Page 737 of 812 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787 ... LastLast
Results 18,401 to 18,425 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #18401
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    April čekam kao ozebli Sunce...
    Tada ističe ugovor za Magentu...

    Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  2. #18402
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Svi operatori danas traze vezivanje korisnika ugovorom na 24 mjeseca da bi dali neke pogodnosti.

  3. #18403
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni istice za koji mjesec i vec su me zvali da nude pogodnosti. A reko internet socijani od 4mb/s, a nema mogucnosti za vdsl. Kaze, sad bi vam bio 5mb/s, a ako bi se nekad stekli uslovi za vdsl, mogli bi da predjete u ponovno obnavljanje ugovora na 24mjeseca. Neka hvala!

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  4. #18404
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    a ako bi im dao krvi , mozda bi mi odma dali ugovor na 4 god.sve ista banda.sisaj i samo sisaj.

  5. #18405
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    I ako mozes da organe doniras telekomu pa ti internet bude cak 6mb/s hahahahahah

  6. #18406
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    zvali me iz Telekoma , ajd ubjeđivanje za novi ugovor kad postojeci istekne al problem sto je ja nista ne razumjeh . toliko jako izrazen strani akcenat . da li je moguce da i u kol centru primaju strance .

  7. #18407
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zašto isključivo pripisujete Telekomu "uslovljavanje Ugovorom"? Jel jedini u tome?

    A nešto ne vidim da onaj ko mršika i vrijedja ljude u Telekomu zbog Ugovora na neki servis, da to isto radi EPCG zbog monopola od strane Djukanovića....
    Smeta im potpisivanje Ugovora kod Telekoma, ali im ne smeta kada svakog mjeseca firmi Blaža Djukanovića uplaćujete po par eura.

    Krajnje maliciozno i nepošteno. Ali to je Crna Gora.

    Spameri, oslobodite ovaj topic i idite dodjavola.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #18408
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,484
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Haha..
    Super vam je princip rada. Ako mogu oni da vas pljackaju, zasto ne bi smo mogli i mi.

    Nego imate li mogucnost kartice za drugi TV ili se mora reciver?

  9. #18409
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Jel realno ovo. Ne vidjeh temu za fiksnu telefoniju.




    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  10. #18410
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    @prezla,

    nisam ja samo protiv tvog voljenog tcoma,vec protiv svih telekomova jer svi sisaju.mene mtel ubija kad mi skida euro za par poziva. Obracunavaju bas kvalitetno fukarski. Tcom sam samo prvi zamrzio i to cisto zbog hronologije pojavljivanja, a i jer imaju vrhunsku kliku za prevare. Vidi taj novinski clanak iznad ovog posta. Ista stvar je bila prije deceniju vise/manje, kad cu uvodili adsl promotivno.A ko ne otkaze dobije ga za euro ili koliko vec bijase.Pa onda oni bodovi sto su ljudi skupljali kroz placanje racuna koji su "devalvirali" preko noci , a o cemu je i Zonjo pricao u emisiji Robin Hud.
    A epcg je posebna prica.Meni je inache velika zelja da se 'skinem' sa njih ;-!))

  11. #18411
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    @prezla,

    nisam ja samo protiv tvog voljenog tcoma,vec protiv svih telekomova jer svi sisaju.mene mtel ubija kad mi skida euro za par poziva. Obracunavaju bas kvalitetno fukarski. Tcom sam samo prvi zamrzio i to cisto zbog hronologije pojavljivanja, a i jer imaju vrhunsku kliku za prevare. Vidi taj novinski clanak iznad ovog posta. Ista stvar je bila prije deceniju vise/manje, kad cu uvodili adsl promotivno.A ko ne otkaze dobije ga za euro ili koliko vec bijase.Pa onda oni bodovi sto su ljudi skupljali kroz placanje racuna koji su "devalvirali" preko noci , a o cemu je i Zonjo pricao u emisiji Robin Hud.
    A epcg je posebna prica.Meni je inache velika zelja da se 'skinem' sa njih ;-!))
    Zasto uopste polemises sa botom? Ko normalan cita njegove postove?
    Telekom je lopovska firma to je opste poznato i svi koji imaju priliku treba da predju na mtel ili telemah.

  12. #18412
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jel realno ovo. Ne vidjeh temu za fiksnu telefoniju.




    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Realno je. Čuo sam kako se ljudi žale čim su dobili septembarski račun, pa sam malo dublje pročačkao o pojedinostima. Svakako nekorektan potez T-coma, a i nije im prvi put da se služe takvim trikovima. Inače, te dodatne pretplate (3,83e sa pdv-om) su oslobođeni svi oni koji koriste Extra TV (ili neki internet paket).
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  13. #18413
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ajde da imaju ugovor, pa da se vade na neki tamo clan, nego su ovo uradili babama I djedovima po selima koji nikad ugovor nijesu dobili I koji nemaju ni extra tv a za internet su culi nekad nedje.

    Nije mi jasno da ovo rade u situaciji kad im Mtel I Telemach otimaju korisnike I nude fiksnu telefoniju po bagatelnim cijenama u paketima.

    Ovo ili je smislila neka totalna budala ili je filozofija da se uzme sto se moze dok ne ode kljuc u bravu.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  14. #18414
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovo ili je smislila neka totalna budala ili je filozofija da se uzme sto se moze dok ne ode kljuc u bravu.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Plan DTa je da ako ne uspiju da vrate profit Crnogorskog Telekoma isti ide na prodaju. Rok je kraj 2018. finansijske godine.

  15. #18415
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Нека затворе, глибови криминални. Једино би ми жао било да људи губе посао, и овако нема послова

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  16. #18416
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Plan DTa je da ako ne uspiju da vrate profit Crnogorskog Telekoma isti ide na prodaju. Rok je kraj 2018. finansijske godine.
    E sad mi je vec malo jasnije
    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Нека затворе, глибови криминални. Једино би ми жао било да људи губе посао, и овако нема послова

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Pazi jesu mrzni fakat, ali za nas potrosace je uvijek bolje da postoji konkurencija.

    Sad Telemach da pocisti Tcom I Mtel, isto bi se ponasali smecarski ko telekom sve ove godine.

    A za radnike naravno da primjedba stoji, to je ipak veliki broj familija.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #18417
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Telekom je lopovska firma to je opste poznato i svi koji imaju priliku treba da predju na mtel ili telemah.
    Prešao bih ja, nisam odavno vezan ni ugovorom, ali opcija snimanja i dosta niža cijena paketa nego kod ostalih operatera me još uvijek zadržavaju na Extra TV-u.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  18. #18418
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Plan DTa je da ako ne uspiju da vrate profit Crnogorskog Telekoma isti ide na prodaju. Rok je kraj 2018. finansijske godine.
    koji profit da vrate?pare koje su dali kad su kupili Telekom CG ili sto su ulozili u firmu od kada su je kupili ?

    Ako se isti proda kome ce se @prezla klanjat.

    @lukahn, zar na mtel nemas neki bolji paket (istina bez premotavanja)?

  19. #18419
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Naucili su da imaju po 30-40mil neto profita, prosla je bila ispod 10mil, a ova ce debelo ispod 10mill( evo su danas objavili da na kraju treceg kvartala imaju 4,3mil neto dobiti).... Telekom je prije prodaje, kada je bilo 2.5 puta vise radnika, bez interneta i televizije imao 10mil neto profita....Na grdn su grane dosli, prije svega sto nisu na vrijeme prebacili korisnicku bazu fixne telefonije na optiku.... Bilo im je skupo i mislili su da niko drugi nece se upustati u te avanture....Cak i tamo dje imaju optiku sprovedenu i dalje imaju korisnike na bakru kojima uzimaju pare za smijesnih 5Mbps i onda ce se snebivati sto im je konkurencija pokupila korisnika kojem su doveli optiku do vrata... Godine bahacenja dosle na naplatu...

  20. #18420
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Poseydon objasnio. Ne moze vise 2 Mbps ADSL za 22 eur


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #18421
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U što su se neki ovdje uzvrpoljili....

    @ kimmi,
    meni je septembarski račun bio isti kao i svi prethodni dosad. To je vjerovatno nekima greškom aktivirano. Svakako nije za pohvalu, i to ja isti ne krijem da kažem, da se bez znanja korisnika ne smije dodavati neka usluga.

    @ napalm,
    Slažem se sa tobom (u tvom pretposlednjem postu). Ali se veći problem pravi kada Telekom uslovljava, a prećutkuje se i gura u zaborav ono što radi Elektroprivreda... Nema niti jedne kompanije u CG, iz bilo koje branše, koja je 100% po volji krajnjeg korisnika! Uvijek će biti nezadovoljnih. Onaj post sam napisao ne tebi, već jednom liku koji vrijedja Telekom, ali koristi usluge istog, pravdajući se Ugovorom. Pa ko ga je natjerao da potpisuje isti sa Telekomom?? :?

    @ TheGovernor,
    Bez prozivanja! To je i foumskim pravilom zabranjeno. Ne moraš čitati ono što ja pišem, samo što ja za skoro 600 postova sam malo više upućeniji, bar kada su ove stvari u pitanju, od tebe samog od 30-ak postova. Ja nijesam bot, niti ću biti! Sve što pišem na ovom forumu, to radim iz ubjedjenja, a ne iz koristi! I nijesam aktivan samo na temi Extra TV-a, već sam povremeno aktivan i u politici, oglasima. itd... Još jednom: bez prozivanja!

    @ Escobar_BP,
    Odakle ti ta info, da će se Telekom prodati, i to još navodiš, krajem 2018. godine? Nezvanična info ili...?

    Meni je najzanimljivije ko namjerava, u slučaju prodaje, da ga kupi? Da neće možda Telemah? :lolblue: E pa propalo se, da nas Amerika sve pokupuje i to za "za šaku dolara"...

    @ Poseydon,
    Ne pratim finansijske izvještaje, pa neka bude da pričaš istinu. Mislim da novi vlasnik Telekoma mora što prije napraviti plan izlaska iz takve situacije. Ali nije jednostavno, kao što većina ovdje misli. Možda i ne mogu da snižavaju cijene još više, jer bi ugrozili samo poslovanje kompanije... Možda griješim.

    Šta bi trebalo da urade, pa da spriječe dalji odliv korisnika?
    Podsjećam vas da United Grupa namjerno ne dozvoljava Telekomu da u svoju ponudu uvrsti SK. Ako većina korisnika želi da gleda ove kanale, mislim da ni snižavanje cijene servisa neće pomoći Telekomu da zadrži korisnike u dugoročnom periodu. Ostaje nam da vidimo kako će se dalje bude odvijala situacija.

    @ Sale,
    Bio si radnik Telekoma, pa i sam znaš kako i (zašto?) su takve cijene u Telekomu. Može li bolje i povoljnije? Može svakako! Ali kako? Postoji neki minimum ispod kojeg se ne može spuštati, ako se misli pozitivno poslovati...

    Ne možeš reći, OK sada cijene dajemo u pola manje... A brzinu neta, ne diktira (isključivo) Telekom, već sama (bakarna) infrastruktura. A nju nije jednostavno mijenjati, kako zbog pravnih, a tako i zbog finansijskih razloga... Pogotovo ne sada, ako je Telekom finansijski na minimumu.

    Tržište nije igrica za djecu!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  22. #18422
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Na minimumu... greote


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #18423
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,126
    Thanks Thanks Given 
    2,236
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Dajte ako je ispod minimuma da doniramo štogod nesretnom Telekomu
    Koliko je samo Extra Tv bila napredna kad se pojavila, bolje od ičega, ali od tada stagnacija ništa, bukvalno ništa.

  24. #18424
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Aoooo poceo je opet sa citiranjima i boldovanjem.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  25. #18425
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    koji profit da vrate?pare koje su dali kad su kupili Telekom CG ili sto su ulozili u firmu od kada su je kupili ?

    Ako se isti proda kome ce se @prezla klanjat.

    @lukahn, zar na mtel nemas neki bolji paket (istina bez premotavanja)?
    Nikakave veze to nema sa vracanjem para koje su ulozili. Oni su i preplatili Telekom prilikom kupovine.
    Nego, nece DT da se bahce za godisnji profit od cca 15ak miliona i za trziste od 600k ljudi sa tendencijom opadanja populacije. Ne isplati se nikome pokrivati sjever CG kada je za tu populaciju sve skupo preko 20 eura, tako da ostaje baza od cca 250k ljudi u PG i na primoriju.

    @ Prezla
    T-HT je dobio zadatak da kako oni kazu ozdravi Crnogorski Telekom i prvi test je kraj finansijske 2018. godine (kalendarski proljece 2019. godine). Ako profit nastavi da pada, DT se povlaci iz CT.
    Hrvati za sada dobro rade, puno bolje nego Mađari, bice jos promjena i centralizacije sa Zagrebom, pa mozda i uspiju da poboljsaju CT.
    KKR ce sigurno biti ozbiljan kupac ako do toga dodje i jedina logicna kupovina. Plan sa Telenorom im se izjalovio.
    Last edited by Escobar_BP; 26-10-17 at 08:39.

Page 737 of 812 FirstFirst ... 237637687727733734735736737738739740741747787 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •