Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 245

Thread: SCG na Olimpijadi

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default SCG na Olimpijadi

    Mozda sam malo poranio jer do pocetka Olimpijskih igara ima jos 20 dana, ali posto su pripreme svih ucesnika u punom jeku, volio bih da cujem vasa ocekivanja od Olimpijade.Prije svega zanima me koliko medalja bi bio neki realan domet nasih reprezentativaca, a onda i ko bi po vama mogao da bude junak Olimpijskih igara.
    Još jedna pobeda i titula...

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice oko 6-7 medalja,najvise se uzdam u repke.
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    aj neka bude ovo topic o SCG na Olimpijadi!!

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kefalo nadam se da ga neces zakljucat, kazi ti svoje misljenje o broju medalja koje ocekujes od nasih reprezentativaca
    Još jedna pobeda i titula...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ocekujem srebro u odbojci (brazil) i srebro u vaterpolu(madjarska), u kosarci bez stojakovica,rebrace,divca itd... najvishe bronza.tim u fudbalu je parodija a od ovih sportista u individualnim sportovima (mada ne znam ni ko nastupa) kao po obicaju ne ocekujem nista (u skladu sa njihovim uspjesima i kvalitetima )

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ok su tvoje prognoze Lenox, samo se ja nadam da cemo prekinuti dominaciju Madjara u vaterpolu, a Brazila u odbojci.Ipak, mi smo zvanicni sampioni Evrope u vaterpolu, i Olimpijski u odbojci.Na ovakvim takmicenjima se nikad ne zna, evo Italija odbojkaska vele sila pa nikad nije osvojila olimpijsko zlato.Ljudski je nadati se zlatu,a ko zna mozda i fuZbaleri zablistaju Kosarkasi su uvijek favoriti, prije svega zato sto je tu Bodiroga, a na klupi Obradovic, odlican su spoj zna se sto su sve osvojili sa Panatinaikosom i ranije sa reprezentacijom
    Ovi pojedinacni su obicno u streljastvu donosili medalje, a sad mozda dodje nesto i od onog veslanja.
    Još jedna pobeda i titula...

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Petrović jedva sastavio tim za Atinu !

    Selektor olimpijske fudbalske reprezentacije Srbije i Crne Gore jedva je sastavio ekipu za predstojeću Olimpijadu u Atini, jer su klubovi tražili da pojedini igrači budu oslobodjeni zbog obaveza u evropskim klupskim takmičenjima.

    Petrović je u ponedeljak poslao spisak organizatorima fudbalskog turnira u Atini na kojem je 18 igrača, uključujući 12-oricu koji su bili u sastavu mlade reprezentacije koja je prošlog meseca u Nemačkoj na Evropskom prvenstvu osvojila srebrnu medalju.

    Reprezentacija SCG će u Atini igrati bez dvojice najboljih igrača sa proteklog šampionata u Nemačkoj - kapiten Danka Lazovića iz holandskog Fejnorda i Miloša Marića, novog člana grčkog Olimpijakosa.

    Njihovi klubovi nisu bili voljni da ih puste za Olimpijadu, iako Evropska fudbalska unija (UEFA) propisuje da klubovi moraju da puste igrače 14 dana pre takmičenja.

    "Razgovarao sam i sa njima dvojicom. Ne bih želeo da se upuštam u šira objašnjenja. Oni tek treba da daju mnogo srpsko-crnogorskom fudbalu. Presekao sam i odlučio da ne dodju", rekao je Petrović na konferenciji za novinare.

    Na spisku su:

    golmani - Nikola Milojević (Hajduk, Kula) i Aleksandar Čanović (Vojvodina);

    odbrana - Bojan Neziri (Metalurg, Ukrajina), Branko Lazarević i Milan Stepanov (obojica iz Vojvodine), Marko Lomić (Železnik), Milan Biševac (Crvena zvezda), Djordje Jokić i Marko Baša (obojica OFK Beograd);

    srednji red - Dejan Milovanović (Crvena zvezda), Simon Vukčević i Branimir Petrović (Partizan), Miloš Krasić (CSKA, Moskva), Igor Matić (OFK Beograd) i Goran Lovre (Anderleht, Belgija);

    napadači - Andrija Delibašić (Majorka, Španija), Nikola Nikezić (Sutjeska) i Srdjan Radonjić (Partizan).

    Petrović je odredio i četiri rezerve, u slučaju da se neki od iograča sa spiska povredi do početka Olimpijade. To su Vladimir Dišljenković, golman Crvene zvezde, Dragan Stančić i Marko Perović takodje iz Zvezde i Nikola Jozić iz Železnik:

    "Olimpijske igre dolaze, po nas, u nezgodnom trenutku, jer mnogi naši klubovi, ali i klubovi u inostranstvu imaju obaveze u evropskim takmičenjima. Morao sam da se odlučim, bilo je teško, telefon mi se usijao od razgovora sa igračima. Ovo je kompromis koji sam morao da napravim", rekao je Petrović na konferenciji za novinare.

    Petrović će imati problema ne samo oko sastava ekipe, već i oko priprema. Planirano je da se igrači okupe 1. avgusta u Beogradu, ali će sa početka priprema izostati fudbaleri Crvene zvezde Biševac i Milovanović, jer Zvezda igra u kvalifikacijama za Ligu evropskih šampiona protiv švajcarske ekipe Jang Bojs.

    Petrović je rekao da je Zvezda pristala da pusti tu dvojicu igrača (posle utakmice sa Jang Bojsom), a da je rezerve, medju kojima su trojica fudbalera Crvene zvezde, "sam odredio".

    "I Savez, i Zvezda, i ostali klubovi su u nezavidnoj situaciji. Zvezda živi od gledalaca i od prihoda od učešća u evropskim takmičenjima. Olimpijada traje samo nedelju-dve, a od prihoda se živi cele godine. Mislim da je ovako najbolje", rekao je Petrović, bivši fudbaler Crvene zvezde. Takodje, sa početka priprema, a možda i sa prve utakmice u Atini, protiv Argentine izostaće i igrač belgijskog Anderlehta Goran Lovre, koji takodje ima obaveze u klubu.


    Na olimpijskom turniru reprezentacija SCG biće u grupi sa Argentinom, Tunisom i Australijom.

    Petrović je rekao da je gledao kasete sa utakmicama Australije i naveo da je reč o ekipi koja neguje engleski stil igre. "To nama odgovara, jer poznato je da dobro prolazimo u susretima sa takvim ekipama", primetio je selektor olimpijske fudbalske reprezentacije SCG.

    Petrović je dodao da još čeka kasete sa utakmica argentinske reprezentacije, a da sutra dobija snimke sa utakmica selekcije Tunisa.

    "U svakom slučaju, i sa ovakvom ekipom, borićemo se za jedno od prva dva mesta u grupi koja vode u dalje takmičenje", rekao je Petrović.
    Još jedna pobeda i titula...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sto znam mislim da najvise mozemo u vaterpolu (licno ocekujem zlato), u odbojci bi trebali da osvojimo medalju, e sad za kosarku nisam siguran ali mislim da nam je sastav bez Rebrace i Stojakovica osrednji i da postoji vise reprezentacija koje mogu ravnopravno igrat sa nama (a i dobit nas isto tako)! U fudbalu je dovoljno i sto smo se plasirali tamo! Sto se tice individualnog sporta ne znam kakva je situacija i ko sve putuje pa cu se ogradit od tih izjava!

  9. #9
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nedje sam prije pomenuo da idemo na Olimpijadu, mislim vaterpolisti bez Zlokovica, pa se moramo oslonit na iskusnog Jelenica i mladog Nikica kad su centri u pitanju, takodje nesto je i Trbojevic povrijedjen ali se nadam da ce biti zdrav do pocetka takmicenja.Mislite li da se bez ovih igraca moze do zlata, jer ako cemo posteno ovaj narod nista sem prvo mjesto ne priznaje
    Još jedna pobeda i titula...

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda i stonoteniseri donesu neku medalju.
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  11. #11
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dejan Milojević i Ratko Varda neće putovati u Atinu na Olimpijske igre, saopštio je selektor reprezentacije Željko Obradović na konferenciji za novinare u beogradskom hotelu "Interkontinental".
    Posle najavljenog skraćivanja liste, reprezentacija trenutno ima 15 članova, a Obradović je dodao da je na osnovu vidjenog zalaganja i ponašanja na treninzima već u glavi napravio spisak od 12 igrača koji će braniti boje zastave SCG na Igrama u Atini.

    imas topic o basket reprezentaciji, ovdje cemo samo o sansama nasih sportista u grckoj!! Znaci nista uopsteno o ijednoj repki

    edited by kefalo
    Još jedna pobeda i titula...

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Casna Sestra znas li koji stonoteniseri idu na Olimpijadu?[/b]
    Znam da sigurno idu Aleksandar Karakasevic i Slobodan Grujic.
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ja sam malo ispao iz toka pa ako biste mogli da mi objasnite kako je ispao Stojakovic? Nije nam losa repka u kosarci igraju skladno bez Bodiroge su opuvali italijane u ono bormleu ili kako vec. Ko je gledao zna. Popovic je ludak pod kosevima.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joksa
    A ja sam malo ispao iz toka pa ako biste mogli da mi objasnite kako je ispao Stojakovic? Nije nam losa repka u kosarci igraju skladno bez Bodiroge su opuvali italijane u ono bormleu ili kako vec. Ko je gledao zna. Popovic je ludak pod kosevima.
    Stojakovic je trazio da bude slobodan do pocetka avgusta(zbog privatnih stvari) i da se tek onda pridruzi repki na sta Obradovic nije mogao da pristane.
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    VIdite li vi koliko kod nas opada kult repke? Pa bre Francuzi kad upute poziv za repku oni su tamo i dva dana prije a kod nas eto mora da se odmara ?!
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  16. #16
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stojakoviceve privatne stvari su izmedju ostalog i sluzenje Vojske u Grckoj.Uopste na ga opravdavam reprezantacija je ispred svega a i mogao je izabrati neku drugu godinu a ne ovu olimpijsku, npr. da preskoci neko Evropsko prvenstvo bila bi manja steta nego Olimpijadu.
    Takodje, zna i da smo na prosle OI bili sesti i da smo trebali da se povratimo u vrh na ovim Igrama.
    Da se ja pitam igrali bi mi samo oni koji su tu od pocetka priprema, sem ako nije stvarno neka velika muka pa se malo prikasni.
    Mogu li sto Karakasevic i Grujic na Olimpijadi?
    Još jedna pobeda i titula...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A zaebi ti to sprema se on za projekat Beograd 2005.
    ...I proci cu kroz dolinu sjenki, i necu se plasiti jer si Ti sa mnom!...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    momci nista uopsteno, ako cete da pricate o basketu eto vam topic ... :wink:

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Mogu li sto Karakasevic i Grujic na Olimpijadi?
    Ja se nadam da mogu do neke medalje :wink:
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Casna Sestra
    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Mogu li sto Karakasevic i Grujic na Olimpijadi?
    Ja se nadam da mogu do neke medalje :wink:
    mislim da su tu kinezi ipak prejaki... mozda u dublu (ako ga igraju) osvoje neku medalju mada nesto sam pesimistican!!

  21. #21
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Kinezi caruju stonim tenisom to je tacno, mada kolko se $ecam Karakasevic i Grujic su osvajali medalje na prvenstva neka.Sad jesu li bila Evropska ili Svjetska ne znam tacno, ali su vazda bili u vrhu.
    Zna li ko sto o ovim veslacima, idu li ona dvojica sto su bili u Sidneju peti Stojic i Vishacki?
    Još jedna pobeda i titula...

  22. #22
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    A Kinezi caruju stonim tenisom to je tacno, mada kolko se $ecam Karakasevic i Grujic su osvajali medalje na prvenstva neka.Sad jesu li bila Evropska ili Svjetska ne znam tacno, ali su vazda bili u vrhu.
    Zna li ko sto o ovim veslacima, idu li ona dvojica sto su bili u Sidneju peti Stojic i Vishacki?
    Ne znam mada ako ne odu ostadosmo bez jedne medalje
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

  23. #23
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se nadam u Stojica i Vishackog jer znam da im je malo falilo da dodju u Sidneju do medalje u finishu su chini mi se popustili
    Još jedna pobeda i titula...

  24. #24
    Join Date
    May 2004
    Location
    PrekoMoracki fucmut:)
    Posts
    776
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Договор кућу гради, а после међусобних консултација, Црвена звезда ће дати двојицу играча за олимпијску репрезентацију, под условом да не буду неопходни у датом тренутку.
    - На Олимпијске игре, у договору са Савезом, ићи ће Милан Бишевац и Дејан Миловановић. Остала је могућност уколико се проценимо да су нам неопходни у квалификацијама да ни њих двојица не путују у Атину - открио је тренер Петровић.
    Према томе, Дишљенковић, Станчић, Ђорђевић, Петровић и Јанковић неће осетити драж Олимпијских игара, већ ће са Звездом покушати да се домогну Лиге шампиона

    A shto se radi od nashe mlade reprezentacije nakraju cemo igrati sa pionirskom, igraju se cas oce, cas nece
    Još jedna pobeda i titula...

  25. #25
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Someday J will be there
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _rodjeno_gospoche_
    Ja se nadam u Stojica i Vishackog jer znam da im je malo falilo da dodju u Sidneju do medalje u finishu su chini mi se popustili
    I ja mislim da je tako nesto bilo.
    Body of a virgin
    Soul to the Devil's kin
    Your God is me
    In all that you see

Page 1 of 10 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •