Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 35 of 35

Thread: Lord of ring (Semmy Schillt)

  1. #26
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa svijet nije nikad imao toliko teske borce,kakvo je vrijeme doslo taman ce se apsolutna kategorija morat mjenjat,Tajson je u top formi ima oko 90 kila a Hong Man choi ima 160 mozda je nabacio jos koji kg :P a npr oboje ista kategorija

  2. #27
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uporedjujes pogresne stvari. Boks i MMA se dosta razlikuju. U boksu tezina i visina borca nije toliko vazna kao u K-1, gdje je visina prednost. U UF je neka pretjerana visina cak i hendikep, ali zato kilaza dobro dodje ako ne utice mnogo na tehniku.

  3. #28
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa, u pravu si.Boxeri boxuju 12 rundi,kad se koriste samo ruke,mnogo je lakse utec onim grdosijama,mada visoki boxeri i teski opet imaju prednost u duzim rukama i boxerski vijek im je duzi(posebno skolovani ruski boxeri poznati po svojim konstantnim direktima lijevom rukom).
    A k1 ima mnogo manje rundi i pravila koja dosta odgovaraju Visokim ljudima,kojima je koljeno maltene u visini(covjeka prosjecne visine) protivnika.Takodje smatram da za 3 minuta svaka grdosija moze kondiciono da se spremi,tako da je izmoravanje protivnika,iskljucena mogucnost.
    K1 bi morao da se pozabavi po tom pitanju.Jer je stvarno bruka da tako tehnicki nepotkovani borci osvajaju titule.Uf je druga prica,slazem se,tu sve ima svoje prednosti i mane,i visina i kilaza pomazu koliko i stete borcu(mislim na tako enormne velicine,kao hong man ili schilt)

  4. #29
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    PODGORICA
    Posts
    822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgorichanin View Post
    Ne ja mislim da je ovaj K1 mech dobio Le banner.A posije toga je uslijedio njihov mec u ultimate fight varijanti i zavrseno je nerijeseno nakon 3 runde(bili su max iscrpljeni i tu je bob sapp bio,na moje iznenadjenje,jednako dobar ka le banner).Rekao sam za ovaj K1 mec da misli mda je dobio Le banner,nisam siguran dakle. PS: Novi sam na forum i,kao i vi velik isam fan borilackiju vjestina
    Ponavljam taj mec je bio nerijesen, pratim sve meceve i prakticno ih znam na pamet, svaki sam gledao vise puta (prije i poslije treninga profesionalna deformacija:hardrock.

  5. #30
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Neom@x View Post
    Ponavljam taj mec je bio nerijesen.
    U pravu si,sad sam provjerio

  6. #31
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne pratim bas al'tu i tamo pogledam poneki mec ako naletim...

    Kako vam se svidja Badr Hari? Djeluje kao normalni momak za gradilista nekog ali ubija nogom, sto je ono.

    Talenat a? Pih kako mrzim Shillta... Cisto na snagu, visinu i na ubitacna koljena...uh :x, kad zvizne nekoga u glavu..Koljac pravi..uaaaa
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  8. #33
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Give me more, give me more.

    Nego, kad se vec pominjao Leko -->

    Al'ovaj mi je omiljen, minut 3.10 i usporeni na 4.53

    Boooom, i :zzz:
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    e ovako. ni sam ne znam kako mi iskoci ime badr hari. i kad sam prvu sliku vidio sve mi je bilo jasno..evo vec 10 dana samo po netu o njemu trazim...
    prvo faca : pravi onaj marokanac crn crn a i ime mu sve govori.
    gradja: 1.97 i 93 kila cini mi se... 2metra u cojeka.gradjen ono prefektno.od 6godine trenira .pravi onaj tucaros sa ulica problem.gleda sam neke snimke oce da se bije sa sudijom.obezbjedjenjem,lomi cuda radi... ima onu ruku dugacku i noge tanke reko ovaj sa ovima nogama ne moze pile ubit a cojek samo cepa noznu tehniku...
    i na kraju sto mi se isto svidjelo namrtvo je to kako cojek izlazi na one prenzentacije (na slikanje) qlira.svi digli gard on ruke u dzepove..qlira ..ka onaj reper T.I.

    rispekt i svaka cast.od sad znam koga da pratim

    btw..filipovic se vrace
    f6

  10. #35
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ponasanje mi njegovo ne odgovara nikako,prava ona bitanga sa ulice...ali je sigurno borac koji od ovih sad ima najvecu perspektivu i moze najvise da napreduje.Moje je licno misljenje da je zasluzio da prodje Remmy-ja Bonjasky-ja na ovogodisnji turnir al ajd.
    Ja licno najvise u K1 volim Rey Sefa !
    Mirko se valjda u Japan sad bori snekom Kamikazom japanskom,bice da su mu namjestili nekog slabijeg borca da povrati samopouzdanje i izadje iz psiholoshke krize.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •