Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 46

Thread: Gana 2008 - Africki kup nacija

  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gana 2008 - Africki kup nacija

    Kup nacija - glavobolja za evropske klubove

    Sedamnaest dana ostalo je do početka prve velike fudbalske smote u 2008. godini – afričkog Kupa nacija. Novo, 26. izdanje najvećeg sportskog događaja na ’crnom kontinentu’ biće održano od 20. januara do 10. februara, a domaćin će biti Gana. U četiri grada odigraće se ukupno 32 susreta, a u završnicu su se – pored domaćina turnira – plasirali i Južnoafrička Republika, Tunis, Egipat, Maroko, Obala Slonovače, Nigerija, Sudan, Kamerun, Angola, Senegal, Mali, Gvineja, Benin, Namibija i Zambija.

    Domaćin i Gvineja otvaraju turnir

    Ovogodišnje takmičenje zvanično će biti otvoreno utakmicom između reprezentacija Gane i Gvineje, koja je na programu 20. januara na stadionu ’Ojene đan’ u prijestonici Akri. Time će početi borba po grupama, koja će trajati 11 dana. Inače, sastavi takmičarskih grupa određeni su u oktobru, par dana po završetku samih kvalifikacija...

    U grupi ’A’ za plasman u četvrtfinale – koji donosi plasman na prve dvije pozicije – boriće se Gana, Gvineja, Maroko i Namibija. Većina utakmica grupe ’B’ biće odigrana u priobalnom gradu Sekondi-Takoradi, gdje će publika imati priliku da vidi nacionalne timove Nigerije, Obale Slonovače, Malija i Benina. U grupi ’C’ nadmetaće se Kamerun, Egipat, Sudan i Zambija, dok će u grupi ’D’ igrati Južnoafrička Republika, Senegal, Tunis i Angola.

    Četvrtfinalne utakmice, u okviru kojih će se prvoplasirane ekipe sastati sa drugoplasiranim, igraju se 3. i 4. februara, a dva, odnosno tri dana docnije, na programu je polufinale. Finalni duel igra se 10. februara u Akri, a ’uvertira’ – meč za treće mjesto – na programu je dan ranije.

    Gana čeka 26 godina

    Fudbaleri Gane, koji su se na posljednjem Mundijalu predstavili u lijepom svjetlu, smatraju da je upravo ovogodišnji Kup nacija, koji se održava u njihovoj državi, velika šansa da po peti put postanu prvaci. U tom slučaju, Gana bi se po broju osvojenih naslova izjednačila sa Egipćanima, koji su osvojili najviše kontinentalnih titula. Inače, Gana je svoju posljednju titulu proslavila davne 1982. godine, kada je u finalu savladala tadašnjeg domaćina – Libiju.

    Četiri puta na Kupu nacija trijumfovao je i Kamerun, dok po dva naslova manje imaju Nigerija i DR Kongo. Čast da na period od dvije godine zvanično važe za najbolji afrički tim, po jednom su imali Maroko, Kongo, Tunis, Južnoafrička Republika, Etiopija, Obala Slonovače, Alžir i Sudan.

    Aktuelni prvak Afrike, inače je Egipat, a izuzev ’faraona’, užem krugu favorita za osvajanje ovogodišnjeg Kupa nacija pripadaju Gana, Obala Slonovače, Kamerun i Nigerija. Nešto manje šanse daju se Marokancima, Senegalcima i Tunižanima, dok ostale ekipe, uključujući Južnoafričku Republiku i Angolu, važe za autsajdere.

    Bez debitanata i četiri bivša prvaka

    Najviše učešća na prestižnoj afričkoj fudbalskoj smotri imali su reprezentativci Egipta, kojima će nastup u Gani predstavljati 21. put da se pojavljuju na Kupu nacija. Slijede Obala Slonovače (16), Kongo (15), Gana (15), Kamerun (14) i Nigerija (14)...


    Na ovogodišnjem takmičenju neće biti debitanata, a najmanje iskustva, kada je riječ o Kupu nacija, imaju igrači Benina koji su do sada samo jednom obezbijedili plasman u završnicu.

    Među 16 učesnika, njih devet osvajali su Kup nacija jednom ili više puta. Ekipe koje su se uspijevale domoći trona tokom minulih decenija, a koje se neće pojaviti u Gani jesu DR Kongo, Etiopija, Kongo i Alžir.

    110 igrača dolazi iz Francuske i Engleske

    Najviše fudbalera koji će se pojaviti na Kupu nacija – već tradicionalno – dolazi iz francuskog šampionata (preko 70). Broj igrača koji dolaze iz engleske Premier lige, takođe je značajan (blizu 40), a mnogi klubovi naći će se na pravim ’mukama’ dok bude trajala završnica.

    Tako će Avram Grant imati mnogo problema u vrijeme održavanja Kupa nacija, s obzirom da će Čelsi biti lišen pomoći Kalua, Drogbe (Obala Slonovače), Esjena (Gana) i Obi Mikela (Nigerija)... Arsenal je imao ’sreću’ da se Togo ne plasira na završnicu, pa će Venger moći da računa na Adebajora, ali ne i na Kolo Turea i Ebuea, koji će igrati za Obalu Slonovače. Liverpul će morati bez Sisoka (Mali), dok Kup nacija neće ni ’osjetiti’ Mančester junajted.

    Birmingem će biti lišen usluga tri igrača (Nafti, Žaidi i Kingson), a na Kupu nacija igraće i dva Južnoafrikanca iz Blekburna – Beni Mekarti i Aron Mokoena. Najveću smotru afričkog fudbala neće propustiti ni četiri prvotimca Evertona, po dva fudbalera Totenhema, Vest Hema, Boltona, Midlzbroa, Redinga i Vigana, te jedan član Sanderlenda.

    U istom periodu, bez čak pet afričkih igrača nastupaće Portsmut i Njukasl, dok Aston vila, Fulam, Mančester siti i Derbi u svojim redovima nemaju nijednog fudbalera koji će se pojaviti na Kupu nacija.

    Francuski prvoligaši ... Prema broju fudbalera koji će nastupati na Kupu nacija, lista francuskih ekipa bila bi sljedeća: Le Man 7, Marsej 6, Nica 6, Lens 6, Lil 6, Nansi 4, Sošo 4, Mec 4, Strazbur 4, Bordo 3, Lorijen 3, Tuluz 3, Sent Etjen 3, Valensijen 3, Okser 3, Ren 2, PSŽ 1, Lion 1, Kaen 1. Jedini klub koji će biti pošteđen ’briga’ vezanih za nedostatak igrača biće Monako.

    Ostali šampionati širom Evrope, čini se, neće previše ’ispaštati’ zbog Kupa nacija. Kada je riječ o reprezentacijama koje se oslanjaju na ’domaće’ snage, treba pomenuti Egipat, čiji dres nosi tek šest fudbalera koji nastupaju van zemlje. Značajan procenat igrača iz domaćeg šampionata čini i reprezentacije Južnoafričke Republike i Tunisa, dok u selekcijama, poput Senegala, ne igra nijedan fudbaler iz tamošnjih prvenstava...

    izvor: CafeMontenegro

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    cetinje
    Posts
    831
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bogami nikad jace takmicenje ! svi prenosi na eurosportu 1i 2 i u to virijeme se igra i Australijan open a pocece i Rukometno prvenstvo evrope vrh !!!
    Montenegrina montegrina , sladja od najsladjih mandarina, opija poput najboljeg vina .

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    bruka kkao jako takmicenje i kako jake reprezentacije.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    retardirana fifa,nashli su kad ce uklopit ovo chudo..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  5. #5
    sarabubasara Guest

    Default

    tacno.chelseu fale 4 igraca zbog toga(Essien,Drogba,Kalou,Mikel)Arsenalu 2 (Toure i Ebue Togo se nije kvalifikovao pa ce idiot Adebajor igrati),Evertonu 2 i to vazna(Yobo i Yakubu)...
    Sve se iskomplikuje kad onu na Africki Kup Nacija no dobro to je njihova duznost.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, bas je to muka, sto Chelsea-ju fale cetiri igraca... 'Mrceni' Afrikanci ocito bi trebali odustati od tradicije odrzavanja ovog prestiznog takmicenja tokom svake dvije godine samo da bi Chelsea i ostali imali igrace tokom okrsaja protiv Fulhama i Birminghama... Kako da ne! To takmicenje se tokom 40-godisnjeg perioda odrzava svake druge godine i sada se nadje kakav 'mcesseny' i 'sarabubasara' koji bi, je li, trebali pokrenuti kakvu peticiju (mada bi prvo trebali da znaju da se neke federacije pri organizaciji ovakvih takmicenja pitaju znatno vise nego FIFA koju pominju (i zamislite taj 'presedan' - kako je samo ta FIFA dozvolila da Afrikanci ovog januara igraju kontinentalno prvenstvo. Pa to je trebalo zabraniti, zar ne? Eh...). Pustite virtuoze sa 'crnog kontinenta' da nam priuste 20-ak dana sjajnog fudbala! Bice to sjajna smotra...

    Kako god bilo - ocekuje nas najbolji Kup nacija do sada, turnir sa niz zvijezda i sjajnih reprezentacija i najbrze vijesti vezane za sve to na CdM-u Imam osjecaj da ce takmicenje biti sjajno... Obala Slonovace, Nigerija, Egipat, Gana, 'Bafana-bafana', Kamerun, Senegal...... Bice to sjajno takmicenje!
    Last edited by M_O_D_E; 15-01-08 at 04:01.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  7. #7
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za sve koji sa nestrpljenjem ocekuju ovo takmicenje (najkvalitetnije do sada - kada je rijec o Africi), evo i rasporeda prvih susreta, koji ce, kako neko navede, moci da se odgledaju na eurosportu:

    20. 01. Akra - Gana vs. Gvineja
    21. 01. Akra - Namibija vs. Maroko
    21. 01. Sekondi-Takoradi - Nigerija vs. Obala Slonovace (sigurno derbi prve faze, uz to i 'mec visokog rizika')
    21. 01. Sekondi-Takoradi - Mali vs. Benin
    22. 01. Kumasi - Egipat vs. Kamerun (jos jedan zanimljiv okrsaj)
    22. 01. Kumasi - Sudan vs. Zambija
    23. 01. Tamale - Tunis vs. Senegal (veoma zanimljivo...)
    23. 01. Tamale - Juzna Afrika vs. Angola (come on, Bafana-Bafana!)

    http://www.cafemontenegro.com/index....=17&news=17514
    http://www.cafemontenegro.com/index....=17&news=17885
    http://www.cafemontenegro.com/index....=17&news=18064
    http://www.cafemontenegro.com/index....=17&news=18171
    ....
    Last edited by M_O_D_E; 15-01-08 at 03:59.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  8. #8
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aha , evo upravo prochitah da je Fud.Fed. Cameroon-a odredila premije po kojima u sluchaju osvajanja kupa Afrike svaki igrach dobija po 100.000 eura . To je dobra vijest
    Go Go Cameroon !
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  9. #9
    sarabubasara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    E, bas je to muka, sto Chelsea-ju fale cetiri igraca... 'Mrceni' Afrikanci ocito bi trebali odustati od tradicije odrzavanja ovog prestiznog takmicenja tokom svake dvije godine samo da bi Chelsea i ostali imali igrace tokom okrsaja protiv Fulhama i Birminghama... Kako da ne! To takmicenje se tokom 40-godisnjeg perioda odrzava svake druge godine i sada se nadje kakav 'mcesseny' i 'sarabubasara' koji bi, je li, trebali pokrenuti kakvu peticiju (mada bi prvo trebali da znaju da se neke federacije pri organizaciji ovakvih takmicenja pitaju znatno vise nego FIFA koju pominju (i zamislite taj 'presedan' - kako je samo ta FIFA dozvolila da Afrikanci ovog januara igraju kontinentalno prvenstvo. Pa to je trebalo zabraniti, zar ne? Eh...). Pustite virtuoze sa 'crnog kontinenta' da nam priuste 20-ak dana sjajnog fudbala! Bice to sjajna smotra...

    Kako god bilo - ocekuje nas najbolji Kup nacija do sada, turnir sa niz zvijezda i sjajnih reprezentacija i najbrze vijesti vezane za sve to na CdM-u Imam osjecaj da ce takmicenje biti sjajno... Obala Slonovace, Nigerija, Egipat, Gana, 'Bafana-bafana', Kamerun, Senegal...... Bice to sjajno takmicenje!
    bivas sarkastican i vrijedjas bez ikakvog razloga.htijela sam da kazem da mnogim timovima fale igraci i da premijer liga nece biti ista,ali predpostavljam da se nisi ni trudio da procitas tako ''dug'' post na kome pise da je to njihova DUZNOST.Jesam li ja rekla za neku peticiju ili nesto tako?Ne.Tako ne napadaj bez razloga i ne pravi se pametan ,dobro ja znam da je Africki Kup Nacija Afrkancima jednako vazan kao Evropljanima Evropsko Prvenstvo i da to ide prije kluba,a ono sto sam POKUSALA da kazem je da ce timovi u Premijer Ligi biti bez nekoliko prvotimaca i tako ce igrati dosta zamjena i zato sam rekla da to ISKOMPLIKUJE stvar.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Location: Location: Location: Location: Location:
    Posts
    833
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas na ANC Kamerun igra svoju prvu utakmicu . Odmah derbi grupe protiv Egipta . Pobjeda bi znachila gotovo siguran prolaz dalje ... Evo malo "za zagrijavanje" nekoliko klipova mog omiljenog kamerunskog igracha ...




    ... ochekujemo malo magije i danas :devil:
    give me THE red pill.
    wake me up.
    Bondar: No hay banda! There is no band. It is all an illusion

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    4-1 za egipat. eto ga dade za kamerun
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je 4-2.
    eto'o oba gola za crnce
    /

  13. #13
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarabubasara View Post
    bivas sarkastican i vrijedjas bez ikakvog razloga.htijela sam da kazem da mnogim timovima fale igraci i da premijer liga nece biti ista,ali predpostavljam da se nisi ni trudio da procitas tako ''dug'' post na kome pise da je to njihova DUZNOST.Jesam li ja rekla za neku peticiju ili nesto tako?Ne.Tako ne napadaj bez razloga i ne pravi se pametan ,dobro ja znam da je Africki Kup Nacija Afrkancima jednako vazan kao Evropljanima Evropsko Prvenstvo i da to ide prije kluba,a ono sto sam POKUSALA da kazem je da ce timovi u Premijer Ligi biti bez nekoliko prvotimaca i tako ce igrati dosta zamjena i zato sam rekla da to ISKOMPLIKUJE stvar.
    A ja se salim... Nemoj zamjeriti i izvini. Zbilja...

    Uglavnom, dodjosmo do cetvrtfinala. Jadna Juzna Afrika, jos je jadniji ispao Pareira bez Mekartija. Sve sto su pruzili, izgleda veoma tuzno uoci Mundijala... Iako su domacini, mozda bi mogli da razmisle da prepuste mjesto kakvom... Svazilendu? Bijedni su...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  14. #14
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne pratim,nemam kad od obaveza-tako se kaze odje,steta sto ne pratim one dvije budale sa jurosporta...cujem da ne staju sa dobrom muzikom
    1993-2020

  15. #15
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JLEW View Post
    ne pratim,nemam kad od obaveza-tako se kaze odje,steta sto ne pratim one dvije budale sa jurosporta...cujem da ne staju sa dobrom muzikom
    Prejaki su! Ludaci... U prvoj fazi su prenosili utakmice u vecernjem terminu, genijalni su...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vele: "koliko duvachkih instrumenata na stadionu, kao da smo u guchi...". a ovaj drugi se ubacuje "nije ni chudo shto ih zovu - ganci". na granici neukusa, mozda, ali jebeno zabavno.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  17. #17
    sarabubasara Guest

    Default

    pitam ja mog frenda iz Kenije,sto Kenija ne igra Africki Kup Nacija on kaze zbog ovih
    izbora,ubijanja i sl pa im zabranili.Bas je baksuzna repka Kenije...nisu im dali na prosli Africki Kup Nacija jer se politika mjesala u fudbal,ni na kvalifikacije za SP 2006...inace za njih bi navijala ili za Zimbabwe 8) ali posto se Zimbabwe nije kvalifikovao,a Kenija ne igra ...Ivory Coast ofcourse...mada sam ja da manje reprezentacije osvajaju trofeje (pitate se zasto )...
    @CDM
    Nema veze,samo iz tvog posta ispada kao da sam neki rasista ...

  18. #18
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokusavaju da budu smijesni non stop. Ipak je to previse... Mozda za neki cirkus bi bilo ok, ovako ne... Pretjeruju..

  19. #19
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma sofro ne mrazi partizan:joint:
    1993-2020

  20. #20
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ me, myself and I... Slicna je opaska bila prilikom otvaranja... Navijaci trube tokom citave utakmice, a jedan od komentatora govori 'pa pogledajte sve ovo - kako su se obukli, kako trube... Uostalom, ne zovu ih dzabe Ganci'...

    A jos je jaci bio komentar na utakmici Juzna Afrika - Tunis... Ovi nesretnici gube sa 3:0, svaki napad ode u pm. zbog Zume, koji je nenormalno sebican... Dos Santos izvodi slobodnjak sa 20 metara, a komentaror govori 'U, kako bi dobro bilo da Dos Santos raspali i pogodi Zumu u glavu, pa da se ovaj onesvijesti... Juzna Afrika bi tada djelovala ozbiljnije'

    @ sarabubasara... Ma, ne zezaj. Samo se salim...

    Eh, za koga sad navijati kad je Juzna Afrika postigla tako bijedan rezultat.....

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  21. #21
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za decic,dosao je ramirez
    1993-2020

  22. #22
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    @ me, myself and I... Slicna je opaska bila prilikom otvaranja... Navijaci trube tokom citave utakmice, a jedan od komentatora govori 'pa pogledajte sve ovo - kako su se obukli, kako trube... Uostalom, ne zovu ih dzabe Ganci'...

    A jos je jaci bio komentar na utakmici Juzna Afrika - Tunis... Ovi nesretnici gube sa 3:0, svaki napad ode u pm. zbog Zume, koji je nenormalno sebican... Dos Santos izvodi slobodnjak sa 20 metara, a komentaror govori 'U, kako bi dobro bilo da Dos Santos raspali i pogodi Zumu u glavu, pa da se ovaj onesvijesti... Juzna Afrika bi tada djelovala ozbiljnije'

    @ sarabubasara... Ma, ne zezaj. Samo se salim...

    Eh, za koga sad navijati kad je Juzna Afrika postigla tako bijedan rezultat.....
    Josh uvjek pratish ovo takmichenje ?
    Javite mi kad je polufinale..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  23. #23
    sarabubasara Guest

    Default

    Quote Originally Posted by M_O_D_E View Post
    @ me, myself and I... Slicna je opaska bila prilikom otvaranja... Navijaci trube tokom citave utakmice, a jedan od komentatora govori 'pa pogledajte sve ovo - kako su se obukli, kako trube... Uostalom, ne zovu ih dzabe Ganci'...

    A jos je jaci bio komentar na utakmici Juzna Afrika - Tunis... Ovi nesretnici gube sa 3:0, svaki napad ode u pm. zbog Zume, koji je nenormalno sebican... Dos Santos izvodi slobodnjak sa 20 metara, a komentaror govori 'U, kako bi dobro bilo da Dos Santos raspali i pogodi Zumu u glavu, pa da se ovaj onesvijesti... Juzna Afrika bi tada djelovala ozbiljnije'

    @ sarabubasara... Ma, ne zezaj. Samo se salim...

    Eh, za koga sad navijati kad je Juzna Afrika postigla tako bijedan rezultat.....
    svako ima svog Simona...
    Da li govorite o komentatorima sa Eurosporta?Ma,OK su na eurosportu ali kakvi su bili na TV Avala...znaci,vode emisiju Goallissimo i igra Roma-JUventus.
    Komentator 1:Nedved!Nedved!A daj im ga majku ti tvoju!
    Komentator 2:Vidi se da sam dobro odigrao tiket...
    Komentator 1:U,to je sladak ovaj Tadei...
    Komentator 2:Totti se nije dobro osisao...treba ponovo.
    ...

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zanimljivi su. ulazi Aruna Kone u igru: "i evo ga chovjek negativ".

    http://www.mtnfootball.com/content/070808_kone_wl.jpg

  25. #25
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    komentatori su zvek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nacija, nacionalizam, nacionalista ...
    By Ćipur in forum Istorija
    Replies: 55
    Last Post: 20-01-11, 21:23
  2. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •