Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 217

Thread: Mreza mladih PZP

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Mreza mladih PZP

    *Organizaciona struktura Pokreta za Promjene definisana je na taj način da obezbijedi maksimalnu zastupljenost svih članova partije. Od 7. Aprila 2007. godine zvanično je počela sa radom organizacija mladih članova, nazvana “Mreža mladih Pokreta za Promjene”, kada je i usvojen “Pravilnik o organizaciji i radu”, čime su se stekli uslovi za novi početak i bolje organizovanje mladih u partiji.

    ***Bitno je istaći da su i prije zvaničnog osnivanja i organizovanja, mladi PzP-a djelovali u okviru partije i dali veliki doprinos razvitku PzP-a i uspješnoj kampanji pred izbore Septembra 2006. godine. Možemo slobodno reći da su studenti i mladi dali PzP-u prepoznatljivost i neko drugo lice koje ga izdvaja od drugih činilaca na političkoj sceni Crne Gore. Povjerenje koje Pokret za Promjene ima u svoje mlade članove najbolje se vidi u zastupljenosti mladih u svim organima partije, od Predsjedništva, pa do Opštinskih odbora.

    ***Danas je Mreža mladih, jedan od najaktivnijih organa partije, iz razloga jer je veliki dio kampanje izmedju izbora povjeren upravo Mreži mladih. Izmedju ostalog treba istaći rad u CATI istraživačkom centru, rad na Biltenu partije, treninzima sa Opštinskim odborima, itd. Poseban naglasak stavljamo na svoj web-site “mladi.promjene.org”. Prva smo organizacija mladih neke političke partije u Crnoj Gori koja ima svoj zaštitni znak, svoj logo, svoj web-site.

    *****„Mreža mladih Pokreta za Promjene” trenutno broji preko 100 članova, i otvoreni smo za sve slobodne mlade ljude koji žele da promjene Crnu Goru, da je promjene na bolje!

    - sa sajta http://mladi.promjene.org -

  2. #2
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdravljam inicijative PzP jer ste opozicija ovoj vlasti. Ali moram pitat: do kad se brojimo u mlade i kad postajemo stari? Zašto je važno bit mlad?

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da ti pojasnim,to ti dodje kao volonter partije!!!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da, a posao ti je da raznosis pamflete i da mases zastavicama kad prodju Medo i Banja
    - Ladan ko taština duša -

  5. #5
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    igraju se djeca igara za odrasle...
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo da izbjegnete analogiju u vezi sa isto tako mladima DPS-a...

    a neće biti lako...
    Brooclyn Forever !

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    mladi DPS-a pffffffff kako je

    uchite se da ne budete kao mladi dps-a

  8. #8
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naprotiv, upravo postojanje mladih DPS, SNS, NS, KPJ i sličnih iskustava me ćera da budem malačko ciničan. Vazda su mi bile trunj u oku floskule tipa mladi i perspektivni.

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    omladina u politici, klimanje glavom i odobravanje svega shto rechu glavashi. ovo vazi za svaku stranku, lijepljenje plakata, vrishtanje po skupova, uzimanje trulih dnevnica i bonova za gorivo.
    sve to da bi izdvojili jednog koji ce da utiche i chiji ce glas da se chuje medj glavashima
    GLAVASHI 99% taj mrcho 1%

  10. #10
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kozak View Post
    samo da izbjegnete analogiju u vezi sa isto tako mladima DPS-a...

    a neće biti lako...
    mislim da grijeshite ...itekako...kuuume

    Quote Originally Posted by shajo View Post
    mladi DPS-a pffffffff kako je

    uchite se da ne budete kao mladi dps-a
    shajo...ne laj..:devil:

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    mislim da grijeshite ...itekako...kuuume
    Da bas grijesi,prisjetimo se gospodina lepoga Saleta,vaseg portparola cak jedno vrijeme,pa onda gospodina "zagarcanina".... itd

    Sve vrli Crnogorci sa divnom prosloscu i obrazom

    $$$$eeeddi jadna,no da ne idemo dalje da prelistamo odje sto su gorepomenuti cinjeli za svoga vakta.
    Last edited by Sidewinder; 18-01-08 at 07:31.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #12
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Da bas grijesi,prisjetimo se gospodina lepoga Saleta,vaseg portparola cak jedno vrijeme,pa onda gospodina "zagarcanina".... itd

    Sve vrli Crnogorci sa divnom prosloscu i obrazom

    $$$$eeeddi jadna,no da ne idemo dalje da prelistamo odje sto su gorepomenuti cinjeli za svoga vakta.
    momenat, momenat momenta...nije pricha za owu temu...ali dozvolitjete da se obratim...:bart:....

    Na samom startu, molila biz bez pezhorativnih termina tipa"jadna"...ne vidim odakle se obrete tu???:bart:shto su gore spomenuti chinjeli ili chine ili ne chine...to nije moja stvar i u to necu da ulazim...i niko ne bi trebalo da mece nos u tudje stvari, svako nosi svoj krst, ako se razumijemo, ili ti , swakom na njegow obraz...

    anyway, mrzim prichu iza ledja...tako da owo zaobilazim...iako mislim da grijeshish...

    Ruzhno je generalizowati kako to wi chinite....u Sawjetu ima mnogoooooooooooooooooooooooooooooooo mladih, zaista sposobnih i iznenadjujuce ZA WAS(!!!!!!!!!!) poshtenih mladih ljudih i ljudi koji imaju viziju i cilj koji jednostawno zhele da ostware, za koji su spremni da ulozhe dosta sebe, a koji se mozhda ne slazhe ili ti kosi sa nechijim drugim. Avaj, swak ima prawo na swoje mishljenje, ciljewe, postulate...ali to ne znachi da se treba glodjati i pljuwati kako je to sluchaj ovdje...

    i ne bih dalje poslemisala na owu temu... Sorry Baro shto ti owako malo skrenusmo topic..netjemo wishe .......
    Last edited by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^; 18-01-08 at 11:34.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    momenat, momenat momenta...nije pricha za owu temu...ali dozvolitjete da se obratim...:bart:....

    Na samom startu, molila biz bez pezhorativnih termina tipa"jadna"...ne vidim odakle se obrete tu???:bart:shto su gore spomenuti chinjeli ili chine ili ne chine...to nije moja stvar i u to necu da ulazim...i niko ne bi trebalo da mece nos u tudje stvari, svako nosi svoj krst, ako se razumijemo, ili ti , swakom na njegow obraz...

    anyway, mrzim prichu iza ledja...tako da owo zaobilazim...iako mislim da grijeshish...

    Ruzhno je generalizowati kako to wi chinite....u Sawjetu ima mnogoooooooooooooooooooooooooooooooo mladih, zaista sposobnih i iznenadjujuce ZA WAS(!!!!!!!!!!) poshtenih mladih ljudih i ljudi koji imaju viziju i cilj koji jednostawno zhele da ostware, za koji su spremni da ulozhe dosta sebe, a koji se mozhda ne slazhe ili ti kosi sa nechijim drugim. Avaj, swak ima prawo na swoje mishljenje, ciljewe, postulate...ali to ne znachi da se treba glodjati i pljuwati kako je to sluchaj ovdje...

    i ne bih dalje poslemisala na owu temu... Sorry Baro shto ti owako malo skrenusmo topic..netjemo wishe .......
    Zaisto ima puno mladih,sposobnih,ucenih,i buducih.....grobara ove drzave.Imali su od koga i naucit.
    Ja ih tako dozivljavam i posmatram.
    Sto se tice generalizacije,poznajem mozda jednu osobu iz te bratije,na koju ne bih mogao nista prilijepit od ovoga sto mislim o toj skupini.

    A kad smo kod skretanja sa teme,uradila si to prije mene,postavljajuci se kao zivi stit svega sto nosi dps obiljezje.
    Last edited by Sidewinder; 18-01-08 at 13:42.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Neprobojni.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  15. #15
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja cu samo da primijetim - da su npr. mladi DPS-a mnogo manje medijski propraceni, sto sa izjavama, sto sa raznim akcijama, u zadnjih godinu dvije - e sad da li su u sustini samo manje aktivni, ili je partija odlucila manje da ih eksponira, ili su se mozda vise okrenuli radu na terenu... :mrgreen: Ma, pojma nemam, poznajem par ljudi odatle, jako rijetko dodushe bilo kakva prica o politici, i to uvijek "u rukavicama", otprilike u fazonu "svjestan si ti dje smo mi, svjesni smo i mi dje si ti otprilike..." U PZP su mi opet neki ljudi iz bliskog drustva, pa i poneko u novoformiranom klubu mladih SNS-a... Sve je to manje-vise na isti fazon, cini mi se opet da ovo SDP-ovci maleni najkvalitetnije rade, mada su i najvise eksponirani.
    Just to slip the skin...

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ma mladi u svakoj stranci sluze samo za maniulacije, poslushajte me.
    napisah gore
    lijepljenje plakata, mahanje zastavicama i urlikanje milo milo momo sveto medo andro i ostala mnogobrojna rodbino

    od iste sorte su svi.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    djevojko draga,

    ja nisam želio biti zloban kada sam dao onaj savjet ( ko uopšte više suša savjete,jel) samo me ,uostalom kao i još neke kolege sa foruma, to mladi pzp podsjeća na mlade dps. ime vuče na tu stranu,potrudite se da nas razuvjerite.

    ja bih volio da premladi ne ulazite u ozbiljnu politiku jer će te igrati samo ulogu mljevenog mesa. u svakom slučaju, sa srećom.
    Brooclyn Forever !

  18. #18
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    'Mi smo pioniri (ciji???) nasega reona ...' :lolblue:

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    kuci
    Posts
    5,163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    kolko nas ima?

  20. #20
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Clan Mreze Mladih sam odavno, a sve i da nisam sad bih se uclanila odma samo zbog ovog BaRa slatkog

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Clan Mreze Mladih sam odavno, a sve i da nisam sad bih se uclanila odma samo zbog ovog BaRa slatkog

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne tako davno, jedan visoko kotirani DPS-ovac mi reče da mu nisu ni malo simpatični mladi iz njegove i SDP stranke.
    Obrazložio je to stavom da je svojstveno zdravom mladom čovjeku da bude opozicionar, da pokušava da mijenja, kreira... a naša omladina razmišlja kako da se "ušemi", kako da iskoristi već utabane staze za sticanje koristi i privilegija.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svojstveno mladom covjeku da bude u opoziciji? Mozda, ali sam onda ja stara u dusi.

    Ne svidja mi se PZP, mladi PZP-a, Gospodar PZP-a... Ma ja ne volim PZP-zalutah odje...



    .....VIVA DPS !.....
    Ko ne pije i ne pusi-zdrav umire :)

  24. #24
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cupawa View Post
    Gospodar PZP-a...

    .....VIVA DPS !.....
    Hhahahaha kakva deformacija Da imas prilike da progovoris koju (a sigurna sam da nemas, jer vas gospodar je nedodirljiv za vas pulene i obicne smrtnike) bi li ga oslovila sa Gospodare?:joint:

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Ne tako davno, jedan visoko kotirani DPS-ovac mi reče da mu nisu ni malo simpatični mladi iz njegove i SDP stranke.
    Obrazložio je to stavom da je svojstveno zdravom mladom čovjeku da bude opozicionar, da pokušava da mijenja, kreira... a naša omladina razmišlja kako da se "ušemi", kako da iskoristi već utabane staze za sticanje koristi i privilegija.
    Potpisujem, pecatiram...
    Kad me neko pita sto sam ja bez tebe sam,
    sigurno cu tada reci : kakva kuca, kakav stan...

Page 1 of 9 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Suncane Skale - Noc mladih zvijezda
    By Antares in forum Muzika
    Replies: 7
    Last Post: 22-07-05, 15:04
  2. Mreza, Vonage, PPPoE problem
    By Ravell in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 19-01-05, 11:17
  3. Zavetovanje mladih Srba da ubiu sultana
    By Carski in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 19-10-04, 13:16
  4. BIH želi da napusti 77 odsto mladih
    By -=H2SO4=- in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 23-08-04, 15:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •