Page 247 of 812 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347747 ... LastLast
Results 6,151 to 6,175 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #6151
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    @citizen
    Odlicno


    @Bencivenga
    Cuo sam da su promijenili satelit, bice sredjeno ovih dana.

    @System_error
    Slika se digitalno transportuje od samog stadiona do tvog TV-a, bitrate je standardni
    Nemojte nista sredjivat sa CMC no tu Arenasport 2i3

  2. #6152
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Ubacen EPG za arenasport1.

  3. #6153
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kanal dosta mocno izgleda,vrijeme je bilo vise neki sportski da se ubaci.Ali ipak mislim da ce ga monopolska IN blokirat na LŠ,takodje i za ostale lige

  4. #6154
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    I ja mislim isto
    Sale, sto necemo moci gledati na arenasport1 ?
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  5. #6155
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U tome je i ljepota ovog kanala posto Arena 1,2,3 ima prava prenosa na sve utakmice sem na jednu koju prenosi lokalna tv. Tako npr, ukoliko IN prenosi Ligu Sampiona-Barselona-Inter Arena ima prava prenosa na sve ostale utakmice sem na tu

  6. #6156
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Nadam se da ti je provjerena ta informacija. No to je vec tema o TV pravima na drugom thread-u.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  7. #6157
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Da, i posebna tema o areni

  8. #6158
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    24
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Nadam se da ti je provjerena ta informacija. No to je vec tema o TV pravima na drugom thread-u.
    pogledaj sledeci link o TV pravima:
    http://www.uefa.com/uefa/keytopics/k...id=847029.html

  9. #6159
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Arena ima sva prava otkupljena za teritoriju Crne Gore,opustite se i uzivajte,ne moze im IN nista,sto god IN da prenosi niko nema pravo da skrembluje Arenu,utuvite u glavu vise,isto kao sto niko nema pravo da skrembluje SK,tako nema ni Arenu,posto imaju otkupljena prava za CG,ustvari IN je od njih i otkupio LS!!!
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  10. #6160
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    New pay operator
    UEFA has also concluded deals for both competitions in the three countries with Arena TV, a new pay operator in the region. Arena TV has been awarded the remaining live match rights and highlights on each matchday which will be shown across the broadcaster's Arena Sport channels.

    Tako ako se ovi iz IN-a sto budu bukali sve spicevima u njih...A direktor neka im ide na skaline da snima pjesmice sa plesacicama, ka` sto je nekad radio...

  11. #6161
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Free-to-air broadcasters
    For the UEFA Champions League, the first-choice live match on both Tuesdays and Wednesdays as well as highlights on both nights and the weekly magazine programme have been awarded to free-to-air broadcasters RTS in Serbia, IN TV in Montenegro and BHRT in Bosnia-Herzegovina.

    ako neko ne razumije engleski, prevodicemo, mada mislim da nema potrebe

  12. #6162
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Nesto sto forumasi vec znaju

    http://www.telekom.me/Press.aspx?akcija=488&id=2036

    I Arena Sport kanal za Extra TV korisnike
    13.10.2009.

    Veoma popularni srbijanski televizijski kanal Arena Sport od danas je, prvi put u Crnoj Gori, dostupan i korisnicima Extra TV servisa T-Com-a. Arena Sport ima prava na direktne prenose utakmica Lige Šampiona, Lige Evrope, kao i nacionalnih fudbalskih prvenstava Španije, Italije, Grčke i Brazila. Na ovom kanalu prikazivaće se i utakmice kvalifikacija za svjetsko prvenstvo, uključujući i kvalifikacije juznoameričkih država.



    Arena, takođe, prenosi i mečeve njemačke rukometne Bundeslige, brojne odbojkaške utakmice, košarkašku Jadransku ligu, NFL i td.
    Iz Arena Sporta kažu da će programski sadržaji dodatno dopunjavati ekskluzivnim sporstkim zbivanjima.
    IP televizija (IPTV), zbog mnogobrojnih interaktivnih mogućnosti, odavno nosi epitet “televizije budućnosti”, i velikom brzinom osvaja svijet.
    Prema istraživanju koje je nedavno sproveo Broadband Forum, globalni konzorcijum sastavljen od blizu 190 vodećih kompanija u oblasti telekomunikacija, broj korisnika IPTV u svijetu je u posljednjih godinu dana porastao za čak 56,2 procenta (sa 15.3 na 23.9 miliona).
    Sličan trend bilježi se i u Crnoj Gori. O velikoj popularnosti IP televizije, kod nas prisutne pod nazivom Extra TV, govori i cifra od 25 hiljada korisnika. Broj korisnika Extra TV servisa T-Com-a je, u drugom tromjesečju ove godine, porastao za čak 98% u odnosu na isti period prošle godine i riječ je o najbržem rastu broja korisnika tog servisa u cijeloj Dojče Telekom Grupi.
    Korisnici Extra TV -a T-Com-a od juče imaju mogućnost i da preko mobilnog telefona čatuju na tv ekranu. Svoju superiornost Extra TV potvrđuje i velikim brojem tv funkcija, poput telefonskog imenika, malih oglasa, izvještaja sa berze, vremenske prognoze, internet portala CafeMontenegro, popularnih igrica (Extra zabava), Videoteke, besplatnog snimanja programa, zakazivanja snimanja preko sms-a ili interneta i još puno toga.
    Za korišćenje Extra TV servisa moguće se prijaviti online, na stranici www.t-com.me, u svim T-Centrima, kao i besplatnim pozivom na broj 1500.

  13. #6163
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Imate 25 000 korisnika,aaaaaaaaaaaaaaaaa pa vi ste smijesni i jos se ponosite s tim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    edit:Zaboravih CHAT, tim potezom ste ubili konkurenciju,nema veze sto nemate Foxove,Viasatove,Sport Klubove,History,SciFi,vazno je da je tu CHAT
    Last edited by Jakuza; 13-10-09 at 13:57.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #6164
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko korisnika ima BBM i TTV CG ?

  15. #6165
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Imaju mnogo manje od Extre
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #6166
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Zasto se ne ubace Pink kanali. Ima mnogo dobrih filmova? Ne znam sto ce nam Corona, Sun TV i jos mozda par njih. Niko ih ne gleda

  17. #6167
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    da uletim s jednim pitanjem

    koliko košta iznajmljivanje filmova iz videoteke Extra TV-a?

  18. #6168
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Imate 25 000 korisnika,aaaaaaaaaaaaaaaaa pa vi ste smijesni i jos se ponosite s tim aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    edit:Zaboravih CHAT, tim potezom ste ubili konkurenciju,nema veze sto nemate Foxove,Viasatove,Sport Klubove,History,SciFi,vazno je da je tu CHAT
    Sa ovakvom poslovnom politikom dobijat će svake godine još po 1000 korisnika. Znači 2020 će imati cca 35.000 , bez nas koji će im otkazat odmah nakon isteka ugovora. E tada će entuzijasti dočekati Foxove,Viasatove,Sport Klubove,History,SciFi ...

  19. #6169
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    da uletim s jednim pitanjem

    koliko košta iznajmljivanje filmova iz videoteke Extra TV-a?
    Kako koji , ove što si gledao već 5-10 puta na tv su po 0,10 €, ove što si gledao 3-5 puta su po euro, ove što si gledao 1-2 puta su po 2 € , ove što još nisi gledao su po 5.57.

    B-net daje svojim korisnicima besplatan pristup videoteci jer su im filmovi kao ovi naši, truba, pa ih niko ih ne iznajmljuje.

  20. #6170
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Zasto se ne ubace Pink kanali. Ima mnogo dobrih filmova? Ne znam sto ce nam Corona, Sun TV i jos mozda par njih. Niko ih ne gleda
    Što nisi rekao ranije? Gotovo je sad, Oni su nas pitali nekoliko puta, hoćete li Pink ili coronu , mi smo svi glasali za coronu.

  21. #6171
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ctrl+alt+delete View Post
    da uletim s jednim pitanjem

    koliko košta iznajmljivanje filmova iz videoteke Extra TV-a?
    A da udjes u videoteku i pogledas? od 0.4 - 1,5 eur...

  22. #6172
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Imaju mnogo manje od Extre
    Posto sam cuo da rade underreporting, onda ce na kraju "zvanicno" tako biti...

  23. #6173
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Malo lagite... Rukometa, kosarke i jos dosta toga necemo gledat jer idu na arenasport2 i arenasport3... Zaista bih volio da mi neko objasni zasto nemamo i te kanale ? Sve polovicne rabote... Kao da niste svjesni koliko vam kanala nedostaje u odnosu na konkurenciju...

  24. #6174
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni i dalje nije jasno kakve su to tajanstvene promjene na platformi zbog kojih nam je opravdano povećana pretplata, a u džep Dojče telekoma će se slivati dodatnih 300.000 € godišnje..

    Da li pod promjene na platformi može da se uvede nešto od vanzemaljskih servisa koje superiorni Extra TV nudi? Vremenska prognoza ili imenik možda?

    Koliko vidim ovako na brzinu, unaprijeđena platforma mi je upravo prouzrokovala male turbulencije u listi kanala, pa su mi NG i ZR superiorno otišli na kraj liste, BBC je superiorno nestao u potpunosti (for good, bojim se), a neki od kanala koje sam superiorno uklonio sa liste su se unaprijeđeno vratili.
    E da, da ne grešim dušu, superiorno mi se pojavila i čuvena Arena, da možemo po cio dan da unaprijeđeno gledamo belosvjetske klubove kako se naganjaju po njhovoj unaprijeđenoj superiornoj travnatoj podlozi... Koga još zanima dosadni 'The weakest link'..

    U svakom slučaju, očekujem još jedno superiorno ignorisanje t-com support tima. Ništa novo

  25. #6175
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Talking

    [quote=butters;1321536]Meni i dalje nije jasno kakve su to tajanstvene promjene na platformi zbog kojih nam je opravdano povećana pretplata, a u džep Dojče telekoma će se slivati dodatnih 300.000 € godišnje..

    Da li pod promjene na platformi može da se uvede nešto od vanzemaljskih servisa koje superiorni Extra TV nudi? Vremenska prognoza ili imenik možda?

    Koliko vidim ovako na brzinu, unaprijeđena platforma mi je upravo prouzrokovala male turbulencije u listi kanala, pa su mi NG i ZR superiorno otišli na kraj liste, BBC je superiorno nestao u potpunosti (for good, bojim se), a neki od kanala koje sam superiorno uklonio sa liste su se unaprijeđeno vratili.
    E da, da ne grešim dušu, superiorno mi se pojavila i čuvena Arena, da možemo po cio dan da unaprijeđeno gledamo belosvjetske klubove kako se naganjaju po njhovoj unaprijeđenoj superiornoj travnatoj podlozi... Koga još zanima dosadni 'The weakest link'..

    U svakom slučaju, očekujem još jedno superiorno ignorisanje t-com support tima. Ništa novo [/quote
    *************************
    UnaPRĐENJE platforme je prvo što je nekome palo na pamet kao izgovor za poskupljenje, ostali su sa oduševljenjem prihvatili prijedlog "PR managera" i oduševljeno aplaudirali "bravo šefe ti si genije, raja će ovo ladno da popuši" Naravno, pravi razlog je neutuliva glad t-coma za našim parama. Zauzvrat mi od njih dobijamo samo podsmijeh , mračne ekrane , chat i napokon Arena sport. Sjutra će u Vijestima na cijeloj stranici pisati kako su izašli u susret zahtjevima korisnika i uključili arenu u ponudi. :blah:

Page 247 of 812 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347747 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •