Page 360 of 812 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast
Results 8,976 to 9,000 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #8976
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Za ljubitelje starih filmova je dobar
    A znamo kakva je njihova produkcija.Cubling i moze da ga ima,ali T-Com ne moze...

  2. #8977
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ID dobar je kanal

  3. #8978
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    ako bude interesovanja??????? Nema pretplatnika Extra TV koji nije zainteresovan za filmski kanal, samo nam reci na koji nacin mi da iskazemo to nase interesovanje
    Vec je iskazano

  4. #8979
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Milky Way
    Posts
    443
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    ali džabe :P
    Neke poruke ne treba ispisivati, one dovoljno govore svojim odsustvom...

  5. #8980
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,961
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ubacite na extra tv..cinestar tv ili sport klub...

  6. #8981
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,881
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jos nema adekvatne zamjene :mad:

  7. #8982
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Za Viasat kanale ekskluzivu ima SBB, od toga nista.
    Sto se ugovora tice, operater zadrzava pravo izmjene istog, tako pise, tako da je zalbena osnova vrlo upitna ako je uopste ima.
    Barem se poneko i oglasi iz T-com-a da pita sta da stave kao zamjenu, i to je, ajmo rec, korektno.
    Činjenica je da smo svi koji smo uzeli Extra-tv zbog sada ukinutih programa žrtve Piraterije! Nije uvijek bitno što piše u ugovoru , već je bitno i što ne piše, a nama niko nije rekao kad su nas ubjeđivali i navlačili da uvedemo uslugu da se NOVA , FOX i BBC prenose piratskim putem i da nam ne mogu garantovati da ćemo ih gledati do kraja ugovora. Nije nam bilo rečeno da su mogući prekidi programa bez opravdanih razloga- javašluka, nije nam bilo rečeno da će nam ping biti dupliran. Nije nam rečeno mnogo toga, a to što je rečeno je nedorečeno. Dakle, ugovor se ne može mijenjati bez našeg pristanka a da nam ne omoguće prijevremeni raskid istoga, kao onda kad su podigli cijenu za 1 €.
    Da bi korisnici bili zadovoljni , obraz firme - i onih koji je predstavljaju - čitaj: žive od NAS, bili sačuvani, ne mogu se ponašati kao da ništa nije bilo i da krivicu svaljuju na ARD!

  8. #8983
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E videh sinoc ovo cuveno PST obavestenje na TV Prva i TV Nova. Stvarno sam ostala bez teksta. Jedine televizije na kojima si imao sta pogledati i gle cuda - utulise ih. Svojevremeno uzeh ovaj Extra TV pre svega zbog par programa [izmedju ostalog: Fox (sadasnja Prva), TV Nova, RTL, BBC prime]. Prvo su skinuli RTL, "kurvinjski" (izvinjavam se, moram biti prosta), a onda sad javno kad vide da smo ovce skinuse i ovo sto osta a da se moglo pogledati. Nemam komentara stvarno, ovo je krajnji bezobrazluk. Oni nas sklapaju za struju, ovi za ove sugave kanale koji su preostali (a verovatno ce i njih uskoro maci), svak' nas samo slapa. Pi.

    Sutra cu zalbu uloziti i nema trika da im platim sadasnju pretplatu, pa nek' me na sud vode. Preracunacu koliko sam duzna za ovih 7 dana dok su bili Prva i Nova i platicu im za to. Sa PDV-om.




    Ono sto me zanima (posto cu da se odjavim sa ovog ultramodernog servisa) je sledece:
    1. Posto sam otplatila receiver i onu drugu spravicu (kako god da se zove), da li to sada moram da im vratim? Nemam ugovor pa ne znam sta mi sledi, jer mi ga iz ovako brendirane kuce nisu nikad ni dostavili (rece gospodin koji je ovo sve instalirao da ce mi ga poslati postom?!), tako da i ja ispadoh nesto "na divlje" (sto se onda zalim, ista sam k'o i oni?!).
    2. Ne mogu da citam sve postove ispisane prethodnih dana, pa da pitam zasto ne mogu da se otkupe prava za Prvu i Novu? Zar i njima nije u interesu da im se program emituje kod nas? Ili to nasi operateri nece da plate, nego nam drze ove sprdnje od MBC, Elmaga, Happy, B92 info i slicno?
    Dodje mi da zafitiljim ovaj receiver, nego mi sprava nista nije kriva. Uf. :hammer: Radije bi ovaj cekic nekom u glavu sad. Sutra se odjavljujem, pa cu bar znati da nemam sta da gledam, ostace mi da pogledam ponekad onaj Osvrt na TV Vijesti, a na 1 i 2 CG ce i dalje kao nekad biti onaj Radojicic (cio zivot glumio "Sok-a") koji je svojevremeno govorio: "Radio Titograd cujes samo ako dodjes ljicno pod prozor!". E tako ce nam biti i za TV. Citacu knjige i kupovati filmove (posto sto se tice izbora iz Extra TV videoteke, nisam se nesto nagledala, a i ove pare koje sam do sada davala na TV pretplatu pametnije cu uloziti).
    Last edited by Zizak; 09-12-10 at 19:41.

  9. #8984
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo sam malo procitala ovaj ugovor za extra TV i u clanu 4. stav 4. stoji

    4.Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena u uslovima distribucije programa i programskoj šemi T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u članu 15. stav 3.

    A niko od nas nije obavjesten misec dana unaprid o promjenama.

    Imamo pravo pismenog prigovora na koji moraju da odgovore u roku od 7 dana.

    E sad bi mi svi tribali masovno da podnesemo prigovore da vidimo sta ce da nam odgovore.

  10. #8985
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Evo sam malo procitala ovaj ugovor za extra TV i u clanu 4. stav 4. stoji

    4.Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena u uslovima distribucije programa i programskoj šemi T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u članu 15. stav 3.

    A niko od nas nije obavjesten misec dana unaprid o promjenama.

    Imamo pravo pismenog prigovora na koji moraju da odgovore u roku od 7 dana.

    E sad bi mi svi tribali masovno da podnesemo prigovore da vidimo sta ce da nam odgovore.
    Dobro si mi to rekla, da dodam u zalbu. Ja cu obavezno da se zalim, stvarno necu da me prave budalom. Bezobrazluk.

  11. #8986
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Nesto sto postoji u max-tv, a i sve da smo u istoj zemlji, ne mora da znaci da moze i na extra tv. Hvala na konstruktivnim predlozima.
    Mozda nam recite sta moze, pa cemo mi vama da kazemo?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  12. #8987
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    Dobro si mi to rekla, da dodam u zalbu. Ja cu obavezno da se zalim, stvarno necu da me prave budalom. Bezobrazluk.
    I nemoj slucajno da ti pokusaju prodat pricu kako je gasenje tih programa visa sila, jer stoji u ugovoru da u tom slucaju (vise sile) nisu krivi.
    A visa sila je zemljotres, cunami, ratno stanje i blablabla....
    Posto su oni bili svjesni da uvaljuju i na tome zaradjuju ilegalne programe i da ce ti programi kad tad da "nestanu" to je kako PRAVO kaze, dovodjenje jedne od ugovornih strana u zabludu ili prevaru, koja je opet kao pojam dovoljan pravni osnov za prekid ugovora i za nadoknadu stete.

  13. #8988
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    I nemoj slucajno da ti pokusaju prodat pricu kako je gasenje tih programa visa sila, jer stoji u ugovoru da u tom slucaju (vise sile) nisu krivi.
    A visa sila je zemljotres, cunami, ratno stanje i blablabla....
    Posto su oni bili svjesni da uvaljuju i na tome zaradjuju ilegalne programe i da ce ti programi kad tad da "nestanu" to je kako PRAVO kaze, dovodjenje jedne od ugovornih strana u zabludu ili prevaru, koja je opet kao pojam dovoljan pravni osnov za prekid ugovora i za nadoknadu stete.
    Haha mislim da je bolje da ti odes da im to kazes .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  14. #8989
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Haha mislim da je bolje da ti odes da im to kazes .

    Ja im necu nista reci, ja cu im napisat opsirno pismo puno gorcine, prigovora i pljuvanja.

  15. #8990
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Ja im necu nista reci, ja cu im napisat opsirno pismo puno gorcine, prigovora i pljuvanja.
    Haha veci efekt bi imalo ovo drugo, ali moze i to .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  16. #8991
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Haha veci efekt bi imalo ovo drugo, ali moze i to .
    Od usmenog nema vajde, sve triba papiroloski potkrijepit, da mi posli ne "glume gljive" kako nisam nista rekla. Ovako lipo papir, jedan njima drugi meni da se zna da su primili pa nek odgovore.
    Inace ja sam njihov "omiljen" korisnik. Cim me cuju spuste slusalicu, jer sam "vristala" vise puta na 1500.

  17. #8992
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    kako glasi član 15. stav 3.?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #8993
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Originally Posted by Sale
    Sta predlazete kao zamjenu ovih kanala (dok tj. ako se vrate)?
    Dječji kanal sa crtanima, ali obavezno na naški (ex-YU).
    Za djecu nemate ni jedan kanal u ponudi. Sad imaju 3-4 američka, ali to djeci ništa ne znači kad ne razumiju, a i ti crtani na tih par kanala uopšte nisu za mlađe od teen uzrasta.

  19. #8994
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    kako glasi član 15. stav 3.?


    3. Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena uslova u korišćenju Ekstra TV usluge definisanih ovim Opštim uslovima, T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u prethodnom stavu

  20. #8995
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    a kako glasi prethodni stav?

    na koji nacin da obavijeste? putem medija?poruke na ekranu?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #8996
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,881
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Dječji kanal sa crtanima, ali obavezno na naški (ex-YU).
    Za djecu nemate ni jedan kanal u ponudi. Sad imaju 3-4 američka, ali to djeci ništa ne znači kad ne razumiju, a i ti crtani na tih par kanala uopšte nisu za mlađe od teen uzrasta.
    Slazem se
    @Sale uputi prijedlog
    Ultra Tv -http://www.ultratv.rs/ (kod klinaca popularan kanal)
    Discovery Crime&Investigation (pod obavezno !)
    AXN - http://www.axn.rs/ (pod obavezno )
    Mogli biste ubacit i TV Niksic (kad ste svakakva smeca ubacili -Sun,Srbska) .....

  22. #8997
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    a kako glasi prethodni stav?

    na koji nacin da obavijeste? putem medija?poruke na ekranu?

    Član 15.
    Završne odredbe

    1. T-Com i Pretplatnik su saglasni da će sve sporove koji budu proizašli iz Ugovora ili u vezi sa Ugovorom rješavati sporazumnim putem. U suprotnom utvrđuju nadležnost suda prema mjestu zaključenja Ugovora.
    2. T-Com se obavezuje da preko posebne web stranice na svom zvaničnom sajtu (www.t-com-cg.com) i u najmanje jednom dnevnom štampanom mediju koji se distribuira na cijeloj teritoriji Crne Gore objavi ove Opšte uslove .
    3. Ukoliko tokom trajanja Ugovora dođe do promjena uslova u korišćenju Ekstra TV usluge definisanih ovim Opštim uslovima, T-Com je dužan da 30 dana unaprijed obavijesti Pretplatnika na način definisan u prethodnom stavu
    4. Ukoliko Pretplatnik ne odbije izmjene u roku od 15 dana od dana njihovog objavljivanja, smatraće se da je iste prihvatio.
    5. Ukoliko Pretplatnik koga je T-Com blagovremeno obavijestio o promjeni Opštih uslova na iste ne pristane a propusti vršenje radnji iz prethodnog stava, ima pravo podnijeti žalbu Agenciji za radio-difuziju saglasno rokovima datim u članu ovih Opštih uslova. Žalba ne odlaže primjenu navedenih izmjena.
    6. Ovi Opšti uslovi čine sastavni dio Ugovora
    7. Na sve međusobne odnose ugovornih strana koji nisu uređeni Opštim uslovima i Ugovorom o zasnivanju pretplatničkog odnosa za Extra TV primjenjivaće se odredbe pozitivnih zakonskih propisa.


    Obrati paznju na stav 4-ako u roku od 15 dana niko nista ne kaze, mi smo svi prihvatili izmjenu i nove uslove, po sistemu precutne saglasnosti.

  23. #8998
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Scepan View Post
    Slazem se
    @Sale uputi prijedlog
    Ultra Tv -http://www.ultratv.rs/ (kod klinaca popularan kanal)
    Discovery Crime&Investigation (pod obavezno !)
    AXN - http://www.axn.rs/ (pod obavezno )
    Mogli biste ubacit i TV Niksic (kad ste svakakva smeca ubacili -Sun,Srbska) .....
    Ultra nema sanse,ostali mogu!
    I nije to Discovery Crime&Investigation,nego postoje dva kanal ID(Investigation Discovery koji ne moze) i Crime and Investigation Network...

  24. #8999
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    gledam.
    ali oni nijesu nista objavili na sajtu niti u stampanom mediju. mamicu im.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #9000
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    gledam.
    ali oni nijesu nista objavili na sajtu niti u stampanom mediju. mamicu im.
    Nisu, vecina nas je saznala dan prije gasenja kanala. I da je sve islo po propisima, oni su jos prije misec dana tribali sve obavjestit i napravit malu anketu, sta bi nam od programa odgovoralo kao zamjena za ugasene. I dva koja imaju najveci broj glasova, postaviti umjesto starih.
    A ovako zbog njihove bahatosti, nemamo dva kanala, a na njihovom mjestu mi stoji crna slika, sa rozim elementima i obavjestenjem.
    I posli mi pricaju o profesionalizmu, korporaciji, uslugama, stranom kapitalu i zdravlju moje babe.

Page 360 of 812 FirstFirst ... 260310350356357358359360361362363364370410460 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •