Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 295

Thread: Serijal Fudbalska Mafija na b92

  1. #101
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Masinac081 View Post
    Momci kad je repriza?
    Petek u 14:00.gledao sam nocas privodjenje kan-kana,ka na mlif...lezi coek na pod,upadaju specijalci,mase se pejperima nekakvim,jezivo...na sta je spao ovaj fubdal,sto mu gromova...
    1993-2020

  2. #102
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledah drugi dio . Opet ovaj Aca Bulic prosipa prichu o poshtenju kao Budvanke pred sex .
    Sad je josh i nashao da se krije iza patriotizma , kao borac "za srpsku stvar" .Brano Micunovic ispade najveci zlochinac . Kako da ne , kao da je Sutjeska osvojila nekoliko shampionskih titula i prodala brdo igracha za ne znam koje pare pa to opravdva njegov uticaj ...
    Iz "vjechitih" napokon jedna osoba - Curkovic chija je pricha presmijeshna . Najbolja je izjava da je veliki protivnik "prodaje utakmica" . Pa da , iz njegove perspektive i treba da bude - nije protivnik kupovine ...
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  3. #103
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemoj tako o dvankamabu *bem mu djurkovica...
    1993-2020

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Pogledah drugi dio . Opet ovaj Aca Bulic prosipa prichu o poshtenju kao Budvanke pred sex .
    Sad je josh i nashao da se krije iza patriotizma , kao borac "za srpsku stvar" .Brano Micunovic ispade najveci zlochinac . Kako da ne , kao da je Sutjeska osvojila nekoliko shampionskih titula i prodala brdo igracha za ne znam koje pare pa to opravdva njegov uticaj ...
    Iz "vjechitih" napokon jedna osoba - Curkovic chija je pricha presmijeshna . Najbolja je izjava da je veliki protivnik "prodaje utakmica" . Pa da , iz njegove perspektive i treba da bude - nije protivnik kupovine ...
    potenciraju se crnogorci kako nagrdise srpski fudbal?????
    aca bulic moze da onom svojom pricom dupe obrise, a curkovic ne zna sto je 3 za 3 hahahah kakav foler, a on je jedan od clanova te fudbalske mafije, pih
    nije ni buturovic cvecka, al dje je bjekovic, zekovic i ostala kompanija, bice odje trla baba lan ....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #105
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ja josh ne mogu da vjerujem da Curkovic veli da ne zna shto je 3za3 + da ne zna nishta o namjeshtanju,pa kako se neko ne nadje ono smece da ubije?

    Druga stvar,prichaju da je Brano glavni&odgovorni,ali po mom mishljenju nije nishta do obichni pomagach OFk-u i Obilicu..
    Nikako ne ide poredjenje da je Arkan = Brano,jer brano apsolutno nishta nije uradio sa Sutjeskom,jes neshto su bili ushli u Inter-toto i to je to.. blah !

    I kako to da josh nikako da pomenu da Bulic drzhi Lavove,pomenushe jednom kladionice,ja reko sad ce i ovoga.. kad ono nishta..

    u sushtini nijesu ni ogrebali povrshinu fudbalske mafije..
    ali cemo da chekamo i gledamo
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Ja josh ne mogu da vjerujem da Curkovic veli da ne zna shto je 3za3 + da ne zna nishta o namjeshtanju,pa kako se neko ne nadje ono smece da ubije?

    Druga stvar,prichaju da je Brano glavni&odgovorni,ali po mom mishljenju nije nishta do obichni pomagach OFk-u i Obilicu..
    Nikako ne ide poredjenje da je Arkan = Brano,jer brano apsolutno nishta nije uradio sa Sutjeskom,jes neshto su bili ushli u Inter-toto i to je to.. blah !

    I kako to da josh nikako da pomenu da Bulic drzhi Lavove,pomenushe jednom kladionice,ja reko sad ce i ovoga.. kad ono nishta..

    u sushtini nijesu ni ogrebali povrshinu fudbalske mafije..
    ali cemo da chekamo i gledamo
    sve ti je jasno kad o fudbalskoj mafiji pricaju, bulic, tanovic, arsic i curkovic, neka malo dublje zagrebu po bjekovicu i zekovicu, sta ce sve da nadju, a ovo dvoje sudije imaju stav ko da nikad nisu namjestali utakmice, posebno tanovic pih
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #107
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A Tanovic mi je faca,kao da je iz neke druge priche

    Nema nam ni Zvezdana,ni Pixi mi nije chist
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  8. #108
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A Žaro Vukčević?!

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odlican text
    http://www.sportskevesti.net/article...Stranica1.html
    Samo su još tenk i snimak iz helikoptera falili, pa da je pred nama scena hapšenja veka. Pravna država? Stajanje na put fudbalskoj mafiji? Aha, čim Bata Kan Kan bude delio ćeliju sa Zekom i Miškom... Dotle je snimak ove akcije, samo još jedan - predizborni spot...

    Sama činjenica da je ova, dobro izrežirana (ili i ne tako dobro, stvar je ukusa) predstava, svoje premijerno izvođenje imala na otvorenoj sceni u Novom Sadu, povlači nekoliko ključnih pitanja:

    1) Glumačka podela (ili ti kasting) - zašto na Jočićevoj audiciji nisu prošli niti je razmišljano o takvim velikanima, kao što su gore spomenuti dugoprsti Žarko Zečević ili "Srbija, to sam ja" Miroslav Mišković? Gde su ranije uprave Novosađana, koje su klub i dovele na rub propasti, pre svih Šapurić, Kostić, Šokolovački i ostali za čije vreme su se, prema nekim pričama, dešavale neviđene mahinacije? Pa na kraju krajeva, nemoguće da u ovakvom kapitalnom projektu nije bila mesta za jednu Bežaniju i našu najveću divu, jednu i jedinu, Cecu, a svakako i čudi odsustvo takvih bardova kao što je Tole Karadžić (sećate ga se iz epizodnih, ali krajnje upečatljivih uloga u "Kako je propao Spartak" i dr.) ili "poštenog građanina" Acu Bulića (čovek je toliko nevin da bi 'ladno mogao da prođe kao časna sestra) i, u ovom alanfordovskom scenariju, srpskog broja 1, besmrtnog Zvezdana Terzića? Bilo bi lepo da je ovo serijal, a da se jača imena čuvaju za kasnije epizode - ali, problem je što je ovo hapšenje, čini nam se, kraj, a ne početak. Dovoljno za koji "valjan" listić više u glasačkoj kutiji, a kao epilog oprobanog recepta, imaćemo onu staru: i vuk sit, i ovce (skoro sve) na broju...

    2) Neki, u šali, pitaju koliko koštaju Vošini bodovi. Tu su organi reda da utvrde. Ili ne utvrde, stvar njihove stručnosti i namera. Međutim, ajmo odmah kontra pitanje - koliko koštaju titule večitih iz devedesetih? Pitaju, koliko para iz Vojvodine ide u održavanje kompleksa na Petrovaradinu koje Butorović poseduje. Opet, videće se (ili neće), ali koliko je para iz Partizana otišlo na luksuzne objekte po Kopaoniku i Zlatiboru? Šta ćemo sa dvostrukim ugovorima, sumnjivim transferima i drugim mahinacijama beogradskog dvojca? Kako su i zašto po srpskom fudbalu vršljali Marijanović, mister Tompus i "veliki povratnik" Džajić? Da se razumemo, naravno da Bata nije svetac - daleko bilo..Ali, nazovite me paranoikom, no zašto se ova priča pokreće posle najvećeg "njet" od 1948. , u našoj istoriji, posle, verovatno prvog slučaja, da jedan čelnik tima iz "srpske Atine" odbije da proda (čitaj: pokloni) najbolje igrače beogradskom klubu? I ko hapsi Batu - MUP, Terzić ili Mišković? Ili je to u ovoj našoj Srbiji - jedno te isto.

    3) Na kraju krajeva, riba smrdi od glave - a, ako ćemo po toj logici, tenk je, pre nego što mu se ohladio motor, trebalo doterati na Terazije, pred FSS. Pa, da parafraziramo momke iz Beogradskog Sindikata, "ajmo raport za narod, da čujem ko je krao, sjebao nam fudbal, a nije odgovorao". I ne samo da nije, nego ni neće - jer, kako veli ista ekipa, "...mafija-murija, država-hajdučija..."
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #110
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd || Titograd
    Posts
    2,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa moglo se očekivati neko ovakvo reagovanje - tipa "nema veze što smo mi krivi jer postoje još neki koji nisu kažnjeni, što znači da bi nas trebalo da puste". nijedan sistem nije savršne i uvek se neko izvuče. ako je jedan uhapšen, bolje jedan nego nijedan. bolje dva nego jedan i tako redom. sigurno da će biti onih koji su jednako krivi a nisu kažnjeni, ali to nije razlog da se ostali ne kazne
    .

  11. #111
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo strpljivo. Predizborna je nedjelja u Srbiji i poeni se stiču na onima koji ne umanjuju broj glasova. Buturović je poruka: "evo počeli smo da radimo". Tenkovi idu na Topčider kad se stiša euforija i prebroje glasovi.

  12. #112
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Koji lik?!?

    ...
    Inače Ratko Buturović, rodom je iz Nikšića, a brat je od ujaka bivšeg crnogorskog predsednika i premijera Mila Đukanovića i veliki prijatelj Brana Mićunovića. U javnosti je poznat i kao vlasnik novosadskih i hercegnovskih hotela „Park“, „Varadin“ i „Ksanadu“, restorana „El Gaučo“, rentakar agenciju i nekoliko zalagaonica u prestonici Vojvodine. U sport je ušao kao vlasnik Košarkaškog kluba PAOK iz Soluna. Po povratku u Srbiju i Crnu Goru, posle 2000. godine, ušao u domaći fudbal uz pomoć svog velikog prijatelja Brana Mićunovića. U Nikšiću je obavljao predsedničku funkciju, bio je potom i predsednik Bokserskog saveza Crne Gore, a novac je ulagao i u Košarkaški klub Radnički iz Novog Sada.
    Buturović je 2006. godine jednoglasno izabran za predsednika Fudbalskog kluba Vojvodina, na čijem čelu se i dalje nalazi.
    - U životu nisam navikao da gubim. Zato očekujem da i iz ove utakmice izađem kao pobednik - poručio je tada Butorović.
    Predsednik novosadskog superligaša 80-ih godina držao je lanac butika „Kan Kan“ u Novom Sadu, po kojima je i dobio nadimak.
    Oni koji ga dobro poznaju tvrde da je nekada radio kao telohranitelj u Beču, gde se družio sa pokojnim Đorđem Božovićem Giškom.
    Prošle godine upustio se u medijski rat sa prijateljem Zvezdanom Terzićem, predsednikom Fudbalskog saveza Srbije, zbog toga što je nacionalni savez podržao prvog čoveka FS Vojvodine Tomislava Karadžića kada je preuzimao rukovodeću ulogu u Partizanu, kao i zbog „izmeštanja“ utakmica mlade reprezentacije iz Novog Sada.
    Početkom ovog meseca Ratko Buturović izjavio je da će napustiti novosadski klub ukoliko Gojko Kačar pređe u Crvenu zvezdu. Buturović je tvrdio da ostaje pri stavu da igrači novosadskog kluba ne mogu da pojačaju domaću konkurenciju, odnosno ne mogu da pređu u redove Crvene zvezde i Partizana.
    - Dok sam ja predsednik, igrači Vojvodine ne mogu da idu u Crvenu zvezdu ili Partizan i nemam nameru da to poreknem - rekao je Buturović.
    Do sada je na Batu Kankana dva puta pokušan atentat.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto butorovica svi zovu buturovic ? jel mu to nadimak ?

  14. #114
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Butorović, Karadžić, Terzić, Zečević... Stvarno sve Crnogorci. I red je da se napravi i ta podjela, svakom svoj atar, pa da Srbijanci dobiju prostora da organizuju "regularnu ligu" ko što smo mi ovamo. Bilo bi najbolje da ne hapse mučenike već da ih pošalju natrag kućama, da se svi okupe u domovini pa da uživamo u jednoj kvalitetnoj bizmis ligi. Zeka, kao kapo ide u FSCG (ili preuzima Primorje iz Herceg Novog), Kan Kan u rodnom Nikšiću diže posrnulu Sutjesku, Tole Karadžić u Pljevljima vaskrsava Rudar, a Terza preuzima Bratstvo da pojača konkurenciju u Zeti.

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    potenciraju se crnogorci kako nagrdise srpski fudbal?????
    aca bulic moze da onom svojom pricom dupe obrise, a curkovic ne zna sto je 3 za 3 hahahah kakav foler, a on je jedan od clanova te fudbalske mafije, pih
    nije ni buturovic cvecka, al dje je bjekovic, zekovic i ostala kompanija, bice odje trla baba lan ....
    Ma rekoh ja sve Crnogorci krivi.
    Stujeska je pogotovo najvise profitirala sa Branom Micunovicem na celu

    Ali Curkovic ne zna sto je 3 za 3 hahahahaha :lolblue:
    Kako ima obraza to da rece

    Odlicni tekstopvi, pogotovo ono za Vojvodinu!
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #116
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    836
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by James_Hetfield View Post
    Pogledah drugi dio . Opet ovaj Aca Bulic prosipa prichu o poshtenju kao Budvanke pred sex .
    Sad je josh i nashao da se krije iza patriotizma , kao borac "za srpsku stvar" .Brano Micunovic ispade najveci zlochinac . Kako da ne , kao da je Sutjeska osvojila nekoliko shampionskih titula i prodala brdo igracha za ne znam koje pare pa to opravdva njegov uticaj ...
    Iz "vjechitih" napokon jedna osoba - Curkovic chija je pricha presmijeshna . Najbolja je izjava da je veliki protivnik "prodaje utakmica" . Pa da , iz njegove perspektive i treba da bude - nije protivnik kupovine ...
    Ova ti je prva recenica za RISSSteeeeK!!!:razz:

  17. #117
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    E ova ti je dobra! Bas si nasao ono sto nas je najvise frapiralo u ovom serijalu, to sto je covjek vlasnik lanca kladionica!8)A ovi sto su ubijali i to...? a? za to nista...?Pa jes, jbg, ovaj je vlasnik lanca kladionica...
    Ovo niko ni na forumu ne smije pomenut Brana i Radojicu, bojite li se da vam ne udju u trag preko IP adresa...? Jos ako su staticne...Brrrrr....junacki crnogorski narod...
    Radojica Bozovic je bivsi arkanovac, ratni profiter i olos najgore vrste! Danas je vlasnik FK Zeta i u slobodno vrijeme namjesta utakmice.

    Brano Micunovic je klasican mafijas. Bije ga glas da je profesionalni ubica, a svima je dobro poznato na kakav se nacin oslobodio optuzbe za ubistvo ispred KBC-a. Mnogo je zaj.eban lik, pa ne cudi sto ga se u Crnoj Gori SVI boje.

    Da li je povezan sa DPS-om? U suprotnom bi davno bio u zatvoru. Prije ce bit da je DPS povezan sa njim.

    Evo ovdje sam cuo da se bavi namjestanjem utakmica sto je vjerovatno odmor i razonoda nakon gore pomenutih aktivnosti.

    Zadovoljan?

    PS Za ove sto traze moju IP adresu samo da kazem da gore navedene konstrukcije, nijesu potkrepljene nikakvim dokazima vec su iskljucivo plod moje maste kao rezultat svakodnevnog citanja dnevne stampe, ulicnih prica, par boravaka u kazinima i restoranima i poluinformacija od prijatelja ili neprijatelja (cuvena formula reko mi je ovaj da mu je rekao onaj)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  18. #118
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Radojica Bozovic je bivsi arkanovac, ratni profiter i olos najgore vrste! Danas je vlasnik FK Zeta i u slobodno vrijeme namjesta utakmice.

    Brano Micunovic je klasican mafijas. Bije ga glas da je profesionalni ubica, a svima je dobro poznato na kakav se nacin oslobodio optuzbe za ubistvo ispred KBC-a. Mnogo je zaj.eban lik, pa ne cudi sto ga se u Crnoj Gori SVI boje.

    Da li je povezan sa DPS-om? U suprotnom bi davno bio u zatvoru. Prije ce bit da je DPS povezan sa njim.

    Evo ovdje sam cuo da se bavi namjestanjem utakmica sto je vjerovatno odmor i razonoda nakon gore pomenutih aktivnosti.

    Zadovoljan?

    PS Za ove sto traze moju IP adresu samo da kazem da gore navedene konstrukcije, nijesu potkrepljene nikakvim dokazima vec su iskljucivo plod moje maste kao rezultat svakodnevnog citanja dnevne stampe, ulicnih prica, par boravaka u kazinima i restoranima i poluinformacija od prijatelja ili neprijatelja (cuvena formula reko mi je ovaj da mu je rekao onaj)
    браво мајсторе,најјаче извлачење... Стари,не гину ти два метка у ноге и бејзболка о вугла и руке... можда мало рецкања прстића...

    За ове који траже моју ИП адресу... знајте да сам се шалио...
    Намјерно Другачији...

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Cus 2 metka nista nije rekao sto se vec ne zna
    She is only here to annoy herself!

  20. #120
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve djeluje kao da se Terza sprema da utekne na duze vrijeme. Najbolje mu je da se ni ne vrce.

    NE KRIJEM SE
    Zvezdan Terzić iz Zagreba poručuje da ne planira bekstvo i da će odložiti put u SAD ako bude potrebno

    Attached Image

    Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Zvezdan Terzić demantovao je jučerašnje glasine da se nalazi u bekstvu i da će se iz Zagreba, gde trenutno prisustvuje Kongresu UEFA, “skloniti” u SAD na više meseci, dok se ne slegne prašina oko hapšenja fudbalskih čelnika.

    - Do juče sam bio u Beogradu, pa samim tim na i raspolaganju policiji ako su imali nešto protiv mene ili ako su želeli da sa mnom razgovaraju o bilo čemu. Sada sam u Zagrebu, na Kongresu UEFA, a vraćam se u zemlju u petak uveče ili subotu pre podne - izjavio je Terzić.

    Kada idete u SAD i koliko planirate da se zadržite?
    - Tačno je da sam mnogo ranije isplanirao da putujem u SAD, u Finiks. U pitanju su specijalističke studije koje traju tri nedelje, a ne nekoliko meseci, koliko kažu glasine.

    Zašto baš sad da idete u Finiks?
    - Zato što sam pre nekoliko meseci razmišljao kada bi bilo najbolje da odem na to usavršavanje, i procenio sam da u februaru imam najmanje obaveza u Savezu. Kasnije smo ugovorili prijateljsku utakmicu s Makedonijom za 6. februar, iako zbog lošeg vremena nikada nismo igrali u tom terminu. Međutim, ako će novinari beogradskih redakcija da budu spokojniji, ja sam spreman da otkažem put u Ameriku i da sedim u Beogradu.

    Da li ste vi spokojni?
    - Miran sam potpuno i spreman da se suočim sa državnim organima. Da vidim konačno šta sam zgrešio.

    Kakav je stav Saveza po pitanju hapšenja predsednika FK Vojvodina?
    - Najbolje je da sačekamo rezultate istrage.

    JOHANSON POGOĐEN

    Kakve su reakcije čelnika UEFA na događanja u srpskom fudbalu?
    - Sastaću se s Mišelom Platinijem i planiram da otvoreno razgovaram s njim o svemu što se događa u srpskom fudbalu. Oni su donekle upoznati sa situacijom, a ja ću im podrobnije objasniti sve. Treba da se vidim i s počasnim predsednikom UEFA Lenartom Johansonom, koji je pogođen onim što je objavljeno u jednoj emisiji na našoj TV stanici - rekao je Terzić.
    Autori:
    Dejan Petković
    Predrag Paunović

  21. #121
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam sto se mijesam, samo da neke ispravim nije Buturovic nego ButOrovic

    Ja cekam mu*onju koji ce privest Brana Micunovica makar na saslusanje

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ovdje nece niko sigurno a iz CG i tako ne mrda A privodjen je bio povodom onoga u KBCu sto je bilo (mora je bit obzirom da je sudjenje bilo).
    She is only here to annoy herself!

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Ja se izvinjavam sto se mijesam, samo da neke ispravim nije Buturovic nego ButOrovic

    Ja cekam mu*onju koji ce privest Brana Micunovica makar na saslusanje
    i jedno i drugo je tacno a zasto nadji sama
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #124
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    i jedno i drugo je tacno a zasto nadji sama
    oo = u

    Butoorovic :yipiiii:

    Je li vecheraZ emisija?
    Ima li dje live-steam?
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  25. #125
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kan kan Sveti Stefan Tad je morao bit priveden, al je pusten dok je trepnuo

    Ne trebam trazit, znam kako se on potpisuje, a to je sa O

Page 5 of 12 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Razmjena serija i filmova
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 1231
    Last Post: 27-01-16, 21:32
  2. Anime,Manga collectors
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 187
    Last Post: 21-03-08, 22:12
  3. RahXephon
    By HAVOC in forum Film
    Replies: 42
    Last Post: 28-12-06, 23:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •