Page 102 of 812 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast
Results 2,526 to 2,550 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #2526
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,881
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Eurosprt duže već reklamiraju kao HD
    Maxtv u ponudi HD kanala ima
    Eurosport HD
    Luxe TV HD
    Melody Zen HD
    Anixe HD
    Voom HD
    National Geographic Channel HD
    Valjda ce ta dva kanala sto mi imamo Eurosport i Narional G. biti HD .

  2. #2527
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Scepan View Post
    Maxtv u ponudi HD kanala ima
    Eurosport HD
    Luxe TV HD
    Melody Zen HD
    Anixe HD
    Voom HD
    National Geographic Channel HD
    Valjda ce ta dva kanala sto mi imamo Eurosport i Narional G. biti HD .
    Eh da mi je Nat Geo u HD

    Ocemo kvalitetniju sliku na novim kanalima i vracanje u funkciju sky newsa.

    Ajmo malo brze s tim HD kanalima.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  3. #2528
    Join Date
    May 2008
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    Bolji je Extra-TV, tu nema spora.
    U potpunosti se slazem!!!!! Samo se NIKAD necu slozit sto se gasenja tj. zamjenjivanja kanala tice!!! Jasno im je predoceno da ove kanale ne treba gasit, ali stara poslovica kaze "sut se sa rogatim ne moze bosti"!!!!!! Ocigledno da ovo pravilo za T-Com itekako VAZI!!!!! Sto se tice novih kanala i slika i ton im BOBA NE VALJAJU!!!!! Zato popravite to!!!!!!!!!!!!!

  4. #2529
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    POšalješ SMS slijedeće sadržine "TMM" na broj 432 i slijediš uputstva
    Besplatan testni period gledanja Extra Tv na mobilnom. Ako ko proba neka javi, ja sad ne mogu.
    nazalost, nije tako jednostavno, a i nije Extra TV, nego samo IN (i par utakmica i inpuls bez tona).

    PS Ima posebni topic o tome
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #2530
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    BBM nema nikakvih prednosti sem sto ima vise kanala koje treba platiti 14 eura. Osnovni paket EXTRA TV je sada od kada su uveli NOVU i RTL ne uporedivo bolji, a o kvalitetu ne treba trositi rijeci.To bi bilo kao da uporedjujes ficu i to havarisanu sa novim mercedesom. Samo cu ti reci da BBM nema profi linkove izmedju svojih predajnika i oprema im je po principu jedva smo je sastavili...
    Vece proseravanje ne cuh odavno....

  6. #2531
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mogao bih se i na tebe posrat pa da budes LowPower.Gaaaaaaas

  7. #2532
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ajde da se vratimo na temu. Nemojte da vas banujem zbog neadekvatne upotrebe jezika

    Sky news i dalje nije vracen. jos nema toga dodatnog kanala. Jos nema HD kanala.

    Ja ne ynam sto je ovo Yna li moyda Posezdon kad ce
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  8. #2533
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,701
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Bar imamo teletext, epg, internet, tacno vrijeme, snimanje, premotavanje, brzu promjenu kanala, prosiren izbor popularnih kanala, ne probusene zidove i krovove i eto steta sto nema tih za koje ste sami rekli da ih ne gledate. Uzivajte

  9. #2534
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne mogu da uzivam kad ne valja slika na Novu i RTL:mad:

  10. #2535
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,953
    Thanked in
    967 Posts

    Default

    Saleeee spasavaj.....imam problema kako moji kuci kazu vec par dana ali ja juce to tek primjetih...znaci nije nesto sitno vec prakticno ne mogu da gledam tv program preko extra tv...
    evo o cemu se radi....neko je vec pominjao onaj crveni krug i onu ikonicu sata na displeju od STB-a....evo sta se desava...gledao sam neki snimljeni program i usred toga nestde onaj crveni krug....nestade i moja emisija... a ni kanala nije bilo..pali gasi... i onda se upali onaj krug na displeju i sve se normalizovalo....e sad takvih problema mislim da vise nije ni bilo..mozda jeste ali ja rijetko gledam tv tako da ne znam...ali sinoc sam primjetio drugi problem...ona slicica sata iznad tog crvenog kruga do sada tj za ovih 7 mjeseci koliko imam extra tv nikada se nije ugasio..a sinoc se ugasi i pocese problemi, poce da se pojavljuje snijeg po ekranu pa onda slika na kratko pa opet snijeg, pa nestane slika potpuno...onda ne ostaje bez restart i to rijesi problem minut i opet isto...kad se vrati satic onda je sve super a kad ga nema onda nastaje ******...e sad kad to pocne da se desava prijavi gresku kao nije moguce prikazati program preko HDMI veze i provjera integriteta HDCP linka nije uspjela....e sad Sale spasavaj...da...povezan je extra tv sa lcd-om preko HDMI kabla...ja onda prebacih na obicni AV kabal i bi slike...ali je losija dosta...cak i meni extra tv-a treperi

  11. #2536
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tu poruku oko HDMI veze i ja ponekad dobijem ali kvalitet slike je OK.Probaj sa reset STB(ono malo puce pozadi STB dje ubacis vrh od olovke), mada bih ja rekao da ti je STB ili ruter(cudno mi je sto nestaje onaj veliki crveni krug) vrisnuo

  12. #2537
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos sportklub kad bu ubacili pa cemo nac vec neki da zrtvujemo,mada i da se doda samo bez zamjene bi bilo jos bolje...

  13. #2538
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poseydon View Post
    Tu poruku oko HDMI veze i ja ponekad dobijem ali kvalitet slike je OK.Probaj sa reset STB(ono malo puce pozadi STB dje ubacis vrh od olovke), mada bih ja rekao da ti je STB ili ruter(cudno mi je sto nestaje onaj veliki crveni krug) vrisnuo
    Ali dobro pazi prilikom ovog reseta. Ako ti je jemački receiver, povući će novi software koji će ti pobrisati sve što je bilo na HDD. Poseydon pazi na istu stvar ako j eu pitanju X301T.
    E_K_V, to ne bi ništa trebalo da ima veze sa tim satićem, jer kod mene ga čas ima, čas nema i slika nikada ne nestaje. Posebno mi je sumnjiv taj snijeg, jer slike na Extra ili ima ili nema.
    Poseydon, to što kažeš az Novi i RTL, je li sliak baš puno loša, jer ja ne mogu da to primijetim, ista mi je kao na svim kanalima :S

  14. #2539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,091
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,953
    Thanked in
    967 Posts

    Default

    ja rekoh nedje ranije....dok je bil satica sve je bilo savrseno...kad on nestade sve od dodjavola...

  15. #2540
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Mislim da ti to ništa nema veze sa tim satićem. Jer kažem ti da i meni nstaje i pojavi se ali nikako ne utiče na Extra.

  16. #2541
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ali dobro pazi prilikom ovog reseta. Ako ti je jemački receiver, povući će novi software koji će ti pobrisati sve što je bilo na HDD. Poseydon pazi na istu stvar ako j eu pitanju X301T.
    E_K_V, to ne bi ništa trebalo da ima veze sa tim satićem, jer kod mene ga čas ima, čas nema i slika nikada ne nestaje. Posebno mi je sumnjiv taj snijeg, jer slike na Extra ili ima ili nema.
    Poseydon, to što kažeš az Novi i RTL, je li sliak baš puno loša, jer ja ne mogu da to primijetim, ista mi je kao na svim kanalima :S
    Meni je bas losa slika na ova nova dva kanala. Kao da sam nasao analogni kanal pa mu malo promijenio frekvenciju - tek toliko da slika snijezi. Nego to ce se rijesiti. Ajde da krenu ti HD kanali vise.

    Ne ynam,a ? Moyda krenu bryo.

    p.s. sve kucopisne greske kolje ukljucuju yamjenu y i z su namjerne
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  17. #2542
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    A po meni je najveća prednost kod EXTRA TV što kad mi dođe ljepša polovina mogu da zaustavim fudbal ili film dok razmjenjujemo nježnosti...
    No i dalje imam problem sa daljinskim,i zvah onaj call centar te rekoše da će doć ali ih nema
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #2543
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    1,730
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    A po meni je najveća prednost kod EXTRA TV što kad mi dođe ljepša polovina mogu da zaustavim fudbal ili film dok razmjenjujemo nježnosti...
    No i dalje imam problem sa daljinskim,i zvah onaj call centar te rekoše da će doć ali ih nema
    A i meni je to i jos jedna VEOMA bitna star (sad sam potpuno ozbiljan):

    ExtraTV mi pomaze u izbjegavanju ekonomsko-propagandnog programa!!!!!
    KAKO? Tako sto uvijek pauziram pocetak emisije, odem do prodavnice ili oposlim nesto korisno, udahnem malo vazduha, provjerim mail i nakon 10 minuta pocnem da gledam. Na taj nacin omogucavam sebi da premotam reklame cim krenu i sebi ustedim puno zivaca i vremena. A nekad jednostavno pritisnem pauzu cim dodjem kuci s posla i tako eliminisem 90 minuta reklama iz svog zivota.

    I to mi puno znaci jer na taj nacin izbjegavam svakodnevno ispiranje mozga (apokalipticna buducnost prikazana u filmovima je, bojim se, bajka u poredjenju s onim sto nas ceka...). Gomila usluga, proizvoda, gluposti, ponuda, reklama se svakodnevno upumpava ljudima u glavu, pa su poceli da kupuju proizvode koji im nisu potrebni itd itd... Da ne pricam o cistom gubitku od 15 minuta dok gledam seriju ili emisiju koja traje 20 minuta.

    Zivio ExtraTV - ubica EPP-a!! Isti sam savjet dao svima koje poznajem i mnogi su vec poceli da sprovode moju praksu. Ne sjecam se da sam u zadnja dva mjeseca pogledao I JEDNU TV reklamu.
    Last edited by =]Vlado[=; 03-07-08 at 12:19.
    ne znam, nemam, ne mogu, necu

  19. #2544
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by =]Vlado[= View Post
    A i meni je to i jos jedna VEOMA bitna star (sad sam potpuno ozbiljan):

    ExtraTV mi pomaze u izbjegavanju ekonomsko-propagandnog programa!!!!!
    KAKO? Tako sto uvijek pauziram pocetak emisije, odem do prodavnice ili oposlim nesto korisno, udahnem malo vazduha, provjerim mail i nakon 10 minuta pocnem da gledam. Na taj nacin omogucavam sebi da premotam reklame cim krenu i sebi ustedim puno zivaca i vremena.
    Hhahahah i ja isto tako!! Ne znam jesam li jednu jedinu emisiju pogledala u realnom vremenu baš radi EPP-a. Kad mi se desi kod nekoga da gledam nešto, i kad krenu reklame, dodje mi da kažem premotaj, ali trt...ne može
    Meni dosta znači i radi mobilnog koji svako malo zvoni, treab mi radi posla, stavim pauzu dok završim razgovor. Ranije mi se dešavalo, da ako gledam neku dobru emisiju a dave me glupostima, uvati me nervoza što propuštam. Ovako nastavim đe sam stala.

  20. #2545
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :shock:

    Sale, ovima sto ne gledaju reklame - da se naplati dupla pretplata! S' obzirom da ti kanali zive od reklama - stvarno je grehota da ih preskacete. Osjecate li Vi ljudi makar neku prazninu svaki put kad preskocite reklamu? Meni savjest ne bi dala mira kad ne bih odgledao makar po-ure EPP-a dnevno. :mrgreen:

  21. #2546
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,125
    Thanks Thanks Given 
    2,235
    Thanks Thanks Received 
    2,407
    Thanked in
    1,240 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djoks View Post
    :shock:

    Sale, ovima sto ne gledaju reklame - da se naplati dupla pretplata! S' obzirom da ti kanali zive od reklama - stvarno je grehota da ih preskacete. Osjecate li Vi ljudi makar neku prazninu svaki put kad preskocite reklamu? Meni savjest ne bi dala mira kad ne bih odgledao makar po-ure EPP-a dnevno. :mrgreen:
    I mene srce boli kad premotavam. Koliko reklame traju, čini mi se vječnost i dok ih premotam.

  22. #2547
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,701
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    hehehe, odavno je receno da je Extra TV postao lifestyle

    Da, kao sto je i obecano, RTL i NOVA su sada bolji, ali ce uskoro biti kao sto ste navikli = EXTRA

  23. #2548
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,701
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    @EKV

    To je neki problem sa STB. Vrucina, napon... nesto ga je sprzilo. Kontaktiraj tehnicku podrsku, prijavi problem i donijece ti novi STB.

  24. #2549
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ali dobro pazi prilikom ovog reseta. Ako ti je jemački receiver, povući će novi software koji će ti pobrisati sve što je bilo na HDD. Poseydon pazi na istu stvar ako j eu pitanju X301T.
    E_K_V, to ne bi ništa trebalo da ima veze sa tim satićem, jer kod mene ga čas ima, čas nema i slika nikada ne nestaje. Posebno mi je sumnjiv taj snijeg, jer slike na Extra ili ima ili nema.
    Poseydon, to što kažeš az Novi i RTL, je li sliak baš puno loša, jer ja ne mogu da to primijetim, ista mi je kao na svim kanalima :S
    Slika na Novu je uzas RTL se moze danas podnijeti, cini mi se da je ton bolji danas.Zaista mi nije jasno odakle vam analogni signal Nove TV ???

  25. #2550
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,701
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Poseydon izgleda da ima: oko sokolovo, 60" TV povezan preko HDMI, visak slobodnog vremena i ocekivanje da SD signal razvucen na 1080i izgleda fenomenalno kao da je full HD. Vidi kako izgleda montena/mbc/elmag, pa odmah prebaci na RTL/NOVA i slika ce ti biti odlicna

Page 102 of 812 FirstFirst ... 252929899100101102103104105106112152202602 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •