Page 262 of 812 FirstFirst ... 162212252258259260261262263264265266272312362762 ... LastLast
Results 6,526 to 6,550 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #6526
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Nije tacno to za programsku shemu i ponavljam da se blackout ne radi na osnovu EPG. Ovdje cu zavrsiti pricu oko blackouta. Imate zvanicne kontakt adrese televizija i operatera, pa se zalite.
    Ako ja gledam neki film dvije ure i vi mi ga zacrnite prije kraja treba li da kazem neka ste, bravo, svaka cast...Sale prica se ovdje ne moze zavrsit, logicnije je da ovdje pocinje...logicnije je da ti kazes da ce Extra tv i T-com uraditi sve sto mogu da se vise nikad to ne desi a ne da govoris ljudima ovdje zdravo bio itd itd...taj kome si rekao "zdravo bio" mozda placa mjesecno i po 50 eura T-comu a od toga ti Sale primas platu...

  2. #6527
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najvise mi je zao onih neobavijestenih ljudi sto koriste svaku njihovu uslugu i ujedno im oni i omogucavaju ovakvu bahatost i nesojluk.

  3. #6528
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    I krenushe Universal filmovi u Extra Tv videoteci

    - Changeling 1.3 eura

    http://www.imdb.com/title/tt0824747/
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  4. #6529
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Ako ja gledam neki film dvije ure i vi mi ga zacrnite prije kraja treba li da kazem neka ste, bravo, svaka cast...Sale prica se ovdje ne moze zavrsit, logicnije je da ovdje pocinje...logicnije je da ti kazes da ce Extra tv i T-com uraditi sve sto mogu da se vise nikad to ne desi a ne da govoris ljudima ovdje zdravo bio itd itd...taj kome si rekao "zdravo bio" mozda placa mjesecno i po 50 eura T-comu a od toga ti Sale primas platu...
    @Citizen, naravno da priča tu počinje, upravo sam spremio i spremam dopise do onih kojih se tiče , uprave CG T-coma, DT-a, Matav-a, ARD-a a naravno tu je i članak za forum u Vijestima. Ovo će stići i do udruženja za zaštitu potrošača, a Boga mi i dalje. Sve u određeno vrijeme po planiranoj dinamici, imam ja i vremena i strpljenja.

    Meni je više puna pipa bahatih i neodgovornih pojedinaca koji misle da su nedodirljivi. E pa vrijeme da shvate da nisu, i da niko nije nezamjenjiv!

  5. #6530
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Podrska moja tivatech. Ako ti bude trebala pomoc tipa da se to proslijedi na neke adrese, barem ovako preko net-a, javi.

  6. #6531
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Podrska moja tivatech. Ako ti bude trebala pomoc tipa da se to proslijedi na neke adrese, barem ovako preko net-a, javi.
    Hvala vidocq, ako bude trebalo javiću ti , mada se za sada odlično snalazim, nije nikakav problem ako stigne na svaku adresu koju t-com ima , neka čitaju ljudi .

  7. #6532
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zna li se kad ce, i oce li biti u ponudi arenasport 2 i 3?!

  8. #6533
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,689
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Bice jos arena samo lagano

  9. #6534
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Bice jos arena samo lagano

    kad se dovoljno nakradete kroz nepostovanje ugovora

  10. #6535
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    @Citizen, naravno da priča tu počinje, upravo sam spremio i spremam dopise do onih kojih se tiče , uprave CG T-coma, DT-a, Matav-a, ARD-a a naravno tu je i članak za forum u Vijestima. Ovo će stići i do udruženja za zaštitu potrošača, a Boga mi i dalje. Sve u određeno vrijeme po planiranoj dinamici, imam ja i vremena i strpljenja.

    Meni je više puna pipa bahatih i neodgovornih pojedinaca koji misle da su nedodirljivi. E pa vrijeme da shvate da nisu, i da niko nije nezamjenjiv!
    Ne gubi vrijeme. Nista postici ne mozes...

  11. #6536
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Ne gubi vrijeme. Nista postici ne mozes...
    Oooo... to ćemo još da vidimo , kao što rekoh imam i vremena i strpljenja.

  12. #6537
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Oooo... to ćemo još da vidimo , kao što rekoh imam i vremena i strpljenja.
    jesi otkazao ugovor, kao sto si najavio?
    Cetinje Forever!!!

  13. #6538
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bozidar_Sukovic View Post
    jesi otkazao ugovor, kao sto si najavio?
    Pa ne ide to tako lako, svi smo potpisali jaramske ugovore u koji nema ni jedan član kojim su obuhvaćene njihove obaveze , samo obaveze korisnika. Tako u svaki tk centar ćeš dobiti odgovor da moraš izmiriti ostale pretplate ako otkažeš ugovor, što im je u opisu radnog mjesta naravno. Zašto bi ga onda neko otkazivao? Da mu stb ne troši struju? Pravnim jezikom, to je čisto iznuđivanje. Međutim postoji i član 4.2 koji je opet tu da štiti njih , ali je takođe i dvosmislen pa štiti i potrošača jer podrazumijeva nesmetan prijem kanala sa liste koja je predmet ugovora. Naravno, ako za to postoje tehnički uslovi, a ti uslovi u ovom slučaju postoje! - Odnosno, za prekid programa u sred filma je odogovan samo t-com jer emiter i dalje emituje isti program bez obzira što epg prikazuje informaciju da je počela liga prvaka. Naravno tu su i članovi koji štite nas korisnike a koji su predmet dozvole koju im je ARD izdala. Pa ćemo u slučaju "iznude" svoja prava zatražiti i na druga mjesta. Nije u pitanju 150 ili 200 €, inkasiram ja njima godišnje preko 1500 € direktno i nekoliko hiljada € indirektno preko mojih korisnika. U ovom slučaju radi se o principima!

  14. #6539
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Isplati li se ovaj paket Extra Trio Flat???

    Košta 38 eura a kad sračunaš posebno pretplate da uzmeš sve posebno je 36 eura. Za 2 eura skuplje imaš besplatne pozive u T-com mreži koji svakako nisu skupi.

    E možda je pogodnost što ne plaćaš risiver i priključak za telefon i ostalo, ali to je jednokratno a onda te đelju sljedećih 24 mjeseca.

    Što znam, mislio sam to da uzmem, ako ko ima što pametno da reče po ovom pitanju, slušam!!!

  15. #6540
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Katunjanin View Post
    Isplati li se ovaj paket Extra Trio Flat???

    Košta 38 eura a kad sračunaš posebno pretplate da uzmeš sve posebno je 36 eura. Za 2 eura skuplje imaš besplatne pozive u T-com mreži koji svakako nisu skupi.

    E možda je pogodnost što ne plaćaš risiver i priključak za telefon i ostalo, ali to je jednokratno a onda te đelju sljedećih 24 mjeseca.

    Što znam, mislio sam to da uzmem, ako ko ima što pametno da reče po ovom pitanju, slušam!!!
    ako vec koristis adsl flat 1, a ako ne koristis mnogo fiksni telefon nema potrebe da te vezuju opet 24 mjeseca...pogledaj ugovor za adsl, ako ti uskoro istice sacekaj malo, mislim da ce uskoro dati adsl po povoljnijim cijenama od ovih trenutnih...

  16. #6541
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dodaj na tu cijenu cijene prikljucaka, risivera, rutera i za*ebancija i vidjeces da je usteda malo veca
    ali zato si vezan ugovorom na ko zna kolko, za prvorodjeno dijete ne znam...

  17. #6542
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,689
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Prikljucak se definitivno isplati, ako nemas ADSL i IPTV, dobices ih za po 1 eur. Trio Flat bundle ti se isplati ako koristis fiksni, i ako uzmes tako u paketu, jer inace to posebno kosta malo vise (5,97 fiksni + 20 ADSL + 9,95 TV + 15 eur komfor)

  18. #6543
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    (5,97 fiksni + 20 ADSL + 9,95 TV + 15 eur komfor)
    Ako platis Comfor paket 15 Eura nemas pretplatu 5,97. Dakle sve posebno kosta 15+19,99+9,95=44,94Eura, u Trio paketu sve to kosta 37,95Eura.
    Zasto nema u ponudi TRIO sa Camfor+, ADSL FLAT maximalna brzina, full extra tv ponuda kanala ???:mad:
    Nas sa FLAT 3, FLAT 6 paketima derete i nemamo nikakve koristi od toga sto koristimo sve tri usluge

  19. #6544
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,689
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Uz flat trio je uracunat start paket za TV, ti preko daljinskog vazda mozes da dokupis i HBO Premium i Plus paket, ako ti je volja.

  20. #6545
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I da kupim FLAT 3 ili FLAT 6:mad: pa ako koristim maxADSL paket i comfor, najmanje bi trebali da castite full extra tv ponudu

  21. #6546
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,689
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    to nije socijalna ustanova, pa da tako cascava, vec komercijalni provider

  22. #6547
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    to nije socijalna ustanova, pa da tako cascava, vec komercijalni provider

    provajder koji KRADE svaki mjesec po evro od korisnika


    od kojih nrp i ti primas platu , a me zanima da li te ponekad grize savjest .

    nas narod ima izreku "oteto prokleto"

  23. #6548
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sale, mozes li kako organizovat u telekom da se forumasima vrati taj euro radi citljivosti foruma. Ne moze se nista procitat od tog famoznog eura.
    Release Yourself

  24. #6549
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sky View Post
    Sale, mozes li kako organizovat u telekom da se forumasima vrati taj euro radi citljivosti foruma. Ne moze se nista procitat od tog famoznog eura.


    UOSTE ME NE ZANIMA STO SE NEKO NADJE UVREDJEN , JEL GRIJEH LOPOVA NAZVA LOPOV ? ILI TREBA CUTATI

    tel racun mi je izmedj 300 i 400 evra , i onda zamisli koliko mi znaci u finansiskom smislu taj evro ali vjeruj mi sudit cu se sa njima sve dok mi ne vrate ukradeno plus odstetu . pet godina pet nema veze . padali su i mnogo mocniji od t coma i njihovih politicki postavljenih bordova

  25. #6550
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Sale prvo uvod pa onda realno pitanje...nedje u maj mjesec sam uveo Extra tv, potpisao ugovor, rece mi ovaj t-com ce ti poslati tvoju kopiju ugovora ali evo pola godine kopije nema. Ja juce u poslovnicu T-coma sve ok, fino sve, poslali neku aplikaciju (tako nesto) nazvace vas iz t-coma, i stize poziv oni kazu to nema veze sa nama vidji u poslovnicu...
    pitanje je, ako znas odgovor naravno, koliko ce mene trebat vremena da dodjem do kopije tog ugovora?))

Page 262 of 812 FirstFirst ... 162212252258259260261262263264265266272312362762 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •