Page 637 of 813 FirstFirst ... 137537587627633634635636637638639640641647687737 ... LastLast
Results 15,901 to 15,925 of 20303

Thread: Extra TV

  1. #15901
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Risiver je poceo da se restartuje sam od sebe na svaki sekund i prijavio sam to odmah na 1500. Bas da zajedno vidimo koliko ce im trebati da ga oprave/zamjene.
    Proceduralno!

  2. #15902
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,573
    Thanks Thanks Given 
    172
    Thanks Thanks Received 
    388
    Thanked in
    262 Posts

    Default

    Jos 10 dana i zbogom extra tv!

    Poslato sa Garret turbine.
    James Tiberius Kirk

  3. #15903
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Risiver je poceo da se restartuje sam od sebe na svaki sekund i prijavio sam to odmah na 1500. Bas da zajedno vidimo koliko ce im trebati da ga oprave/zamjene.
    Apdjet

    Zvali su danas i pazite ovaj sou - ne mozemo nista da obecamo jer ne znamo kada cemo doci!? LOL

    Imamo mnogo kvarova i ekipe su na terenu pa kad stignu?! LOL x2

    Ono, nije mi smijesno, ali makar se vi nasmijte. Posle sve price kako je ovo najbolji servis, najbolji softver, lako se ugradjuje... jedino sto se i najbolje kvari.
    Proceduralno!

  4. #15904
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Umjesto sto koristis tvoju situaciju i na sva zvona prozivas Telekom, bolje bi ti bilo da pricekas da ti to oprave, jer ovako neces nista ucinjet! Nije cukar u vodu!? Samo ces se uklopiti u "urbani" stil psovanja... Ne valja ti to!

    A u cemu je problem sa tvojim resiverom? Uopste se ne pali ili? Jesi li odradio factory reset?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  5. #15905
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Apdjet

    Zvali su danas i pazite ovaj sou - ne mozemo nista da obecamo jer ne znamo kada cemo doci!? LOL

    Imamo mnogo kvarova i ekipe su na terenu pa kad stignu?! LOL x2

    Ono, nije mi smijesno, ali makar se vi nasmijte. Posle sve price kako je ovo najbolji servis, najbolji softver, lako se ugradjuje... jedino sto se i najbolje kvari.
    Eo mojoj majci već tri dana od kad je prijavila kvar. A 2 dana da tehničari stižu. Biće zastoj nedje pa ne mogu tih par km proći
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #15906
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa, normalno bi bilo da ti se racun za tekuci mjesec proporcionalno manji za vrijeme za koje ti nije pruzena usluga. To je po meni posteno.

  7. #15907
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Pa, normalno bi bilo da ti se racun za tekuci mjesec proporcionalno manji za vrijeme za koje ti nije pruzena usluga. To je po meni posteno.
    Kad bi se to poštovalo kod svakog operatera, onda ne bi bilo čekanja na opravku kvara nego bi isti dan dolazili.

  8. #15908
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Umjesto sto koristis tvoju situaciju i na sva zvona prozivas Telekom, bolje bi ti bilo da pricekas da ti to oprave, jer ovako neces nista ucinjet! Nije cukar u vodu!? Samo ces se uklopiti u "urbani" stil psovanja... Ne valja ti to!

    A u cemu je problem sa tvojim resiverom? Uopste se ne pali ili? Jesi li odradio factory reset?
    Druze, jel ti glava dobro? Dira li te ko pa odmah uleces klizeci?

    Kad vec pitas problem je u tome sto ne mogu da mi kazu kad ce doci. Da kazu docemo za 2, 3, 5 , 10 dana pa ok. Ali oni kazu - ne mozemo da vam kazemo kad cemo doci ima mnogo kvarova?

    Jel tebi to ozbiljan odgovor ozbiljne firme? I jel normalno da ima puno kvarova? Pitam te normalno, nema potrebe da padas u vatru.

    Kako se radi taj reset? Rekli su mi da i oni "gore" vide da se restartuje svaka 2sec. dakle pise startovanje i posle sekund se ugasi i opet pokrene i sve tako u krug.

    Pomozi mi ako mozes bez dizanja pritiska!
    Proceduralno!

  9. #15909
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Daj mu crvenu, to ga smiruje. :-D
    Bako, jebeš li što?

  10. #15910
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,670
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Hahahaha a sto cini prezla

  11. #15911
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,000
    Thanks Thanks Given 
    4,832
    Thanks Thanks Received 
    9,898
    Thanked in
    3,752 Posts

    Default

    Ja mislim da prezla svaki dan mora predopostavljenome da podnese raport sto je sve postova na forum, drugacije objasnjenje ne vidim


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  12. #15912
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,670
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    513
    Thanked in
    288 Posts

    Default

    Ma ja vjerujem da se sali, iskreno mislim da je neki zebant teski. Ima takvih na forumu jos, ali se vjesto kriju

  13. #15913
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,574
    Thanks Thanks Given 
    1,981
    Thanks Thanks Received 
    2,583
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    Kako da spojim ya tv u spavacoj sobi extra tv iz dnevne, a da zaobidjem dodatno placanje od 100eka koliko su mu rekli?
    Tu es mon héro!

  14. #15914
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hoces na taj receiver iz dnevne da spojis TV u spavacoj ali tako da na jedan receiver idu dva televizora(TV iz dnevne i TV iz spavace sobe) Ili hoces da taj jedan receiver iz dnevne sobe bude za TV u spavacoj samo?
    Bako, jebeš li što?

  15. #15915
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Eo mojoj majci već tri dana od kad je prijavila kvar. A 2 dana da tehničari stižu. Biće zastoj nedje pa ne mogu tih par km proći
    To je onaj slucaj, koji je uvodio ETV da bi zvao/la prijatelje/rodjake u BG? Mora da je nesto do TF linije..... Sacekaj tehnicare pa nam javi sto je bilo.

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Pa, normalno bi bilo da ti se racun za tekuci mjesec proporcionalno manji za vrijeme za koje ti nije pruzena usluga. To je po meni posteno.
    Ne samo postenje, vec je to i (standardna) praksa! Normalno da mu ne mogu zaracunavati pretplatu za citav mjesec, ako mu neki servis nije radio citav mjesec.

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Kad bi se to poštovalo kod svakog operatera, onda ne bi bilo čekanja na opravku kvara nego bi isti dan dolazili.
    Sto se tice Telekoma, to je standardna praksa! Za druge ne znam (niti me interesuje)!

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Druze, jel ti glava dobro? Dira li te ko pa odmah uleces klizeci?

    Kad vec pitas problem je u tome sto ne mogu da mi kazu kad ce doci. Da kazu docemo za 2, 3, 5 , 10 dana pa ok. Ali oni kazu - ne mozemo da vam kazemo kad cemo doci ima mnogo kvarova?

    Jel tebi to ozbiljan odgovor ozbiljne firme? I jel normalno da ima puno kvarova? Pitam te normalno, nema potrebe da padas u vatru.

    Kako se radi taj reset? Rekli su mi da i oni "gore" vide da se restartuje svaka 2sec. dakle pise startovanje i posle sekund se ugasi i opet pokrene i sve tako u krug.

    Pomozi mi ako mozes bez dizanja pritiska!
    "Druze", ovo je forum o ETV servisu i kad prijavis neki problem, na isti ce ti odgovoriti ljudi koji koriste ovaj servis! Ja ne "uklizavam", vec ti pokusavam objasniti, da prozivanjem po foruma, nista neces ucinjeti, sem uvreda... Jel ti je to zapravo cilj?

    Sto se tice dana, normalno da ti ne mogu reci KADA CE TI TACNO DOCI, jer je to uredjeno po proceduri, prije tebe su takodje bile prijave i ide se postepeno! Onoliko dana koliko nijesi koristio ETV, bice ti umanjeno na racunu! Posteno?

    Ja nikada nijesam "upadao u vatru", vec sam u potpunosti smiren i odgovaram iskljucivo cinjenicama! Normalno je da postoje toliko kvarova, razloga milion... Najcesci je varijacija u naponu, a mislim da je to i tvoj problem. Ako zivis u Herceg Novom to je tamo cest slucaj....

    Jeli tada bilo kakvo nevrijeme kada ti je ETV otkazao poslusnost? Grmljavina?

    Factory reset radis kada prije paljenja resivera cackalicom pozadi u rupicu "RESET" ubodes i drzis jedno 30 sekundi, zatim i dalje drzis, ali onda palis taj resiver na dugme pozadi i nastavis da drzis jos 30 sekundi! Tada pustis, ako bude bilo i dalje isto, onda je nesto u resiveru crklo....

    Jesi li provjeravao da prikljucis utikac na drugu uticnicu? Jesi li provjeravao ostale kablove na resiveru? Mozda se neki olabavio iz lezista? Pogledaj to prvo, pa odradi factory reset, pa ako nista ne bude, javi se na PM forumasu, Emill.

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja mislim da prezla svaki dan mora predopostavljenome da podnese raport sto je sve postova na forum, drugacije objasnjenje ne vidim


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
    Pogodio si vala..... Dokle ces ovaj topic trovat ovakvim nebulozama? Ja sam ovdje (za razliku od vas) spreman da pomognem ili da ispravim netacnu informaciju! A to radim iz licnog ubjedjenja, a ne zbog koje-kakvih "raporta"....

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Ma ja vjerujem da se sali, iskreno mislim da je neki zebant teski. Ima takvih na forumu jos, ali se vjesto kriju
    Zasto sala? Ako mislis da ce doticni rijesiti problem tako sto ce da proziva ili vrijedja, onda nesto nije u redu sa tobom.... Ili se onda ti sada, mozda, salis? Ne vidjeh nikog od vas "ozbiljnih" da ste ga uputili ili dali mu kakav KORISTAN SAVJET?! Ne nikako, samo upadice, podsmijavanje, prebacivanje, i kao slag na torti uvrede.... Dosadno vam ili...?

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Kako da spojim ya tv u spavacoj sobi extra tv iz dnevne, a da zaobidjem dodatno placanje od 100eka koliko su mu rekli?
    Ako mislis da imas 2 ETV-a na 2 TV aparata, MORAS imati drugi resiver i za to NE MOZES zaobici dodatno placanje! Sem ako ne mislis da imas 1 ETV na 2 TV aparata? Moze, kupis SCART kabl i spojis drugi TV na resiver, ali tada ces imati ISTI program na oba TV-a!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #15916
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prezla, znam ranije kada sam kod tcom mijenjao paket sa smart5 na smart15 (i sa smart15 na smart50) - posto je ta promjena bila u toku mjeseca - tada su nam pretplate bile proporcionalno izracunate.

    Npr. na racunu za taj mjesec je pisalo:
    Smart5 2.15 €
    Smart 15 11.45 €

    Znaci, tacno od prvog u mjesecu do promjene je proporcionalno bila zaracunata smart5 tarifa, a od promjene do kraja mjeseca proporcionalno smart15.

    I to je full ok. Isto to bi bilo dobro posteno raditi za svo vrijeme kada ti neki servis ne radi. To ionako racuna kompjuter i proporcionalno racuna.

  17. #15917
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,574
    Thanks Thanks Given 
    1,981
    Thanks Thanks Received 
    2,583
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brajan992 View Post
    Hoces na taj receiver iz dnevne da spojis TV u spavacoj ali tako da na jedan receiver idu dva televizora(TV iz dnevne i TV iz spavace sobe) Ili hoces da taj jedan receiver iz dnevne sobe bude za TV u spavacoj samo?
    Ova prva varijanta... Sta mi je sve potrebno da bi imao sa jednog risivera etv na dva tv-a? slazem se sa pretplatom od 3e ( milsim da je 3).
    Tu es mon héro!

  18. #15918
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,574
    Thanks Thanks Given 
    1,981
    Thanks Thanks Received 
    2,583
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    Prezla jel ti radis u t-com?

    Posto cu vjerovatno potpisati novi ugovor, sa nesto manjom pretplatom, zanima me da li je moguce izvesti ovo na dva tv-a?
    Tu es mon héro!

  19. #15919
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Prezla
    Nije bitno jel se čujem sa rođacima ili šta li je ali 5 dana meni majka nema ni tel, ni internet ni tv.
    Hoće li umanjit pretplatu za tih 5 dana (za sada) po meni bi to trebalo da je nekih 6.5 eura zar ne?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #15920
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Prezla, znam ranije kada sam kod tcom mijenjao paket sa smart5 na smart15 (i sa smart15 na smart50) - posto je ta promjena bila u toku mjeseca - tada su nam pretplate bile proporcionalno izracunate.

    Npr. na racunu za taj mjesec je pisalo:
    Smart5 2.15 €
    Smart 15 11.45 €

    Znaci, tacno od prvog u mjesecu do promjene je proporcionalno bila zaracunata smart5 tarifa, a od promjene do kraja mjeseca proporcionalno smart15.

    I to je full ok. Isto to bi bilo dobro posteno raditi za svo vrijeme kada ti neki servis ne radi. To ionako racuna kompjuter i proporcionalno racuna.
    Upravo, to je to! Ako nemas servis ili ga iz drugih razloga nijesi imao, Telekom tada vrsi proporcionalnost! Pola mjeseca - pola pretplate!

    Tako to rade sve ozbiljne firme!

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Prezla jel ti radis u t-com?

    Posto cu vjerovatno potpisati novi ugovor, sa nesto manjom pretplatom, zanima me da li je moguce izvesti ovo na dva tv-a?
    Ne radim za Telekom! To nije tema ovoga, vec problemi u vezi ETV-a...

    Opet si nejasan, hoces li 2 resivera ili 1 resiver na oba TV istovremeno?
    Ako je prvo, MORAS platiti 100€ i pretplatu oko 3€, a ako je drugo onda kupujes SCART kabl, pa ce se oba TV "napajati" sa JEDNOG resivera, ali ces tada imati isti program na oba TV aparata... Naravno, po cijeni jednog resivera...

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Prezla
    Nije bitno jel se čujem sa rođacima ili šta li je ali 5 dana meni majka nema ni tel, ni internet ni tv.
    Hoće li umanjit pretplatu za tih 5 dana (za sada) po meni bi to trebalo da je nekih 6.5 eura zar ne?
    Da! Smanjice se pretplata, od ukupne pretplate za dati servis! Sto za Extra Trio iznosi oko 6,40 €....

    Pozz.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  21. #15921
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,574
    Thanks Thanks Given 
    1,981
    Thanks Thanks Received 
    2,583
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    hocu jedan risiver za dva tv-a... a 100e je cijena risivera jel? Ili ja sam nedje nadjem risiver za 15-ak evra posto sam vidio po fb da ih nesto jeftino prodaju...
    Tu es mon héro!

  22. #15922
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Prezla

    Hvala na odgovorima. Nije mi cilj bio da vrijedjam, uostalom i da jeste (a nije!) ne vrijedjam tebe no kompaniju tako da si svejedno precerao sa uletanjem. Normalno da cu ovdje pisati kad nesto nije u redu. Zato i topik sluzi. Pogledaj moje prosle postove na ovu temu i vidjeces da nijednom nisam prozivao kada sam bio zadovoljan sa uslugama. Sada kada nisam imam pravo da se zalim jer placam za iste...

    Nego, na temu...


    Svim tvojim odgovorima sam zadovoljan osim onim gdje ih opravdavas da ne znaju kada ce doci. Ok, ne moraju mi TACNO reci kada ce doci, ali OKVIRNO bi mi morali reci. Kolika je uobicajeno vrijeme cekanja, znas li?

    Zahvaljujem!

    P.S. Sve sam odradio osim tog reseta i slanja Emillu poruke. Struja je nestala. Imam onaj tcom-ov produzni i tu sve gasim na prekidac kad god nestane struja. Kad je struja dosla ja sam posle nekog vremena opet ukljucio i uredjaj se nije mogao pokrenuti. Znam za probleme u naponu, ovdje u HN su cesta nestajanja struje. Davno mi je crkao jedan risiver i dosli su ljudi BRZO promjenili ga i dali taj produzni.
    Proceduralno!

  23. #15923
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ej, jos nesto. Da li mjenjaju ili popravljaju risiver? Logicno mi je da mjenjaju no eto da pitam. I je li to znaci da gubim snimljene emisije?
    Proceduralno!

  24. #15924
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @MiddleClass. Isključivo mijenjaju, i donose novi iz packa (barem je to moje iskustvo). Promijenili su mi 3 risivera do sad i to uvijek onaj dodatni. Primarni risiver mi je još onaj originalni iz Januara 2008 i radi (kao i njegov daljinski) ka' nov ! Snimljene emisije gubiš.
    @no-mercy. Mnogo bolja opcija ti je ako možeš naći povoljno taj drugi risiver. Plaćat ćeš dodatno još 3€ mjesečno, samo imaj u vidu da ćeš imati i povremeno smetnje u radu kada su uključena oba istovremeno (zamrzavanje slike) a pogotovo ukoliko i fiksni telefon koristiš u isto vrijeme. E jedino ako imaš optiku možeš kačiti 5-6 televizora a na wi-fi i 10 uređaja i da sve funkcioniše besprekorno.

    Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

  25. #15925
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    hocu jedan risiver za dva tv-a... a 100e je cijena risivera jel? Ili ja sam nedje nadjem risiver za 15-ak evra posto sam vidio po fb da ih nesto jeftino prodaju...
    Onda ti u tom slucaju treba kabl koji ces povezati taj drugi resiver sa drugim TV-om....

    100€ je fiksno, mozda ima i na rate, kroz racune da se placa, i jos 3 € pretplata, ali to je samo za one koji hoce 2 resivera na 2 TV-a...

    To preko budjavog faceboka zaboravi, svaki li danas poljoprivrednik ili ulicni trgovac moze otvoriti profil na istom i nuditi "kvalitet" za "malo para"....

    Extra TV resiveri su VLASNISTVO Telekoma, i samo on moze davati korisnicima IPTV resivere! U suprotnom rizikujes stete, po tvoj dzep....

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    @Prezla

    Hvala na odgovorima. Nije mi cilj bio da vrijedjam, uostalom i da jeste (a nije!) ne vrijedjam tebe no kompaniju tako da si svejedno precerao sa uletanjem. Normalno da cu ovdje pisati kad nesto nije u redu. Zato i topik sluzi. Pogledaj moje prosle postove na ovu temu i vidjeces da nijednom nisam prozivao kada sam bio zadovoljan sa uslugama. Sada kada nisam imam pravo da se zalim jer placam za iste...

    Nego, na temu...


    Svim tvojim odgovorima sam zadovoljan osim onim gdje ih opravdavas da ne znaju kada ce doci. Ok, ne moraju mi TACNO reci kada ce doci, ali OKVIRNO bi mi morali reci. Kolika je uobicajeno vrijeme cekanja, znas li?

    Zahvaljujem!

    P.S. Sve sam odradio osim tog reseta i slanja Emillu poruke. Struja je nestala. Imam onaj tcom-ov produzni i tu sve gasim na prekidac kad god nestane struja. Kad je struja dosla ja sam posle nekog vremena opet ukljucio i uredjaj se nije mogao pokrenuti. Znam za probleme u naponu, ovdje u HN su cesta nestajanja struje. Davno mi je crkao jedan risiver i dosli su ljudi BRZO promjenili ga i dali taj produzni.
    Ja nijesam tvrdio da si mene vrijedjao, nego sam ti rekao da neces nista dobiti (u smislu rjesenja problema) ako budes krenuo u ljutnji da napadas Telekom!

    Imas pravo da izneses kritike, i to je u redu sve dok se ne okrene na verbalni sukob...
    Ne mogu ti ja reci koliko se ceka na zamjeni resivera, vjeruj mi da su meni kada mi je crkao resiver (uopste se nije palio) dosli ISTI dan!

    Tako da mi izgleda nevjerovatno da ljudi cekaju i nedjelju dana da im dodju i oprave kvar.... Sto da ti kazem? Podrzavam te i zelim da ti sto prije (kao i lepetancu) rijese problem!

    Zovni opet 1500 i zatrazi da ti okvirno recu koliko ces cekati tehnicare!

    Zasto nijesi odradio glavni (factory) reset? Pokusaj, mozda ga to vrati u zivot! Ali mislim da po tvom opisu, je resiver crkao i da mu nema spasa.... To je tako, kad imamo varijacije napona od 200 do cak 400 Volti.... A to je SMRTONOSNO za elektronske uredjaje poput resivera, rutera, bezicnih telefona, muzickih komponenti...

    Vjerovali ili ne, u takvim situacijama je vise odgovorna EPCG nego Telekom! Ali EPCG se naravno zastitila zakonski, pa isti i nijesu odgovorni na varijacije napona, jednostavno to proglase - VISA SILA....

    Moj ti je savjet: odradi factory reset (cackalicom ili necim drugim sto ima ostar vrh), drzis 30 sec, nastavis da drzis i palis resiver na dugme pozadi, sacekas jos 30 sec i pustis. Ako nista ne bude bilo, nikakvih promjena, resiver ti je crkao! Zovi opet 1500 i reci da ti kazu otprilike koliko ces cekati tehnicare. Mislim da ti MORAJU poslati tehnicare najkasnije 8 dana od prijave.

    Quote Originally Posted by MiddleClass View Post
    Ej, jos nesto. Da li mjenjaju ili popravljaju risiver? Logicno mi je da mjenjaju no eto da pitam. I je li to znaci da gubim snimljene emisije?
    Mijenjaju naravno, a stari ide na reciklazni otpad! Gubis snimljene emisije jer se iste memorisu na hardveru tog (crknutog) resivera....

    pozz.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

Page 637 of 813 FirstFirst ... 137537587627633634635636637638639640641647687737 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •