Page 12 of 812 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast
Results 276 to 300 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #276
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    To sigurno nije tacno. Sigurno si dobio racun i opomenu, a po nekada bi mogli da procitamo i racun sa zadnje strane. Nego to nije tema. Za sve zalbe pozovi call centar ili posjeti najblizi T-shop.

    Oglasicu se kada ovdje bude tehnickih pitanja. Mozete da saljete i PM.

  2. #277
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    "Extra TV je od danas dostupan korisnicima T-Com-a u svim djelovima Crne Gore"
    Ovo je prva recenica iz saopstenja za medije od 30.novembra.Danas sam zvao da se intresujem oko instalacije i dobio odgovor da ce sa instalacijama poceti za 10'tak dana.:mad: Ko ovdje obmanjuje korisnike ?:mad:
    Ja licno vjerujem ovima iz call centra.Strasno mi smeta ovakav nastup T-Coma i ubiranje poena sa merketinskim trikovima i dezinformacijama.Mislim da bi drustvo za zastitu potrosaca trebalo da reaguje.
    njih treba poklat sve kunem ti se!

  3. #278
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    njih treba poklat sve kunem ti se!
    Predivna izjava nema sto!

  4. #279
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by THE_BOSS View Post
    njih treba poklat sve kunem ti se!
    Necemo precerivat, ali malo sibikanja nebi zgoreg bilo

  5. #280
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pocinjem da lomim shofershajbe na automobilima t-coma.

  6. #281
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    "Extra TV je od danas dostupan korisnicima T-Com-a u svim djelovima Crne Gore"
    Ovo je prva recenica iz saopstenja za medije od 30.novembra.Danas sam zvao da se intresujem oko instalacije i dobio odgovor da ce sa instalacijama poceti za 10'tak dana.:mad: Ko ovdje obmanjuje korisnike ?:mad:
    Ja licno vjerujem ovima iz call centra.Strasno mi smeta ovakav nastup T-Coma i ubiranje poena sa merketinskim trikovima i dezinformacijama.Mislim da bi drustvo za zastitu potrosaca trebalo da reaguje.
    Hoće li ti instalirati 10 dana prije ili kasnije, nije toliko ni važno. Ovo je jedna obična sitnica, za razliku od drugih OZBILJNIH obmana...

    Jedva čekam da vidim prva iskustva korisnika, jer se završila test faza... (naravno ne računajući one tek registrovane)

  7. #282
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    time and space
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto se tiche mene kao korisnika iako sam imao adsl mogu da kazem (po iskustvima) da ce ova stvar biti jedna velika sharena laza ... E sad da li ste VI kao korisnici spremni da zbog mrznih kladionica placate ovolike pare ne znam jeste li bash toliko retardirani ... Evo npr : ja znam da postoji milion lakshh nachina za preuzimanje video sadrzaja sa interneta ... Kao eto veoh.com (koji ima par broadcast kanala) takodje video.google.com (na koji korisnici kache tone piratskog materijala) mogu da svjedochim a evo mozete i vi posjetom http://watch-movies.net/ sajta ... (za sada najjachem portalu online broadcastinga na netu) ... Pitanja za buduce korisnike extra tv-a : Da li ste toliko retardirani da placate i jedan cent kad na netu postoji mogucnost (i shiri izbor) gledanja filmova, utakmica i sl. i to bez ikakve naknade za to gledanje a samo placate internet (koji je flat).. ? To se zapitajte ...
    _/^.DEVIATION.^\_ - it is the key to our evolution !!!

  8. #283
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    time and space
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I josh jedno pitane jer sam se strashno iznervirao zbog polemike "Koliko para" i slichno ... Zashto vazda gledate koliko para cete dati za par klikova kad postoji josh milion puta "jeftiniji" nachin bez jednog centa utroshenog .... Retardi su svi koji razmatraju i kupovinu ovog "tehnoloshkog chuda" ... Ovo je takozvana prodaja sladoleda malom djetetu ... Sad, shta je u sladoledu tek ce se vidjet` (by you) ... C` ya .
    _/^.DEVIATION.^\_ - it is the key to our evolution !!!

  9. #284
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Na_X View Post
    Pitanja za buduce korisnike extra tv-a : Da li ste toliko retardirani da placate i jedan cent kad na netu postoji mogucnost (i shiri izbor) gledanja filmova, utakmica i sl. i to bez ikakve naknade za to gledanje a samo placate internet (koji je flat).. ? To se zapitajte ...
    A jesi li ti retardiran da ovako razmisljas i na ovaj nacin se obracas nekome?

  10. #285
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Na_X View Post
    Shto se tiche mene kao korisnika iako sam imao adsl mogu da kazem (po iskustvima) da ce ova stvar biti jedna velika sharena laza ... E sad da li ste VI kao korisnici spremni da zbog mrznih kladionica placate ovolike pare ne znam jeste li bash toliko retardirani ... Evo npr : ja znam da postoji milion lakshh nachina za preuzimanje video sadrzaja sa interneta ... Kao eto veoh.com (koji ima par broadcast kanala) takodje video.google.com (na koji korisnici kache tone piratskog materijala) mogu da svjedochim a evo mozete i vi posjetom http://watch-movies.net/ sajta ... (za sada najjachem portalu online broadcastinga na netu) ... Pitanja za buduce korisnike extra tv-a : Da li ste toliko retardirani da placate i jedan cent kad na netu postoji mogucnost (i shiri izbor) gledanja filmova, utakmica i sl. i to bez ikakve naknade za to gledanje a samo placate internet (koji je flat).. ? To se zapitajte ...
    Iako dijelim tvoje mišljenje, postoje drugi kojima to odgovara i nije lijepo da nekog nazivaš retardom.
    Možda će da narave veliku grešku, možda ne , to je njihovo
    Kvalitet usluge će mo uskoro vidjeti...

  11. #286
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    time and space
    Posts
    165
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mora da si srecno zaljubljena u extra tv ponudu ... Rest my case .. Ne koristim to nit cu ... Chisto me zanima da li i zbog chega postoje ljudi koji su uopshte zainteresovani za ovakvu uslugu jer nema nikakvog osnova za njeno uvodjenje jer je em preskupa, em neadekvatna u smislu da postoji neshto bolje itd ... Da li je to dovoljan razlog da ja nekog nazovem retardiranima; ja se izvinjavam ... Ali je neiracionalno da se za "ovakvu" "uslugu" placa i jedan cent ...
    _/^.DEVIATION.^\_ - it is the key to our evolution !!!

  12. #287
    Join Date
    May 2007
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ja sad htio da se prijavim, reko da probam bar taj mjesec dana dzabe da vidim kako to radi, al oces matrak treba da u prijavu stavis koliko da ti ugovor traje , nema nikakvog pominjanja za dzabe no se mora ugovor potpisat

  13. #288
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ja koliko prochitah nedje i taj mjesec koji je kao "free of charge", chini mi se, koshta 12 i neshto eura pa otkazao ti poslije ili ne.
    Gotovo da sam siguran da je to smece neko.
    Last edited by Avetinjak; 04-12-07 at 20:54.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  14. #289
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goku_DBZ View Post
    evo ja sad htio da se prijavim, reko da probam bar taj mjesec dana dzabe da vidim kako to radi, al oces matrak treba da u prijavu stavis koliko da ti ugovor traje , nema nikakvog pominjanja za dzabe no se mora ugovor potpisat
    Procitaj moj post od inoc i vidjeces Mozes rasknuti ugovor nakon mjsec dana, vratiti opremu i platii tu taksu od 12.5 koju si dao prilikom potpisa ugovora.

  15. #290
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Procitaj moj post od inoc i vidjeces Mozes rasknuti ugovor nakon mjsec dana, vratiti opremu i platii tu taksu od 12.5 koju si dao prilikom potpisa ugovora.
    ok svi su te razumjeli...ali ako je nesto BESPLATNO...onda je BESPLATNO...znaci taj neko ne treba da da ni Cent nekome..jer mu je taj neko rekao da je DZABEEEEEE...Posto nema ni kod babe dzabe...ne treba ni reklama da ide besplatno prvih mjesec dana..Bbm je bio besplatan prvih mjesec dana..pink paket je besplatan do januara..tako se radi
    :)

  16. #291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto znachi da ipak nije free.
    Obrni okreni morash platit tih 12.50 eura.
    Nije neka para, nije da cjepidlachim, ali nije ni free of charge nego lazu narod.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  17. #292
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Shto znachi da ipak nije free.
    Obrni okreni morash platit tih 12.50 eura.
    Nije neka para, nije da cjepidlachim, ali nije ni free of charge nego lazu narod.
    Ma ziva istina...oci u oci...u ring...:joint:
    naravno da nije do novca...ali sto kazes ako je free onda treba da je tako...
    Nego najgore od svega,sto pojedini ne znaju sto ceh ih snaci u buducnosti...bice nekih dodataka...pa pretplata za ovo za ono...pa odu roditelji na posao a djeca klikni ovo dugme pa ovo..i onda na kraj mjeseca,dodje roditelj kuci...sa posla stigne racun kad ono 50 eura
    :)

  18. #293
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Slazem se oko toga, ako je fee nek bude free ali...
    Samo sam hjela reci da se moze vratiti nakon mjesec dana, znaci moze se raskinuti ugovor.
    A ovo oko djece, ipak mislim da je do roditelja

  19. #294
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Slazem se oko toga, ako je fee nek bude free ali...
    Samo sam hjela reci da se moze vratiti nakon mjesec dana, znaci moze se raskinuti ugovor.
    A ovo oko djece, ipak mislim da je do roditelja
    jes jes..do roditelja...evo ja sebe da stavim u situcaiji da sam klinac od 15 godina...pa moji odu nedje..a ja vidim tamo neki paket..neka caka,ja udji tamo dugmo ovo ono...izaberem nesto..a to nesto kosta 3 eura...i onda moj tata lud jel...nece znat da sam to ja..maxe
    :)

  20. #295
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Na_X View Post
    Ali je neiracionalno da se za "ovakvu" "uslugu" placa i jedan cent ...
    Ja nisam zna' da postoji ova rijec, srece mi...

  21. #296
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    jes jes..do roditelja...evo ja sebe da stavim u situcaiji da sam klinac od 15 godina...pa moji odu nedje..a ja vidim tamo neki paket..neka caka,ja udji tamo dugmo ovo ono...izaberem nesto..a to nesto kosta 3 eura...i onda moj tata lud jel...nece znat da sam to ja..maxe
    Pa znace naravno da si ti, ali to nema veze sa Extra Tv-om nego sa tobom i tvojom znatizeljom To ti je poput onih 044, 045...brojeva. Klinci narucuju slikce i ko zna sta, pa roditelji placaju telefonske racune. Nema to veze sa operaterom.
    Nego odosmo od teme. Eto kada stigne Extra Tv, pkusacu biti najobjektivnija i reci vam kako radi.

  22. #297
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Ja nisam zna' da postoji ova rijec, srece mi...
    Mora da si jedan od ovih "retarda" like me pa ne znas

  23. #298
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pa znace naravno da si ti, ali to nema veze sa Extra Tv-om nego sa tobom i tvojom znatizeljom To ti je poput onih 044, 045...brojeva. Klinci narucuju slikce i ko zna sta, pa roditelji placaju telefonske racune. Nema to veze sa operaterom.
    Nego odosmo od teme. Eto kada stigne Extra Tv, pkusacu biti najobjektivnija i reci vam kako radi.
    Pa nisam ja rekao d aima veze..ali ima veze tj ja pricam da ce biti tu dosta caka...da uzmu jos para od korisnika,tj mogucnost da ih uzmu ako neko od korisnika nesto koristi...nisi ti mene shvatila sta sam ja htio reci...
    :)

  24. #299
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Pa nisam ja rekao d aima veze..ali ima veze tj ja pricam da ce biti tu dosta caka...da uzmu jos para od korisnika,tj mogucnost da ih uzmu ako neko od korisnika nesto koristi...nisi ti mene shvatila sta sam ja htio reci...
    Onda se izvinjavam

  25. #300
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto neko rece za Grcku i to sta se tamo dobija za 32 eura,takvo je stanje i za mnoge druge stvari u najrazlicitijim oblastima zivota kad se uporedimo sa normalnim drzavama.No tolerisanje takvog stanja je posledica generalne neinformisanosti(da ne kazem neznanja)vecine gradjana o situaciji u inostranstvu ,pa zato mogu da nam se plasiraju(i bogami da godinama odlicno prolaze) price o evroatlantskim reformskim dostignucima nase drzave...

Page 12 of 812 FirstFirst ... 289101112131415162262112512 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •