Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 76

Thread: Nemogu da vjerujem da i ovo postoji ???

  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Nemogu da vjerujem da i ovo postoji ???

    Gazdarice su me tukle pesnicama i šipkom


    Podgorica - Radnica butika "Exclusive" u centru Podgorice Snežana Anđelić ( 28 ) završila je sinoć u bolnici, nakon što su je juče popodne, kako tvrdi, pretukle vlasnice radnje Nataša i Sandra Mijušković.
    Djevojka je juče nekoliko sati provela na detaljnim pregledima u Kliničkom centru u Podgorici, poslije čega su ljekari odlučili da je, zbog podliva i povreda na glavi, zadrže na neurohirurškom odjeljenju. Ona je slučaj prijavila policiji, koja je pokrenula istragu.
    Anđelićeva je sinoć u Urgentnom bloku "Vijestima" ispričala da su je vlasnice butika, gotovo dva sata "bez povoda držale zaključanu u magacinu, gdje su me tukle pesnicama, nogama i metalnom šipkom".
    - Stigla sam na posao u 13.45 časova i rekla koleginici iz prve smjene da ode nešto da pojede, jer je, zbog toga što smo primali robu, trebalo da ostane duže na poslu. U međuvremenu, stigla je Sandra i počela da viče na mene. Govorila mi je otkud mi pravo da šefujem u butiku i da bez njenog znanja puštam nekog da izađe. Tada me je udarila pesnicom u glavu i odgurnula. Braneći se, i ja sam nju odgurnula i krenula da uzmem tašnu i jaknu. Rekla sam joj da treba da je sramota zbog toga što me udara i zaprijetila da ću sve da prijavim policiji - ispričala je Snežana.
    Ona tvrdi da je pominjanje policije ražestilo vlasnicu koja je nakon toga ugurala u magacin, a potom iz butika izbacila mušterije i zaključala radnju.
    - U magacinu me je ponovo udarila, a onda je počela da me ubjeđuje da se ništa nije dogodilo i da treba da se smirim. To ubjeđivanje i naša prepirka trajala je više od sat i po. Nije mi dozvoljavala da izađem, ali sam uspjela da telefonom pozovem sestru u Budvi. Uspjela sam da joj kažem šta mi se događa i rekla joj da zove policiju. Nakon toga mi je vlasnica uzela telefon i bacila ga na pod - rekla je djevojka.
    Prave muke nastupile su tek kada je oko 16 časova u butik stigla druga gazdarica - Nataša.
    - S vrata me uhvatila za ruku i svom silinom gurnula u ćošak magacina. Glavom sam udarila u police. Nataša mi je zavrnula ruku, dok me Sandra tukla i vrijeđala. Ne znam kako i sa čim su me sve udarale, pokušavala sam da se odbranim, znam da sam jednu od njih ogrebla noktima po licu. E, tada su batine počele da pljušte. Sklupčala sam se i rukama pokušavala da zaštitim glavu. Sandra me je udarala šipkom, a Nataša nogama. Molila sam ih da me puste, preklinjala da prestanu da me tuku, ali ništa nije pomagalo. To je trajalo sugurno desetak minuta, osjećala sam da gubim svijest od batina. Mislim da me je spasilo to što je koleginica ušla u magacin i plačući pokušavala da ih urazumi. Sandra je i nju udarila po vratu i ona je istrčala iz radnje - ispričala je Anđelićeva, koja je tada uspjela da se pridigne, uzme stvari i pobjegne.
    Uplakana, lica prekrivenog krvlju i modricama Snežana je s koleginicom sjela na klupu na vrhu Hercegovačke ulice, gdje su im prišli radnici iz okolnih butika.
    - Pozvale smo taksi i otišle u policiju. Kada sam inspektorima ispričala šta mi se dogodilo, nijesu mogli da vjeruju. Oni su me prevezli do bolnice - rekla je Snežana Anđelić.
    Vlasnice butika, nakon incidenta, pozvane su u policiju gdje su dale izjavu.
    Sinoć oko 20.30 časova sestre Mijušković su sa još jednom radnicom bile u butiku, gdje su iz paketa vadile robu.
    - Izađite - bilo je sve što su rekle novinaru na pitanje šta se tokom dana dogodilo u njihovom butiku.


    Mislim, sta reci, ali cini mi se da je robovlasnistvo proslost, a ocemo u Evropu.
    E malo sutra !!!
    Last edited by CRNOGORAC_FR; 19-12-07 at 12:02.
    Here and There

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :shock: :shock: :shock:
    Kako Vaša bolest ?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Kad je bilo ovo ?
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zenskom da das vlast, 'bem im njihov pms i sve mrakove i zute minute... krv im jeb... :mad:

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Po 3 mjeseca u zhspu na prevaspitanje...
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  6. #6
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Eto ovome u prilogu mogu rec da su se u gimnaziji tukle samo djevojke,koliko ja znam 5 puta, eeee kakvi su to prljavi okrsaji bili...Sto se tice ove tuce iznijecu misljenje kada procitam post do kraja,jer mi izgleda vrlo dugacko preko moba...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ko joj je kriv sto je gazdovala u tudjem butiku
    /

  8. #8
    Join Date
    May 2006
    Location
    Dolina Bogova...
    Posts
    126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U tvorza po nekih 2 mjeseca i novchana kazna od 10.000 e, ako je sve ovo tachno to bi bila dosta pravedna kazna !!!
    My crime is that of curiosity ! ! !

  9. #9
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ZeroC00L View Post
    U tvorza po nekih 2 mjeseca i novchana kazna od 10.000 e, ako je sve ovo tachno to bi bila dosta pravedna kazna !!!
    PLUS da se ostalim zatvorenicama da po jedan dildo, pa da se pozabave malo sa ove dvije. E, mozda bi TAD kazna bila dovoljno pravedna...

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Pa ko joj je kriv sto je gazdovala u tudjem butiku
    Jes, ko je ona da daje pauzu za rucak drugoj radnici

    Uzas stvarno... mislim uzas je sto su te sestre (sisters in action) pustene nakon sto su dale izjavu... Vidjecemo oce li iko preduzet sto povodom toga
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  11. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dale izjavu i doma, ka da nista nije bilo, nemogu cudom da se nacudim...
    Here and There

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Jes, ko je ona da daje pauzu za rucak drugoj radnici

    Uzas stvarno... mislim uzas je sto su te sestre (sisters in action) pustene nakon sto su dale izjavu... Vidjecemo oce li iko preduzet sto povodom toga
    Oce q. Kao i sve sto se zavrsi u lipoj nam Crnoj Gori. Nasa posla, veze vezice, zamazi oci malo i to je to.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  13. #13
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Strasno :mad: :mad: :mad: pravac--->>> Spuz bi ja njih 2...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da se u srecne zemlje dooobra lova uzima za ovakve traume i batine. Grijesim li?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by netsniper View Post
    Oce q. Kao i sve sto se zavrsi u lipoj nam Crnoj Gori. Nasa posla, veze vezice, zamazi oci malo i to je to.
    Pa e, njihov ZAOVICIC radi u DB, a PASENOG im je nacelnik nekog odjeljenja u MUP-u...

    Zato ja da samar opalim nekoj od njih, guslao bih 2 mjeseca u istragu uz pjesmu "TRIDESET KVADRATA"
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  16. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,725
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Pa e, njihov ZAOVICIC radi u DB, a PASENOG im je nacelnik nekog odjeljenja u MUP-u...

    Zato ja da samar opalim nekoj od njih, guslao bih 2 mjeseca u istragu uz pjesmu "TRIDESET KVADRATA"
    ziva ti je to istina

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Zato ja da samar opalim nekoj od njih, guslao bih 2 mjeseca u istragu uz pjesmu "TRIDESET KVADRATA"
    :shock: A i ti, vala... :???: Zenskom bi samar opalio? :roll: Pih, sramoto jedna, stidi se...

    p.s. Cijelih 6 smajlija + ovaj, jbt...

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocigledno zne u Podgorici podlijezu nekoj epidemiji agresivnosti, imajuci u vidu i onaj slucaj sa snimkom dje su one djevojke mucile onu jadnicu...

    Nego, reklo bi se da su agresivne (u fizickom smislu) zene mnogo opasnije od agresivnih muskaraca :shock: Koliko vidim, to su mucenja koja traju satima i to su neki posve svirepi nacini.

    Izgleda da je doslo vrijeme da ako neko mora da te maltretira, bolje da to bude muskarac.
    Kako Vaša bolest ?

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SOA NEBESKA
    Posts
    2,335
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    MIKE, pazi da se ne zamjeris nekoj PodgoricanKi :P
    ontopic. Smijem se kladiti da ce ove dvije proci bez ikakve kazne, i sudjenja.
    Oj visoki Durmitore svih planina direktore...

  20. #20
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Ocigledno zne u Podgorici podlijezu nekoj epidemiji agresivnosti, imajuci u vidu i onaj slucaj sa snimkom dje su one djevojke mucile onu jadnicu...

    Nego, reklo bi se da su agresivne (u fizickom smislu) zene mnogo opasnije od agresivnih muskaraca :shock: Koliko vidim, to su mucenja koja traju satima i to su neki posve svirepi nacini.

    Izgleda da je doslo vrijeme da ako neko mora da te maltretira, bolje da to bude muskarac.
    Pa nisam bas u fazonu da maltretiram, odakle mi pravo ???
    A i ne zelim...
    Here and There

  21. #21
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CU ja nekom da se zamjerim

    Vidjecemo sta ce biti. A sta je bilo s onim idiotima sa video snimka?

    Frnacuz, nijesam ni trazila da me maltretiras, da prostis, nego htjedoh reci da su zene izgleda okrutnije siledzije od muskaraca.
    Kako Vaša bolest ?

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LJUDI MOJI TO vam je jedna strana price.kao drzala je u butiku da ne izadje a ova telefonirala sestri i jos nije mogla izaci,nego ce biti da je popila otkaz,zbog shefovanja, pa trazila neke pare koje joj ne pripadaju i tu se poshklapala i svadjala sa gazdaricom,koju je vjerovatno izbila,jer i sama kaze da je ogrebala je, i kad je to vidjela ova druga gazdarica onda udarile obe na nju-pa sad sere po njima ne bi li im napakostila.
    ne mislite da je sve kako ova veli
    eeeeejj,gdje je taj svrljig?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by STINGO View Post
    LJUDI MOJI TO vam je jedna strana price.kao drzala je u butiku da ne izadje a ova telefonirala sestri i jos nije mogla izaci,nego ce biti da je popila otkaz,zbog shefovanja, pa trazila neke pare koje joj ne pripadaju i tu se poshklapala i svadjala sa gazdaricom,koju je vjerovatno izbila,jer i sama kaze da je ogrebala je, i kad je to vidjela ova druga gazdarica onda udarile obe na nju-pa sad sere po njima ne bi li im napakostila.
    ne mislite da je sve kako ova veli
    U svakom slucaju ce to biti zavrsna verzija price. Ako ta njena koleginica, sto je na momenat upala unutra i placno molila da prestanu, ne bude svjedocila u njenu korist... CAAAOOOO!!! To su 3 na 1 i vidimo se...

  24. #24
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    A što da i žene ne tuku nekog? Ja sam za to da u zagarantovanih 30% tuča i maltretiranja učestvuju žene kao aktivni učesnici. Sve za rodnu ravnopravnost.

    Siguran sam da nije baš sve tako kao što kaže okrvavonosena, ali isto tako ne mislim da je slagala načisto. Istine je oko 70%. Vjerovatno.

  25. #25
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Out and about
    Posts
    457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve na stranu, al u srecne zemlje [sa srecnim gradjanima] ove bi dvije mogle da zatvore radnju, e niko ne bi stio da shoppinguje kod nasilnica. Srecom, nikad nista nisam tamo kupila [nije mi po ukusu].
    E, sad sto se zakona tice: po onome sto procitah, cura ima teske tjelesne povrede [bila na urgentnom] i ovo je bilo dovoljno da se ove dvije nindze malo duze zadrze. Mnogo je vazno da je zrtva posla u bolnicu i uzela ljekarsko uvjerenje o vrsti povreda; Nadam se da ovo djelo spada u kr. dj. koja se gone po sluzb duznosti [ne mogu sad da kopam]. Ali kao sto neko rece, nasa pravda je spoooooora, a cesto se i zagubi... Inace, mislim da ima raznih elemenata, plus sto sigurno radnica nije bila osigurana kao zaposleni, sto je jos jedno kr. djelo....

    offtopic: cuh da Irish pub ima politiku kuce da ne sluze pice Romima. Bilo ili ne istina, meni je to dovoljno da ne idem tamo, i mogu vam rec da sam prosle sedmice odvratila od namjere da se tamo oblocu grupu mijesanih stranaca.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telepatija? - Postoji li i kada?
    By Infected in forum Sve i svašta
    Replies: 35
    Last Post: 31-01-15, 15:15
  2. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  3. Sjeverna Osetija - Horor, bezumlje...ne postoji prava rijec
    By Hombre in forum Politika generalno
    Replies: 107
    Last Post: 09-03-05, 07:34
  4. da li postoji...
    By Anonymous in forum Gastronomija
    Replies: 40
    Last Post: 17-10-04, 00:10
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •