View Poll Results: Predsjednicki web izbori

Voters
154. You may not vote on this poll
  • Andrija Mandic

    11 7.14%
  • Nebojsa Medojevic

    74 48.05%
  • Filip Vujanovic

    32 20.78%
  • Srdjan Milic

    10 6.49%
  • Rafet Husovic

    5 3.25%
  • Blagota Mitric

    22 14.29%
Page 5 of 22 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 534

Thread: Predsjednicki kandidati?

  1. #101
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo me sad zvali iz CG, pitaju se gdje da potpishu za Hajdukovica, a kazu kako ih zivkaju telefonom i mole da glasaju za Medojevica. HAHAHAHAHAHAHA prdnjava li rabota tamo.
    E nashli koga da pitaju za te CG zaebancije, a i kome da se zale na zivkanje telefonom PZPovaca. HAHAHAHAHA sprdnja.
    Last edited by gingis kan; 11-02-08 at 12:48.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  2. #102
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sto se imaju potpisivati za Hajdukovica, najbolje da odmah glasaju za Vujanovica, jer prije ce letac postati predsjednik no Hajdukovic koji inace ima ulogu na predsjednickim kao sto je na parlamentarnim i lokalnim imaju SDP, LP i GP.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  3. #103
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Normalno da ne znash i da ne shvatash da ima chasnih ljudi koji ne biraju po kljuchu klana nego po ljudskim kvalitetima.
    Nisu svi takvi kalkulanti i idu po kvalitetima karaktera i profesionalnim sposobnostima a ne po ushlihtavanju ikome.

    No to je meni shvatljivo jer glasam na zapadu, a neko ko je nauchio po kljuchu da glasa, logichno da mu mozak ne moze pojmiti tu slobodu izbora dalje od profitabilnog i dresiranog.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne znam sto se imaju potpisivati za Hajdukovica, najbolje da odmah glasaju za Vujanovica, jer prije ce letac postati predsjednik no Hajdukovic koji inace ima ulogu na predsjednickim kao sto je na parlamentarnim i lokalnim imaju SDP, LP i GP.
    sto ne doda ns i dss ?

  5. #105
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Evo me sad zvali iz CG, pitaju se gdje da potpishu za Hajdukovica, a kazu kako ih zivkaju telefonom i mole da glasaju za Medojevica. HAHAHAHAHAHAHA prdnjava li rabota tamo.
    E nashli koga da pitaju za te CG zaebancije, a i kome da se zale na zivkanje telefonom PZPovaca. HAHAHAHAHA sprdnja.
    Pa ti nisu glupi uopste Jesu li culi kad a i ti zajedno sa njima za CATI program odnosno Computer Assisted Telephone Interviewing? To svaka iole dobra i kvalitetna stranka treba da ima.

    Aman, ljudskoj gluposti nikad kraja

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    sto ne doda ns i dss ?
    Hoces da kazes da su i oni redovni glasaci DPS u drugom krugu?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  7. #107
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Evo me sad zvali iz CG, pitaju se gdje da potpishu za Hajdukovica, a kazu kako ih zivkaju telefonom i mole da glasaju za Medojevica. HAHAHAHAHAHAHA prdnjava li rabota tamo.
    E nashli koga da pitaju za te CG zaebancije, a i kome da se zale na zivkanje telefonom PZPovaca. HAHAHAHAHA sprdnja.


    Strasno!
    Ne mole djevojke i momci iz PzP nikoga putem CATI-ja prave anketu. Postavljaju pitanja tipa sta biste vi promijenili u Crnoj Gori, da li ste zadovoljni postojecim stanjem saobracaja, javnog prevoza, zdravstva itd, da li ste culi za PzP, da li zelite da vas PzP obavjestava o aktivnostima, da li cete podrzati nebojsu Medojevica na predsjednickim izborima? Ne vidim sta je ovdje molba to je anketa kao i svaka druga.
    Prije neki dan su pozivali iz centra za medije , koliko se koja televizija gleda i sta se gleda na kojoj televiziji. Da nije mozda i ovo neka molba da vise gledam drzavnu nego tv montenu recimo????????????
    Stvarno ima naroda bez mozga!
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da li tom savremenom tehnikom pitate ljude imaju li drva za zimu? Manite se ćorava posla no skupljajte potpise pa ako zafali koji mozda će biti dosta za preśednika mjesne zajednice u Ogradjenici

  9. #109
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Pa ti nisu glupi uopste Jesu li culi kad a i ti zajedno sa njima za CATI program odnosno Computer Assisted Telephone Interviewing? To svaka iole dobra i kvalitetna stranka treba da ima.

    Aman, ljudskoj gluposti nikad kraja
    Quote Originally Posted by klik klak View Post
    Strasno!
    Ne mole djevojke i momci iz PzP nikoga putem CATI-ja prave anketu. Postavljaju pitanja tipa sta biste vi promijenili u Crnoj Gori, da li ste zadovoljni postojecim stanjem saobracaja, javnog prevoza, zdravstva itd, da li ste culi za PzP, da li zelite da vas PzP obavjestava o aktivnostima, da li cete podrzati nebojsu Medojevica na predsjednickim izborima? Ne vidim sta je ovdje molba to je anketa kao i svaka druga.
    Prije neki dan su pozivali iz centra za medije , koliko se koja televizija gleda i sta se gleda na kojoj televiziji. Da nije mozda i ovo neka molba da vise gledam drzavnu nego tv montenu recimo????????????
    Stvarno ima naroda bez mozga!
    Meni je drago sto vi ne znate da chitate, sto je mozda zbog nervoze oko neuspjesnosti vasheg GAZDE. Ja s tim nemam veze i lichno me zabolje q i za vashe politichke budalastine po CG, vashe "iole " strashne stranke i slichno.
    Mene bi mogli iz neke Vladine organizacije da nazovu za neku drzavnu anketu, a ni sluchajno neke politichke stranke.
    Chak i ovi iz Vladinih agencija za ankete ne SMIJU drugi put zvati ako se na telefonu to kaze, svaki razgovor je snimljen. To se lijepo kaze u startu i sa pristankom datumom rodjenja i brojem telefona mogu postavljati pitanja. Tako da to sto radite po CG, mozete prosipat kao normalnost, ali onima koji nikad svijeta nijesu vidjeli.:mrgreen:

    Vasa sestra ili drugarica kokaina (ne znam kako se medju sobom u tim sektama prozivate) je pokazala koliko je obuchena, pa bi mogla da ostavi br tel. na pm da se dogovorimo oko obuchavanja ovih po CG, mislim da bi bili odusevljeni obukom.

    E sad oboje da prochitate sto je napisano, laganica i bez pretrchavanja.:joint:

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Evo me sad zvali iz CG, pitaju se gdje da potpishu za Hajdukovica, a kazu kako ih zivkaju telefonom i mole da glasaju za Medojevica. HAHAHAHAHAHAHA prdnjava li rabota tamo.
    E nashli koga da pitaju za te CG zaebancije, a i kome da se zale na zivkanje telefonom PZPovaca. HAHAHAHAHA sprdnja.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  10. #110
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zato Milovan poceo o spin doktorima i medicinskim sestrama Sad će biti price CIA UDBA i UFO ne daju, a nekako Milic i Mandic nemase problema i njihove potpisnike ne objesise o Milenijum

    Vrana VRANI, ochi ne vadi.

    Svi se ti BLIZAAAAAAAANCI, iz kolijevke "BELONJINE",
    u jedan MAH IZNJIHASHE,
    ISKOCHISHE iz shinjela "KOSTOVOGA",
    i na ZEMLJU POKAZASSSSSSSHE.
    Last edited by milovan; 11-02-08 at 15:20.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci li to Milovane da samo Meda mrze? Nego ne znam sto ne obeća ljudima kad potpisu taj djaolji papir on im daje na poklon sliku robne kuće Slavka Perovića pa da vidis kad nagrnu na potpise

  12. #112
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Niko nije bez MANE,
    i POP u knjigu pogrijeshi,
    sitno je to, pri onim obecanjima GAZDE JEZDE, TUNJELA KROZ CHAKOR, BRZIM PRUGAMA I SUDJENJA ZA BUKOVICU; MORINJ I DRUGE ZLOCHINE OVOG REZIMA, O STRUJI IZ BRUKE BIJELE ZA DVA CENTA KILOVATSAT.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milovane narod kaze "ko laze taj ....", a gazda Jezda se nije kandidovao i ko zna kako bi njemu krenulo sa potpisima. Popunjavas li ti u demokratskoj Danskoj ove ankete putem CATI-ja pred izbore ili ta moda pocela u Crnoj Gori.

  14. #114
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Milovane narod kaze "ko laze taj ....", a gazda Jezda se nije kandidovao i ko zna kako bi njemu krenulo sa potpisima. Popunjavas li ti u demokratskoj Danskoj ove ankete putem CATI-ja pred izbore ili ta moda pocela u Crnoj Gori.
    Zivkaju i mene veoma chesto,
    i nude flashu vina ili neki poklon, samo da ispunim UPITNIK.

    Nijesam ponosan na sebe i moj odgovor,
    kao da nijesam prodio most na Nozicu, teshki sam PRIMITIVAC.

    E jesu Gazde Jezde, Dafine i Stankovi kompanjoni,
    oni su FAVORITI, chast i obraz njih okiti.

    Mishkovica cheka PODGORICA,
    Svijetli OBRAZ, josh svijetlia LICA.
    Last edited by milovan; 11-02-08 at 16:05.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    POPovi su nam i ebali oca
    Sto se tice pzp i njihovih aktivnosti na terenu, mislim da su nepripremljeni da se uhvate u kostac sa realnim stanjem i da im fali malo vise agresivnosti i drskosti sa biracima.
    Prije nekoliko mjeseci su me zvali na telefon, i to mozda 5-6 dana posto sam napustio partiju u kojoj sam od 1992 godine i proveo mnogo vremena na terenu i raznim obukama. Tok razgovora je isao u smjeru da sam blizak nekim njihovim idejama i da imaju potencijalnog clana, ali poslije zavrsetka razgovora do dana danasnjeg, sve se zavrsilo na tome.
    Ne bih se mnogo brinuo o malom odzivu za skupljanje potpisa pzp jer je vjerovatno struktura glasaca pzp, mozda pokazu svoju volju na izborima

  16. #116
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekoh ta s$$nja kao prichu mozete prodavati po CG, na zapadu ne.
    Objasnio sam sta moze na zapadu (a vi kao kopirate i unosite novine hahahahaha prodajuci usput maglu jadnom narodu) i to samo na snimljeni pristanak uz sve podatke, na kraju se potvrdjuje sa da li su zadovoljni anketom Vladine agencije.

    Inache kako ste pocheli prodavat muda za bubreg tamo, ispashce da nas uchite kako ovamo treba da funkcionishe,. HAHAHAHAHAHA
    Bilo bi zanimljivo da nazove neka Ruska agencija da ispituje narod, ili neka kvazi politichka stranka, ili ne daj Boze stranka opozicije HAHAHAHAHAHA, pa tako bi ih osudili za maltretiranje da im ne bi mogla unuchad isplatit odstete. Narochito ukoliko uznemiravaju chlana druge partije.
    No vi ste otkrili demokratiju i sve i svasta, ne chudim se. Sektashi su toliko samoubijedjeni da covjek da ih chita neko vrijeme pomislio bi koje su ovi chudo.:joint:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  17. #117
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    POPovi su nam i ebali oca
    Sto se tice pzp i njihovih aktivnosti na terenu, mislim da su nepripremljeni da se uhvate u kostac sa realnim stanjem i da im fali malo vise agresivnosti i drskosti sa biracima.
    I ja mislim da bi trebali da ih shamaraju usput, ishutiraju ponekad, i isponizavaju do maksimuma. Nista bez takvog odnosa prema onima koje mole da bi se dokopali vlasti.:lolblue::lolblue::lolblue:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  18. #118
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Djurovicka bi imala moj glas

    Pa nju ni majka ne glasa čovječe...
    Nema čovjek kog da glasa, Medo mi je najsimpatičniji od ponuđenih ali ga ne volim zbog one izjave da će skinut' CG zastavu sa Ist Rivera.
    Ksto Pavićević ili Igor Lukšić bi vazda dobili moj glas. Na prošlim izboruima sam glasao Mila Markovića a sad još ne znam kome ću dat' glas.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Veri View Post
    Prije nekoliko mjeseci su me zvali na telefon, i to mozda 5-6 dana posto sam napustio partiju u kojoj sam od 1992 godine i proveo mnogo vremena na terenu i raznim obukama. Tok razgovora je isao u smjeru da sam blizak nekim njihovim idejama i da imaju potencijalnog clana, ali poslije zavrsetka razgovora do dana danasnjeg, sve se zavrsilo na tome.
    Garantujem da će nocas nazvati da potpises tu djaolju listu. Vidis da od aktivista ne mozes oka otvoriti a potpisa ni za lijek

  20. #120
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cakir View Post
    Medo mi je najsimpatičniji od ponuđenih ali ga ne volim zbog one izjave da će skinut' CG zastavu sa Ist Rivera.
    Ne razumijem, sto je izjavio? Imas neki link, da vidim tacnu izjavu?

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Garantujem da će nocas nazvati da potpises tu djaolju listu. Vidis da od aktivista ne mozes oka otvoriti a potpisa ni za lijek
    e ja ti garantujem da me nece zvati
    evo 4mjeseca cekam da mi t com postavi stub koji je oboren u novembru, a novi broj na mtel mi ne znaju

  22. #122
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ne razumijem, sto je izjavio? Imas neki link, da vidim tacnu izjavu?
    Nema, nego mu reche jedan "CHOJAK" i zamoli da to napishe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    i ja ne vjerujem da je to rekao

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ni ja bas ne vjerujem da je tako nesto rekao i manimo se takvih poturanja. Medojević laze granja ne drzi, ali nije budala da nesto tako izjavi.

  25. #125
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    na jednu tribinu sam slusao medojevica
    1996 pored rakcevica je sjedio i poce medojevic da prica kako ce tek da nam bude ekonomski lose, da ce sve da poskupljuje i da ce trebati puno puno godina da se vratimo na nivo iz 1990 god i bogami je bio u pravu, rakcevic je tjesio prisutne da nece bit bas tako
    Onda je u vrijeme privatizacije govorio ne vaucere u fondove!!
    I bio je u pravu
    tako da...

Page 5 of 22 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  2. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29
  3. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32
  4. Zeljko Sturanovic mandatar!
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 210
    Last Post: 16-11-06, 04:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •