Page 283 of 812 FirstFirst ... 183233273279280281282283284285286287293333383783 ... LastLast
Results 7,051 to 7,075 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #7051
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    mene ubija zvuk koji ide 3 sekunda prije od slike.

  2. #7052
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a dako to naprave vise, do 1 februara ce mislim bit gotovo e ne mogu ocekivat da im se onako nesto plati posebno

  3. #7053
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos kad bi ubacili sport klub samo zbog toga drzim total
    Mene je idol da budem trener

  4. #7054
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim svako svoju pricu prica, pa da pitam ovdje konkretno: da li ce arena 1 ostati u start paketu ili ce se i ona posebno placati?

    A sport klub cemo docekat...juce
    kad se spusti magla na Brajice, i ptice idu pjeske...

  5. #7055
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a da ja pitam koji ce nam ku**c ovi espn classic i espn america. nista ne prenose. samo neke istorije i... bjez dja'ole

  6. #7056
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    espn classic je meni super,lijepo je pogledat ponovo stare zvijezde.Gledah prije nekoliko dana FA Cup Notingem F.-Totenhem.Gaskojn odma na startu meca 2 puta trupacki,krvnicki ulijece u igraca i ne dobija crveni karton.Drugi put kad je uletio se povrijedio pa je morao da izadje:lolblue::lolblue:

    Espn america je cisto ******.ne znam koga boli **** za kosarku i nfl sa koledza

  7. #7057
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    a da ja pitam koji ce nam ku**c ovi espn classic i espn america. nista ne prenose. samo neke istorije i... bjez dja'ole
    http://www.espnamerica.com/portal/systemcontent/tvschedule , prenose dosta toga, ko voli hokej, nfl, koledz kosarku...ipak je to americki kanal
    arena sport 1 je dio osnovnog paketa i to ce definitivno i ostati...

  8. #7058
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e zaboravih da pomenem da je na eurosportu zvuk brzi od slike. a kad se gleda tenis zna da bude...

  9. #7059
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Gledam arene preko Extra tv platforme u CG i postoji problem sa jačinom zvuka i ton je nekoliko sekundi brzi od slike... Pošto vidim da ste na neka pitanja odgovorili da nije do vas, javljam se jer Extra TV operateri tvrde da je razlog do opreme koju ste im poslali za prijem tih kanala pa bi najbolje bilo da vi to rijesite u medjusobnoj komunikaciji jer ovako smo mi koji gledamo te kanale na velikom gubitku
    Odgovor: #2272
    Apsolutno ste u pravu. Proverićemo opremu, nismo dobili reklamaciju, ali u svakom slučaju hvala. Verujemo da će veoma brzo biti sve rešeno i da ćete imati i dobar zvuk i dobru sliku.

  10. #7060
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    e zaboravih da pomenem da je na eurosportu zvuk brzi od slike. a kad se gleda tenis zna da bude...
    nijesam lud za tenisom, ne pratim ga al znam jedno: do eurosporta nije sigurno

  11. #7061
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic siti
    Posts
    1,767
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odma da kazem, nijesam citao citav topic, pa se izvinjavam ako je vec pominjano...

    Ima li sanse da u kuci ovu vrstu televizije imam na vise od jednog televizora?

  12. #7062
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Humska 1
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto drugi program RTS-a gledam kao da je u pitanju slow-motion to sam primijetio pre nekoliko dana ali sam mislio proci ce ali i dalje traje a veceras je alarmantna situacija jer je rukomet na TV-u a signal isprekidan HELP!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #7063
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Humska 1
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    HBO ili Plus paket - besplatno! Dovedite novog korisnika i besplatno koristite HBO ili Plus paket! Što više korisnika - više besplatnih mjeseci! Uključite još nekoga u Extra TV avanturu i priredite mu Extra doživljaj. Sa novim korisnikom dođite u najbliži T-Centar.
    A je*ote sa ovim akcijama ste kao KIRBY :-)

  14. #7064
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milannce View Post
    zasto drugi program RTS-a gledam kao da je u pitanju slow-motion to sam primijetio pre nekoliko dana ali sam mislio proci ce ali i dalje traje a veceras je alarmantna situacija jer je rukomet na TV-u a signal isprekidan HELP!!!!!!!!!!!!!!!
    Da li si prijavio tamo dje treba?

  15. #7065
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spale View Post
    Odma da kazem, nijesam citao citav topic, pa se izvinjavam ako je vec pominjano...

    Ima li sanse da u kuci ovu vrstu televizije imam na vise od jednog televizora?
    Moze na dva. Pozovi 1500 i raspitaj se oko drugog STB-a.

  16. #7066
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Da li si prijavio tamo dje treba?
    Jesam ja i rekli su da nije do vas.. Isto to su rekli i za Arenu..
    I koja je svrha da vam prijavljujemo?

  17. #7067
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by IvanC View Post
    Sale,

    kada stize oprema za extra tv. U t centar mi nisu mogli dat tu informaciju, imas li ti sto off the record
    Provjericu sjutra, ostavi mi broj na private.

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Pitanje #2209
    Korisnik sam EXTRA TV-a. Trenutno imam sva 3 kanala ARENA SPORT, a interesuje me da li će ostati u osnovnom "START" paketu ili će se posebno plaćati? 2010-01-17
    Odgovor: #2209 Poštovani
    Nismo dobili nikakvu informaciju od vašeg kablovskog operatera da će doći do promene načina prikazivanja tv arena sport kanala za korisnike Extra TV-a. Po trenutnom stanju ne bi trebalo da se bilo šta menja. Ipak, morate imati u vodu da je to pojedinačna poslovna odluka svakog operatera, koji za svoje korisnike pokušava da pronađe najoptimalniju i najbolju varijantu. Mislim da je najbolje da pozovete vašeg operatera na jedan od broj + 382 20 433 433 i kao korisnik se direktno raspitate da li će doći do promene u paketima i prikazivanjima tv arena sport kanala. Bilo bi sjajno da nam javite odgovor.
    Pozdrav
    Sale, imas li neki komentar na ovo
    arena 2 i 3 su besplatne do 01.02.2010.

  18. #7068
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by good View Post
    Jesam ja i rekli su da nije do vas.. Isto to su rekli i za Arenu..
    I koja je svrha da vam prijavljujemo?
    Svrha je da se evidentira problem i da se rijesi. Forum nije zvanicno mjesto za prijavu problema.

  19. #7069
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Exclamation

    http://www.telekom.me/Press.aspx?akcija=488&id=2123

    Extra TV servis jeftiniji za 25 eura
    19.01.2010.

    Svi oni koji se od 1. januara odluče da uvedu T-Com Extra TV servis uštedjeće 25 eura. Nova cijena Extra TV servisa iznosi 75 eura, umjesto dosadašnjih 100 eura.
    U tu cijenu je uključena instalaciona taksa (12.5 eura) i cijena opreme (62.5 eura). Pogodnost je i to da korisnici opremu mogu platiti odjednom ili na 10 mjesečnih rata. Takodje, postoji mogućnost da se odmah plati iznos od 31.25 eura ( uz prvi račun), a druga polovina nakon isteka minimalnog perioda trajanja ugovora (nakon 18 mjeseci). Varijantu plaćanja bira sam korisnik.
    Pogodnost je i to što korisnici imaju mogućnost da besplatno mjesec dana probno koriste Extra TV servis.
    Navedeni uslovi važe za sve nove korisnike , nezavisno da li uzimaju Start ili Mini paket.
    Korisnici Extra TV -a T-Com-a imaju mogućnost korišćenja velikog broja interaktivnih tv funkcija, poput telefonskog imenika, malih oglasa, izvještaja sa berze, vremenske prognoze, internet portala CafeMontenegro, popularnih igrica (Extra zabava), snimanja programa, zakazivanja snimanja preko sms-a, premotavanje, pauziranje. Tu su i veoma popularna Videoteka, Extra TV Chat, Extra TV SMS …
    Za korišćenje Extra TV servisa moguće se prijaviti online, na stranici www.t-com.me, u svim T-Centrima, kao i besplatnim pozivom na broj 1500.

  20. #7070
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    sale kada cete rijesiti problem tona

    recimo na tv budva toliko je nizi ton da je to katastrofa i to ne mogu tv aparati "ispeglati" ?

  21. #7071
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Svrha je da se evidentira problem i da se rijesi. Forum nije zvanicno mjesto za prijavu problema.
    Zato sam i zvao, momak nije evidentirao vec je samo rekao da zna vec o tome i da nije do vas.
    Na Totalu Arene rade bez ovih problema...

  22. #7072
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a januar je jos 10 dana Sale, daj onda podatak kakav ce to biti paket, necete valjda kao ono sto se culo iz pouzdanih izvora

  23. #7073
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Arena je najavila HD do kraja januara i ako ne bude toga u paketu ja dinara nedam

  24. #7074
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Da se malo odmaknemo od sporta..... :wink:

    Bilo bi poželjno da se u ponudu uvrsti i neki kanal sa crtanim filmovima primjerene sadržine i po mogućnosti na nekom od naših jezika, kako bi djeca 1) imala što da gledaju i 2) mogla da razumiju to što gledaju. Naprimjer postoji srpski Kanal D, koji se recimo nalazi u ponudi M-kabla.

    Trenutno u Extra TV ponudi postoje 3-4 strana kanala sa crtanima od kojih djeca do puberteta gotovo da nemaju šta da gledaju, a da je to primjereno njihovom uzrastu i da nije neki trash, nasilje, tarantinovski humor, mračni SF itd. Mislim, tu će se mnogo prije naći nešto što će zabaviti roditelje i što će odrasli razumjeti, a za djecu ima vrlo, vrlo malo. I druga bitna stvar, sve i kad bi izbor crtanih bio primjereniji recimo predškolskom uzrastu, u ponudi su samo programi na engleskom, pa opet slabe koristi.

    Evo, ja dadoh sugestiju, pa se nadam da će biti nešto od toga. Mislim da je ovo veliki nedostatak Extra TV-a, što je jedna generacijska grupa skroz izostavljena. Ovih postojećih par kanala bar 90% nisu za njih.

  25. #7075
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Humska 1
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    Da se malo odmaknemo od sporta..... :wink:

    Bilo bi poželjno da se u ponudu uvrsti i neki kanal sa crtanim filmovima primjerene sadržine i po mogućnosti na nekom od naših jezika, kako bi djeca 1) imala što da gledaju i 2) mogla da razumiju to što gledaju. Naprimjer postoji srpski Kanal D, koji se recimo nalazi u ponudi M-kabla.

    Trenutno u Extra TV ponudi postoje 3-4 strana kanala sa crtanima od kojih djeca do puberteta gotovo da nemaju šta da gledaju, a da je to primjereno njihovom uzrastu i da nije neki trash, nasilje, tarantinovski humor, mračni SF itd. Mislim, tu će se mnogo prije naći nešto što će zabaviti roditelje i što će odrasli razumjeti, a za djecu ima vrlo, vrlo malo. I druga bitna stvar, sve i kad bi izbor crtanih bio primjereniji recimo predškolskom uzrastu, u ponudi su samo programi na engleskom, pa opet slabe koristi.

    Evo, ja dadoh sugestiju, pa se nadam da će biti nešto od toga. Mislim da je ovo veliki nedostatak Extra TV-a, što je jedna generacijska grupa skroz izostavljena. Ovih postojećih par kanala bar 90% nisu za njih.


    potpisujem sve receno jer i sam imam dvoje male djece koja nemaju sta da gledaju

Page 283 of 812 FirstFirst ... 183233273279280281282283284285286287293333383783 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •