Page 742 of 812 FirstFirst ... 242642692732738739740741742743744745746752792 ... LastLast
Results 18,526 to 18,550 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #18526
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luka hn View Post
    Kakav je ovo kanal TV CH1, je li to preimenovani MBC?
    Ne. MBC postoji i dalje. Ali je programska šema ovog kanala gotovo ista kao i MBC. :upset:

    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  2. #18527
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Upao je na mjesto MBC-a, pa sam mislio da je preimenovan. Inače, koliko sam primjetio ono što ide na programu na tom kanalu nema nikakve veze sa onim što piše u vodiču, kao da se radi o potpuno drugom kanalu.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  3. #18528
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Cuveni Nino ne odustaje. Nema dje nije duzan ali i dalje muze drzavu na osnovu raspodjele od frekvencija.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  4. #18529
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja MBC nemam nego ovaj ch1 kod mene je nestao mbc.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  5. #18530
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Čisto da vas obavjestim, ovo što sam pominjao je izvodljivo, šta više, pokrenuta procedura.
    Uz ovaj račun će mi dospjeti preostalih 5 rata za kupljeni telefon, a do tada sam dužan da u šop vratim opremu...
    Čim platim ovo, pa-pa...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #18531
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Novo na Extra TV-u! "Mne sport" u videoteci. A promijenjen je i izgled Extra portala. Ali samo vizuelno, jer nema suštinskih promjena niti novih sadržaja.
    Last edited by luka hn; 02-12-17 at 14:49.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  7. #18532
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo da ponovim i na ovoj temi:

    Pogledajte račune za ovaj mjesec ako je neko produžavao ugovor.
    Nas su po ko zna koji put pokušali opljačkati. Od prvog dana koristimo Magentu L, sad smo 25og produžili ugovor i dobili HBO paket godinu dana free. Stigao račun i ladno nam naplatili Arenu i Pink paket koji su sastavni dio Magente!!!
    Naplatili su i HBO ali on je na kraju umanjen jer je poklon.
    Kazu da odemo do poslovnice haha, njihova greska i jos da gubim vrijeme do poslovnice. Na kraju su prijavili pa cu vidjeti za koji dan.
    Ztao pogledajte svoje racune i racune starijih ljudi i onih koji nece vidjeti ovo da nije nekome naplaceno.
    Svakome se desi da pogrijesi, ali kako to vazda pogrijese u svoju korist, to mi nije jasno!!!
    Što je mnogo, mnogo je.

    Lopovi ponovo u akciji!!!!

    Prije svega da se izvinim ljudima u Telekomu koji su uvijek tu da pomognu, izadju u susret i urade sve što mogu, ali post se odnosi na većinu.

    Ovaj post ide na sve tri teme, Optika, Extra Tv i T Mobile.

    Imate gore moj post vezano za prošli mjesec kako su nam pokušali naplatiti nešto što ide standradno u paket. Pa isšpravke, izvinjenja i čuda i evo ga opet. Ponovo su nam naplatili i Arenu i Pink paket. Postoje li riječi za ovo? Bezobrazluk, lopovluk, neznanje, nestručnost...?

    Provjerite i vi svoje račune.

    Prošli mjesec smo prešli preko ove greške, ovaj mjesec sigurno neću. Opet ponavljam, nijesu u pitanju pare, vec princip!!

    Evo računa (niže su nam umanjili HBO paket koji imamo kao poklon, a naplatili Arenu i Pink).


  8. #18533
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Pa ti raskini ugovor, imaš u kblo i drugih operatera
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  9. #18534
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja ću ih otpozdravit još malo,čim istekne ugovor,magenta l i gluposti aufiderzen za sva vremena.tu je već iptv za 5e mjesečno,vrhunski kanali,nema što nema.kakvi tzv extra tv

  10. #18535
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Danas vraćena oprema u šop!!!!! Još ujutru da platim račun za prethodni mjesec i ZBOGOM ZAUVJEK Magenta i Telekom kablovska!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  11. #18536
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Danas vraćena oprema u šop!!!!! Još ujutru da platim račun za prethodni mjesec i ZBOGOM ZAUVJEK Magenta i Telekom kablovska!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nadam se i da ćeš ZAUVJEK odlećeti sa ovog topica! Da nas oslobodiš tvog prisustva i plakanja na ovom topicu. Srdačno.

    @ montenegrina,
    forum ti ne može riješiti tvoj problem, već isključivo sektor za prigovore u Telekomu! Ovako samo prizivaš i zatrpavaš ovaj topic komentarima sa par riječi i koje veze sa vezom nemaju koje se odnose na tvoj problem. Bez ljutnje.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  12. #18537
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Nadam se i da ćeš ZAUVJEK odlećeti sa ovog topica! Da nas oslobodiš tvog prisustva i plakanja na ovom topicu. Srdačno.

    @ montenegrina,
    forum ti ne može riješiti tvoj problem, već isključivo sektor za prigovore u Telekomu! Ovako samo prizivaš i zatrpavaš ovaj topic komentarima sa par riječi i koje veze sa vezom nemaju koje se odnose na tvoj problem. Bez ljutnje.
    A Boga mi, ni tkom kako je krenulo ))

  13. #18538
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Lopovi ponovo u akciji!!!!

    Prije svega da se izvinim ljudima u Telekomu koji su uvijek tu da pomognu, izadju u susret i urade sve što mogu, ali post se odnosi na većinu.

    Ovaj post ide na sve tri teme, Optika, Extra Tv i T Mobile.

    Imate gore moj post vezano za prošli mjesec kako su nam pokušali naplatiti nešto što ide standradno u paket. Pa isšpravke, izvinjenja i čuda i evo ga opet. Ponovo su nam naplatili i Arenu i Pink paket. Postoje li riječi za ovo? Bezobrazluk, lopovluk, neznanje, nestručnost...?

    Provjerite i vi svoje račune.

    Prošli mjesec smo prešli preko ove greške, ovaj mjesec sigurno neću. Opet ponavljam, nijesu u pitanju pare, vec princip!!

    Evo računa (niže su nam umanjili HBO paket koji imamo kao poklon, a naplatili Arenu i Pink).

    Pisao sam vec nekoliko puta, mojoj suprugi su mjesecima dodavali na racun za mobilni neka 2.7 eura, i svaki mjesec je morala da pise prigovor, dok joj nije dosadilo pa je presla na mtel. Tada kad smo posli da trazimo prebacivanje broja, tj da platimo racun posljednji momak nam je objasnio da je neka sistemska greska i da je samo trebalo da joj kolege zamijene sim karticu. No to niko nije ni pomenuo pola godine...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

  14. #18539
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Interesuje me kako da se raskine ugovor sa T-Com-om, imam Magentu XL ali meni internet brzina ne prelazi 4mbs skoro nikada?

    Dosta puta sam iskulirao i pokušao da riješim problem, ali jednostavno nema riješenja, jer oni mi nešto naprave pa radi 3 dana i onda opet ništa.
    Meni ne treba ni televizija ni fiksna telefonija, meni treba internet koji ja sa ovim provajderom NEMAM.
    Ako neko zna kako ide procedura za raskid ugovora i ostalo molim neka napiše i pomogne mi.

    Hvala!
    This time next year we'll be millionaires

  15. #18540
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Nadam se i da ćeš ZAUVJEK odlećeti sa ovog topica! Da nas oslobodiš tvog prisustva i plakanja na ovom topicu. Srdačno.

    @ montenegrina,
    forum ti ne može riješiti tvoj problem, već isključivo sektor za prigovore u Telekomu! Ovako samo prizivaš i zatrpavaš ovaj topic komentarima sa par riječi i koje veze sa vezom nemaju koje se odnose na tvoj problem. Bez ljutnje.
    Problem mi je rijesen bas na forumu neces vjerovati Oba puta. Pisem da sto vise ljudi vidi i provjeri svoje racune, a ovo citaju i oni za koje nikad ne bi pomislio da citaju.
    Pa ova tema sluzi da ss na njoj pise, tako da ne znam kakvo zatrpavanje. Ili da se pravimo da je sve divno i ruzicasto?
    Zbog toga se 30 god nista ne mijenja, svi ćutimo, da ne zatrpavamo temu.
    Ne ljutim se naravno.
    Zadovokjstvo mi je sto je bar neko ko je ovo citao obratio oaznju na svoj racun, a bilo ih je vise


    Sent from my HTC 10 using Tapatalk

  16. #18541
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Montenegrina, samo ti piši jer ovo je tema za to, pušti Prezlu što priča! Ne no ćemo njega pitat što ćemo pisat
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #18542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Sta se meni desilo...

    Zove me neka finansijska institucija imam jedan dug 240+ drugi 180+

    Sta je reko to drugovi sve placam po dolasku racuna...

    I sta je scena ja sam 2 ugovora raskinuo presao na nove ugovore prije skoro godinu. I debili nijesu rasknjizili to i dug isao i isao.

    Ovamo dje sam placao normalno ide net ne gase ga. Odem u poslovnicu t coma veli ova ne znam ti ja, moras donijeti uplatnice. Reko gospodjo kakve uplatnice vidis da se placa racun redovno i da je greska.

    Znaci zovi ne zovi, svi se ludi prave hoce da mi otmu 500eur.

    Kakvi su to glodari mrtvi. Morao sam na putovanje, vidjecemo kad se vratim sta je i kako je.


    Molim se da dodje telemah ili neko na zhb. Da prebacim sve ugovore i uredjaje.

    Za sad imam :

    3 regularna adsl
    2 sezonska
    Telefon sa pretplatom od 40eur(+ jos 40 racuna makar na taj)
    3 pripejd broja
    2 usb interneta

    Znaci taj dan kad raskinem sve sa pi komom cu da se napijem kao dzukela


    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #18543
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Ja moram reći da imam relativno dobar internet i skoro pa nikakve nesuglasice sa operaterima prije svega, koji su skoro svaki put kad smo ih zvali ili prijavili neki problem, bili poprilično ažurni i predusretljivi...ali daleko od toga da nemam primjedbi.

    1. plaćam magentu xl sad sam prešla na ovo novo iako sam dosad imala optiku i sve full dobismo kao još brži internet i nekakvih milion minuta i jedan telefon huawei kako mi se čini...

    Pazi sad ovo:
    2. evo mjesec dana smo kupili kod t-coma telefon NOKIA koji nam u kuću izaziva prekid interneta brate!? Bukvalno i ne izmišljam stvarno! Takođe nam se juče desilo kad smo torent upalili, stade nam net...ugasimo proradi...upalimo opet sve stane....i extra tv i wi-fi sve brate se ukoči i diskonektuje...juče smo vas dan uzimali telefon u ruke, kako stigne poruka na viber ili whatsUp tako stane net u cijeoj kući (kad je phone na wi-fi)
    Je li od telefona ili ne ne znam...pomažite što može biti je li iko čuo da može ovako nešto?
    -takođe sam primijetila da je generalno wi-fi mnogo gori... sad ni na mom telefonu gdje nikad problema nijesam imala ne radi kako treba i bude da sliku ne može da mi pošalje, a slala sam cijele pjesme viberom?!
    Takođe zbog tog problema sam bila na netu telefonskom, ovome 4G telenor i potrošila za tri dana 1 GB a ranije mi je taj 1GB skoro pa bio dovoljan mjesečno jer kod kuće sam vazda na wi-fi..
    Nervira me što u t-com nemaju pojma ni ideju što može biti a mi se evo 15 dana patimo a plaćamo kao da se ne patimo!

    3. dobila sam od njih uz magentu broj 067 tj prebačili su mi moj stari broj, nijesam novi uzela...e sad imam dual sim tel i oristim tel net od promontea jer mi je uvijek prioritetna mreža bila 069, i nalazi se na prvom mjestu u aparatu (mislim da je aparat kupljen kod telenora, valjda zato imam net 4G odličan i ne žalim se) međutim, imam samo 1GB neta kod Telenora, a sad sa ovom novom magentom imam kod T-com -a 2 GB plus nekakvih 100 GB za godinu dana ali mi nije 4G jer je kartica na mjestu br2 u aparatu...
    Neka mi neko ko zna kaže da li ću nešto poremetiti ako zamijenim karticama mjesta, tj da mi na mjesto 1 bude T-mobile da bih imala 4G interneta 100 GB???


    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    To nije jedna greška, to je mnogo grešaka, uvijek na štetu korisnika. Mužu su rekli da ide u poslovnicu a on jedva ima vremena da jede kući od posla. Misliš li da svoje slobodno vrijeme treba da trošimo na odlaske u Telekom i to zbog NJIHOVE greške. Ja sam prije dva mjeseca zaboravila nekkao na palikaciju da platim telefon, da vidiš kako su mi isti tren kad je došlo vrijeme secnuli telefon. Eto, i korisnici imaju pravo na grešku koja se ne prašta.



    Znam da će se ispraviti, ali svaki put da bi se ispravilo moraš da se dobro iznerviraš, da trčkaraš po poslovnicama, zivkaš 1500 da ne bi cimao one dobre ljude u telekom koje znaš za ovake gluposti. Ne kapiraš poentu, niti mi je žao eura da dam za neki gušt, nekome kome treba ali da dajem tolikoj komapniji koja mi ga uziam zbog svoje gluposti, bezobrazluka ili čega li već, e ne dam Ovdje nikako ljudi da nauče da cijene vrijeme, jer uglavnom je dosta onih što ga imaju na pretek
    Riječi su bile birane za sve što se radi, vjeruj mi
    to je istina, uvijek korisnie kažnjavaju ali ja mislim da mi ne treba da budemo lijeni samo ih tužiš....pogotovo za te definitivno njihove greške!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #18544
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,579
    Thanks Thanks Given 
    7,480
    Thanks Thanks Received 
    4,574
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Zovi ih i reci da ćeš da raskineš ugovor jer ne ispunjavaju ugovorene obaveze, ima da doleti ekipa da riješi problem...

    Mnogo smara kad treba za svaku sitnicu da ideš u poslovnicu i podnosiš prigovor, tek tužbe su cimanje zbog par eura...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #18545
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Nadam se i da ćeš ZAUVJEK odlećeti sa ovog topica! Da nas oslobodiš tvog prisustva i plakanja na ovom topicu. Srdačno.
    Aoooo. Ostavljena mlada sindrom

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  21. #18546
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Aoooo. Ostavljena mlada sindrom

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Hahahhaahha, najjače što ću tek sad da budem na ovoj temi, potpuno rasterećen, da pomognem i drugima koji imaju problem sa ovim lopovima!
    Čast Emilu našem sa foruma, jedinom radniku da valja u ovoj firmi. Ostali, nek su zdravo!

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  22. #18547
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Imao sam sve uobicajene usluge od T-Coma, a od prije godinu I nesto ne koristim ni fiksni.

    Od pozicije monopoliste I ogromnih godisnjih profita oni su dosli do toga da su zaostali sa tehnologijom I da korisnici masovno bjeze od njih, jer je konkurencija jeftinija I vise nudi za nizu cijenu. Trziste je neumoljivo. A telekom se ponasa kao da se to sve nekom drugom desava.

    Da je u pitanju drzavna firma svi bi mislili, pa I ja, da se namjerno nekom prepusta trziste. Ovako, jednostavno ne shvatam sta se desava u glavama koje odlucuju u telekomu. Mislim da je kasno za neke radikalne zaokrete jer veliko je pitanje isplativosti investicija u ovakvoj konkurenciji. Mogli su lagano da ucine trziste neisplativim za konkurenciju I da decenijama beru kajmak ali propustili su sve vozove za tako nesto.

    U ovom odnosu operatera I korisnika nema ljubavi, ukoliko nekim cudom telekom ponudi trzistu pakete koji ce biti jeftiniji, a koji ce nuditi vise, nemam problem da se vratim kod njih. Nazalost po telekom, a I po nas korisnike, mislim da je ovakav rasplet, koji podrazumijeva povratak telekom na trziste na velika vrata, potpuno nerealan.

    Sto je najgore po telekom, tamo gdje je neisplativo po operatere da ulazu u infrastrukturu, zbog malog broja korisnika, tu vec gospodari total tv sa njihovom kablovskom preko satelitske antene. Jedino manje opstine po sjeveru ce ostati kao neka sigurna baza korisnika.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  23. #18548
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Na sjeveru mislim da najviše koriste Total i M-kabl bivši, sad Telemach... Konkretno mislim na Pljevlja..

    Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  24. #18549
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ montenegrina,
    potpuno si me pogrešno shvatila. Naravno da je forum mjesto za razgovore, bar što se nečega generalno tiče, ali sam ti prijateljski dao najbolji savjet kako da riješiš neki problem koji konkretno imaš sa Telekomom.

    Kada sam napomenuo da ne zatrpavamo temu, nijesam mislio na tebe, već na ove što postuju sa par riječi tipa "napusti ih", "predji kod ovog/onog", "hahaha" itd.
    Takvi ti sigurno neće riješiti problem, jer je njihov jedini cilj - širenje "tračeva" (čitaj: laži).

    Daleko od toga da stvari treba "bojati ružičastim bojama", samo se takodje ne treba uključivati u linč nečega, u ovom slučaju Telekoma. To je ono za šta se ja zalažem.

    Od takvih (koji linčuju Telekom) se nažalost ne možemo odbraniti jer neko ko bi trebao da moderira i ispravlja nešto što nije ontopic, jednostavno je zauzet nečim drugim.

    @ zvoncica,
    svakako da se neću ja pitati. A znaš li zašto? Pa zato što ti ovdje vodiš glavnu riječ. Što ja onda da radim?
    Budi sigurna da me ne pitaju šta će ko pisati ovdje, ne trebaš to posebno naglašavati, nijesam ni plaćen da moderiram ovdje, tako da me i ne zanima.
    Rečenica tipa "ne no ćemo prezlu pitat što da pišemo", govori da ti objektivnost i nije jača strana. A da ne govorim da je to i poziv na moj linč. Moje mišljenje. A svakako da ćeš i ti imati tvoje mišljenje o svemu ovome što ja navodim.

    Na ovom topicu odavno se ne piše kako bi trebalo, već se sve svodi na krajnji linč ove kompanije.
    Ja ne kažem, i nikada nijesam ni govorio, da je Telekom izuzetan, već sam i sam kritikovao ono što je za kritiku, ali priznaćeš da Telekom nije ni onakav kakvog nam predstavljaju ovi što ga nazivaju "lopovom".

    Što se mene tiče "draga" zvoncice, vi (množina) možete na ovom topicu razgovarati i o traktorima, ja samo ukazujem da je ovo topic o Extra TV servisu, dakle nije tema ni o Telekomu kao kompaniji, pa ni o meni samom!
    Hoćete li pitati prezlu ili ne, ne zanima me. Mogu ja i bez ovog foruma, ne zavisi mi život od njega, ali ako već diskutujemo ovdje, moramo li i trebamo li se držati pravila? :?

    Ili da svi krenemo u masovni linč Telekoma ili nekog forumaša?

    @ sparky,
    Ako ti ne isporučuju onu brzinu inteneta za koji si se obavezao ugovorom, svakako imaš pravo da tražiš prijevremeni raskid ugovora bez plaćanja kazni. Ali prije toga, pozovi 1500 i zatraži od operatera raskid.

    Pazite samo ovo, "čašćava" Emila, a JAVNO na ovom topicu poziva ostale forumaše na raskid sa firmom u kojoj radi taj isti Emil. :lolblue: :lolblue:

    Ovdje važi ona narodna: "Bože sačuvaj me 'prijatelja', jer ću se od neprijatelja sam odbraniti"!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  25. #18550
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Imao sam sve uobicajene usluge od T-Coma, a od prije godinu I nesto ne koristim ni fiksni.

    Od pozicije monopoliste I ogromnih godisnjih profita oni su dosli do toga da su zaostali sa tehnologijom I da korisnici masovno bjeze od njih, jer je konkurencija jeftinija I vise nudi za nizu cijenu. Trziste je neumoljivo. A telekom se ponasa kao da se to sve nekom drugom desava.

    Da je u pitanju drzavna firma svi bi mislili, pa I ja, da se namjerno nekom prepusta trziste. Ovako, jednostavno ne shvatam sta se desava u glavama koje odlucuju u telekomu. Mislim da je kasno za neke radikalne zaokrete jer veliko je pitanje isplativosti investicija u ovakvoj konkurenciji. Mogli su lagano da ucine trziste neisplativim za konkurenciju I da decenijama beru kajmak ali propustili su sve vozove za tako nesto.

    U ovom odnosu operatera I korisnika nema ljubavi, ukoliko nekim cudom telekom ponudi trzistu pakete koji ce biti jeftiniji, a koji ce nuditi vise, nemam problem da se vratim kod njih. Nazalost po telekom, a I po nas korisnike, mislim da je ovakav rasplet, koji podrazumijeva povratak telekom na trziste na velika vrata, potpuno nerealan.

    Sto je najgore po telekom, tamo gdje je neisplativo po operatere da ulazu u infrastrukturu, zbog malog broja korisnika, tu vec gospodari total tv sa njihovom kablovskom preko satelitske antene. Jedino manje opstine po sjeveru ce ostati kao neka sigurna baza korisnika.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Druze, prodajom telekoma i epcg smo isplatili nezavisnost 2006te godine, sada se sve radi da bi se srozao telekom i da bi opet presao u nase ruke. Vidis li sta radi jedan covjek na zabjelo? 1000 domacinstava je ostalo bez servisa sve boli kita....

    Sent from my SAMSUNG-SM-G935A using Tapatalk

Page 742 of 812 FirstFirst ... 242642692732738739740741742743744745746752792 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •