View Poll Results: Predsjednicki web izbori

Voters
154. You may not vote on this poll
  • Andrija Mandic

    11 7.14%
  • Nebojsa Medojevic

    74 48.05%
  • Filip Vujanovic

    32 20.78%
  • Srdjan Milic

    10 6.49%
  • Rafet Husovic

    5 3.25%
  • Blagota Mitric

    22 14.29%
Page 11 of 22 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 534

Thread: Predsjednicki kandidati?

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja ga nisam spomenuo no si ti odje poceo da pljujesh po Hajdukovicu i da se sprdash sa njegovim znanjem.

    Izgleda ne umijesh drugacije da pofalish nekoga sto necesh nagrditi drugoga... pa da recesh ovi je gori od mojega... samo im stetu pravish.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    RESEARCH milovane, covjek koristi svoje znanje iz nuklerne fizike da bi pronasao nove nacine lijecenje teskih bolesti.
    Covjek je fizicar.

    Uradi milovane RESEARCH prvo pa onda DEPLOY nemoze drugacije a si ti krenuo naopako.
    Naopako naravno, nece oni istinsku REVOLUCIJU sa najboljim, nego plivanje najgorih sa najgorima.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  3. #253
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ja ga nisam spomenuo no si ti odje poceo da pljujesh po Hajdukovicu i da se sprdash sa njegovim znanjem.

    Izgleda ne umijesh drugacije da pofalish nekoga sto necesh nagrditi drugoga... pa da recesh ovi je gori od mojega... samo im stetu pravish.
    ja sam,za razliku od tebe,KOREKTAN! jer je ovdje moj stav u vezi izjasnjavanja poznat,tj. glasacu HAJDUKOVICA ako on bude taj koji prodje u drugi krug. za razliku od tebe koji stalno dizes nos ka talijan pusku....

  4. #254
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hajdukovic je od starta onaj koji treba da POBIJEDI u prvom krugu. To je izbor REVOLUCIJE vrlina CG.
    Nije pricha za drugi krug ni za kojeg normalnog covjeka koji cijeni ljudske vrijednosti.

    Bolesno je vaspitanje kad je namjerno eliminisan iz ovog poll/a, a josh bolesnije ne birati najboljeg za predstavnika CG sa najvecim vrlinama.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  5. #255
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Ne znam sto ste se uzjogunili kada vas kandidat kaze:
    "Dakle, bez ikakve iluzije da se može pobijediti, jer bih bio glup čovjek kad bih vjerovao u to, želim da predstavim jednu realnu vrijednost i nešto u što vjerujem", rekao je Hajduković.
    Dakle, on sam ne vjeruje da ce pobijediti, cak kaze da bi bio glup kada bi u to vjerovao, vec ce da se kandiduje da bi se reklamirao. Eto, ko hoce da glasa za njega odma zna da nece pobijediti.
    Josh jedan dokaz o velichni i poshtenju Gospodina Hajdukovica,
    svojom javnim nastupom ce afirmisati SVOJU VELICHANSTVENU VIZIJU O CRNOJ GORI,
    ali dobro zna i nema ILUZIJA,
    jer da BABA ima MOODA
    bila bi DHJEDO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #256
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    PzP-u ostaju parlamentarni izbori, ali ovoga covjeka bi TREBALI PODRZATI!

    NEKA POBIJEDI NAJBOLJI!

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Milovane okrecesh pusku na pogresnu stranu.... a znash fino da ona puca i kad je prazna.

  8. #258
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post

    NEKA POBIJEDI NAJBOLJI!
    Renesansa CG sa najvecim ljudskim kvalitetima koje moraju podrzati najsvjesniji i stvarna ljudska elita CG, kao sto ga podrzavamo mi sa zapada.

    Hajdukovic nema alternativu!
    SaMo JeDnA DnEvNo

  9. #259
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Hajdukovic je od starta onaj koji treba da POBIJEDI u prvom krugu.
    a njihov hajduk veli:
    Dakle, bez ikakve iluzije da se može pobijediti, jer bih bio glup čovjek kad bih vjerovao u to
    ...pa,ko je lud odje? neka to da pobijedi,vec mora U PRVOM KRUGU! ahahahahaha..... o,majko mila....
    no,srecko,probaj da ZAMISLIS da hajduk ne pobijedi u prvom krugu. eto,samo probaj da ZAMISLIS,iako znam da je to izuzetno tesko za tebe.... a onda zamisli jos uzasavajucu stvar,da hajduk uopste ne prodje u drugi krug! mozes li? kako ide zamisljanje,treba li secera i vode? ok.... e,sad... probaj da izneses stav kako bi jedan glasac hajdukovica trebao da odreaguje tada? mislim,ako nije previse bolno....

  10. #260
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Kad sam vidjela listu kandidata odlučila sam da ni u ludilu ne izadjem na izbore...medjutim, sad se stvar drastično izmijenila i svakako ću svoj glas dati Draganu Hajdukoviću. Nazalost, ovdje je bitnije ostati vjeran partiji i partijskom kandidatu, makar bio svjestan da nije pravi, nego svjetski priznatom naučniku i probati, sa nekompromitovanim čovjekom, poznatim i priznatim u cijelom svijetu, čija bi riječ mogla da se poštuje, promijeniti nabolje Crnu Goru i njen imidž u svijetu a samim tim i polagani rast standarda.

    Ono što me brine jeste to što znamo da je funkcija predsjednika skoro pa formalna i što se bojim da bi se gospodin Hajduković borio sa vjetrenjačama i bila bi mu podmetana noga za svaku dobru stvar za koju bi se borio.

    Ipak ću izaći u prvom krugu, a ako Hajduković ne prodje u drugi krug, nemam namjeru izaći samo zato da ne bi pobijedio neki od ponudjenih kandidata! Niko, ali baš niko sa liste koja je ovdje postavljena ne zaslužuje da bude ikakav faktor u ovoj državi a kamoli njen predsjednik!
    E ja neću ni tim jednim (zapravo 3 glasa u mojoj porodici) nikome od njih doprinijeti da pobijedi!

  11. #261
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ipak ću izaći u prvom krugu, a ako Hajduković ne prodje u drugi krug, nemam namjeru izaći samo zato da ne bi pobijedio neki od ponudjenih kandidata!
    znaci,ako hajduk ne prodje,treba ucinjeti uslugu Filipu? ok,posteno...

  12. #262
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Kad sam vidjela listu kandidata odlučila sam da ni u ludilu ne izadjem na izbore...medjutim, sad se stvar drastično izmijenila i svakako ću svoj glas dati Draganu Hajdukoviću. Nazalost, ovdje je bitnije ostati vjeran partiji i partijskom kandidatu, makar bio svjestan da nije pravi, nego svjetski priznatom naučniku i probati, sa nekompromitovanim čovjekom, poznatim i priznatim u cijelom svijetu, čija bi riječ mogla da se poštuje, promijeniti nabolje Crnu Goru i njen imidž u svijetu a samim tim i polagani rast standarda.

    Ono što me brine jeste to što znamo da je funkcija predsjednika skoro pa formalna i što se bojim da bi se gospodin Hajduković borio sa vjetrenjačama i bila bi mu podmetana noga za svaku dobru stvar za koju bi se borio.

    Ipak ću izaći u prvom krugu, a ako Hajduković ne prodje u drugi krug, nemam namjeru izaći samo zato da ne bi pobijedio neki od ponudjenih kandidata! Niko, ali baš niko sa liste koja je ovdje postavljena ne zaslužuje da bude ikakav faktor u ovoj državi a kamoli njen predsjednik!
    E ja neću ni tim jednim (zapravo 3 glasa u mojoj porodici) nikome od njih doprinijeti da pobijedi!
    Zvoncice svaka chast, nadam se, i znam da oni koji cijene prave ljudske vrline ce biti tvog stava koji se ne razlikuje od mog i bilo kojeg zdrave pameti i vaspitanja.
    Izabrati jedino sto vrijedi izbora, samo ljudske vrline pojedinca.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  13. #263
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    RESEARCH milovane, covjek koristi svoje znanje iz nuklerne fizike da bi pronasao nove nacine lijecenje teskih bolesti.
    Covjek je fizicar.

    Uradi milovane RESEARCH prvo pa onda DEPLOY nemoze drugacije a si ti krenuo naopako.
    Zaludu cu ja LUTAT sam sirak bez idje ikoga tom ELITNOM DRUSHTVU i dizat Gospodina Hajdukovica nebu pod oblake,
    kad nema ZIVE DUSHE iz Brskuta i okolisha,
    da ide za-MNOM.

    Ne treba mene CRNJE RUPE i ANTI-SHTOFOVA,
    od moje CRNE GORE I NJENIH GRADJANA, raspichenih na chetiri STRANE SVIJETA, OD KAD JE SVIJETA I VIJEKA, koji se o nichemu ne mogu SLOZIT, nego ka`rogovi u vrecu, jedni drugijema O GLAVI RADE.

    Vidim JA DOBRO,
    da je moj TRUD-UZALUD,
    ja u KLIN, vi u PLOCHU,
    da smo bili PAMETNIJI, nebi nam "PRETCI" ostavili ovakvo NASLEDJE I MENTALITET; DA KOMSHIJI CRKNE GOVEDO.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #264
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Zvoncice svaka chast, nadam se, i znam da oni koji cijene prave ljudske vrline ce biti tvog stava koji se ne razlikuje od mog i bilo kojeg zdrave pameti i vaspitanja.
    Izabrati jedino sto vrijedi izbora, samo ljudske vrline pojedinca.
    u prevodu: pomoci Filipu da jos 4 godine zulja hemoroide na predsjednickoj fotelji.... eh,kakvi su ovi dps-ovci u jagnjecoj kozi,brale moj....

  15. #265
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Milovane okrecesh pusku na pogresnu stranu.... a znash fino da ona puca i kad je prazna.
    Ne pominji mi ORUZJE,
    znash dobro, da ga ni ja ni ti, ni na viljushku nebi naboli,
    oruzje nije za LJUDE, nego za UBICE.
    Last edited by milovan; 13-02-08 at 14:34.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #266
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi sto brinete o jajima i hemoroidima Filipa, Medojevica i ostalih, nastavite da cheshkate da im bude lakse.

    Mi koji zelimo povratak vrijednosti ljudskih vrlina u CG sa Hajdukovicem zelimo kulturnu REVOLUCIJU CG i poraz klanskih i mafijashkih vrijednosti u CG.

    Ljudi nek glasaju za covjeka koji je jedini dostojan vrha CG = Hajdukovica, a ostali nek brinu brige o kojima su brinuli do sad - hemoroidima.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  17. #267
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ipak ću izaći u prvom krugu, a ako Hajduković ne prodje u drugi krug, nemam namjeru izaći samo zato da ne bi pobijedio neki od ponudjenih kandidata! Niko, ali baš niko sa liste koja je ovdje postavljena ne zaslužuje da bude ikakav faktor u ovoj državi a kamoli njen predsjednik!
    E ja neću ni tim jednim (zapravo 3 glasa u mojoj porodici) nikome od njih doprinijeti da pobijedi!
    Ko cijeni sebe i svoj glas nikad nema dilema, a kad je prinudjen birati ovcji ili kozji brabonjak onda je na dijeti a ne pravda se gladnom godinom

  18. #268
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ljudi nek glasaju za covjeka koji je jedini dostojan vrha CG = Hajdukovica, a ostali nek brinu brige o kojima su brinuli do sad - hemoroidima.
    znaci,samo su oni koji su za Hajdukovica ljudi,a? divota,nema sto..... moderatori? jel ovo novi trend sad? mislim,nije meni problem prilagoditi se ovakvim primitivnim raspravama,ali bih ipak prvo da upozorim da to ne vodi nicemu i da ce biti grdno za citat ubuduce takve rasprave....

  19. #269
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni su specijalisti - proktolozi.:joint:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  20. #270
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako se mi, polupismeni i pismeni GRADJANI CGe,
    sluzimo argumentima, kao "CHISTACH KLOZETA I TAXISTA" a afirmishemo svijetsku NAJMUDRIJU GLAVU GOSPODINA HAJDUKOVICA,
    ja se pitam, shto rade OBICHNI GRADJANI,
    koji ne poznaju fenomen CRNIH RUPA ; SHTOFOVA I ANTI-SHTOFOVA, niti domete nuklearne fizike u medicinskoj nauci i primjeni iste u Dansku, "ORHUSU" Aarhus, u zemlji sa 5,4 miliona stanovnika i 7 Nobelovaca, dje se vjekovima vodi KULTURNI DIJALOG, ne idu na IGRACHA, nego na LOPTU, pa NEPRINUDNOM PRINUDOM(Habermans) snagom ARGUMENATA, stizu do CILJA, samom vrhu svijetske lestvice.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  21. #271
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Washington
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo pogledajte sto radite, a ja vam kazem da su Hajdukovic i Medojevic ubaceni elementi da bi destabilizovali Crnu Goru. Evo pogledajte sto se od ove teme napravilo.Ja cu svoj glas kao i uvijek dati uglednom advokatu gospodinu Vujanovicu. A i covjek ima iskustva na tom radnom mjestu.

  22. #272
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ako se mi, polupismeni i pismeni GRADJANI CGe,
    sluzimo argumentima, kao "CHISTACH KLOZETA I TAXISTA" a afirmishemo svijetsku NAJMUDRIJU GLAVU GOSPODINA HAJDUKOVICA,
    ja se pitam, shto rade OBICHNI GRADJANI,
    koji ne poznaju fenomen CRNIH RUPA ; SHTOFOVA I ANTI-SHTOFOVA, niti domete nuklearne fizike u medicinskoj nauci
    Normalni gradjani prepoznaju ljudske vrijednosti po sopstvenom vaspitanju. Nije im potrebno znanje nuklearne fizike, nego spoznaja da se najbolji kvalitet ljudskosti i dostojanstva a koji jedini od ovih sa liste ima Hajdukovic, i kao takav se bira za VRH CG, a ne klanovski "boss"ovi, iza kojih stoji mashinerija koja ne preza ni od kakve neljudske akcije da eliminishe i ponizi najboljeg.

    i primjeni iste u Dansku, "ORHUSU" Aarhus, u zemlji sa 5,4 miliona stanovnika i 7 Nobelovaca, dje se vjekovima vodi KULTURNI DIJALOG, ne idu na IGRACHA, nego na LOPTU, pa NEPRINUDNOM PRINUDOM(Habermans) snagom ARGUMENATA, stizu do CILJA, samom vrhu svijetske lestvice.
    Ovo reci nakon teroristichke prijetnje u prethodnim postovima da nepristalice onog tvog lokalnog ficfirica asistenta sa PG ETFa treba poslati sve na Chepurke? :shock:
    Chudna promjena stava.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  23. #273
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zasto Medojevic a zasto ne Hajdukovic - zato sto predsjednik ne treba da pravi ni jedan, ali apsolutno ni jedan kompromis po pitanju lustracije, po pitanju demistifikovanja onih koji su ojadili ovaj narod u zadnjih 18 godina; zato sto predsjednik treba da bude odraz politicke volje i misli najsireg fronta gradjana svih nacija koji jesu sa svo ovo vrijeme bili svjesni koliko je politika DPS pogresna, i da je potreban krajnje radikalan otklon...

    Ovako, mislim da bi eventualni prolazak gospodina Hajdukovica (chiju strucnost i ljudske kvalitete ne sporim) u drugi krug samo ojachao pozicije DPS na vlasti, i visshe bi odmogao nego pomogao.
    Just to slip the skin...

  24. #274
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SOCOM View Post
    znaci,ako hajduk ne prodje,treba ucinjeti uslugu Filipu? ok,posteno...
    Socom, ako bih izašla da glasam u drugom krugu, a Mandić ili Medojević bili u trci (racunam da će Vujanović svakako biti) onda bih prije onakvome Vujanoviću dala glas nego Medojeviću folirantu, po mom mišljenju koje nikako ne mora biti ispravno ali je moje, a o Mandiću koji ne priznaje moju državu i njene simbole neću ni da pričam! Prije bih crnom djavolu dala glas nego njemu!
    Zar nije poštenije ne izaći ako iskreno misliš da niko ne vrijedi tvoga glasa nego kalkulisati ocemo li s konja na magarca, s magarca na konja ili s magarca na magarca, a u stvari imamo isto svih godina-Sjaši Kurta da uzjaše Murta!

    Jedino Hajduković ne bi bio ni Kurta ni Murta, on, ako ništa drugo, nije iskompromitovan, ne traži ga nijedan sud, svojim znanjem i sposobnošcu je zaradio, dosad ga niko nije prozvao da je potkupljen i da je poslušnik, da je kriminalac, ne radi protiv Crnr Gore...možda bismo se razočarali ali on je u ovom trenutku jedini pravi čovjek po mom mišljenju...i ako bi ti značilo da se izadje u drugi krug onda ću izaći pa ću prekrižiti glasački list da bude nevažeći...no bojim se da će se i takvi računat važećim u korist aktuelnog predsjednika...

  25. #275
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto ne?

    Covjek - pojedinac koji je priznati svjetski nauchnik, koji pored ex YU jezika perfektno govori njemachki, francuski i engleski jezik.
    Covjek koji je sam dostigao svjetski vrh u inostranstvu bez pomoci KPJ knjizica, bez pomoci baba, djedova i kumova u inostranstvu da bi zavrshili fax ili doktorirali.
    Chovjek koji savrsheno poznaje IT tehnologiju, koji je bez ljudske mrlje u svojoj proshlosti.
    Chovjek koji je olichenje zapadnih vrijednosti sa kulturom i ljudskim maksimalnim vrijednostima.
    I tu se zapitati zasto on?

    To stvarno ne moze da se zapita ni jedan covjek koji cijeni posten rad, struchnost i kvalifikacije.
    Svako ko ovo cijeni treba da glasa za REVOLUCIJU zdravih vrijednosti i renesansu ljudskih kvaliteta u CG. Taj glas je za Hajdukovica.

    Tu, rekoh vec nema alternative, nema kocke, svaki drugi izbor je ponizavanje najboljeg i obichna kalkulacija sa provincijalnim isticanjem onoga sto je za kulturoloshki prezir.
    SaMo JeDnA DnEvNo

Page 11 of 22 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Predsjednicki izbori u Srbiji 2008.
    By Hrko in forum Politika generalno
    Replies: 221
    Last Post: 24-01-08, 07:28
  2. Predsjednicki izbori
    By shalom7 in forum Politika generalno
    Replies: 74
    Last Post: 27-08-07, 10:29
  3. Kandidati za Predsjednika CG?
    By gingis kan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 10-06-07, 19:32
  4. Zeljko Sturanovic mandatar!
    By Ćipur in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 210
    Last Post: 16-11-06, 04:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •