Page 733 of 812 FirstFirst ... 233633683723729730731732733734735736737743783 ... LastLast
Results 18,301 to 18,325 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #18301
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ovo je hit Ovo vazi samo za one koji gledaju sve u 240p

  2. #18302
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Neko ko ima dodira i sa United Gropom i klasicnim TK operatorima, mogu reci da je UG puno fleksibilnija kompanija. Oni vrlo jednostavno zavrsavaju posao oko sirenja infrastrukture, modernizacije mreza i sl. Nekada je to na ivici legalnog kao npr u Srbiji i BiH, ali sve to funkcionise. Ono sto je najbitnije u svemu tome imaju male troskove, puno manje od konkurencije.
    Kada im zaprijeti neka kazna, u BiH su npr elegantno rijesili pitanje SK i AS kanala, razmjenom kanala sa MTELom, sto ce se desiti i u CG. Time nisu nastetili sebi, jer MTEL ne djeluje u Bosni na podrucijima gdje djeluje Telemach, a ostale operatore i konkurencijsko vijece su izigrali. Telekom nema nikakvih sansi da dobije SK kanale u dogledno vrijeme. Priznajem, to je kaubojsko ponasanje, ali prolazi.
    Telekom ce morati da ulozi ogromne novce u infrastrukturu, pitanje je da li se to na trzistu kao sto je CG isplati. Evo i novi direktor je rekao da im je cilj povezivanje usluga service providera i tzv sistem integratora. To znaci da se prije sve kompanija obraca velikim poslovnim sistemima i zajednicama. Telekom u BP u mnogim gradskim sredinama nema TM za vece brzine od 8 Mbps, a kod Telemacha je minimum 40 Mpbs. Upload je u jos gorem polozaju kod Telekoma. Ja konkretno imam Megantu 1XL, ali kada iz Sarajeva gdje imam Telemach sa 80/5 Mbps (realne brzine su 75-80/4,5-5) dodjem na Telekom sa 6-7,5 Mbps/1 Mbps ne mogu tek tako da se naviknem. Sa stabilnoscu Magenta1XL sam zadovoljan, ali mora to puno puno bolje biti u pogledu sadrzaja i brzine.
    Add on aplikacije kao sto su Unifi, Unifon i EON ostali ili ne nude, ili su krnje verzije isith (MaxTV TO GO, ExtraTV Mobile, Telekom WiFi, u BiH MojaTV multiscreen).

    Ipak, na podruciju Balkana, United Group je znatno jaci i sa boljom ponudom od DT grupe.

    Ono sto je najbitnije, svi operatori placaju United Group-i emitovanje kanala koji su u njihovom vlasnistvu

    http://www.united.group/xhtml/markets.php

    a od jula 2017. i hrvatskih kanala NovaTV, DomaTV, slovenacki PopTV. Hrvati su vec postali nervozni (naravno jbn politika i nacionalizam ponovo u prvom planu)

    http://www.jutarnji.hr/komentari/bog...znici/6277441/
    http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...zista/6349165/

    Uglavnom, United Groupo postaje regionalni TK operator broj 1. Price o kupovini Telenora u SCG su ozbiljne.
    Last edited by Escobar_BP; 11-09-17 at 14:12.

  3. #18303
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    vidim da prezla nestopise a posto mi je to jedinili lik na ignore ne citam njegove hvalospeve raspalom Telekomu . Telemach vec na 150megabita , mtel davno vec na 80 a telekom na 8 i slovima OSAM . hibrid i turbo samo su malom dijelu korisnika dospni . e pa moj Telekomu izvadi glavu iz d... pare iz dzepa i kreni u ulaganje optike (pa jos nek i vas glavni koji je najuren iz Makedonije oko prisluskivanja krene da nas sve onako slusa).
    adio telekom i ko zna kad i ko zna gdje

  4. #18304
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nije on najuren zbog prisluskivanja, covjek je jedan od najuspjesnijih ljudi u telekom menadzentu na nasim prostorima. Ivica Mudrinic je tu bez premca. To sto pisu pojedini mediji su nebuloze.
    T-CT mora pod hitno da ulozi u infastrukturu, VDSL, FTTx kako bi bio konkurentan. MTEL je nebitan u ovoj trci, tehnoloski su iza United Groupa, sa velikom vjerovatnocom da budu dio DT grupe kroz 3-5 godina.
    Last edited by Escobar_BP; 11-09-17 at 17:34.

  5. #18305
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Nakupio se prezla safre i sad se istresao

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #18306
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Moguce da je samo prica ali teleko toliko prica ima da je vec smorno . Onako su platili milione vansudski onako optuznica se godinama ne prevodi , onako su jedini na svijetu uz tekekom dobili i infrastrukturu . I tako sve zli narod prica a tekekom cist ko suza

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  7. #18307
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I to je senzacionalisticka prica medija. DT uvijek kupuje i infrastrukturu (Hrvatska, CG, Makedonija, Grcka (OTE), Rumunija, Slovacka). Npr u Ceskoj i Poljskoj nisu prodavali i infrastrukturu pa je tamo DT prisutan samo kao mobilni operator i nije ucestvovao u procesu privatizacije drzavnih telekom operatora. Druga stvar je sto regulator naredi da se ta infrastruktura dijeli. Medjutim, infrastruktura koju je imao Telekom Crne Gore je bila u losem stanju (komutacije, centrale, parice, tranzitni vodovi), tako da nisam siguran da bi neki ozbiljan igrac takvu infrastruktutu i htio da ima bez veceg ulaganja.

    Takodje, price medija i pausalne ocjene pojedinaca da je za CG lose to sto nema drzavni telekom su pogresne. Takav telekom u borbi sa konkurencijom ne bi mogao da izdrzi trzisnu utakmicu jer bi bio nekonkurentan na polju kupovine broadband sadrzaja (mali broj korisnika, visa nabavna cijena). Ostali to kupuju na nivou maticnih grupacija.

    Da li bi bilo bolje da je Telekom CG kupio neko drugi umjesto DT, o tome se moze raspravljati, ali je nakon svega totalno nebitno.
    Last edited by Escobar_BP; 11-09-17 at 18:40.

  8. #18308
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ BiTrAtE i brodomaketar,
    Vaša mišljenja su OK, samo razgovore o vašem zadovoljstvu nastavite na topicu o Petreusovoj firmi.

    Nema potrebe da se zagušava ovaj topic. Koliko vidim, niko ko koristi usluge Extra TV i Telekom NET, ne odlazi na topic o Telemahu. Poštujmo pravila ovog foruma.

    Vidim da vam je za oko zapala moja izjava da je bolje imati stabilnih 2 nego li nestabilnih 200 mbit/s. Potpuno je na mjestu ta izjava i vrlo je realna.

    Za 95% korisnika interneta, apsolutno je nebitno, ima li 8 ili 80 brzinu neta.

    Bitna je stabilnost servisa, pa tek onda brzina.

    Takodje je bitna dostupnost servisa, što se u tome Vaš uzvišeni Telemah nije posebno proslavio.

    @ VanCamp,
    Govorio sam o tome ko je prvi ponudio snimanje, vraćanje unazad i druge napredne servise. I to "samo" 10 godina ranije.

    Ključ u bravu? Ozbiljno? Total ima podjednako broj kotisnika kao Telekom.

    @ Escobar_BP,
    Apsolutno se slažem u vezi kaubojskog ponašanja u vezi SK. Ali im se to dozvoljava. Pa i pored toga, Telekom ima koliko i Telemah.

    Svakako da će Telekom ubrzano raditi na prošitivanju optičke mreže, jer će to biti preduslov za pružanje raznih servisa za buduće vrijeme.

    Logično je da Petreusov Telemah trenutno pruža više od Telekoma, jer je sve pokupovao.

    Posrnuli BBM je ugasio i takve korisnike je većinom prebacio na M-kabl, koji je takodje kupio. A infrastruktura ovog operatera je priča za sebe.
    Daleko iza Telekomove.

    Imaj u vidu i dalje velik broj korisnika Total-a. Zašto?
    Zato što je dostupnost M-kabl-a veoma mala. Pa su stoga zaposjeli maltene sve na kablovskom tržištu u CG.

    Kupovina medija iz regiona, označava poklapanje Balkana od strane SAD-a, što predstavlja doktrinu da se učvrste na ovom prostoru. To mi se, iskreno da ti rečem, ni malo ne svidja. Mrzim monopole. I tu su Hrvati u pravu. Što ćeš, ipak poštuju SVOJE.

    Inače sam čuo da će da kupe u Srbiji: TV Prvu i B92.

    A u Crnoj Gori - TV VIJESTI... Biće to monopol nevidjeni... Možeš misliti na objektivnost ovih TV stanica, kakva će biti kad se udruže pod krovom CIA-ša Petreusa....
    Što se tiče mogućnosti kupovine Telenora, znači samo jedno: imaće manje jednog korisnika. Super, samo neka požure. Sigurno neću Petreusu džep punit.

    Dovoljno je i ovo što sada imam.

    @ Laciale,
    Ja pun safre? Na osnovu čega to zaključi? Komentarišem na topicu operatera kojeg koistim i sa kojim sam zadovoljan. A ti "zadovoljan" dolaziš ovdje da provociraš. Znam, Petreus odriješio kesu. A ovdje, na Balkanu će ljudi za novac svašta raditi. Imaćeš u tome dosta konkurencije, budi siguran.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  9. #18309
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Ma svi mediji su protiv telekoma a on ovakav kakav je . Trenutno hrvatski vrlo je konkurentan . Ako ovako nastavi za deset godina ko zadnji ostane nek ugasi svjetlo . Jer fiksne jos starija generaciha drzi a nece ni oni vjecno se odupirati boljem

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  10. #18310
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li realan ovaj lik? :lolblue:
    Hahahaahahahahha je l se ovo vratio ili ja odavno ne pratim telekomove teme
    Pravi je piperovic


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #18311
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    KKR je fond koji ima sredstva da kupi kompletan Deutsche Telekom. Poenta je da je menadzment KKR uvidio da treba ulagati u medije i iste prodavati ostalim ucesnicima na trzistu. Klasicni telekom operatori su to previdjeli i sada gube trku. Svaki korisnik CTa je i koricnik KKRa, svidjalo se to nekome ili ne.
    U politiku ne bih ulazio, nemam protiv zdravog kapitala nista, dolazio on iz Amerike, Izraela, Turske, Rusije ili Japana.

    Kupovina B92 i Prve nece biti realizovana u bliskoj buducnosti, kao ni Vijesti. Nekih drugih mozda.

    Usluge CTa su stabilne, ali moraju biti puno naprednije. Internet znatno brzi, mobilne platforme treba da omoguce punu mobilnost (tipa EON, svi kanali iz ugovora na bilo kom uredjaju, a ne 10-20 odabranih kanala), atraktivniji TV sadrzaj.
    Last edited by Escobar_BP; 11-09-17 at 18:51.

  12. #18312
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    B92 vise ne postoji , a ionako vise se tv kucama vlasnici neznaju . Jos malo pa ce i one biti upisane ne razna Karibska ostrva , tj rajevi za sakrit i porez i sve ostalo .
    Ali mozda je moj uzorak mali ali svi odlaze ili crjaju kraj ugovora da odu sa telekoma . Izmedju njih i ja na jednom broju . Umjesto 8megabita i 47evra bice 80 ili duplo za 37 evra pa sad vidite racunice .

    Sent from my SM-T311 using Cafe Del Montenegro mobile app

  13. #18313
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam korisnik telekoma vec 10 godina, ali ne gledam stvari navijacki da cu po svaku cijenu da koristim telekom. Sto se tice servisa tv i telefona to je dosta dobro, bar se meni tako cini, internet im je ocajan 4mb/s i to u doba kad klipovi i sve sto otvarate postaje sve teze i u sve vecoj rezoluciji. Do skoro su bili lider, ali u medju vremenu svi su ih pretekli po tom pitanju jer su toliko pohlepni da nece da ulazu u infrastrukturu, jos par mjeseci da mi istekne ugovor i pozdravljam ih i zahvaljujem im s e na saradnji.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  14. #18314
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    576
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    pepa_cg, javi se na PM sa kontakt telefonom, da vidimo sto mozemo uciniti za tebe!
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  15. #18315
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    pepa_cg, javi se na PM sa kontakt telefonom, da vidimo sto mozemo uciniti za tebe!
    Emile za mene ne mozete nista da ucinite, jer tamo dje ja zivim optika nece nikad doci, a vdsl ne moze jer mi je slabljenje 30db, centrala mi je udaljena skoro 3km. Kad sam potpisiva ugovor za magentu trazio sam hibridni ruter, u poslovnicu mi je receno da ga trenutno nemaju i da bi trrbalo za nekih mjesec dana da ga dobiju i da cu ga ja tad dobiti, dobio ga nikad nisam, da bih ga sad uzeo treba da produzim ugovor na jos 24m, sto ja naravno necu.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  16. #18316
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    576
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    javi se, slobodno... mozda ima nesto sto bi ti odgovaralo...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  17. #18317
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Escobar_BP,
    Nijesam rekao da kapital iz Amerike ne valja, već da u ovom slučaju ne volim kada jedan subjekt postaje vlasnik svega i svačega samo da ima JOŠ više novca/profita... Uopšte nijesam "nacionalno farbao" kapital kao kapital, već kao monopol.

    Čak i u samoj SAD je zabranjeno da jedan subjekt u nečemu dominira i vrši monopol. Monopoli su ZAKONSKI zabranjeni u SAD!

    Najbolji primjer ti je Intel koji je PRIMORAN da se podijeli na 2 dijela i tako je formiran AMD, konkurent Intela u proizvodnji procesora!

    Zato imate više socijalnih mreža, više agencija, više TK operatera, više elektro kompanija SA RAZLIČITIM VLASNICIMA... itd.


    A ovdje? Monopolska EPCG kojoj struju dostavlja BB Solar (u vlasništvu Blaža Djukanovića), a koji novac drži u Prvoj banci u vlasništvu njegovog strica i oca...

    A ako ćemo da "farbamo", američki kapital u CG je zanemarljivo mali. Sve do dolaska Telemaha.

    Često su dežurni kritičari Telekoma, optuživali kako je "protivzakonito dobio infrastrukturu". A ćute na monopole Telemaha na SK kanale, kao i kupovinu svih kabl. operatera u CG.

    U vezi kupovine Prve, B92 i Vijesti sam pročitao u srpskom listu "Informer", kao i na nekoliko portala u Srbiji... Zato sam to ovdje naveo.

    Logično je da ako su već kupili TV stanice u Sloveniji i Hrvatskoj, da će isto to učiniti i u ostatku exYU prostora...

    No da se vratimo na topic: Ne brini za Telekom, jednostavno, snaći će se!
    Dobro je što postoji jaka konkurencija, što povlači da će i korisnici Telekoma imati čak i bolju ponudu kao sada vi u Telemahu.

    @ goozica,
    Pratiš i te kako ovaj topic, čim postuješ na isti.
    Ono što (u većini) postuješ je, blago rečeno, za baciti u smeće.

    Skupljaš (beskorisne) postove i provociraš... Nemaš pametnija posla, izgleda.
    Uporedjivanja sa drugim ljudima i crtanje meta, apsolutno ne volim, ne samo virtuelno, već i u realnom životu. Jednostavno takvi ljudi su za mene sitniši i provokatori.

    Možda sam te opčinio, ali to nije moj problem. Drži se pravila foruma!

    Nek ti ne bude teško, zaobidji me!
    Last edited by prezla; 11-09-17 at 20:09.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  18. #18318
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    Ne pratim, ne pratim ni tebe niti te idje pomenuh, pun si safre, idi nedje istresi se. Korisnije ti je nego da citas moje besmislice po forumu. A pravila procitaj jos 2x, nisi dobro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #18319
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    MONOPOL rece neko a nije Telekom ...buaxaxxa...

  20. #18320
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Ne pratim, ne pratim ni tebe niti te idje pomenuh, pun si safre, idi nedje istresi se. Korisnije ti je nego da citas moje besmislice po forumu. A pravila procitaj jos 2x, nisi dobro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vrlo kratko:

    1. "Isti je piperović", postujući na "Jel realan ovaj lik", a koji je meni upućen. Znači indirektno napadaš na moju ličnost.

    2. Tačno je, slažem se sa tobom. Budalaštine, a ne besmislice!

    3. Baš iz ovog gornjeg razloga, kršiš pravila ovog foruma, jer na topicu o jednom, postuješ nešto deseto, sa obaveznim "strijelama" na nečiji račun.

    Ja sam apsolutno miran, tako da nemam potrebe da "se tresem i istresam". Ja nijesam tepih.

    Još jednom: drži se pravila foruma.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  21. #18321
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    MONOPOL rece neko a nije Telekom ...buaxaxxa...
    Telekom ima svoj Extra TV, fiksnu i internet. Nema u vlasništvu druge operatere!

    Telemah ima svoje bivše operatere BBM, M-kabl, Total TV preko kojih nudi sva 3 servisa.

    Ko je monopolista? :?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  22. #18322
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Što se mene lično tiče sjutra da ga zatvore trepnuo ne bi, znači sve ove godine što nas je telekom čerupao i bukvalno primoravao na njihove (AFRIČKE) usluge po paprenim cijenama to više nije bitno..

    Gasi...

  23. #18323
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li realan ovaj lik? :lolblue:
    hvala ti! smijao sam se pet kvalitetnih minuta.
    evo opet sam poceo )

  24. #18324
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Pa još i ovo

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Sada da se dohvatimo i politike, vlasnik ove grupe je izvjesni Petreus, bivši šef CIA, koji sprovodi politiku Vlade SAD na ovim prostorima sa željom da zahvate područje Balkana i „potisnu“ Ruse...


    Biti njihov korisnik? Neka hvala.

  25. #18325
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Što se mene lično tiče sjutra da ga zatvore trepnuo ne bi, znači sve ove godine što nas je telekom čerupao i bukvalno primoravao na njihove (AFRIČKE) usluge po paprenim cijenama to više nije bitno..

    Gasi...
    E ovo ti je moj Laciale, pravi primjer čovjeka punog safre.
    Zadojen mržnjom prema firmi samo zato što se zove Telekom.

    METZ,
    Ko je sprječavao da BBM ponudi bolju i jeftiniju ponudu od Telekoma?

    Ko je sprječavao M:tel, Telenor, cabling, Total?

    Istina je da je ponuda nekada bila skuplja i dostupna manjem broju korisnika. I šta je sporno?

    To što si imao skuplji net, a da pritom nijesi imao ozbiljnu jeftiniju ponudu, nije ti kriv Telekom. Ostavimo sada prošlost.

    Pogledaj sada žalbe korisnika Telemaha u vezi brzine neta... Kao svima će biti 100/100 brzine, a ovamo varira od 1 do 80, pa opet unazad...

    Izem ti takav servis.... Akcija 11. 9., pa akcija 18. 9...

    I opet ponavljam: DOSTUPNOST!

    Telekom je u 99% pokrio CG svojim servisima, a Telemah?? "Danilovgrad nije u planu", "BP nije u planu", "uskoro"... Samo što neće...

    Zato sam i rekao da bi ste morali bar priznati Telekomu na stabilnom i veoma rasprostranjenom servisu!

    Kvalitetniju mrežu ima Telekom! Nećete valjda reći da korisnik Telemaha ima "bolji i stabilniji servis" od korisnika optike Telekoma?

    OK, priznajem da je bolja ponuda interneta preko kablovske Telemaha u odnosu na korisnike bakarne parice Telekoma. Ali u odnosu na OPTIKU???

    To što korisnici bakarne parice imaju od 4 Mbit/s do max 8 Mbit/s, nije kriv Telekom, već sam bakar! To je njegov najveći propusni limit... Zato se uveliko radi na širenju optike... Polako. Vidjećete ko će imati bolji servis!

    Nećete dugo čekati, da to vidite!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

Page 733 of 812 FirstFirst ... 233633683723729730731732733734735736737743783 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •