Page 256 of 812 FirstFirst ... 156206246252253254255256257258259260266306356756 ... LastLast
Results 6,376 to 6,400 of 20285

Thread: Extra TV

  1. #6376
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislite li praviti kakav HD paket ? Evo vec cuvena Arena Tv do kraja godine planira uvodjenje HD-a, ovaj Melody zen postaje dosadan, pa nebi bilo lose da iskoristite prednosti tehnologije koju imate i iskoristite visestruko sansu neulaska Arena Tv u ponudu Total TV ? Ili po obicaju necete uraditi nista jer ste zadovoljni rastom IPTV baze korisnika ? Zaboravljate da procentualno relativno veliko ucesce IPTV u CG nije posledica vase kvalitetne ponude vec cinjenice da Crna Gora za razliku od drugi zemalja u trenutku starta IPTV-a nije imala kablovsku televiziju, preciznije receno svi ste startali 2007.godine

  2. #6377
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pa to i jeste svrha Melody zen kanala...prvo da bude dosadan, pa da ti ubije volju za HD kanalima i kad kazu iz t-coma krece HD paket korisnici ce u glas:
    NEEEEEEEEE, samo to neee, nemojte molim vassssssssssss

  3. #6378
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto se mene tiche Melody Zen je potpuno OK,kanal je takvog tipa,a to shto su nasha ochekivanja drugachija je neshto sasvim drugo.
    Nedostaje par dobrih HD kanala ili HD paket,jer ima dosta ljudi koji su kupili wide televizore,a gledaju vjeshtachke debeljuce
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  4. #6379
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Opa, počela je cenzura, potežemo veze, cmizdrimo kod admina, brišemo komentare. E jadni li ste!

  5. #6380
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Evo sad javljaju na CNN da je Sale smijenjen, optuzen je da je dostavlja podatke italijanskom SKY-u...a sto se cini
    Last edited by citizen; 06-11-09 at 13:26.

  6. #6381
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    wtf ?

  7. #6382
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    biseri sportskih komentatora:

    Mirko Kamenjasevic
    • "Gol, gol,... k*rac gol, stativa!!!"
      (sledeca utakmica):
      "... slobodan udarac sa nekih 35 metara izvodi Bukal... topovski udarac i gol... k*rac gol, precka... sjedi mali pi*ka ti materina, nista ne vidim."
      (6 meseci suspenzije.)
      (Posle toga kad se vratio):
      Vahidin Musemic u izglednoj sansi i nistaaa... ali opet Musemic dolazi do lopte, udarac i golman brani, lopta se odbija do Musemica koji upucuje snazan udarac lijevom nogom... preckaa, Musemic ovaj put glavom i opet je promasio j*b'o mu ja mater smotanu!!!"
      (2 godine suspenzije)

  8. #6383
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fox tv evo cijelo jutro ne radi "zato su lokalne tv stanice otkupile prava za prenos..."

    nek je izbace onda, sto ce nam kad je stalno zamracena ili kako se to vec kaze
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #6384
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Prava na "Na terapiji" i "Survivor" kao sto pise, otkupila je lokalna TV (Pro TV), pa tu mozes da pratis te programe.

  10. #6385
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Poklapa li se programska šema koju šalju sa terminima prikazivanja ? NE!
    Može li se serija (zbog usranih reklama) snimiti bez dodatnih podešavanja ? NE!
    Remeti li gledanje određene emisije u terminu koji se poklapa sa tom serijom kod provajdera koji nemaju mogućnost snimanja ? Da!
    E pa nemate obavezu da gasite signal ako ne poštuju Programsku šemu!
    Mi PLAĆAMO prijem FOX-a, boli nas ona stvar ko ima prava ko nema i ko ih je prvi otkupio ko zadnji!
    Meni odgovara da ga gledam kad je na Fox-u, u stereo tehnici , ne želim da ga gledam na Pro sa mono AS. ProTv je ta koja treba voditi računa o tome dali se ta serija već prikazuje na nekom kanalu. Nama se živo hebe za njihova prava. Iz pravnog aspekta oni ne mogu ništa T-com-u. Što se nas tiče , anketa bi pokazala da oni i Slo1 uopšte nam ne trebaju u ponudi, ali ko uopšte pita korisnike, mi smo zadnja rupa na svirali.

    P.S. Obraćam se opštenito , da se "neko" opet ne osjeti prozvan!

  11. #6386
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Poklapa li se programska šema koju šalju sa terminima prikazivanja ? NE!
    iza ovoga stojim,kad god ocu da snimam nesto,namjestim fino sve i na kraju shvatim da sam umjesto filma u na HBO snimao neku tamo seriju pa sad sve moram ona rucna podesavanja pa ako je nesto u 10 sati ja moram da namjestim da mi snima od 9 do 12...
    Bako, jebeš li što?

  12. #6387
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Logicno resenje situacije: skloniti iz ponude sve kanale koji imaju licencu za nacionalnu pokrivenost (kanali iz Srbije, BiH i Hrvatske) i ukljuciti u ponudu kanale za kablovsku distribuciju
    ps. Nije mi se jos desilo da HBO ne ispostuje programsku semu, semu ne postuju ovi ex-yu kanali

  13. #6388
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Iz pravnog aspekta oni ne mogu ništa T-com-u.
    jesi bas siguran?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #6389
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    HBO sam samo naveo kao primjer najveci problem mi je sa Discovery-om Pinkom i B92 nekad i sa Novom sa njima se moj receiver nikako ne slaze
    Bako, jebeš li što?

  15. #6390
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pa znas i sam da na Pink npr nikad nista ne pocinje na vrijeme, nije to do T-coma, prosto ti kanali ne postuju programsku semu koju sami dostave..
    Kanali za kablovsku distribuciju ( discaveri, nacionalna geografija, animal planet...) mogu da kasne al nece nikad pocet emisija ranije zato uvijek produzi vrijeme snimanja i gotovo...
    Ne moze T-com zvat one iz pinka npr i reci im: ako ne pocne film u 20:00 glavu cu ti slomit, djubre jedno lazavo, znam ja ko si ti, bombu cu ti bacit pi'ko jedna...
    xaxaxaxaxxa

  16. #6391
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a majq im jbm sto se ne usklade nekad i ko namjesta to uopste,majka mi poludje zbog njih
    Bako, jebeš li što?

  17. #6392
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    to su poslovne tajne i one se ne otkrivaju!
    Pa da, ali kako odna da vjerujemo dai maju najveći broj korisnika? Čak i banke moraju na kraju godine kao i fondovi da izbace svoja poslovanja u protekloj godini. Jedino T-com ne mora izgleda.
    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Prava na "Na terapiji" i "Survivor" kao sto pise, otkupila je lokalna TV (Pro TV), pa tu mozes da pratis te programe.
    Pa onda ukinite PRO TV...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #6393
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Bugi, i da Extra tv ne emituje Pro tv opet ga mora zamracit...

  19. #6394
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Bugi, i da Extra tv ne emituje Pro tv opet ga mora zamracit...
    To piše u članu kom, zakona kog? Niko od njih nema pravo da s*ere o autorskim pravima, 90% filmova koje emituju su bez prava za javno emitovanje i na taj način krše prava izdavača. Ja ću oboriti svaku tužbu koju bi eventalno pokrenuli protiv kablovskih operatera koji u biti prenose izvorne signale stanica sa kojima imaju (ako imaju) ugovor o distribuciji. Kablovski operater nije dužan da ulazi u to ko ima pravo prikazivanja nečega i ko ga je prvi otkupio a ko drugi, ExtraTv ima dozvolu od ARD za redistribuciju kanala i tu se sva priča završava. ExtraTV i ostali operateri nemaju uticaj na programski sadržaj neke TV kuće. Ako ta kuća krši prava i ilegalno reemituje neku seriju ili utakmicu na koja nama prava, ona treba da snosi odgovornost za to a ne kablovski operater. Nas kao korisnike koji plaćamo pretplatu ne interesuje kako će to oni regulisati među sobom, nas samo zanima pravo izbora što i kada ćemo gledati a ne nametanje nečije volje. Svaka tv kuća se bori za gledanost jer samo tako mogu prodavati reklamni prostor, ako nisu sposobni da zadrže gledaoce kvalitetnim programom, insistiranjem na crne ekrane na konkurentskim kanalima to sigurno neće postići. Što ako neko otkupi "zakon i red", znači li to da ćemo uskoro imati ugašen i Halmark? - Kablovski operateri moraju pod hitno definisati svoja prava i zaštite sebe i svoje interese. Crni ekrani nisu nikome u interesu, to je valjda svima jasno.
    Last edited by Tivatech; 09-11-09 at 16:43.

  20. #6395
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Pa znas i sam da na Pink npr nikad nista ne pocinje na vrijeme, nije to do T-coma, prosto ti kanali ne postuju programsku semu koju sami dostave..
    Kanali za kablovsku distribuciju ( discaveri, nacionalna geografija, animal planet...) mogu da kasne al nece nikad pocet emisija ranije zato uvijek produzi vrijeme snimanja i gotovo...
    Ne moze T-com zvat one iz pinka npr i reci im: ako ne pocne film u 20:00 glavu cu ti slomit, djubre jedno lazavo, znam ja ko si ti, bombu cu ti bacit pi'ko jedna...
    xaxaxaxaxxa
    Na novu kad zakažeš snimanje filma i postaviš da se snimanje završi 30min kasnije, dobiješ 30 min EzoTv smrdulja, 30 min reklama i 30 min filma bez kraja . Sa ovakvim EPG-om trebaju nam diskovi od 1TB da "pohvatamo "desetak filmova.

  21. #6396
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Trazis problem tamo dje ga nema. Halmark je kanal za kablovsku distribuciju, Nova tv nije, ne mozes mijesati to...Suludo se raspravljati sa tobom jer bi ti ukinuo postojanje Tv prava za prikazivanje neke emisije i ti vjerovatno da mozes digao iz mrtvih legendarni Treci kanal RTCG, koji je postojao iako nije bilo drugog i koji je prikazivao sport po potrebi ...
    Ovo sve vise lici na Don Kihota i borbu sa vjetrenjacama

  22. #6397
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Nakon što je hrvatska komercijalna tv postaja Nova TV koja je u vlasništvu medijske grupacije CME (Central European Media Enterprises) zatražila hitni prekid distribucije njezinog programa u kabelskim i IPTV sustavima u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Makedoniji, čini se da je to pokrenulo golemu, nezaustavljivu lavinu istih ili sličnih zahtjeva zbog kojih će najviše izgubiti upravo gledatelji.
    Praksa zacrnjivanja pojedinih kanala iz regije već se neko vrijeme provodi u Srbiji i Crnoj Gori - uglavnom za vrijeme prijenosa atraktivnih sportskih događaja na koja televizijska prava polažu tv postaje iz Srbije ili Crne Gore
    Hrvatska je, barem dosad, bila uglavnom pošteđena zamračivanja kanala ali čini se da su i hrvatske TV stanice odlučile zaštititi svoje interese tako što zahtjevaju od kabelskih i IPTV operatera da zamračuju program kanala iz susjednih zemalja za vrijeme emitiranja određenih programskih sadržaja. Tako će primjerice kabelska televizija B.net ubuduće zamračivati signal popularne bosanskohercegovačke komercijalne televizije OBN (Open Broadcast Network) i to za vrijeme prijenosa utakmica UEFA Europa League. Informacija o zamračivanju kanala OBN emitira se na infokanalu B.neta, a gledateljima se ukratko objašnjava da ekskluzivna prava za emitiranja UEFA Europa League u Hrvatskoj ima isključivo Hrvatska RadioTelevizija (HRT), a OBN ista prava ima samo za područje Bosne i Hercegovine.

  23. #6398
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Trazis problem tamo dje ga nema. Halmark je kanal za kablovsku distribuciju, Nova tv nije, ne mozes mijesati to...Suludo se raspravljati sa tobom jer bi ti ukinuo postojanje Tv prava za prikazivanje neke emisije i ti vjerovatno da mozes digao iz mrtvih legendarni Treci kanal RTCG, koji je postojao iako nije bilo drugog i koji je prikazivao sport po potrebi ...
    Ovo sve vise lici na Don Kihota i borbu sa vjetrenjacama
    Vidim da si pažljivo i sa razumijevanjem pročitao što sam napisao.

  24. #6399
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To je klon p-coma..

  25. #6400
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    A kad je vlast potegla svoje argumente, nešto se u tebi prelomilo...
    ps. lijepo li je mislit svojom glavom

Page 256 of 812 FirstFirst ... 156206246252253254255256257258259260266306356756 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 11:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 10:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-07, 00:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 17:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •