Page 1 of 66 123451151 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1644

Thread: Lost

  1. #1
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Lost

    E ovako, ima nas odje jedno pola tuceta zaludjenika, koji bi da spojluju, komentarishu, analiziraju, dijele linkove... Ma, to je fazon sa serijom i navlacenjem na istu! A opet necemo da gushimo onaj topic o serijama i razmjeni, eto mozda je bolje da imamo nas kutak maleni:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Big giant zar nisu njihove kuce na istom ostrvu gdje i kavezi sto su u njih drzali sawyer-a i kate ?

  3. #3
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dakle - Ben i Desmond su tako zhivnuli treci serijal, greota bi bilo da sad odu u drugi plan, pa nevjerovatan potez ABCa da snimaju samo jos 5 epizoda, ko da su se prepali da ce im pasti gledanost. To je Lost ljudi, pa milioni lome glavu oko ovoga!
    BTW, sta bi sa Richardom Alpertom, sto ga Nestor Carbonell glumi? Pa on ko da ne stari, il se meni chini, isti je bio kad je Ben tek dosao na ostrvo, i posle, kad je Juliet dovodio na ostrvo... Chudno.
    Last edited by Interpol; 24-02-08 at 12:24.
    Just to slip the skin...

  4. #4
    big giant head Guest

    Default

    Big giant zar nisu njihove kuce na istom ostrvu gdje i kavezi sto su u njih drzali sawyer-a i kate ?
    ne, sawyer i kate su bili na drugom, manjem ostrvu sa kojeg su dosli camcem sa onim klincem, kakoseonozove.
    ove kuce, iliti barracks na glasnom ostrvu. sjecas se da su kate, locke, sayid i raMi rlanFu dosli do njih nakon susreta sa mikhailom u njegovoj kuci. dosli su do baraka prosavsi kroz onu ogradu, tj. presavsi preko nje. u svakom slucaju - do baraka se moze i pjeske, nije potreban camac. definitino su na istom ostrvu kao i losties.

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post
    Big giant zar nisu njihove kuce na istom ostrvu gdje i kavezi sto su u njih drzali sawyer-a i kate ?
    Ne ono Boga mi, no su kavezi bili na malom ostrvu, a kuce su na velikom, na sjeveru
    No, ajmo odmah - linkove za forume fanova, terije, chuda... Chini mi se da je postojao sajt samo posvecen brojevima i znacenju

    E da, sjecate se kad je Jack rekao u onom flashforwardu kad je htio da se ubije pa pijan pricha sa jednim od doktora:
    "I'll tell you what. You get my father down here, get him down here right now, and if I'm drunker than he is, you can fire me" - znaci li to da je stari ziv?
    Just to slip the skin...

  6. #6
    big giant head Guest

    Default

    "I'll tell you what. You get my father down here, get him down here right now, and if I'm drunker than he is, you can fire me" - znaci li to da je stari ziv?
    to je jedna od stvari koje tek treba da saznamo. moguce je da je dzek pijan i lupeta, a moguce je i daje ovaj ziv.

    sto se linkova tice: lostpedia, 4815162342

    inace, u ovoj cetvrtoj epizodi ima i jedna simpaticna scena: locke daje benu knjigu (steven king). ben mu kaze da je vec citao, a locke mu kaze nesto tipa - procitaj josh jednom, mozda nadjes nesto sto ti je promaklo... poruka gledaocima, reklo bi se, da epizode gledaju vise od jedanput
    Last edited by big giant head; 23-02-08 at 22:09.

  7. #7
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ja gledam 6-7 serija pa se nista ne sjecam A imas
    http://www.lost.com/forum/ i ja nadjoh jednu pricu nije losa mada je nisam do kraja procitao http://www.timelooptheory.com/the_timeline.htm . Imas u ovu pricu njihovu teoriju ili sta vec o vremenu i putovanje kroz vrijeme. Vrijedi procitati

  8. #8
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa jedne karikature što sam neđe po netu našao:

    Hurley: Hey Sayid, Why did the chicken cross the road?
    Sayid: I do not know, but if you give me ten minutes alone with this chicken, I will find out!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    pa nevjerovatan potez ABCa da snimaju samo jos 5 epizoda, ko da su se prepali da ce im pasti gledanost. To je Lost ljudi, pa milioni lome glavu oko ovoga!
    nije to poenta, poenta je sto se prakticno ni 1 serija ne emituje preko ljeta (tj. ne nove epizode), ljudi imaju sezonu, kao sto je za fudbal, za F1, itd. Ja nisam ni tih 5 ocekivao, a i rekli su da ce samo malo ubrzati tempo i ispricati sve sto su htjeli i inace, sto je dobro, LOST zna da se vuca malo, pa posle X epizoda se nista novo ne sazna, samo postavljaju nove zagonetke.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Ja bih gledala ovaj Lost ali od pocetka! Ima li ko da bi prodao, pa neka se javi na pm?

    znam da je off izvinite, vidjela sam ovih dana na nekoj tv i gledala par epizoda ali bih sve da vidim.

  11. #11
    big giant head Guest

    Default

    evo promoa za sledecu epizodu:

    i dva snikpika:




    djeluje kao da ce biti najbolja epizoda so far. makar sto se tice ove sezone.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Nadam se, jer me je smorila ova četvrta.

  13. #13
    big giant head Guest

    Default

    cetvrta je vjerovatno, uz onu iz trece sezone sa paolom i nikki, najlosija epizoda u seriji uopste.
    meni su sve kejtine epizode uzasno dosadne.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    chek ljudi zar nisu samo 3 epizode izashle? ili je i 4ta iskochila?
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  15. #15
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    chek ljudi zar nisu samo 3 epizode izashle? ili je i 4ta iskochila?
    U petak ujutro sam ja skinula 4 epizodu.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by big giant head View Post
    cetvrta je vjerovatno, uz onu iz trece sezone sa paolom i nikki, najlosija epizoda u seriji uopste.
    meni su sve kejtine epizode uzasno dosadne.
    Mislio sam na 4-tu sezonu, al eto neka si ti ispisa ...

  17. #17
    big giant head Guest

    Default

    uhm... i knew that

    meni, pak, cetvrta sezona djeluje kao da ce biti najbolja do sad.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    meni ipak djeluje da ce da se pro*eravaju....ubacili su 3 nova lika,garant ce josh 3 kako izgleda....a nishta pod bog zivi nisu odgovorili na pitanja iz prve 3 sezone....sobzirom na to sa kolikim sam zarom gledao prve 2je....a onda i 3cu....ovdje mi vec sve djeluje isto i na isti kalup,i bilo mi je dosadnjikavo gledati ih...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,643
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    koliko ima epizoda uopste/serijala/DVD sezona sta li vec...znaci sve fino da objasnite..i godinu da navedete... za pocetnika kao ja... seriju sam pratio ono nesto na pink sto je bilo ali ko ce pratit ono svakih 7 dana.tako da sam sve nesto na cik-cak gledao...
    tako da bih volio nedje da uzmem sve ovo i odgledam fino na tenane
    f6

  20. #20
    big giant head Guest

    Default

    meni ipak djeluje da ce da se pro*eravaju....ubacili su 3 nova lika,garant ce josh 3 kako izgleda....a nishta pod bog zivi nisu odgovorili na pitanja iz prve 3 sezone....sobzirom na to sa kolikim sam zarom gledao prve 2je....a onda i 3cu....ovdje mi vec sve djeluje isto i na isti kalup,i bilo mi je dosadnjikavo gledati ih...
    a chuj, da su odgovorili na ta pitanja onda bi serija vec bila gotova...

    ono sto se meni u seriji svidja je bash to shto odgovora josh nema, te ostaje prostora za raznorazne teorije. a i svaka epizoda krije po neki easter egg (npr, u zadnjoj epizodi fora sa slikom na zidu aaronove sobe... ) i meni je strasno zabavno primjecivati te stvari, koje su za krajnji rasplet mozda manje bitne. o otkrivanju brojnih referenci da ne prichamo, tu ima svega...

    sto se tiche novih likova, ne vidim sta je tu chudno i neocekivano? bilo je potpuno logicno da ih ubace, posle onakve trece sezone.
    plus jeremy davies razbija, postao mi je omiljeni lik vec posle 5 minuta. uz bena i locke-a, dominira cetvrtom sezonom

    inace, uskoro mozemo ocekivati michaelov povratak

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    ja bash i mislim da ne bi......u sushtini ima toliko pitanja da su jedan dio mogli da obznane....pochevshi od aviona,"mrtvih i prezivjelih" ,ljudi koji su tamo vec bili,"chudovishta" ,lika iz one kuce "na ukletom brdu" kod koga je locke ishao ,znachajnost polarnih medvjeda u tropskom predjelu,fora sa "Hatch" i onim brojevima, i hiljade drugih stvari....i sad da bar u pochetku objasne par stvarchica pa nek neke i ostanu "zamaskirane" oni josh pune novim zavrzlamama....


    meni je jasno da ostavljaju shirok prostor za polemisanje kod fanova njihove serije u vezi dosta stvari,i shvatam da im je to otprilike cilj....ali ne shvatam zashto pretjeruju sa time.....ne znam....meni lichi da gushe seriju ovakvim pristupom
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  22. #22
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    koliko ima epizoda uopste/serijala/DVD sezona sta li vec...znaci sve fino da objasnite..i godinu da navedete... za pocetnika kao ja... seriju sam pratio ono nesto na pink sto je bilo ali ko ce pratit ono svakih 7 dana.tako da sam sve nesto na cik-cak gledao...
    tako da bih volio nedje da uzmem sve ovo i odgledam fino na tenane
    ima 3 sezone, pocinje cetvrta, do sad 4 epizode od cetvrte emitovane. Serija pocela 2004-e, ako se dobro sjecam. A na forumu dosta ljudi ima ovu seriju, neko ce ti vjerovatno narezati za dz, mislim da je ima i kod ovih po ulici sto prodaju, a kod mene moze razmjena (za to na PM).
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #23
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    ja bash i mislim da ne bi......u sushtini ima toliko pitanja da su jedan dio mogli da obznane....pochevshi od aviona,"mrtvih i prezivjelih" ,ljudi koji su tamo vec bili,"chudovishta" ,lika iz one kuce "na ukletom brdu" kod koga je locke ishao ,znachajnost polarnih medvjeda u tropskom predjelu,fora sa "Hatch" i onim brojevima, i hiljade drugih stvari....i sad da bar u pochetku objasne par stvarchica pa nek neke i ostanu "zamaskirane" oni josh pune novim zavrzlamama....


    meni je jasno da ostavljaju shirok prostor za polemisanje kod fanova njihove serije u vezi dosta stvari,i shvatam da im je to otprilike cilj....ali ne shvatam zashto pretjeruju sa time.....ne znam....meni lichi da gushe seriju ovakvim pristupom

    Meni je totalno pres** zbog tajni ali sam procitao ovo Link i smirio sam se malo. Mislim da je do sad sve sto je receno tu dobro objasnjeno i vecinom istina.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je cetvrta sezona sjajna ljudi !



    btw. Milo mi je sto nas ima vise zaludjenika za ovom fantasticnom serijom !!
    Last edited by VaNzEmAlJkA; 27-02-08 at 00:12.
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  25. #25
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.thedailytopten.com/2008/0...unhealthy.html

    Mogli su i bolje da stave, da su se malo manje sprdali, ali ja jesam opsjednuta zaista :mrgreen:


    p.s.

    big giant head, o kojoj slici je rijec na zidu Aaronove sobe, nisam uopste obratila paznju ?!
    Last edited by VaNzEmAlJkA; 27-02-08 at 00:11.
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

Page 1 of 66 123451151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TeXtovi Pjesama
    By Insane in forum Muzika
    Replies: 136
    Last Post: 02-10-12, 13:44
  2. James Cameron tvrdi da su otkriveni Isusovi posmrtni ostaci
    By Ćipur in forum Religija i filozofija
    Replies: 67
    Last Post: 05-06-10, 13:13
  3. Lost
    By Undead in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 26-01-07, 10:24
  4. Lost In Translation
    By cvrchak in forum Film
    Replies: 33
    Last Post: 01-06-05, 22:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •