Page 741 of 812 FirstFirst ... 241641691731737738739740741742743744745751791 ... LastLast
Results 18,501 to 18,525 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #18501
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ni jedan operater ne nudi DUO opcije bez fiksne. To što Telemah ima DUO, drugi servis je obavezno fiksna... Ako nije, postavi link ili mi pošalji na moj PP, da vidimo.
    https://telemach.me/paketi/telemach-paketi?tab=duo-net

    Duo-net paketi. TV+INTERNET
    Who let the dogs out

  2. #18502
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bar
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    157
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ miovrag,
    Ni jedan operater ne nudi DUO opcije bez fiksne. To što Telemah ima DUO, drugi servis je obavezno fiksna... Ako nije, postavi link ili mi pošalji na moj PP, da vidimo.

    @ TheGovernor,
    Biće u osnovnom paketu, i meni piše isto "kanal nije dostupan". Isto je i sa nekoliko Pink kanala... Moguće je da je to do samih TV kuća, koje još nijesu pustile signal.

    Meni i dalje nije jasno zašto sa Extra TV portala više ne uklone aplikaciju "AntenaM", koja ne radi već nekoliko godina!? :?
    Na ovo pitanje, čak ni u 1500 centru nijesu znali da odgovore...
    http://mtel.me/mbox/mbox-paketi
    +
    sim kartica sa 5000 minuta u 068 mreži i 120 min.ka drugim mrežama i 3 gb interneta za dž☺makar u duo 3,za ostale pakete ne znam da li su isti mobilni besplatni resursi

    Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока

  3. #18503
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,493
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Kolege,hvala. Prezla,sah mat

  4. #18504
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Pogledajte račune za ovaj mjesec ako je neko produžavao ugovor.
    Nas su po ko zna koji put pokušali opljačkati. Od prvog dana koristimo Magentu L, sad smo 25og produžili ugovor i dobili HBO paket godinu dana free. Stigao račun i ladno nam naplatili Arenu i Pink paket koji su sastavni dio Magente!!!
    Naplatili su i HBO ali on je na kraju umanjen jer je poklon.
    Kazu da odemo do poslovnice haha, njihova greska i jos da gubim vrijeme do poslovnice. Na kraju su prijavili pa cu vidjeti za koji dan.
    Ztao pogledajte svoje racune i racune starijih ljudi i onih koji nece vidjeti ovo da nije nekome naplaceno.
    Svakome se desi da pogrijesi, ali kako to vazda pogrijese u svoju korist, to mi nije jasno!!!
    Što je mnogo, mnogo je.

  5. #18505
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Greske u TELCO industriji se desavaju. Pri kreiranju biling rjesenja uvijek se vodi racuna da greska koja se desi ne ide na stetu kompanije i to je praksa. Korisnici, koji vide, ce se svakako javiti i racun ce se korigovati.

  6. #18506
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default DUO Paketi

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ miovrag,
    Ni jedan operater ne nudi DUO opcije bez fiksne. To što Telemah ima DUO, drugi servis je obavezno fiksna... Ako nije, postavi link ili mi pošalji na moj PP, da vidimo.

    @ TheGovernor,
    Biće u osnovnom paketu, i meni piše isto "kanal nije dostupan". Isto je i sa nekoliko Pink kanala... Moguće je da je to do samih TV kuća, koje još nijesu pustile signal.

    Meni i dalje nije jasno zašto sa Extra TV portala više ne uklone aplikaciju "AntenaM", koja ne radi već nekoliko godina!? :?
    Na ovo pitanje, čak ni u 1500 centru nijesu znali da odgovore...
    Telemach u svojoj ponudi ima dvije opcije DUO paketa a to su: DUO Net ( TV i internet) i DUO Tel (TV i telefonija).
    Na linku u nastavku se nalazi ponuda DUO Net https://telemach.me/paketi/telemach-paketi?tab=duo-net DUO TEL https://telemach.me/paketi/telemach-paketi?tab=duo-tel
    Nadam se da smo vam pomogli

  7. #18507
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala svima na informaciji. Tema o Telemahu postoji, pa tamo o njemu diskutujte.

    @ miovrag,
    Šah mat za šta? Jednostavno sam mislio (to sam naveo na početku mog prošlog posta) da uz DUO pakete obavezno ima i fiksne... Pogriješio sam. Sorry.

    @ pedja 65,
    pitao sam konkretno za Telemach DUO paket, ne pominjem mtel...

    @ montenegrina,
    svakako će se sve ispraviti, ukoliko je došlo do greške. Pregrubo je sa tvoje strane da to nazivaš "pljačkom". Tvoja žalba će biti prihvaćena i greška isravljena, i čemu onda "oštre" riječi na račun Telekoma?? :?

    @ BlackVelvet, Telemach,
    zahvaljujem za info.

    Telekom takodje treba da pokrene nešto slično. Čak i da iznese na tržištu nešto povoljnije. :ambivalence: Pa neka budu i malo u gubitku, jer im je svakako najgore ako izgube veliki broj korisnika.

    Nesumnjivo je da Telemach sa svojom ponudom već gazi konkurenciju... To treba priznati.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #18508
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Nesumnjivo je da Telemach sa svojom ponudom već gazi konkurenciju... To treba priznati.
    Jebote, je li ovo znachi da si kapitulirao!?!? Neeeeeeeeeeeeeeee ...

  9. #18509
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Jebote, je li ovo znachi da si kapitulirao!?!? Neeeeeeeeeeeeeeee ...
    Uvijek govorim onako kako jeste, svidjalo se to nekom ili ne. Pa isti sam od vas mnogih napadan, kada sam hvalio Extra TV prije par godina, a tada nije bilo ozbiljne ponude konkurenata kao sada od Telemacha. Tada sam govotio istinu, a bojim se, i sada.

    Nije mi teško da sada potvrdim da je Telekom u padu, i da ako nešto (pod hitno) ne učini, neće se proslaviti...

    Nikakve tu nema "kapitulacije", već isključivo objektivnog sagledavanja stvari.

    Medjutim, nije sve tako svijetlo ni kod Telemacha. Zašto umjesto koaksijalne infrastrukture ne postave optiku?? :?

    Optika je bolja od koaksa, a od bakra da ne govorim...
    Ajde neka budu ispred Telekoma i po tom osnovu!

    Rasprostranjenost im takodje nije baš na nekom nivou... U tom pogledu je Telemach iza Telekoma...

    Nego odosmo u offtopic.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  10. #18510
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Greske u TELCO industriji se desavaju. Pri kreiranju biling rjesenja uvijek se vodi racuna da greska koja se desi ne ide na stetu kompanije i to je praksa. Korisnici, koji vide, ce se svakako javiti i racun ce se korigovati.
    To nije jedna greška, to je mnogo grešaka, uvijek na štetu korisnika. Mužu su rekli da ide u poslovnicu a on jedva ima vremena da jede kući od posla. Misliš li da svoje slobodno vrijeme treba da trošimo na odlaske u Telekom i to zbog NJIHOVE greške. Ja sam prije dva mjeseca zaboravila nekkao na palikaciju da platim telefon, da vidiš kako su mi isti tren kad je došlo vrijeme secnuli telefon. Eto, i korisnici imaju pravo na grešku koja se ne prašta.

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    @ montenegrina,
    svakako će se sve ispraviti, ukoliko je došlo do greške. Pregrubo je sa tvoje strane da to nazivaš "pljačkom". Tvoja žalba će biti prihvaćena i greška isravljena, i čemu onda "oštre" riječi na račun Telekoma?? :?
    Znam da će se ispraviti, ali svaki put da bi se ispravilo moraš da se dobro iznerviraš, da trčkaraš po poslovnicama, zivkaš 1500 da ne bi cimao one dobre ljude u telekom koje znaš za ovake gluposti. Ne kapiraš poentu, niti mi je žao eura da dam za neki gušt, nekome kome treba ali da dajem tolikoj komapniji koja mi ga uziam zbog svoje gluposti, bezobrazluka ili čega li već, e ne dam Ovdje nikako ljudi da nauče da cijene vrijeme, jer uglavnom je dosta onih što ga imaju na pretek
    Riječi su bile birane za sve što se radi, vjeruj mi

  11. #18511
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    To nije jedna greška, to je mnogo grešaka, uvijek na štetu korisnika. Mužu su rekli da ide u poslovnicu a on jedva ima vremena da jede kući od posla. Misliš li da svoje slobodno vrijeme treba da trošimo na odlaske u Telekom i to zbog NJIHOVE greške. Ja sam prije dva mjeseca zaboravila nekkao na palikaciju da platim telefon, da vidiš kako su mi isti tren kad je došlo vrijeme secnuli telefon. Eto, i korisnici imaju pravo na grešku koja se ne prašta.
    Ja radim u telekom industiji tako da znam da svi operatori imaju praksu da kada postoji mogucnost za gresku to prebace na racun korisnika. Tako se podesavaju biling sistemi. Korisnik ce ako vidi to ispraviti, ako ne vidi platice Naravno tezi se ka tome da se greske sto manje desavaju.

  12. #18512
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Trebao bi Telekom (a i ostali operateri) uvesti mogucnost elektronskog slanja molbi za korekciju cijene... jer ovo sa odlaskom u poslovnice je veliko gubljenje vremena za ljude.
    Sto veli montenegrina, nema svako vremena ici svako malo u poslovnicu, i to ne zbog svoje nego zbog greske Telekoma, iako se slazem da se greske desavaju svuda,
    ali greska koju korisnik nije izazvao a debelo je placa.
    Trenutno postoji online prijava problema, ne znam jeli neko probao i moze li se uopste preko tog servisa prijaviti reklamacija u vezi racuna.
    Who let the dogs out

  13. #18513
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    @BlackVelvet na stranici telekoma ima i posalji prigovor na visinu racuna online. Odmah do prijave problema :-)

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #18514
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    @BlackVelvet na stranici telekoma ima i posalji prigovor na visinu racuna online. Odmah do prijave problema :-)

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Da li Telekom razmatra te prijave isto kao i one odnesene u poslovnice u vidu molbe za korekciju cijene ?
    Who let the dogs out

  15. #18515
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Mislim da da. Ja sam tako prijavio izmjenu podataka...treca opcija u nizu i izmjenili su mi.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  16. #18516
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ubacili VH1 Classic, svim Magenta 1 korisnicima pojačali optiku na 100/10...bravo

  17. #18517
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Ubacili VH1 Classic, svim Magenta 1 korisnicima pojačali optiku na 100/10...bravo
    a optiku im ima koliki procenat korisnika ?

  18. #18518
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    a optiku im ima koliki procenat korisnika ?
    Ne veliki, u pravu si, ali vidim da su počeli, barem u Nk-u, da je provlače uvelike po zgradama...uvidjeli su da konkurencija uzima kolač.
    Ja je imam već duže vremena, ne mogu se požaliti na kvalitet.

  19. #18519
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Poskupljenje ili snižavanje cijene je isključiva nadležnost operatera, i to imate u Vašim ugovorima koje ste potpisali sa Telekomom. I nijesu, kako neko reče, napisani "sitnim slovima", već je jasno naglašeno u Ugovoru o samim uslovima.

    Pravdanje "kako nijesam znao" ne pije vodu. Jer, ajmo da podignemo neki kredit u banci, pa da se poslije pravdamo kako "nijesmo znali" za kamatne stope, itd... To samo mogu da rade zluradi ljudi, a takvih je sve više.

    Ovo poskupljenje je očekivano iz aspekta što je tržište mobilne telefonije u CG i više nego prezasićeno, a takodje i što korisnici sve manje koriste klasične načine komuniciranja. Danas se sve završava putem aplikacija za besplatno pozivanje, slanje poruka, tako da je ovo u mobilnoj telefoniji moralo da se desi.

    Ovo slično će uraditi i u preostala 2 mobilna operatera.
    Shvatite da ljudi u Telekomu moraju od nečega da žive i pozitivno posluju, koliko je god to moguće.

    @ Sale, ne mora da znači da će se "zakopati", jer nešto ne vidim da su i ostali zakopani na razna poskupljenja... I struja i voda, i PDV i sve ostalo...

    Recimo, već je pomenuto, PDV će se povećati na 21% od 1.1.2018. godine, pa nema prevelike galame... Ne buni se niko od našeg gradjanstva.

    Tako je to kada se pred svake izbore dijele džakovi povrća i raznih prehrambenih potrepština. A to Telekom ne radi.
    A ovdašnje galamdžije posebno vole kada im se uspe... Be-žda.

    I ne zaboravi da nije prvi put da se cijene koriguju kod Telekoma.

    @ straus,
    Jel te to Telemah angažovao da nas "prosvijetliš", baš na OVOM topicu? :?

    Bolje bi ti bilo da na topicu tvoje firme, vašim korisnicima objasniš, otkud da fiksna Telemaha i nije besplatna, kako ste bombastično u vašim propagandnim pamfletima naglašavali da jeste besplatna...
    Kod Telekoma je sve crno na bijelo!

    A kada PDV skoči, i Telemah će, ukoliko hoće da ima profit, korigovati postojeće cijene. Vidjećeš i sam! Ovo vaše trenutno "besplatno" i "u pola cijene" je da smanjite udio Telekomu, pa i ostalima, da biste poslije i vi dizali cijene.

    Bolje se, za ubuduće, bavi Telemahom, a Telekom ostavi njegovim korisnicima.

    Inače koliko si dobio za ovaj proglas? 5 ili 10 € ?
    Zakon o elektronskim komunikacijama
    http://www.sluzbenilist.me/PravniAkt...AF0D3EBCB63%7D

    Član 148

    (5) Operator ne smije:
    1) uslovljavati korišćenje jedne usluge korišćenjem druge usluge;
    2) utvrđivati pravo da zadrži sredstva plaćena od pretplatnika koji je odustao odzaključenja ili izvršenja ugovora, pri čemu isto pravo nije utvrđeno za korisnika akooperator odustane od zaključenja ili izvršenja ugovora;
    3) obavezati pretplatnika da plati visoku kaznu nesrazmjernu stvarnoj šteti uslučaju neizvršenja ugovorne obaveze;
    4) utvrditi pravo da visinu cijene usluge odredi u momentu pružanja ili povećacijenu usluge bez utvrđivanja prava pretplatnika na raskid ugovora ako je konačna cijenaveća od prvobitno ugovorene;
    5) od korisnika svojih usluga zahtijevati da plati troškove nastale iz poziva ikomunikacija koji nijesu rezultirali pristupom korisnika željenoj usluzi;
    6) od korisnika svojih usluga zahtijevati da plati troškove nastale iz poziva ikomunikacija, ako se utvrdi da su troškovi nastali kao posljedica nedovoljne sigurnostimreže;
    7) obavezati pretplatnika na izvršenje svih ugovornih obaveza, bez obzira na toda li je operator ispunio svoje ugovorne obaveze;
    8 ) uračunavati korisnicima u cijenu usluge troškove rekonstrukcije mreže.

    Član 152

    (5) Operator je dužan da, najmanje 30 dana prije eventualnih izmjena uslovautvrđenih pretplatničkim ugovorom, o izmjeni, obavezno pisanim putem, na jasan, vidljiv inedvosmislen način, kao i putem SMS-a kada je to moguće, obavijesti svoje pretplatnike.
    (6) Pretplatnik može otkazati pretplatnički ugovor u roku iz stava 5 ovog člana,bez plaćanja naknade iz stava 4 ovog člana i bez primjene ugovorenog otkaznog roka,ako su izmjene nepovoljnije u odnosu na ugovorene opšte uslove i cijene.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  20. #18520
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Zakon o elektronskim komunikacijama
    http://www.sluzbenilist.me/PravniAkt...AF0D3EBCB63%7D

    Član 148

    (5) Operator ne smije:
    1) uslovljavati korišćenje jedne usluge korišćenjem druge usluge;
    2) utvrđivati pravo da zadrži sredstva plaćena od pretplatnika koji je odustao odzaključenja ili izvršenja ugovora, pri čemu isto pravo nije utvrđeno za korisnika akooperator odustane od zaključenja ili izvršenja ugovora;
    3) obavezati pretplatnika da plati visoku kaznu nesrazmjernu stvarnoj šteti uslučaju neizvršenja ugovorne obaveze;
    4) utvrditi pravo da visinu cijene usluge odredi u momentu pružanja ili povećacijenu usluge bez utvrđivanja prava pretplatnika na raskid ugovora ako je konačna cijenaveća od prvobitno ugovorene;
    5) od korisnika svojih usluga zahtijevati da plati troškove nastale iz poziva ikomunikacija koji nijesu rezultirali pristupom korisnika željenoj usluzi;
    6) od korisnika svojih usluga zahtijevati da plati troškove nastale iz poziva ikomunikacija, ako se utvrdi da su troškovi nastali kao posljedica nedovoljne sigurnostimreže;
    7) obavezati pretplatnika na izvršenje svih ugovornih obaveza, bez obzira na toda li je operator ispunio svoje ugovorne obaveze;
    8 ) uračunavati korisnicima u cijenu usluge troškove rekonstrukcije mreže.

    Član 152

    (5) Operator je dužan da, najmanje 30 dana prije eventualnih izmjena uslovautvrđenih pretplatničkim ugovorom, o izmjeni, obavezno pisanim putem, na jasan, vidljiv inedvosmislen način, kao i putem SMS-a kada je to moguće, obavijesti svoje pretplatnike.
    (6) Pretplatnik može otkazati pretplatnički ugovor u roku iz stava 5 ovog člana,bez plaćanja naknade iz stava 4 ovog člana i bez primjene ugovorenog otkaznog roka,ako su izmjene nepovoljnije u odnosu na ugovorene opšte uslove i cijene.
    E hvala puno,ovo mi je trebalo.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  21. #18521
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ima li neko iskustva sa sledećim: preselio sam prije godinu ipo u drugi grad, a Magenta XL na optici je ostala kući. Iako je ne koristim, moram je plaćati do kraja ugovora. Onda pomislim, kad već plaćam, daj da je prebacim ovdje, gdje sam sad. Međutim, u BD je optika jedva po nekim zgradama ušla, tako da nema tehničke mogućnosti. Shodno tome, saznah da po tom osnovu mogu raskinuti ugovor, bez penala, jer je do operatera to što ne postoje tehničke mogućnosti za preseljenje optike... Ako je neko imao ovakvo iskustvo ili ima konkretna saznanja, neka napiše...?!

    Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  22. #18522
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Mozes da prebacis Magentu XL na bakru.... Osim ako ti nije prioritet raskidanje ugovora
    Who let the dogs out

  23. #18523
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Mozes da prebacis Magentu XL na bakru.... Osim ako ti nije prioritet raskidanje ugovora
    Jeste, iskreno.

    Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  24. #18524
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Po zakonu o telekomunikacijama, operator je duzan da ti obizbijedi nesmetano koristenje ugovorene usluge do kraja ugovora. U suprotnom, imas pravo na prijevremeni i jednostrani raskid. Preseljenje van teritorije pokrivenosti ugovorenog servisa podrazumijeva raskid ugovora prija roka. Obrati se prvo tcom-u sa obrazlozenje i dostavi potvrdu o novom prebivalistu. Ako ti ne odobre, onda mail ekip-u.
    "You can check-out any time you like,
    But you can never leave!"

  25. #18525
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kakav je ovo kanal TV CH1, je li to preimenovani MBC?
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

Page 741 of 812 FirstFirst ... 241641691731737738739740741742743744745751791 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •