Page 2 of 812 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast
Results 26 to 50 of 20285

Thread: Extra TV

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ova usluga za mene nije povoljna, te nemam namjeru izdvajati 9 Eur, jer mislim prije svega da ne vrijedi tih para Pozdrav.
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  2. #27
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Batane, neje s goreg probati. Ja bih na mjestu svih vas uzela probno tih 30 dana, pa onda pricajte i odlucite sto cete.

  3. #28
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    T-com u moju kucu moze samo onda kad mi ponude 5 godina gratis IPTV + Adsl 2mb flat po cijeni od 10 eura koje bih eto izdvojio da pomognem tu sirotinju.

  4. #29
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Svako ima svoje ukuse to stoji. Al ja vise volim da mi to prikljuce normalno, bez ikakvog busenja i razvl;acenja kablova po stanu. Kablovi su mi preko glave. Ovako lijepo kliknes u uticnicu od fixnog i ljepota, a jos pri tom kupis i ruter i imas bezicni internet po cijeloj kuci, naravno ako ti treba. Imas na risiveru izlaz za HD, pa ako imas plazmu uzivas, bez rascepljene slike. A ti ostali koji nude kablovsku to nemaju koliko sam upoznata.
    Kakve veze ima sto ima HD izlaz kada signal nije HD. Sto spomenu rascepljenu sliku nije valjda da se 4:3 kanali na 16:9 tv aparatima ako koristis HDMI izlas prikaziju sa crnilom sa strane da bi se sacuvala geometrija ? Bolje da su rascepljeni no da mi po ekrana fali:mad:

  5. #30
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod nas niko ne nudi taj adsl o kojem ti pricas. Nudi M-tel al za puno manju brzinu. A sto se tice njih krajnje su neodgovorni. Moj otac i stric su narucili njihov adsl pa jos evo mjesec dana ne dodjose da ga ugrade.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Pa zar ne treba? Meni je stvarno tezina po nasim dvd klubovima, em sto nemaju pojma sto ti daju, em sto su piratski i bioskopski snimci. Em sto moras da se smaras da mislis jesi li vratio film ili nisi p[a ti jos kasnjenje naplate 0,50e.
    Jaka im je videoteka u PM. Ja neznam osobu koja nema kuci bar 50-60 filmova na DVD-u ovi nude 32 i to snj filma. Ako ne prosire ponudu kanala, ali pod hitno kao sto sam vec rekao to kod mene uvoditi nece

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    Kod nas niko ne nudi taj adsl o kojem ti pricas. Nudi M-tel al za puno manju brzinu. A sto se tice njih krajnje su neodgovorni. Moj otac i stric su narucili njihov adsl pa jos evo mjesec dana ne dodjose da ga ugrade.
    makar im taj "adsl" radi, za razliku od t-com-ovog, a sto ces navalica pa se jedva stize da montiraju e i da, providan/na si, svi su ti postovi na ovom topiku, dako zaradis taj bonus a i nije valjda tolika frka velikom t-comu da mora da agituje preko foruma na narod :mrgreen:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  8. #33
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    monta siguran sam da ce dosta biti vasih reklama na TV tako da nema potrebe dodatno da reklamiras. Nego zovi helpdeska ili mi ti odgovori na pitanje koje sam postavio.

  9. #34
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahahaha da nece T-com kod Masana da prelomi i uzme IPTV ahahahahahha

  10. #35
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahaha smijesan si. Bise topika i na drugim forumima polako, tek sam se danas registrovala jer vidjeh da se ovdje prica o iptv.
    Mislim da ste generalno ogorceni sto ste uzeli BBM jer sad ne mozete ponistit ugovor.

  11. #36
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Anon tvoje pitanje sam i ja postavljala samoj sebi, al koliko vidim funkcionise dobro. Meni i adsl radi potpuno normalno ne znam kakve vi probleme imate. Ako imate stare tel centrale mozda je tu problem. Ne znam. Mozda ce i za iptv biti problema kad bude vise korisnika, al za sad ih nema.
    I ne budite tako sumnjicavi prema meni ja nemam veze sa t com-om. Samo kazem svoje misljenje jer imam testnu fazu tv-a. Nista drugo. Nemam nikakvih zadnjih namjera.
    A kad ste toliko ogorceni sto se ne pobunite, pa da idemno svi ispred vlade zbog racuna od struje i zbog sve vecih cijena hrane. Ili vas to ne zanima.

  12. #37
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Masane prelomi, uzmi T-com da gljedas ljigu sampiona preko teljefonskija zica.

    Sila li je ta extra TV. Samo vi agitujte. Nek je ziv ovaj Vesko B. imace BBM bolju ponudu zivi bili pa vidjeli.

  13. #38
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez politike
    Last edited by DIDI; 30-11-07 at 13:39. Reason: politika

  14. #39
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zadnja opomena pred ban, ubudece bez vrijedjanja!
    Last edited by DIDI; 30-11-07 at 13:51. Reason: vrijedjanje

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Shvatih li ja dobro ili se ovo moze uzet na probu 30 dana i vratit ladno ako coek nije zadovoljan?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Niksic, Crna Gora
    Posts
    852
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja imam Elta Mont, kablovsku televiziju, placam za tu uslugu 6,40Eur, kanali su manje-vise isti kao i u Extra TV paketu. Mogu da gledam programe na onoliko televizora koliko hocu, naravno, ta usluga je besplatna. Prosto ne znam koja je povoljnost 'Extra TV' u odnosu na ovu moju? Zbilja, mogu da narucujem filmove, i da pratim berzu? Sjajno. Opet nisam zadovoljan. Ja ocu google.com da pretrazujem. Mogu li? Ne? Kad bude moglo, placam 9Eur, onda se isplati

    Jos jedna stvar mi nije jasna:
    Zasto listu kanala nisu sortirali po paketima koju nude? Na sajtu extra-tv, HBO kanal se nalazi na broju 35. Red je valjda bio da se fino napravi neki pdf fajl, gdje ce svi moci fino skinuti listu kanala, da posle ne bude "uu nisam znao, nisam obratio paznju, nisam dobro informisan..mislio sam da je ovaj kanal u stadardnom paketu.." i sl.

    Stalno se nesto komplikuje bez ikakve potrebe.
    There are no wrong choices; there are only different choices.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shteta shto nije HD jer svako ko uzme ovo sigurno ima HD televizor, dosta je neugodno gledati 4:3 kanale na 16:9 i sa tim bi vec bio pun pogodak, ovako nije ni jedva bolje od konkurencije zbog manjka sportskih kanala.
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  18. #43
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Naravno da si dobro shvatio, i nije mi jasno zasto se ljudi crnjace, kad lijepo sve spakujes i vratis ako ti ne odgovara i prijatno, svi srecni i zadovoljni. Bolje to sad iskoristit kad imas probno, niko te ne obavezuje ni na sta.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Batane ti kanali koji su ti sad u tv vodicu na sajtu ce biti pusteni u probnom periodu, iz prostog razloga sto covjek mora da vidi sta se sve nudi, pa kad prodje probni period ti odlucis da li oces da uzmes uopste Extra tv i koje pakete. Nema tu neke filozofije.

  20. #45
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anon View Post
    @helpdesk

    Mene zanima ako mi je ispravna parica (znaci ta mjerenja gotovo sigurno ce biti ppozitivna) a trenutna brzina 2Mbit-nog ADSL :

    moze li taj EXTRA TV da radi ili ne moze? (jer ako 2Mbit/s ne mozete izgurati zbog zagusenja kroz vasu mrezu, kako cete onda tih 9 nije mi jasno)
    Ništa samo će slika da ti se zamrzava

    I opet mi jedno nije jasno, uz konkurenciju koju imaju , stavljaju instalacionu taxnu 100 €.
    Jedino što je pozitivno što daju da probaš 30 dana, tako da se nezadovoljni korisnici lako mogu izvući bez posledica.


    BTW nešto mi po postovima djeluje da je ova monta ustvari brojevka...

  21. #46
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BTW Boginja ....
    Kolika ti je bila taxa u BBM-u malo manje od 100e. Ovo je opet bolja opcija.

  22. #47
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by monta View Post
    BTW Boginja ....
    Kolika ti je bila taxa u BBM-u malo manje od 100e. Ovo je opet bolja opcija.
    Pa ne vidim baš da je bolja opcija...
    Koliko sam čitala, vidim da iskustva test korsnika nisu bila baš dobra, i žalili su se na zamrzavanje slike. I informaciju koju je dao helpdesk je da se radilo o samo 250 korisnika, pa se samo pitam šta bi se deslilo da ih je bilo više?

    Ponavljam jednina pozitvna stvar je ovdje da možeš da probaš, pa vratiš ako si nezadovoljan.

  23. #48
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj monte kabal je najbolji za sad, vidjeh nedje imaju i sajt, plus podijelis na koliko oces televizora. Kad sam bio u BD gledao sam dolje ima oko 50 kanala (national g, discovery, animal planet, xxx,...)

  24. #49
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    nesto ne vjerujem da je taj period od 30 dana GRATIS ustvari period da se odlucis OCES/NECES da uzmes "EXTRA" nego da se odlucis KOJI PAKET da uzmes. kad jednom narucis ovo "CHUDO" ne vjerujem da ima nazad, jer ka' i svudje drugo donijece ugovor da potpises posle instalacije...

    opet NEDORECHENOST u te komu! nisam ni ochekivao fer igru...
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  25. #50
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tu se Boginjo slazem sa tobom. I meni je slika zamrzavala, al za ime boga zar vi ne razumijete sto znaci test faza. Tu trebas da budes spreman na sve. I pored zamrzavanja moglo je nista da ne radi pa ne bi bilo nista od Extra tv-a. Al testna faza sluzi za to, da se vidi kako i da li funkcionise.
    Uzmes, probas i imas dvije opcije poslije toga uzmes ili ne uzmes.

Page 2 of 812 FirstFirst 1234561252102502 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 11:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 10:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 15-04-07, 00:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 17:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •