Page 11 of 812 FirstFirst ... 7891011121314152161111511 ... LastLast
Results 251 to 275 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #251
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa fora je sto tih 7-9 Mbps koristis lokalno.Kad bi samo surfovao na cg.yu i skidao na download.cg.yu mogli bi ti pustit ADSL i za 1eur. Ovako zakup bandwitha ka vani kosta...

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Pa fora je sto tih 7-9 Mbps koristis lokalno.Kad bi samo surfovao na cg.yu i skidao na download.cg.yu mogli bi ti pustit ADSL i za 1eur. Ovako zakup bandwitha ka vani kosta...
    Pa mogu oni da ga zakupe, pa onda neku "fair policy" i jedno 40 eura za to da uzmu i eto

  3. #253
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    356
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mmijo View Post
    ja ne vidjeh taj hbo sem u dodatni paket sto znaci jos 5 eura mjesecno, sto se videoteke tice ja bih uveo kablovsku da ne placam videoteku vise, a vi biste nam, izgleda, zivot uzeli...kad bi vam moglo bit...
    dakle, placam dva fiksna telefona, dva isdn-a, adsl, jedan post paid i dva pri-paida...sve za t-ekipu...i sad treba da platim 40 kanala koje nikad necu upalit, da bi jedan koji me interesuje bio u dodatnom paketu, koji se, zamislite dodatno placa, kome ni to nije dosta - ima videoteku, naravno...
    koliko sam ja shvatio videoteka HBO kanala se ne placa dodatno,tj pise da se moze besplatno koristiti ukoliko si naravno pretplatnik HBO paketa.I to nisu neki posebni filmovi i serije vec oni koji se daju na HBO kanalima.Dakle ako nesto propustis da pogledas udjes na HBO Digital odaberes i gledas.

  4. #254
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    sto i nije tako lose, ako je istina, naravno

  5. #255
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,300
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ggmanager View Post
    koliko sam ja shvatio videoteka HBO kanala se ne placa dodatno,tj pise da se moze besplatno koristiti ukoliko si naravno pretplatnik HBO paketa.I to nisu neki posebni filmovi i serije vec oni koji se daju na HBO kanalima.Dakle ako nesto propustis da pogledas udjes na HBO Digital odaberes i gledas.
    nijesam znao za ovo, dobro bi bilo da neko potvrdi, medjutim prilicno sam siguran da se videoteka koju reklamiraju, placa...to je valjda taj video-on-demand sistem dje ukljucis film iz njihove videoteke, a platis ga, naravno sa sledecim racunom...

  6. #256
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vedeoteku placas, ali HBO filmove i serije(HBO videoteka) mozes gledati kad ti hoces, koliko kod puta hoces bez dodatne nadoknade, uslov je da si pretplatnik HBO paketa.

  7. #257
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo jednog interesantnog teksta sa PCNEN

    PREDLOG IDEJE ZA NOVINARSKU PRIČU
    Prije 20-tak dana (oko 10.11), vidjevsi baner na site-u T-coma na kome se reklamira Extra TV prijavio sam se za instaliranje iste po njenom pustanju u rad. Privuklo me je pored ostalog informcija da je prikljucak za Extra TV besplatan pa sam popunio formular za prijavljivanje. Danas (30.11) na izmijenjenom baneru, pored cijene paketa za Extra-TV pishe da je instalacija 100 eura!!!
    Poslije provjere, da mozda ja nijesam tada nesto eventualno previdjeo u sto sumnjam, zelio bih da od odgovornih iz T-coma dobijem informaciju o cemu se radi, da li su buduci korisnici netacnim informacijama prevareni, da li su netacnim informacijama manipulise zbog konkurencije, koliko je to poslovno, koje su eventualne moguce sankcije zbog prevare potrosaca...?
    Ako sam ja tada nesto previdjeo ili pogresno procitao izvinjavam se T-com-u.

    OBRAZLOŽENJE
    Iz jednostavnog razloga sto je to najgrublja obmana potrosaca a njihov broj ce biti na desetine hiljada. Pored ostalog smatram da ce skrenuti paznja na monopolski i neprofesionalan pristup nekih kompanija u Crnoj Gori koje stvaraju ogroman profit dajuci lazna obavjestenje, informacije i javne pozive. Josh jednom se ogradjujem da mozda ja nijesam tada "dobro procitao" sto je lako provjeriti.

    KO OD OVE PRIČE MOŽE IMATI KORISTI
    Imat ce velika vecina gradjana Crne Gore koji su svi potencijalni potrosaci Extra-TV.

  8. #258
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Brienz
    Posts
    291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo sam narucio ovo tehnolosko cudo, ali mi niti jedna od ljubaznih dama iz T-centra nije umjela odgovoriti kada ce doci monteri da odrade instalaciju.Strasno! Dva mjeseca kupe prijave na netu, objavljuju komercijalni start servisa i niko ne zna kad ce instalacija.Gospodo rade li kod vas ljudi ili ne organizovana marva ?

  9. #259
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    mtel je kao po tom pitanju bolji svejedno jel net u pitanju il ne..
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  10. #260
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Izvinjavam se, postavio sam bio pitanje prije nego je nestalo sa nekim sagovornicima
    Procitao sam cijeli topik no ste me zbunili, moze li se ovo napredno chudo probat tih mjesec dana i onda da ga vrnem ako nijesam zadovoljan? Sto naravno necu bit jel
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moze naravno
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  12. #262
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    NARAVNO DA NE MOZE.
    Morate potpisati ugovor na 13 mjeseci od kojih 12 placate a prvi koristite besplatno. Nema vracanja. Plati pa se klati.
    Zasto namjerno obmanjujete narod.
    PI

  13. #263
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mmijo View Post
    nijesam znao za ovo, dobro bi bilo da neko potvrdi, medjutim prilicno sam siguran da se videoteka koju reklamiraju, placa...to je valjda taj video-on-demand sistem dje ukljucis film iz njihove videoteke, a platis ga, naravno sa sledecim racunom...
    videoteka se kao sto kazes placa...izaberes film...i posle na predplatu koju placas placas i 1 euro film kao u dvd klubu da si iznajmio..to je to...
    :)

  14. #264
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    NARAVNO DA NE MOZE.
    Morate potpisati ugovor na 13 mjeseci od kojih 12 placate a prvi koristite besplatno. Nema vracanja. Plati pa se klati.
    Zasto namjerno obmanjujete narod.
    PI
    a odakle ti to zivotati ja sam se raspitivao i dobio odgovor probas svidja ne svidja, uzmes ostavis

  15. #265
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desha View Post
    a odakle ti to zivotati ja sam se raspitivao i dobio odgovor probas svidja ne svidja, uzmes ostavis
    on misli posto sklopis mozda ugovor...za probno ne znam..ali ako se potpises sigurno nema vracas hahahah:joint:
    :)

  16. #266
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masster View Post
    NARAVNO DA NE MOZE.
    Morate potpisati ugovor na 13 mjeseci od kojih 12 placate a prvi koristite besplatno. Nema vracanja. Plati pa se klati.
    Zasto namjerno obmanjujete narod.
    PI
    Nije mi djavo dao mira, tako da sam istrazila i ovo pitanje. Znaci u krivu si. ne volim psai ista sto nijesam provjerila ili se na svojoj kozi uvjerila zato...
    Evo kako to izgleda:

    - Korisnik će za prvi mjesec biti dužan da plati samo instalacionu taksu u iznosu od 12.5 eurakoja je sastavni dio cijene zasnivanja pretplatničkog odnosa za Extra TV

    -Prvi mjesec korišćenja servisa tretira se kao probni period u toku kojeg korisnik, ukoliko želi, može da otkaže uslugu

    -U slučaju da korisnik u toku probnog mjeseca želi da otkaže uslugu, dužan je da vrati svu intaliranu opremu u najbliži shop gdje će se provjeriti ispravnost vraćene opreme. Korisnik je dužan da vrati svu instaliranu opremu kao i prateće kutije i kablove itd.

    - Pretplatniku se po ovom Ugovoru daje pravo da za period od 30 dana od dana instalacije opreme koristi Extra TV uslugu bez obaveze plaćanja mjesečne nadoknade za isto

    -Po isteku perioda od 30 dana od dana instalacije, a u slučaju da je Pretplatnik nastavio sa korišćenjem ExtraTV Usluge Pretplatnik se obavezuje platiti cijenu zakupa opreme

    -U slučaju raskida Ugovora u toku minimalnog perioda važnosti nakon isteka perioda od 30 dana od dana stupanja na snagu ovog Ugovora Pretplatnik je dužan izmiriti sve obaveze dospjele do dana raskida.

    Eto, mislim da je to to

  17. #267
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    ja toliko detaljan odgovor nisam dobio

  18. #268
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ce oni da dodju vamo vise!? i can't wait!

  19. #269
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad ce i da li ce poceti instalacija, konkretno u bloku 5?
    Inace, cuo sam da sa koriscenjem Extra TV u bloku 5 moze biti problema zbog kvaliteta kabla. Izvor: radnik Telekoma
    Namjeravate li nesto ucinjet po tom pitanju?

  20. #270
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,166
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno ce da radi taj ExtraTV samo ako cuveni "TITAN billing" prezivi toliko dugo

    Vec cujem da se o jadu zabavise sa njim ove dva dana ...

  21. #271
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    "Extra TV je od danas dostupan korisnicima T-Com-a u svim djelovima Crne Gore"
    Ovo je prva recenica iz saopstenja za medije od 30.novembra.Danas sam zvao da se intresujem oko instalacije i dobio odgovor da ce sa instalacijama poceti za 10'tak dana.:mad: Ko ovdje obmanjuje korisnike ?:mad:
    Ja licno vjerujem ovima iz call centra.Strasno mi smeta ovakav nastup T-Coma i ubiranje poena sa merketinskim trikovima i dezinformacijama.Mislim da bi drustvo za zastitu potrosaca trebalo da reaguje.

  22. #272
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja,evo sad malo pogledah ovaj TV program,& sve ove programe imam isto & na kablovskoj..
    A,neshto mi snimanje emisija,& stopiranje programa koji ide ne treba narochito jer skoro & da ne gledam TV.
    A,ya mislila neko chudo. :mrgreen:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  23. #273
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem da pored svega shto radi T-Com ljudi chak razmishljaju da uzmu to smece ?
    Pa je ne bih shto od njih trgovao pa kad bi cijeli zivot bez interneta i bez TV-a bio.




    Znam da ne treba poredit nas sa Grchkom ali evo ponude jedne firme. Pitam se samo kad ce kod nas ovo bit.

    Cijena za sve !!!!!!!!!!! 35 eura !!!!!!!!!! mjesechno. Obratite paznju.

    Telephony

    On Telecoms offers you unique advantages through the existing telephone line:

    No more line rental due to OTE
    The telephone line is always free even when you are connected to the Internet
    You can keep your current telephone number
    Free calls for all the local and long distance calls and for calls to the most popular international destinations (15 countries, inc USA, United Kingdom, Australia, Germany, France, Italy, etc)
    Standard calling features free of charge

    Calling features (free of charge)

    Call forwarding, which lets you forwarding incoming calls to another phone number
    Caller line restriction, which allows you to withhold your number when calling
    Call waiting, which alerts you on another incoming call when you are on the phone (available only on the main line)

    Internet

    Unlimited connection to the internet with the following features:
    Unlimited download and upload.
    Access via the leading-edge ADSL2+ technology
    Internet connection at up to 16 Mbps download and 512 Kbps upload
    Wireless access (through On wireless modem)
    4 e-mail accounts (50 MB each, [email protected])
    Web mail, opportunity to use your email trough the web using any internet connection in the world
    Anti-spamming to stop junk e-mails reaching your inbox
    Equipment
    On Telecoms modem is self installed and is provided by On Telecoms

    ADSL2+ modem
    3 connection types:

    Wireless (IEEE 802.11b/g access point)
    USB
    Ethernet (4 ports)

    TV

    On TV is the innovative service which will enhance the way you use your TV.
    It offers you premium video content in digital quality and a complete new way of enjoying it. You do not require a satellite dish – all you need is our HD-ready On Video Box

    On Video Box
    With a single decoder, provided by ON, you can access:

    The main national Greek channels in digital quality
    The digital terrestrial television channels
    International satellite channels
    The pay TV channels of Nova (Nova IPTV)
    Interactive services including On Cinema and On Rec

    On Cinema
    Our video on cinema service will dramatically improve your video experience. Now you can decide what and when to watch, 24 hours a day, 7 days a week. No more trips to video club, no more extra-charge for delays, no more limited copies, On Cinema gives you the opportunity to choose among a wide selection of titles ranging from recent blockbusters to classical movies. Once you select the movie of your choice you will have it available for 24 hours. Further more you can benefit of all typical VHS or DVD player, you can pause (pause icon), fast forward (fwd icon), and rewind (rwd icon) the movie by simply pushing the relative buttons on the remote control.

    On Rec
    Get home late and missed your favourite sitcom or the main daily news or your favourite team match? Now you have a second chance! With On Rec you have the last 3 days’ programs of the main national Greek channels at your disposal, anytime. You can view or re-view your favourite program by simply pressing a button on the remote control

    I to sve za 32 Eura mjesechno. A T-Com dere narod ka ovce. Neka shto dere no shto laze i shto im nishta servisi ne valjaju.

    PIH.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  24. #274
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    nishta,idemo u grcku!
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  25. #275
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napokon neko nesto dobro da kaze...meni iskljucise tel...oduzese liniju..a nisu me ni upozorili..fukara
    :)

Page 11 of 812 FirstFirst ... 7891011121314152161111511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •