Page 51 of 812 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #1251
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    1,949
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    201
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ne nemam zivaca sa njima da razgovaram, sad je dobro tako da nema problema

  2. #1252
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sale kad ce ti novi kanali i koji ce bit?
    Last edited by Player; 19-02-08 at 15:15.

  3. #1253
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,908
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    sale kad ce ti novi kanali i koji ce bit? posto se lomim izmedju bbm-a i extra

  4. #1254
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    636
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    sale kad ce ti novi kanali i koji ce bit? posto se lomim izmedju bbm-a i extra
    Prelomi u glavu,to je za tvoje dobro

  5. #1255
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    bd
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    [QUOTE=montegruja;869613]sale kad ce ti novi kanali i koji ce bit? posto se lomim izmedju bbm-a i extra[/QUOTE

    Za destak dana istice mi probni period. U pocetku bilo puno problema, sada konacno sve funkcionise dobro, ... ipak nedostaju neki kanali i to je jedini razlog za razmisljanje o vracanju ili ne.
    Kakve su najave i kako doci do prave informacije????

  6. #1256
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,908
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    maks u istom smo problemu ako sto ne zanove ovi iz t-coma uzimam bbm

  7. #1257
    mićko Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Igoor View Post
    Koristeci extra TV ovih nedelju dana, zakljuchio sam sledece: Kvalitet usluge im je ispod 0 (program kochi svako malo router mi se sam resetuje (speed touch) i to u sred omiljene emisije i onda ne mogu da gledam, isti sluchaj za internet skidam nesto i u pola skidanja paf cao.. 70MB ode.. ali to nije sve, drugi dan su mi makli HBO iako je prvi mjesec "ukljuchen + dzabe", podrska je posebna pricha, zovnem da prijavim da se resetuje ruter i chuda, on veli mora da je do linije 6 puta je resotova istu i tek onda je "proslijedio" nekome nesto, cekajuci godoa ja citavi jedan dan nisam moga fino skinuti nista sa interneta niti gledati televiziju, zovem opet radnik kaze vidim ovdje da je to "proslijedjeno" sjutra cemo vas zvati, aj dobro i to. Sjutra zovu u 8.30 ja objasnjavam dje zivim i on kaze OK. i ja reko doce tu za 1h max ( moram na fax ali reko zrtvovacu jedno predavanje) njega nema zove me u 12h. Ja reko na fax sam nema kuci nikoga... I na kraju ne dodje. I onda 2 dana sam slabo bio kuci, ali su mi roditelji rekli da opet kochi i da se "ona crna kutija gasi".(Speed touch) i 3 puta sam zvao za HBO da ga vrate i vratishe ga 3 dan od mojeg prvog zvanja. I sad dok sam ovo pisao 3 puta mi je pukla veza. I sto ja vise da radim? Opet sam ih zvao i kazu da ce doc sjutra. Evo da vidimo.
    A to ti je svima tako... Samo neko priča o tome, kao ti, a ostali pričaju kako su super EXTRA zadovoljni. Mada, ko ne proba bolje, dobro mu je i Pih-com

  8. #1258
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mićko View Post
    A to ti je svima tako... Samo neko priča o tome, kao ti, a ostali pričaju kako su super EXTRA zadovoljni. Mada, ko ne proba bolje, dobro mu je i Pih-com
    ja sam imala 2 puta problem, dosta su me iscimali ali su mi to rijesili vec sjutra ujtro, inace i ADSL i tv rade kako treba, cak se ADSL ne kvari uopste, koliko se kvario prije extra tv, kad su mi ga iskljucivali svake noci u 22h...
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  9. #1259
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mićko View Post
    A to ti je svima tako... Samo neko priča o tome, kao ti, a ostali pričaju kako su super EXTRA zadovoljni. Mada, ko ne proba bolje, dobro mu je i Pih-com
    Obozavam ovakve komentare. Ti znaš kako drugima radi?
    A teško da ću probat blje, jer boljega nema
    Ja sam maal tri puta roblem. Otada ni sa Extra ni ADSL kako reće vanzemaljka, sve radi savršeno

  10. #1260
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da kazem da meni extra tv radi stvarno extra,
    samo cekam da jos dopune neke kanale

  11. #1261
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Playboy #100

  12. #1262
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Playboy #100
    Jaooooo, pi.
    A zašto nije mogao Sailing Chanel da vas ja sad pitam?

  13. #1263
    mićko Guest

    Default

    [QUOTE=Igoor;867718]Koristeci extra TV ovih nedelju dana, zakljuchio sam sledece: Kvalitet usluge im je ispod 0 (program kochi svako malo router mi se sam resetuje (speed touch) i to u sred omiljene emisije i onda ne mogu da gledam, isti sluchaj za internet skidam nesto i u pola skidanja paf cao.. 70MB ode.. ali to nije sve, drugi dan su mi makli HBO iako je prvi mjesec "ukljuchen + dzabe", podrska je posebna pricha, zovnem da prijavim da se resetuje ruter i chuda, on veli mora da je do linije 6 puta je resotova istu i tek onda je "proslijedio" nekome nesto, cekajuci godoa ja citavi jedan dan nisam moga fino skinuti nista sa interneta niti gledati televiziju, zovem opet radnik kaze vidim ovdje da je to "proslijedjeno" sjutra cemo vas zvati, aj dobro i to. Sjutra zovu u 8.30 ja objasnjavam dje zivim i on kaze OK. i ja reko doce tu za 1h max ( moram na fax ali reko zrtvovacu jedno predavanje) njega nema zove me u 12h. Ja reko na fax sam nema kuci nikoga... I na kraju ne dodje. I onda 2 dana sam slabo bio kuci, ali su mi roditelji rekli da opet kochi i da se "ona crna kutija gasi".(Speed touch) i 3 puta sam zvao za HBO da ga vrate i vratishe ga 3 dan od mojeg prvog zvanja. I sad dok sam ovo pisao 3 puta mi je pukla veza. I sto ja vise da radim? Opet sam ih zvao i kazu da ce doc sjutra. Evo da vidimo.:[QUOTE=Igoor;867718]

    Nemoguće !!! Prvi put čujem da neko od korisnika PIH-COM servisa nezadovoljan i da ima problema.:yipiiii:
    Srećom po mene, ja sam sa njima raskrstio za SVA VREMENA , pošto sam isprobao sve njihove usluge i lično se uvjerio u loš kvalitet istih:trashcom:. Ko nije probao i ne zna za bolje ! ...otuda ovoliko fanova.

  14. #1264
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Playboy #100
    Nema toga:mad: I to nebi bilo novo, to je 16% ponude koje nedostaje dodatnom paketu koji evo skoro tri mjeseca naplacujete u punom iznosu kao da je sve OK.
    Ua lopovi!!!:mad:

  15. #1265
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    ocete li vi ubacivat kakve nove kanale...??? evo ja sam zadovoljni korisnik extra tv-a pa se nadam odgovoru

  16. #1266
    Join Date
    May 2007
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oce za godisnjicu od pustanja u rad Extra TV -a

  17. #1267
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    A cekajte ljudi, evo tek dva mjeseca da je pocelo

  18. #1268
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,908
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ljudi da budem iskren Extra tv kod mene radi extra , ali sam u nedoumici jos da li da uzmem BBM , STO SE Tice kanala bbm za sad bolji po mom misljenju i jeftiniji , pogotovu ako imate vise recivera , i dalje sam u dilemi ,sta uraditi pitanje je sad

  19. #1269
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve te opcije o kojima ste tantarali + radi normalno HDMI izlaz sa LCD i PLAZMA televizorima +DIBLO Light + CS http://www.topfield.co.kr/eng/produc...ate5=&mainmenu=

    taj trt servis sa bijednih 50 kanala me vise ne interesuje

    Za potencialne nove korisnike Extra TV: Potencialno dobar servis, ali sa infrastrukturom i prije svega strucnjacima T-Coma to postaje TUTA servis
    Last edited by Poseydon; 23-02-08 at 22:09.

  20. #1270
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montegruja View Post
    ljudi da budem iskren Extra tv kod mene radi extra , ali sam u nedoumici jos da li da uzmem BBM , STO SE Tice kanala bbm za sad bolji po mom misljenju i jeftiniji , pogotovu ako imate vise recivera , i dalje sam u dilemi ,sta uraditi pitanje je sad
    Nemoj da se razmisljas, BBM ce tek imati bolju ponudu od extra tv a i mozes vise risivera da imas... da sam uzeo extra tv ne bih mogao u svoju sobu da gledam istu tj na svoj televizor

  21. #1271
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ljudi da budem iskren Extra tv kod mene radi extra .... i dalje sam u dilemi ,sta uraditi pitanje je sad
    Procitaj sta i drugi kazu. npr https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...&postcount=868 Licno sta me nervira je dugo cekanje kod promjene kanala. Po par sekundi cekas da se risiver smiluje da pokaze sliku. Izracunaj sad koje ti je vrijeme potrebno da pregledas sve kanale. Ustvari koje vrijeme se gubi.
    Posebna prica je Internet. Ako zelis da ga imas onda nema sta da razmisljas. Zadrzi to sto imas i uzivaj.

    Sve te opcije o kojima ste tantarali + radi normalno HDMI izlaz sa LCD i PLAZMA televizorima +DIBLO Light + CS....
    da ne mislis da sa nabudzenim transponderima dobijes HD. Mozes prikaciti koji hoces risiver, dzaba ti je.

  22. #1272
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica, Niksic
    Posts
    543
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    instalirah evo 2 nedjelje sve je extra! sme shto se ping povecao na netu.

  23. #1273
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imam Extra TV nekih 15 dana i do juče imadoh svaki živi kanal, a od juče nema Extra paketa (Nat Geo Wild, Extreme Sports, itd.)... :?: :idea:
    Globetrotting

  24. #1274
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexa_pg View Post
    Procitaj sta i drugi kazu. npr https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...&postcount=868 Licno sta me nervira je dugo cekanje kod promjene kanala. Po par sekundi cekas da se risiver smiluje da pokaze sliku. Izracunaj sad koje ti je vrijeme potrebno da pregledas sve kanale. Ustvari koje vrijeme se gubi.
    Posebna prica je Internet. Ako zelis da ga imas onda nema sta da razmisljas. Zadrzi to sto imas i uzivaj.


    da ne mislis da sa nabudzenim transponderima dobijes HD. Mozes prikaciti koji hoces risiver, dzaba ti je.
    O cemu ti pricas ? Kanal se emituje u HD-u ili ne emituje i tu nema transporder nikakve veze jer to nije BBM. Nazalost jos uvijek je jako malo HD kanala, ali i kanali u SD rezoluciji sa upscalingom od strane recievera izgladaju puno bolje, tu je snimanje i time shift

  25. #1275
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Jeste ali nije zanimljivo punit resiver svaki dan da bi mogao da gledas programe kojih ima na BBM, Extra tv i ostale zajebancije

Page 51 of 812 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151551 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •