Page 307 of 812 FirstFirst ... 207257297303304305306307308309310311317357407807 ... LastLast
Results 7,651 to 7,675 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #7651
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    TIvatech, svaka cast za post. Nazalost tuzna istina

  2. #7652
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Zamisli kako j meni sa minijem... Užas
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #7653
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bude li mi kocila Arena za finale LŠ,ima bombu da im bacim

  4. #7654
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,881
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Srbijanski kablovski oparater IKOM uveo u osnovnu ponudu History i Crime & Investigation koji ce uskoro biti lokalizovan , pa mozda se ovi iz extra tv-a dosjete da ubace ta dva kanala . Nijesu ocigledno nicija exkluziva kao sport klubovi i viasat kanali .

  5. #7655
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Avala i dalje prekida, ne može se ništa kršteno pogledati. Slotv ostao kodiran, sve što valja na tom kanalu je crno, kad nije, i ona 5 Slovenca u CG prebačaju na drugi kanal. Pih, najgora kablovska u CG ! Sa ovakvom tv ponudom nije ni čudo što im videoteka dobro radi. Koristite napredne funkcije, pauza, stop, tv buvljak i vremensku prognozu , zakazana snimanja vam neće imati početak ili kraj jer je neko lokalni otkupio prava a EPG u rakcu pola sata.

    Uživajte u 57 kanala iz osnovnog paketa!

    1. RTCG 1- prava uživancija.

    2. RTCG 2- najnovije serije i filmovi , da umreš od uživancije.

    3. IN TV- što reći , kuća sa neprikosnovenim tv pravima.

    4. ATLAS- još od starta su imali dobru sliku na zemaljskom prijemu. Na nekim plazmama još se vidi trag crvenog logoa koji je zauzimao 1/5 ekrana.

    5. Pink M- tv kuća koja je puno pridonijela harmonikazaciji odnosa između CG i Srb. Inače mnogo bre zabavna Tv.

    6. Vijesti- Jedina nezavisna i koliko toliko korektna tv stanica. - još nije požutila.

    7. Pro TV- PRO ? - dobar vic!

    8. Montena - divim se ovoj kući , stvarno je pravo čudo kako su opstali sa takvom prog. šemom.

    9. Elmag - to je zabavna stanica koju sam prvu sklonio sa PG liste.

    10. MBC - s njima sa zabavljam kad t-com resetuje listu pa je opet moram skloniti sa liste.

    11. TV Budva - dajte ljudima te plate više, greota.

    12. RTS 1 - kad god bude neki zanimljiv film ( sa velikim žuitim ćirilićnim subtitlom ide u 9 frejmova/s. U biti nije loša , zabavna je to tv . može se čovjek zabaviti.

    13. RTS 2

    14. Fox- Solidna stanica , može se čovjek zabaviti nekim dobrim filmom ako ga T-com ne prekine 10 min prije kraja zbog autorskih prava.

    15. B92 - Solidno, sasvim solidno.

    16. B92 Info - kao 15 isto

    17. Arenasport 1 - nisam se nešto zabavio s tom Arenom a vi ?

    18. Happy TV - biću HAPPY ako je zamijene recimo sa tv1000.

    19. TV Avala - još sjecka, a ima dobrih dokumentaraca i naučno-popularnih serija.

    20. HRT 1 - dok je valjala mučili smo se namještajući antene po krovovima i programiranjem piratskih kartica ali još uvijek je zabavna.

    21. HRT 2 - može se čovjek zabaviti ako je uporan.

    22. Nova - fluoroscentno žuta ali zna biti zabavna, obožavam farmu, red carpet i ezo tv. - Smeće koje mi neće nedostajati ako izdejstvuju zabranu emitovanja u CG.
    RTL - smeće, koji mi nedostaje.

    23. OBN - bude dobrih filmova i emisja o fokama i pingvinima.

    24. SLO TV 1 - i dan danas mi nije jasno ko se zabavlja sa tim kanalom.

    25. Hallmark - to treba ukinuti da bi se extra-videoteka još više posjećivala.

    26. Zone Romantica - i to isto, pa da i penzioneri navale na videoteku i zgule im to malo pemzije!

    27. BBC Entertainment - dobra zabava na engleskom.

    28. Cartoon Network/TCM

    29. Boomerang

    30. Jetix

    31. Jetix Play
    srećom, pa su mi djeca velika, inače ko bih slušao.

    32. Discovery Channel - valja da jebe oca!

    33. Disc World , isto kao 32

    34. Travel and Living - onako

    35. Discovery Science - vrh !

    36. Animal Planet - 9,9 od 10

    37. National Geographic - čista 10

    38. Zone Reality- onako, neko će se zabviti i s njim.

    39. Eurosport - slabo pratim sport pa ne znam kako se sportaši zabavljaju s njom.
    40. Eurosport 2 isto

    41. ESPN America - čim je Amerika - mora biti zabavan.

    42. ESPN - ovaj nije Amerika

    43. DM Sat - vrh, jebeno zabavan program! A dobro, sigurno ima dosta ljudi sa istančanim sluhom koji se zabavljaju sa ovom ŠUND televizijom, a svačiji ukusi moraju biti ispoštovani pa razumijem.

    44. CMC - ih, stalno je okrećem da vidim neću li Thompsona uhvatit kako pjeva.

    45. MTV Adria
    46. MTV Dance
    47. VH1
    valjaju , ajde bar nešto što se može iskoristiti za zabavu

    48. Fashion TV- ovo često vrte po kafićima da se gosti zabavljaju glamurom i anoreksičnim manekenkama.

    49. CNN- S njom se najviše zabavljao Roderik Mur. Kažu da je i Bin Laden obožava.

    50. BBC WORLD - tu se možemo zabaviti sa vijestima iz svijeta.

    51. Rai Uno - bili su zanimljivi kad smo imali 3 programa u boki.

    52. Rai Due
    53. PRO SIEBEN - ova mi se sviđa , daju reklame i kvizove u 16:9

    54. RTR Planeta - učite jezik budućnosti, iskreno rečeno, nije loša TV ko zna ruski naravno, sa još 4-5 ruske tv treba je staviti u poseban paket.

    55. ALSAT TV - isto kao RTR planeta

    56. HD MyZen - ko ima HD Tv stalno će se zajebavljati uz predivne pejsaže i smirujućom muzikom sa ovog predivnog i "ultra zabavnog" tv kanala. Izuzetno je dobar za kafiće koji nemaju pogled na more.

    57. Streaming TV - Teuta TV - ovo nijesu dvije TV u jednom - nije ni jedna !

    - Kako 57, a do bola zabavni SUN tv?

    Pa eto dragi budući korisnici extraTv, zabavljajte se do mile volje sa ovako bogatim izborom tv kanala!

    Legenda: ove crvene možete pratiti i zemaljskim putem, a ako ne možete i nije neka šteta.

    Ovo sam odmah iskopirao i pohranio u svoju arhivu saljivih tekstova. Nazalost, ima tu puno zbilje.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  6. #7656
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    prateci ovu logiku mora da Tivatech uopste ne gleda TV, ili da bi njemu neki kanal bio OK uslov je da nije dio Extra TV... trece nema

  7. #7657
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    prateci ovu logiku mora da Tivatech uopste ne gleda TV, ili da bi njemu neki kanal bio OK uslov je da nije dio Extra TV... trece nema

    Ja se iskreno nadam se da će T-com uskoro uvesti 20 sportskih kanala i extra-kladionicu kako bi zadovoljio sve tvoje potrebe.

  8. #7658
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Tivatech - odlična analiza programa

    @Sale
    Ne znam da li je sad pravo vrijeme, ali ja čekah a ne dočekah objašnjenje za ono poskupljenje od jesenas. ARD nažalost više ne iznosi podatke o stanju na tržištu, ali za predspostaviti je da se prihod na osnovu poskupljenja od 1€ približio cifri od pola miliona € godišnje. Kakvo unapređenje platforme opravdava ovoliki porast profita?

    Znači, još jednom konkretno pitam: O kakvom unapređenju platforme se radilo jesenas, kad nam je zbog toga podignuta cijena mjesečne pretplate?

  9. #7659
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,990
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Unaprijedili su, može da toji rezolucija od 1080i u STB -u. Kkao to nije unapređenje, onda palim sve moj društvo kako ima HD TV...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #7660
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Ja se iskreno nadam se da će T-com uskoro uvesti 20 sportskih kanala i extra-kladionicu kako bi zadovoljio sve tvoje potrebe.
    Meni licno nedostaju ovdje samo sportklubovi, izbor kanala na Extra tv je sasvim OK, sto se tice Foxovih sve i da ih zeli ne moze doci do njih...nije bilo potrebe da se bavis mojim potrebama, red je bio da poslije ovog posta napises i neke kanale koji su po tebi dobri, cisto da nas ne ostavis neinformisane

  11. #7661
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Meni licno nedostaju ovdje samo sportklubovi, izbor kanala na Extra tv je sasvim OK, sto se tice Foxovih sve i da ih zeli ne moze doci do njih...nije bilo potrebe da se bavis mojim potrebama, red je bio da poslije ovog posta napises i neke kanale koji su po tebi dobri, cisto da nas ne ostavis neinformisane
    Pa napisao sam koji su dobri ali ti očigledno nisi pažljivo pročitao post, a kad se već pozivaš na red prvo si trebao argumentovano da me demantuješ zašto su kanali za koje sam ja rekao da su loši, po tebi dobri.

  12. #7662
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    3. IN TV - trebalo je da napises slljedece: vjerovatno tv stanica sa najboljom sportskom ponudom koja se moze pratiti u nekoj zemlji . spanska liga, italijanska liga, liga sampiona, euro liga u kosarci...komentar finalne utakmice lige sampiona radjen uzivo sa Santiago Bernabeu stadiona, gost u studiu selektor reprezentacije...
    sasvim solidan serijski program, bilo je i zanimljivih dokumentarnih emisija i serijala, Robin Hud koji je posebna prica...
    i posebno da naglasim: televizija koja trazi da se postuju autorska prava, i koja trazi da se postuju njena prava....
    Nikada necu ukapirat da je nekome milije da placa nekom kablovskom operateru da bi gledao utakmicu nego da neka zemaljska tv stanica ima pravo emitovanja tih utakmica...ja shvatam da bi kablovski operateri voljeli da svaki gradjanin ima u svakoj sobi po jedan njihov uredjaj i da im placa pretplatu ali ne mogu da shvatim da gradjani vise vole da plate nego da ne plate...

  13. #7663
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    3. IN TV ...televizija koja trazi da se postuju autorska prava...
    da li je IN TV platila svaki prenos i svaki snimak (mislim na sportska desavanja) koje je prikazivala?

  14. #7664
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    da li je IN TV platila svaki prenos i svaki snimak (mislim na sportska desavanja) koje je prikazivala?
    znam da nikad nije emitovala direktan prenos dogadjaja za koji prava na teritoriji crne gore ima neka druga televizija...jel bilo nekih letecih ukljucenja jeste ali mi je drago sto se oko ostalog dijela mog posta slazemo

  15. #7665
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    znam da nikad nije emitovala direktan prenos dogadjaja za koji prava na teritoriji crne gore ima neka druga televizija...jel bilo nekih letecih ukljucenja jeste ali mi je drago sto se oko ostalog dijela mog posta slazemo
    Ali je zato emitovala i emituje filmski i muzički program za koji nemaju prava za "javno emitovanje"

    Ili si legalan ili nisi, između nema.

  16. #7666
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    3. IN TV - trebalo je da napises slljedece: vjerovatno tv stanica sa najboljom sportskom ponudom koja se moze pratiti u nekoj zemlji . spanska liga, italijanska liga, liga sampiona, euro liga u kosarci.
    Imace slabiju ponudu sledece sezone
    Zavoravio si da napises da imaju najneprofesionalnije i najpristrasnije novinare
    Jedino RTCG moze da se pohvali i podici sa svojim pravima,ono sto oni daju je sigurno otkupljeno,legalno i nema lopovluka.
    Srecom pa postoje specijalizovani sportski kanali koji imaju prava za Crnu Goru, postojanje IN televizije je sto se mene tice sasvim nepotrebno
    Last edited by Jakuza; 23-05-10 at 13:27.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #7667
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ja bih licno vise volio da CG zemaljski kanali rtcg 1 i 2, in, atlas, vijesti, pink, pro tv ... otkupe sva moguca prava za sportske prenose tako da bi postojanje specijalizovanih kanala bilo nepotrebno ali jbg...
    sad ja ne znam po cemu se mjeri profesionalizam novinara, imas ti tih neprofesionalnih stvari i na drzavnoj televiziji, uzmi samo onu emisiju replika i da ne idemo dalje od toga

  18. #7668
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    1. koje je uloga onog USB ulaza na extra tv resiveru? Da li postoji sansa da se snimak prebaci na fles?

    2. Da li gledanje tv-a utice na brzinu neta?
    Last edited by nirre; 23-05-10 at 16:03.

  19. #7669
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    886
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    imam dodatni extra tv, aparat bez hd, na istoj telefonskoj liniji. dali se ikako moze namjestit snimanje na njega, pauziranje i premotavanje.
    koliko sam primjetio, ne moze se na jednom snimati jedan program, gledsti drugi, i pratiti jedan program na drugom aparatu.
    takodje kad gledam dva programa ili jedan snimam, drugi gledam, brzina interneta mi se spusti na 200-300kb/s

    ni hd my zen ne mogu da gledam, ako snimam drugi program ili gledam na drugi tv nesto

  20. #7670
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nirre View Post
    1. koje je uloga onog USB ulaza na extra tv resiveru? Da li postoji sansa da se snimak prebaci na fles?

    2. Da li gledanje tv-a utice na brzinu neta?
    NE - pisano je o tome mnogo puta.
    DA- ali više utiče na brzinu odaziva nego li na download.
    Last edited by Tivatech; 23-05-10 at 20:20.

  21. #7671
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dizney ima najjace komedije posle hbo ali kocii i:@

  22. #7672
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    imam dodatni extra tv, aparat bez hd, na istoj telefonskoj liniji. dali se ikako moze namjestit snimanje na njega, pauziranje i premotavanje.
    koliko sam primjetio, ne moze se na jednom snimati jedan program, gledsti drugi, i pratiti jedan program na drugom aparatu.
    takodje kad gledam dva programa ili jedan snimam, drugi gledam, brzina interneta mi se spusti na 200-300kb/s

    ni hd my zen ne mogu da gledam, ako snimam drugi program ili gledam na drugi tv nesto
    - Za sada ti je to tako, ali kad ti uvedu optiku u kuću nećeš više imati te probleme. Strpi se jedno 5-6 godina, nije šećer u vodi.

  23. #7673
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Hahahahhahahahahaha
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  24. #7674
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Za sada nije moguce snimanje na drugom STB-u (po istoj liniji) i za sada po jednoj parici dobijas 2 stream-a, pa se rasporedjuju na ta dva uredjaja (bilo da snimas dva razlicita kanala ili da ih gledas).
    Last edited by Sale; 23-05-10 at 22:15.

  25. #7675
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tivatech, nakon izvrsnog posta o kanalima iz osnovnog paketa ocekujem prigodan opis i ostalih "mnogobrojnih naprednih interaktivnih servisa" koje nam nudi extra tv .
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

Page 307 of 812 FirstFirst ... 207257297303304305306307308309310311317357407807 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •