06-10, 14:13
  3. Lost
    By Undead in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 26-01-07, 11:24
  4. Lost In Translation
    By cvrchak in forum Film
    Replies: 33
    Last Post: 01-06-05, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •