Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 295

Thread: Serijal Fudbalska Mafija na b92

  1. #76
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    evo linka!
    Liberty and justice

  2. #77
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Mozhe li ijedna pricha proci bez Brana Micunovica, shto je ovo... 8-)
    onaj iz jet-set-a?
    ne gledah part 2,kakav bi?prvi mi je biJo nekako-sve poznato...sto bi sinoj?
    1993-2020

  3. #78
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ćetna li si majko Crna Goro. što se radi zemljo mila....

    i što je najporaznije ništa se poslije ovog javnog raskrinkavanja i prozivanja neće promjenit. Brano i Rajo će nastavit kao i dosad, a jedini konkretan efekat Insajdera biće da Brankica Stanković nikad više neće moć' da dođe na more u CG.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa, recimo da je aca bulic andjeo i da mu je posebno zao bulatovica jer je ovaj stao na srpsku stranu. to je po meni najupecatljiviji utisak.
    Liberty and justice

  5. #80
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Upravo gledam (moram li da naglasim da inache ne pratim fuZbal? )... Shokirana sam nekim prichama..! :shock:
    Vidi se da ne pratis fudbal

    Veliki propust je nepominjanje da je Aca Bulic vlasnik kladionice Lavovi.
    Kad je vec pomenuta veza Partizana i Zete mogli su da puste neke 'zanimljive' golove sa tih utakmica kao i da daju sliku autobusa kojim su fudbaleri Zete dosli u NS.
    Ali uglavnom je emisija dobra, ali nazalost nista se vjerovatno nece promijeniti.

    Zaboravih Curkovica koji ima obraza da kaze da ne zna sta je 3 za 3!
    Last edited by chesterfield; 29-01-08 at 01:49.

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    po mom misljenju, neke stvari i trebaju ostati nedodirnute. nije cilj ove emisije da izigrava nekog javnog tuzioca, vec vjerovatno da pokrene tu neku raspravu na ovu temu, da podigne svijest gradjana, pa da se mozda jednog dana nesto i uradi od strane pravosudnih i istraznih organa. i na kraju, ne bi valjalo da ovo bude Vidimo se u citulji 2, pa da za 10 god brojimo koliko ih je iz serijala ostalo u zivotu.
    Liberty and justice

  7. #82
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    pa, recimo da je aca bulic andjeo....
    mnogo odvratan lik,uzme klub,ispane,slijedi fuzija...i tako u nedogled...onaj njegov osmjeh kad su ga pitali jeli bila namjestena utakmica izmedju obilica i cukarickog(ako se ne varam),na njegovom debiju kao predsjednik,trebao je da pukne 0-2 od arkana...i pukao je of kors.pih,ma i rajo mi je miliji od njega ma koliko grijesio.
    1993-2020

  8. #83
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Evo i ja odgledah prve dvije epizode. Bilo kakve dokaze u vezi zivih ljudi ne treba ocekivati.
    Uglavnom, ovaj serial je jedan fini rezime svega sto se desavalo u nasem fudbalu.

    Neko gore pomenu da je ovaj Aca Bulic vlasnik lanca kladionica.
    Zna li iko ima li dje jos u svijetu da je prvi covjek lige vlasnik lanca kladionica? Sprdnja!
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  9. #84
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    novi sad,srbija
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    ne bi valjalo da ovo bude Vidimo se u citulji 2, pa da za 10 god brojimo koliko ih je iz serijala ostalo u zivotu.
    mozda sam ja kreten ali ja bih bas voleo da vecinu aktera ove price vidim u cituljama( moze i po zatvorima).

  10. #85
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chesterfield View Post
    Zaboravih Curkovica koji ima obraza da kaze da ne zna sta je 3 za 3!
    Jao, onaj je tip genijalan :lolblue:

    "Znam...mislim, znate kako...ne znam...možda..." :lolblue:

  11. #86
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    296
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Evo i ja odgledah prve dvije epizode. Bilo kakve dokaze u vezi zivih ljudi ne treba ocekivati.
    Uglavnom, ovaj serial je jedan fini rezime svega sto se desavalo u nasem fudbalu.

    Neko gore pomenu da je ovaj Aca Bulic vlasnik lanca kladionica.
    Zna li iko ima li dje jos u svijetu da je prvi covjek lige vlasnik lanca kladionica? Sprdnja!
    E ova ti je dobra! Bas si nasao ono sto nas je najvise frapiralo u ovom serijalu, to sto je covjek vlasnik lanca kladionica!8)A ovi sto su ubijali i to...? a? za to nista...?Pa jes, jbg, ovaj je vlasnik lanca kladionica...
    Ovo niko ni na forumu ne smije pomenut Brana i Radojicu, bojite li se da vam ne udju u trag preko IP adresa...? Jos ako su staticne...Brrrrr....junacki crnogorski narod...
    Last edited by ne ynam; 29-01-08 at 14:24.
    ______________________________________________

  12. #87
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ne ynam View Post
    Ovo niko ni na forumu ne smije pomenut Brana i Radojicu
    Evo ja smijem... Radojica Bozovic, Brano Micunovic! :shock: :kamikaza:

    :joint:
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  13. #88
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Dosta dobar serijal.
    Brano vise nema veze sa sutjeskom cini mi se,ranije jeste imao stvarno.
    U CG je sad glavni ''ubica'' fudbala rajo bozovic,i pod hitno bi trebalo nesto da se cini sa njim,ali to ce malo teze ici.
    Budućnost

  14. #89
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo će se na kraju završit samo sa par mrtvih novinara i to je to!

  15. #90
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To bi bilo obaranje rekorda iz Kenije. U Briselu su oduševljeni i dosadašnjim rezultatima na tom planu i u CG i u Srbiji. Ni u Slobovo vrijeme nije padalo ovoliko glava, i dijeljeno ovoliko bejzbol-lekcija ko poslednjih sedam godina.

  16. #91
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    priveden Bato Kan-Kan

    http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=85191

    a vidji ga, ljepotana

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha, priveli mi jednog od urednika. (inache sudiju, kashanskog). trojica u civilu ga pokupila u sred redakcije, dok je prelamao text! ludilo.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  18. #93
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pade i pošteni Jeknić. To je bio kapacitet. Budućnost ga dobro pamti i sigurno "plaču" pod Goricom zbog njega

  19. #94
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobra je bila ova druga epizoda.A ovaj Aca Bulic ako nije kriminalac ja sam Arkan.

  20. #95
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ova emisija je bas odlicna !!!

    b92

  21. #96
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    riječ imaju "usta škrbava":

    - Sva ubistva koja se pominju u toj emisiji, od Arkana, preko oca Ace Bulića, pa do Bate Bulatovića, nemaju veze sa fudbalom. Ti ljudi jesu bili predsednici ili visoki funkcioneri pojedinih klubova, ali nisu ubijeni iz fudbalskih razloga. Niko, pa ni Bulatović! Bio je moj prijatelj i naravno da mi smeta što se sada na taj način spekuliše o razlozima njegove smrti. Nagađaju da je ubijen zbog transfera, pa zbog nekakvih sertifikata, pa zato što nije registrovao prvenstvenu utakmicu, ali tvrdim da to nema veze sa istinom - rekao je Savićević u razgovoru za Press.

    Predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore kaže da je razočaran onim što je prezentovano u „Insajderu", iako je pristao da posle prve epizode otvoreno komentariše tvrdnje koje su odnose na nekadašnju reprezentaciju.

    - Čitava emisija je bezveze! Ima ponešto tačno, ali razočarao sam se kada sam čuo da su izmislili izjavu Lenarta Johansona, bivšeg predsednika UEFA. Pa, gde je tu novinarska etika, moral?

    Savićevića je posebno pogodilo što su u drugoj epizodi iskorišćene neke njegove ranije izjave, ali u potpuno drugom kontekstu. Navodno, kada su ga svojevremeno pitali da prokomentariše Bulatovićevo ubistvo, Savićević je rekao da ne želi da govori jer bi mogao da završi isto kao Bata.

    - Ne znam kome ide u prilog da izvrće izjave i stavlja ih u pogrešan kontekst. Rekao sam da neću da „ispravljam krive Drine" u fudbalu i da se tako izlažem opasnosti, ali razgovor je tada vođen u potpuno drugom pravcu.

    Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije takođe smatra da emisija gubi na težini zbog ljudi koji se tamo pojavljuju.

    - Nisam siguran da je Srbiji i srpskom fudbalu trenutno potrebna takva emisija. Pojavljuju se neki smešni likovi, koji nemaju kredibilitet da govore o svim tim stvarima.
    kakav tenkre i mufljuz. ovo za "izmisljenu Johansonovu izjavu" mu je sigurno javio neko od "njegovih" jer je bilo pokusaja da se preko toga diskredituju Stankovićka i Insajder, sve dok B92 nije objavio integralnu verziju intervjua sa Johansonom i stavio ga na YouTube gdje se jasno sve vidi i cuje i tako im zapusio usta. ali Deju njegovi ocigledno nisu javili na vrijeme da ce ispast glup ako i dalje bude potezao tu pricu jer je u medjuvremenu raskrinkana.

  22. #97
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci kad je repriza?

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Da je neka druga drzava u pitanju pogledao bih sa zadovoljstvom ali ovako mi je muka jer smo to mi...
    She is only here to annoy herself!

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svidio mi se jedan posto sa jednog navijackog foruma pa cu vam ga prenijet

    Quote Originally Posted by Splica
    Polako, samo polako.
    Znaci Buturovica hapse zbog namjestanja utakmice u Lucanima u korist Vojvodine? Daj nek prodaju nekom drugom tu pricu. Zasto Terzic nije uhapsen zbog utakmice u Niksicu?
    Vec sam ovde pisao kako mi je sve sumnjivo jer odjednom stavljaju Vojvodinu i njeno rukovodstvo na prvo mjesto kad su u pitanju namjestanja.
    Vojvodina sredinom 90-ih i zavrsi prva u jesenjem djelu sampionata. U zimskom prelaznom roku pola tima ode u Zvezdu pola u Partizan, i na kraju zavrse treci. Nikom nista.
    Do 2006 jedva se odrzavaju u ligi, nemaju ni za osnovne potrebe, bivsi fudbaleri dolaze da igraju dzaba i placaju hranu mladjima. Para niotkud, stadion ruina, pokrali sve sto se moglo pokrast.Nikom nista.
    Dolazi Buturovic u klub, Vojvodina staje na noge, placaju se dugovi, uredjuje se stadion, igracima se redovno isplacuju plate, dovode se novi igraci i ono sto je najvaznije ukida se praksa prodaje fudbalera Zvezdi i Partizanu. Vojvodina ne osvaja titulu ali je u vrhu, stabilna ekipa, moze pomrsit racune vecitima. I odjednom, namjestili su utakmicu u Lucanima protiv Mladosti kako bi ostali u vrhu. Ma nemoj molim te. Ponavljam sto se nisu o Vojvodini brinuli kada je bila na rubu propasti.
    Vojvodina otrese cigane na sred marakane, uvale grobarima 3 gola na JNA, bolje igraju nego bilo koja ekipa u zemlji, pola im tima mlada reprezentacija koja udje u finale EP...e ali namjeste utakmicu u Lucanima 1:0 da bi ostali u vrhu.
    Kako su se sad sjetili Vose? Kako su se sad sjetili, nekako brzo nakon odbijanja prodaje Kacara i Despotovica Zvezdi? Odbili su "najveci transfer u nasem fudbalu"? Ko zna koji po redu (Vorkapic i Jokanovic u PFC, pa Mihajlovic i Pantelic u CZ to su bili tada najveci transferi) Ove manje da ne spominjem (tipa Saula, Sabo, Tanjga...) Rijetko kad se neki bolji fudbaler direktno iz Vojvodine prodao vani (jedini sto mi padaju na pamet su Govedarica i Dundjerski i uz njih Vesko Mihajlovic koji je otisao na Kipar).
    A pogledajte ponudu za Despotovica i Kacara od 2.6 miliona evra, to se nebi prije ni razmatralo. Bili bi u Beogradu dok si reko britva. Covjek odbije ponudu, i lagano proda Kacara Herti iz Berlina za duplo veci iznos. Njega samog.
    Ma jok, slucajnost, nije se nikom zamjerio ni malo... Sve je ovo slucajno da ga bas sad uhapse za tekmu u Lucanima.

    Mene interesuje kada ce se krenit sa hapsenjem rukovodilaca "najvecih srpskih brendova"? Onih koji su sa svojim satelitima osakatili nas fudbal, pa imamo Radnicki, Spartak, Radnicki KG, Slobodu, Zemun...na rubu propasti (proleter je vec nestao) ali jedan gigant poput Bezanije je tu.
    Ma muka mi je vise istu stvar ponavljat.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ima smisla to sto kaze ima
    She is only here to annoy herself!

Page 4 of 12 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Razmjena serija i filmova
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 1231
    Last Post: 27-01-16, 21:32
  2. Anime,Manga collectors
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 187
    Last Post: 21-03-08, 22:12
  3. RahXephon
    By HAVOC in forum Film
    Replies: 42
    Last Post: 28-12-06, 23:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •