Page 473 of 812 FirstFirst ... 373423463469470471472473474475476477483523573 ... LastLast
Results 11,801 to 11,825 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #11801
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    kako me ugasishe nocas,vidim na RTS 1,prikazace film titanik u dva dijela,subota i nedelja,u 21:20h. Ja reko,aj vala da odgledam. 1 minut posle filma,crn ekran. Zatim ispade neki tekst,pise nesto u vezi prava prikazivanja...
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  2. #11802
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedno negativno iskustvo sa T-com-om. Uveo Optiku u sklopu Extra trio paketa, sve od nule, optika povezana i radi manje-vise ok, manje od deklarisane brzine od 30 ali ok, ne zalim se, neka bar radi, ali od Extra tv-nista. Postavljen risiver, a na screenu obavjestenje "Extra TC self provision", ispod toga "Korisnicko ime" i "ok". Monter je kad sam mu skrenuo paznju na "problemcic", rekao da je to uobicajeno te da ce signal stici u roku od pola sata-sat. Bio sam sumnjicav ali sam pristao da potpisem "papire" i ispratio ga iako sam ostao bez TV signala.

    Pola sata proslo, pa sat, pa pet sati, pa deset, pa jedan dan, pa dva, pa tri, danas je peti dan od "uvodjenja" servisa, a od Extra TV-a ni traga ni glasa.

    Problem naravno prijavljen na 1500 jos prvog dana, razgovarano s nekoliko razlicitih operatera, zapoceta cuvena "komunikacija mejlovima sa inzinjerima" s njihove strane, jedini odgovor koji sam dobio je da nista nisu uspjeli da urade ni oni ni u nekakvoj bining sluzbi, jer mojih podataka u sistemu jednostavno-nema.

    E sad, posto od rjesenja problema vjerovatno nema nista, mene interesuje dali ja po osnovu clanova 11.1 i 11.6 moram svaki mjesec podnositi pismeni prigovor radi korekcije racuna za neizvrsenu uslugu, kako se tamo navodi, ili se to radi samo jednom, u slucaju da mi mjesecni racuni budu sa uredno obracunatom cijenom za neizvrsenu Extra TV uslugu.

    U ugovoru ne vidim opciju za raskidanje ugovora u slucaju da servisi ne rade vec samo pomenute stavke kojima se regulise mjesecni povrat kroz umanjenje racuna.

    Sta ciniti?

  3. #11803
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Sta ciniti?

  4. #11804
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi, ja sam imao par sličnih situacija, i kad "vožnja" počne, spremi se na to da će trajati duuugoo... Poslednji put su me ubjeđivali da se radi o velikom tehničkom problemu u PG, i to se oteglo više od 15 dana, da bih na kraju morao da potegnem lične veze i sve je bilo gotovo za pola sata. Nikakvog objašnjenja (i ne daj bože izvinjenja) nije bilo, ali su mi na kraju samoinicijativno umanjili račun za tih pola mjeseca.
    Jednostavno moramo prihvatiti da se tu radi o gomili neznalica i polukvalifikovanih foliranata koje je neko preko veze ubacio u T-com, i koji ne znaju svoj posao ( čast malobrojnim izuzecima).

    Evo iskustva mog poznanika koji je sve što mu se dešavalo i dokumentovao:

    http://rcabrilo.wordpress.com/2011/0...omu-crne-gore/

    A zatim i

    http://rcabrilo.wordpress.com/2011/0...orski-telekom/

    i na kraju

    http://rcabrilo.wordpress.com/2011/0...-i-dalje-ljut/

    Indikativni su i komentari na njegove postove koji pokazuju da su svi, manje više u sličnim problemima
    Last edited by butters; 15-04-12 at 15:39.

  5. #11805
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma ja i ne ocekujem da ce mi rijesiti problem, problem je sto po ugovoru, koliko ja vidim(a iscitao sam ga par puta) korisnik nema nikakvu mogucnost zastite buduci da je jedini nacin za raskid ugovora izmirenje 24 rate jednokratno, nevezano za to da li servis uopste radi ili ne.

    Ostaje mi vjerovatno, nakon sto sam iscrpio mogucnosti zalbe kroz proceduru T-Com-a, neko externo vjestacenje kako bi se prvo utvrdilo cinjenicno stanje u vidu nefukcionisanja servisa definisanih ugovorom a onda idemo na pravni teren i zalbeni postupak kod nadleznog suda, definisanog Ugovorom. Problem je, naravno, sto ce to kostati mnogo vremena, zivaca, novca, ali drugog nacina mislim da nema.

    Ako neko zna da mogucnost raskida ugovora iz razloga neispuanjavanja obaveza s njihove strane, neka napise na koji nacin je moguce, ja u u ugovoru vidim samo mogucnost sankcionisanja korisnika ukoliko isti ne izmiruje svoje obaveze, ukoliko to ne cini provajder-jedini mehanizam zastite je podnosenje pismene prijave na iznos mjesecnog racuna ukoliko usluga nije izvrsena u obimu od 94%.

    Striktno gledajuci njihov Ugovor o zasnivanju pretplatnickog odnosa, moguca je recimo, apsurdna situacija tipa-oprema stoji kod korisnika 24 mjeseca trajanja ugovora, servis za svo to vrijeme-ne funkcionise, korisnik u najboljem slucaju ne dobija racun za obracunatu uslugu na mjesecnom nivou.

    @butters, procitao sam iskutvo koje si postovao gore, sta reci.

  6. #11806
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Jos jedno negativno iskustvo sa T-com-om. Uveo Optiku u sklopu Extra trio paketa, sve od nule, optika povezana i radi manje-vise ok, manje od deklarisane brzine od 30 ali ok, ne zalim se, neka bar radi, ali od Extra tv-nista. Postavljen risiver, a na screenu obavjestenje "Extra TC self provision", ispod toga "Korisnicko ime" i "ok". Monter je kad sam mu skrenuo paznju na "problemcic", rekao da je to uobicajeno te da ce signal stici u roku od pola sata-sat. Bio sam sumnjicav ali sam pristao da potpisem "papire" i ispratio ga iako sam ostao bez TV signala.

    Pola sata proslo, pa sat, pa pet sati, pa deset, pa jedan dan, pa dva, pa tri, danas je peti dan od "uvodjenja" servisa, a od Extra TV-a ni traga ni glasa.

    Problem naravno prijavljen na 1500 jos prvog dana, razgovarano s nekoliko razlicitih operatera, zapoceta cuvena "komunikacija mejlovima sa inzinjerima" s njihove strane, jedini odgovor koji sam dobio je da nista nisu uspjeli da urade ni oni ni u nekakvoj bining sluzbi, jer mojih podataka u sistemu jednostavno-nema.

    E sad, posto od rjesenja problema vjerovatno nema nista, mene interesuje dali ja po osnovu clanova 11.1 i 11.6 moram svaki mjesec podnositi pismeni prigovor radi korekcije racuna za neizvrsenu uslugu, kako se tamo navodi, ili se to radi samo jednom, u slucaju da mi mjesecni racuni budu sa uredno obracunatom cijenom za neizvrsenu Extra TV uslugu.

    U ugovoru ne vidim opciju za raskidanje ugovora u slucaju da servisi ne rade vec samo pomenute stavke kojima se regulise mjesecni povrat kroz umanjenje racuna.

    Sta ciniti?
    javi se na PM sa brojem telefona i kontakt telefonom.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  7. #11807
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prodaja popularan Mini iPod slušalice, US $ 2,30 + free shipping
    ne propustite: http://bit.ly/IEdmLh

  8. #11808
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li iko ziv ovdje a da radi u t-com?Molim za pomoc od 1.aprila niko nece da dodje da pogleda u cemu je problem!:culpability: Nemam snage vise da zovem onaj prokleti 1500.Help!

  9. #11809
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi?

  10. #11810
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,798
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Na HBO imam problem. Kazhe da mi e-mail adresa nije pronadjena? Naravno da sam kucao istu preko koje idem na internet i preko koje se kachi Extra TV...
    I password sam preko receivera generisao prije par dana...

    I da nema ko neki pokvareni daljinski od Extra TV-a da mi pokloni poklopac za baterije jer mi fali?


    -edit-

    Skinuh Android aplikaciju i preko nje se ulogovah i onda proradi sa ovim emailom.
    Inače odlična stvar. Ima dosta filmova koje putem kablovske sad ne emituju. Može se recimo pogledat Iron Man 2, Sherlock Holmes i slični naslovi.
    Ima i dosta serija.
    Last edited by hercules; 17-04-12 at 08:07.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #11811
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Posaljite broj telefona na private Emillu ili meni.

  12. #11812
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se zahvalim Emillu, nakon njegove asistencije rijesen problem sa Extra Tv-om.

  13. #11813
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Da se zahvalim Emillu, nakon njegove asistencije rijesen problem sa Extra Tv-om.
    'Ajde hvala Bogu da ima neko normalan i da zna šta čini

  14. #11814
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by user123 View Post
    'Ajde hvala Bogu da ima neko normalan i da zna šta čini
    Kako ljudi ne shvatate da upravo ovo nije normalno - zašto mora preko veze da se dobija podrška?

    Šta ovo u stvari znači? Cimaju te i dušu ti uzimaju danima i nedjeljama, a pritom im još i plaćaš, i onda shvatiš da je sve moglo da se riješi za minut, sat, neka bude i dan.. Iskreno mi je žao što kao korisnik nemam izbora, već sam prinuđen da kupujem T-com usluge.

  15. #11815
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Nije bilo nista preko veze, bili su neradni dani petak-ponedjeljak... a ide se nekim redom, pa...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  16. #11816
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod mene jos nije rijesen problem,eto samo da javim,jos niko ne dolazi.Sad mi je dosao signal a nestao sinoc u 20:00.

  17. #11817
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Nije bilo nista preko veze, bili su neradni dani petak-ponedjeljak... a ide se nekim redom, pa...
    A biće da ja to nisam dobro shvatio, sorry

    Kako nije preko veze, kao čovjek ne može da završi stvar, i onda mu ti tražiš da ti pošalje podatke na PM i riješiš mu problem koji nije mogao da riješi sam redovnim putem? A i ako je stvarno sve išlo redom, zašto si mu tražio podatke, i zašto se on tebi zahvaljuje?
    Pravite privid "sređivanja" stvari putem PM-a na ovom forumu, a poslije to negirate - nije korektno, a ni poslovno.

    S druge strane, kojom logikom prodajete telekomunikacione usluge (i papreno naplaćujete), a slavite i prazničite kao vrtić "Bambi"?, Od petka do ponedjeljka bilo odmaranje, a korisnici valjda treba da idu u crkvu da se mole da im problemi budu riješeni
    Webmaster podrška radi od 9-12 radnim danom, a od petka do utorka su im produženi vikendi svake nedjelje. Ne pričam ovo napamet, već zaista do sada nisam imao makar jedno pozitivno iskustvo sa vašom firmom. Sa američkim kompanijama sređujem sve za par minuta preko live-chat usluge u bilo koje doba dana i noći, a vas redovno čekam dok praznujete, odmarate, otklanjeate tehničke probleme...

  18. #11818
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ja samo da pozdravim staro drustvo, ne treba mi nista , radi mi sve, internet fercera odlicno a sa extratv nemam nikakvih problema od kad sam je odjavio i uzeo CS.
    Vidim nije si nista promijenilo na ovom topicu, stara prica.

    Vozdra!

  19. #11819
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kome treba da se obratim da konacno rijesite problem od 1-og aprila?!Ili treba da odem do vaseg direktora pa to usmeno da rjesavamo?

  20. #11820
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta je sa HRT1 ima tona nema slike ????

  21. #11821
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    i meni je isti problem sa HRT1,,,znaci generalno je problem
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. #11822
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,690
    Thanks Thanks Given 
    769
    Thanks Thanks Received 
    223
    Thanked in
    172 Posts

    Default

    Probajte novu verziju Facebook aplikacije (plavo dugme na daljinskom ili meni>extra>extra portal>facebook)... Nalog kreirate na www.extratv.me/fb

    Kada se ulogujte probajte "TV mode"... Uzivajte

  23. #11823
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bih mozda i probao da nemam problem sa signalom.I dalje aktuelan problem od 1-og aprila.Cekam jos sjutra pa da odjavim lagano kad necete ili ne umijete da rijesite,zivjelo se i bez interneta i kablovske...
    Pa dako nekako preteknemo kad nemate sluha za nas obicne smrtnike od kojih svaki mjesec uzimate 40 eura.Pozdrav.

  24. #11824
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da,i da se zahvalim Saletu i Emillu koji su se angazovali oko mog problema,bar su pokusali.Toliko.

  25. #11825
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem aktuelan.

Page 473 of 812 FirstFirst ... 373423463469470471472473474475476477483523573 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •