Page 1 of 8 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 191

Thread: sportski program

  1. #1
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default sportski program

    ovjde upisujte sportski program tj sta bi ste preporucili nekome da gleda i na koj televiziji! evo ja cu napisati za crnu goru sta ce se prenositi na drugom kanalu!

    PONEDJELJAK- KOSARKA OPORTJUNITI LIGA:
    DANILOVGRAD-MOGREN- 17.55

    UTORAK-KOSARKA-ULEB KUP-
    BUDUCNOST -- HEMOFARM--20.10

    SRIJEDA- ODBOJKA -PRVA LIGA-
    BUDUCNOST--- BUDVANSKA-17.55
    Last edited by straus; 22-02-08 at 16:14.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Rep Power
    0

    Default

    Rukomet (Liga Sampiona)

    23.02

    Pick Szeged - Barcelona u 16.00 Viasat 3 a u 17.15 Eurosport 2
    Gorenje - Montpellier u 17.15 TV3 a u 17.30 Sport+

    24.02
    Ademar Leon - Kiel
    u 17.15 Eurosport German
    Ivry - Chehovskie Medvedi u 18.45 Sport+
    Zagreb - Flensburg
    u 15.45 HRT2 i u 16.00 Eurosport German

  3. #3
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,417
    Rep Power
    730

    Default

    Samo bih zamolio da se ostavlja sam kablovski kanali( BBM i Extra) a ne satelit . Hvala!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    SUBOTA

    11.45 ОБНNBA: Снимак Ол стар меча
    13.40 РТС 2Фудбал: Бирмигем - Арсенал, пренос
    14.00 Спорт клубТенис: АТП Ротердам, пренос полуфинала
    15.55 РТС 2Фудбал: Фулам - Вест Хем, пренос
    16.00 Спорт клубФудбал: Бајер - Шалке, укључење у пренос
    17.30 EurosportТенис: АТП Доха, полуфинале
    18.10 РТС 2Фудбал: Њукасл - Манчестер јунајтед, пренос
    19.00 Спорт клубТенис: АТП Ротердам, пренос полуфинала
    20.00 ХРТ 2Фудбал: Хајдук - Ријека, пренос
    20.30 АвалаФудбал: Ређина - Јувентус, пренос
    21.30 Спорт клубNHL: Питсбург - Отава, укључење у пренос
    22.00 ФоксФудбал: Севиља - Сарагоса, пренос
    22.00 Eurosport 2Тенис: АТП Сан Хозе, пренос полуфинала


    OVO JE NESTO NAJZANIMLJIVIJE!
    Last edited by straus; 22-02-08 at 21:37.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,226
    Rep Power
    145

    Default

    Interesantan program, samo što su Betis-Real Madrid igrali prošle subote

  6. #6
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    neka igraju jos jednom! hehe!

  7. #7
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,417
    Rep Power
    730

    Default

    Molim da uvrstite i NASN tv!

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    1,792
    Rep Power
    21084

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Rep Power
    0

    Default

    danas u 18.30 na RTCG 2, pregled Prve Fudbalske Lige

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Rep Power
    0

    Default

    ima li NU - MU na Pinku veceras?
    Liberty and justice

  11. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Igalo
    Posts
    899
    Rep Power
    0

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    ima li NU - MU na Pinku veceras?
    ima, u 18:15

  12. #12
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    evo za nedjelju!

    09.00 Спорт клубТенис: АТП Ротердам, четвртфинале
    14.00 Спорт клубТенис: АТП Ротердам, пренос финала
    14.55 ОБНФудбал: Рома - Фиорентина, пренос
    15.00 АвалаФудбал: Рома - Фиорентина и Каљари - Лацио, комбиновани пренос
    15.52 ХРТ 2Рукомет: Загреб - Фленсбург, пренос
    15.55 РТС 2Фудбал: Челси - Тотенхем, пренос
    16.00 Спорт клубФудбал: Челси - Тотенхем, пренос
    16.15 EurosportТенис: ВТА Доха, пренос финала
    17.30 Eurosport 2Рукомет (ж): Куп ЕХФ, пренос
    18.00 Спорт клубФудбал: Бајерн - Хамбург, пренос
    19.00 ФоксФудбал: Барселона - Леванте, пренос
    20.30 АвалаФудбал: Милан - Палермо, пренос
    20.55 Спорт клубФудбал: Бордо - Лил, пренос
    22.00 ОБНNBA: Детроит - Финикс
    00.00 Eurosport 2Тенис: АТП Сан Хозе, пренос финала
    Last edited by straus; 23-02-08 at 18:14.

  13. #13
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    sjutra na NASN KANAL!


    08:30Statler Bros. 300 - NASCAR Nationwide
    The second race of the 2008 season comes from the two-mile, low-banked, D-shaped oval California Speedway in Fontana. Matt Kenseth took the checkered flag in last year's race.

    17:30Tennessee vs Memphis - College Basketball
    Chris Lofton and the Volunteers take the court at the FedEx Forum against Chris Douglas-Roberts and the Tigers in this meeting of two top college basketball teams.

    20:00Syracuse vs Notre Dame - College Basketball
    Big East rivals go head to head at the Joyce Center as Donte Greene leads the Orange into action against Luke Harangody and the Fighting Irish
    22:00Wisconsin vs Ohio State - College Basketball
    Trevon Hughes and the Badgers will have to be on top form to pick up a road victory at the Value City Arena against their Big Ten rivals, Jamar Butler and the Buckeyes.

    01:00 Florida vs NY Rangers - NHL
    Olli Jokinen and the Panthers take the ice at Madison Square Garden for this NHL head to head with Jaromir Jagr and the Rangers.

  14. #14
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    program za ponedjeljak!!

    11.00 Eurosport-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    12.30 Спорт клуб-Тенис: АТП Ротердам, финале
    16.00 Eurosport-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    20.15 Спорт клуб-Фудбал: Кајзерслаутерн - Кобленд, пренос
    01.00 Спорт клуб-NHL: Бафало - Филаделфија

  15. #15
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    program na nasn televiziji za ponedjeljaka!




    07.00 San Jose vs Pittsburgh - NHL live
    Joe Thornton and the Sharks make the trip to the Mellon Arena for this inter-conference game against Evgeni Malkin and the Pens.

    01.00 Marquette vs Villanova - College Basketball live
    Dominic James and the Golden Eagles will be looking to pick up a road victory against Scottie Reynolds and the Wildcats in this Big East showdown.

    03.00Texas vs Kansas State - College Basketball live
    D.J. Augustin and the Longhorns take the court at the Bramlage Coliseum against Michael Beasley and the Wildcats in this Big 12 head to head.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    223
    Rep Power
    15

    Default

    svaka čast za thread,samo nastavi dok ti ne dosadi.....hvala....

  17. #17
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    UTORAK 26.2.2008

    09.30 EurosportСтони тенис: Светско првенство за тимове, пренос
    12.00 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос
    16.50 ХРТ 2Тенис: Загреб Индоорс, пренос
    18.15 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос
    18.30 Eurosport 2Кошарка: УЛЕБ куп, пренос
    20.30 Eurosport 2Кошарка: УЛЕБ куп, пренос
    02.00 Спорт клубNHL: Монтреал - Атланта, пренос



    SRIJEDA 27.2.2008

    -11.30 Eurosport-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    13.15 Eurosport 2-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    13.15 Eurosport-Стони тенис: Светско првенство за тимове, пренос
    15.30 Спорт клуб-Преглед аргентинске лиге
    16.00 Eurosport 2-Кошарка: УЛЕБ куп, пренос
    -16.00 Eurosport-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    16.50 ХРТ 2-Тенис: Загреб Индоорс, пренос
    18.15 Eurosport-Тенис: ВТА Дубаи, пренос
    20.45 Спорт клуб-Кошарка: Сијена - Панатинаикос, пренос
    01.00 Спорт клуб-NHL: Бафало - Нешвил, пренос

  18. #18
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    PROGRAM NA NASN TELEVIZIJI! UTORAK 26.2.2008

    14:30Toronto vs Ottawa - NHL
    Northeast Division rivals face off in this game at Scotiabank Place as Dany Heatley and the Sens host Mats Sundin and the Leafs.




    01:00Minnesota vs Washington - Viewers' Choice - NHL
    In one of the closest Viewers' Choice votes ever, it's Marion Gaborik and the Wild who come out on top as they face Alex Ovechkin and the Capitols in Washington, D.C.


    SRIJEDA 27.2.2008


    12:00Tennessee vs Vanderbilt - College Basketball
    Two top SEC East teams meet at the Memorial Gymnasium as Shan Foster and the Commodores host Chris Lofton and the Volunteers.

    01:00Kansas vs Iowa State - College Basketball
    Darrell Arthur will be hoping to lead the Jayhawks to a vital road win at the James H. Hilton Coliseum against Jiri Hubalek and the Cyclones in this Big 12 showdown.
    03:00Georgia Tech vs Duke - College Basketball
    Anthony Morrow and the Yellow Jackets will be hoping to upset the odds and pick up a road win at the Cameron Indoor Stadium against DeMarcus Nelson and the Blue Devils.

  19. #19
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    cetvrtak 28.2.2008

    11.30 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос
    13.15 EurosportСтони тенис: Светско првенство за тимове, пренос
    16.00 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос
    16.50 ХРТ 2Тенис: Загреб Индоорс, пренос
    18.15 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос четвртфинала
    19.00 Спорт клубКошарка: Улкер - Лиетувос, пренос
    20.45 АвалаКошарка: Партизан - Ефес, пренос


    petak 29.2.2008


    14.00 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос полуфинала
    16.00 Eurosport 2Тенис: ВТА Дубаи, пренос полуфинала
    16.50 ХРТ 2Тенис: Загреб Индоорс, пренос
    17.55 РТС 2Кошарка: Свислајон - Раднички, пренос
    18.00 Спорт клубФудбал: Бундеслига, пренос
    18.30 EurosportТенис: ВТА Дубаи, пренос полуфинала
    20.15 Eurosport 2Рагби: Френч топ 14, пренос
    20.30 Спорт клубФудбал: Бундеслига, пренос
    20.45 АвалаФудбал: Национал - Сао Паоло
    01.30 Спорт клубNHL: Детроит - Сан Хозе, пренос

  20. #20
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    program na nasn televiziji za cetvrtak 28.2.2008



    14:00
    Minnesota vs Tampa Bay - NHL
    St. Pete Times Forum is the venue for this inter-conference game as Vincent Lecavalier and the Lightning aim to send Marian Gaborik and the Wild home empty-handed.

    02:30 Chicago vs Dallas - NHL
    Patrick Kane and the Blackhawks will have to be on top form to pick up a road victory at the American Airlines Center against Mike Ribeiro and the Stars.


    program za petak 29.2.2008


    12:00Notre Dame vs Louisville - College Basketball
    Luke Harangody leads the Fighting Irish into action at the Freedom Hall against Terrence Williams and the Cardinals in this showdown between two of the Big East's top teams.


    14.00 USC vs Arizona - College Basketball
    The McKale Center is the venue for this Pac 10 head to head as Jerryd Bayless and the Wildcats host O.J. Mayo and the Trojans.


    01:30San Jose vs Detroit - NHL
    Two of the best teams in the Western Conference face off at The Joe, as Joe Thornton and the Sharks look to find a way past Dominik Hasek and the Red Wings.


    04:00NASCAR Now
    Get all the best highlights, opinion, debate and analysis from the NASCAR world, as well as the latest news from drivers, crew chiefs and insiders both on and off the track.

  21. #21
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    nocas da naponem na drugi program televizije crne gore ! 17.55

    ODBOJKA - B U D U C N O S T - B U D V A N S K A R I V I J E R A

    DODJITE NOCAS U 18.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

  22. #22
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Republika Zabjelo
    Posts
    223
    Rep Power
    15

    Default

    Na ATV Copa Libertadores Atletico Nacional - Sao Paolo 01.50 noć između srijede i četvrtka...

  23. #23
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,417
    Rep Power
    730

    Default

    21:57
    Enter
    Fudbal: Barselona - Valensija
    22:15
    Sport klub
    Rukomet: Aragon - Siudad Real

  24. #24
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    SUBOTA 1 MART!

    -10.00 Eurosport-Алпско скијање, Немачка, пренос
    11.00 Eurosport-Биатлон: Јужна Кореја, пренос
    12.00 ХРТ 2-КОшарка: Цибона - Загреб, пренос
    -14.35 ОБН-NBA Action
    15.30 Eurosport 2-Тенис: ВТА Дубаи, пренос финала
    15.30 Спорт клуб-Фудбал: Шалке - Бајерн, пренос
    15.55 РТС 2-Фудбал: Фулам - Манчестер јунајтед, пренос
    16.20 РТС 1-Фудбал: Црвена звезда - Партизан, пренos
    -17.30 Eurosport 2-Рукомет (ж): Куп ЕХФ, пренос
    17.45 ХРТ 2-Тенис: АТП Загреб Индоорс, финале, пренос
    17.55 РТС 2-Одбојка: Црвена звезда - Раднички, полуфинале купа, пренос
    19.00 Фокс-Кошарка: Будућност - Партизан, пренос
    19.00 Eurosport 2-NHL у сали: Џорџија - Далас, пренос
    19.55 РТС 2-Ватерполо: Партизан - Војводина, финале
    -20.00 ХРТ 2-Фудбал: Ријека - Динамо, пренос
    -20.25 ОБН-Фудбал: Милан - Лацио, пренос
    20.30 Авала-Фудбал: Милан - Лацио, пренос
    -22.00 Фокс-Фудбал: Еспањол - Валенсија


    22.00 Eurosport 2-Тенис: АТП Мемфис, пренос полуфинала-02.00 Eurosport-Супербајк: Аустралија, пренос
    Last edited by straus; 29-02-08 at 11:49.

  25. #25
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    8,443
    Rep Power
    33945

    Default

    program za nedelju 2 mart!


    12.00 ФоксКошарка: Црвена зезда - ФМП, пренос
    14.00 Спорт клубФудбал: Минхен - Ахен, пренос
    14.15 Спорт клуб +Фудбал: Квинс Парк Ренџерс - Стоук, пренос


    14.25 РТС 2Фудбал: Болтон - Ливерпул, пренос14.45 Eurosport 2Рукомет (ж): Куп ЕХФ, пренос
    14.55 ОБНФудбал: Јувентус - Фиорентина, пренос
    14.55 ХРТ 2Фудбал: Јувентус - Фиорентина, пренос
    15.00 avalaФудбал: Јувентус - Фиорентина и Каљари - Ђенова, комбиновани пренос


    16.55 РТС 2Фудбал: Евертон - Портсмаут, пренос
    17.00 Спорт клубФудбал: Хамбургер - Франкфурт, пренос
    18.00 EurosportСтони тенис, финале
    18.55 РТС 2Одбојка: Куп Србије, финале, пренос
    19.00 ФоксФудбал: Виљареал - Осасуна, пренос
    19.00 Спорт клубФудбал: Падерборн - Кајзерслаутерн, пренос
    20.00 Eurosport 2Тенис: АТП Мемфис, пренос финала
    20.50 Спорт клубФудбал: Бордо - Пари Сен Жермен, пренос

Page 1 of 8 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Korisni savjeti (za pocetnike i one koje to interesuje)
    By Ravell in forum Računarski virusi
    Replies: 13
    Last Post: 05-10-10, 08:29
  2. Program za prepoznavanje slova OCR
    By Bugi in forum Software, IT generalno
    Replies: 7
    Last Post: 09-07-06, 22:47
  3. Program Praznika Mimoze 2006.
    By Djoks in forum Herceg-Novi
    Replies: 6
    Last Post: 30-01-06, 11:23
  4. Program za : Snimanje CD'a i mnogo jos
    By DJ_Shock in forum Software, IT generalno
    Replies: 17
    Last Post: 23-01-05, 20:13
  5. Program za snimanje zvuka
    By Dragone in forum Software, IT generalno
    Replies: 2
    Last Post: 21-01-05, 16:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •